Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
πατε καλα;;;;
αμα διαβαζω τετοια για το Μαρινακι..... ΤΙ θα πουμε για τις αλλες;;;;;;;;;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
οκ να 'σαι καλα.
καπου ειχε παρει το ματι μου οτι παει και Κυριακες.
ελεγα να ξαναπαω γιατι εχω κανα δυο που θελω να δω εκει,αλλα αυτην την ξινη ουτε να τη δω μπροστα μου θελω,ουτε να την ακουσω.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.190
Πόντοι
4.646
οκ να 'σαι καλα.
καπου ειχε παρει το ματι μου οτι παει και Κυριακες.
ελεγα να ξαναπαω γιατι εχω κανα δυο που θελω να δω εκει,αλλα αυτην την ξινη ουτε να τη δω μπροστα μου θελω,ουτε να την ακουσω.
Έχουν φτιάξει καί τά ασανσέρ σε περίπτωση που έχεις συνάντηση με την υποδοχή καί θέλεις νά φύγεις :tooth:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
Έχουν φτιάξει καί τά ασανσέρ σε περίπτωση που έχεις συνάντηση με την υποδοχή καί θέλεις νά φύγεις :tooth:
μολις ανεβω θα βαλω σφηνα στην πορτα του ασανσερ να μην κλεισει,ετσι ωστε αν ανοιξει αυτη Κυριακατικα, να φυγω τρεχοντας. :2funny:
ειναι που θελω να δω τη Νταρια και την Ελενη.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.190
Πόντοι
4.646
μολις ανεβω θα βαλω σφηνα στην πορτα του ασανσερ να μην κλεισει,ετσι ωστε αν ανοιξει αυτη Κυριακατικα, να φυγω τρεχοντας. :2funny:
ειναι που θελω να δω τη Νταρια και την Ελενη.
Μόνο αυτές τίς δύο ? :sunglasses:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
ειναι που θελω να δω τη Νταρια και την Ελενη.
Κατά την γνώμη μου και οι δύο είναι αξιόλογες. Όμως η Ελένη είναι κατά την γνώμη μου ένα τικ προτιμότερη διότι είναι κανονικού αναστήματος (η Ντάρια είναι νάνος). Επίσης κάνει και CIM (η Ντάρια όχι, σε μένα τουλάχιστον). Επίσης η Ντάρια είναι πολύ εκδηλωτική/ομιλιτική έως να κουράζει ελαφρά, ενώ η Ελένη είναι πιο σοβαρή... Αν έχεις επιλογή καλύτερα πρώτα η Ελένη λοιπόν.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
367
Κριτικές
43
Like
1.783
Πόντοι
1.011
Σ αυτο το μαγαζι οσες φορες περναω..ολο κανα δυο ιδιες μου δειχνουν..ολες οι αλλες παντα απασχολημενες ειναι?? Μα παντα?? Πλεον σταματησα κι εγω να περναω..γιατι απλα..θα μου δειξουν και παλι...τις ιδιες..μαλλον αυτες δε τις παιρνει κανεις...
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Σ αυτο το μαγαζι οσες φορες περναω..ολο κανα δυο ιδιες μου δειχνουν..ολες οι αλλες παντα απασχολημενες ειναι?? Μα παντα?? Πλεον σταματησα κι εγω να περναω..γιατι απλα..θα μου δειξουν και παλι...τις ιδιες..μαλλον αυτες δε τις παιρνει κανεις...
και όμως κάποιοι τις παίρνουν αλλά προφανώς φοβούνται την "ξεφτίλα" των μελών....χαχα
Υ.Γ. Παρεπιπτόντως η Έλενα εμφανισιακά μια χαρά μου φάνηκε....μέσα δε ξέρω.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.361
Πόντοι
3.846
Σ αυτο το μαγαζι οσες φορες περναω..ολο κανα δυο ιδιες μου δειχνουν..ολες οι αλλες παντα απασχολημενες ειναι?? Μα παντα?? Πλεον σταματησα κι εγω να περναω..γιατι απλα..θα μου δειξουν και παλι...τις ιδιες..μαλλον αυτες δε τις παιρνει κανεις...
Εγώ βλέπω παραπάνω κοπέλες διαθέσιμες εκεί από τη Λαγουμιτζή.
Πάντα περνάω και από τα 2 για να διαλέξω ποια μου αρέσει και πάντα η Συγγρού έχει μεγαλύτερη ποικιλία.
Τελευταία μάλιστα βλέπω συνέχεια διαθέσιμη την Κάτια, κάτι που μου λέει ότι δεν έχει πελατεία.
Ίσως επειδή τελευταία άκουσα κάποια αρνητικά σχόλια για την απόδοσή της ή απλά έτυχε.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
Κατά την γνώμη μου και οι δύο είναι αξιόλογες. Όμως η Ελένη είναι κατά την γνώμη μου ένα τικ προτιμότερη διότι είναι κανονικού αναστήματος (η Ντάρια είναι νάνος). Επίσης κάνει και CIM (η Ντάρια όχι, σε μένα τουλάχιστον). Επίσης η Ντάρια είναι πολύ εκδηλωτική/ομιλιτική έως να κουράζει ελαφρά, ενώ η Ελένη είναι πιο σοβαρή... Αν έχεις επιλογή καλύτερα πρώτα η Ελένη λοιπόν.
το περασμα μου λεω να το ξανακανω φιλε.
ειχα ξαναπαει κι εφυγα απρακτος οταν ελειπε η ξινη.
το θεμα ειναι να πετυχω καποια απο τις δυο που θελω και να ΜΗΝ πετυχω την ξινη,που δεν θελω ουτε να τη βλεπω.
λες να της κανω τη χαρη να πηδηξω την ξινη μπας και στρωσει?:grin:
















μπααααα ποτέ.
ουτε μετα απο σαραντα χρονια στην ερημο.
 

xamoleon z

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
35
Κριτικές
6
Like
127
Πόντοι
0
Όντως είμαι γκαστρωμενη;
Όχι άλλα ένα από τα καλύτερο γαμίσι κάνει λίγες φτάνουν της υπηρεσίες της πολύ καύλα η κοπέλα αν είσαι από τους τυχερούς ασφαλώς και την πετύχεις .....!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
367
Κριτικές
43
Like
1.783
Πόντοι
1.011
Εγώ βλέπω παραπάνω κοπέλες διαθέσιμες εκεί από τη Λαγουμιτζή.
Πάντα περνάω και από τα 2 για να διαλέξω ποια μου αρέσει και πάντα η Συγγρού έχει μεγαλύτερη ποικιλία.
Τελευταία μάλιστα βλέπω συνέχεια διαθέσιμη την Κάτια, κάτι που μου λέει ότι δεν έχει πελατεία.
Ίσως επειδή τελευταία άκουσα κάποια αρνητικά σχόλια για την απόδοσή της ή απλά έτυχε.
Την ειχα παρει μια φορα αυτη τη Κατια στο Λαγουμιτζη..δεν μου αρεσε
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
367
Κριτικές
43
Like
1.783
Πόντοι
1.011
και όμως κάποιοι τις παίρνουν αλλά προφανώς φοβούνται την "ξεφτίλα" των μελών....χαχα
Υ.Γ. Παρεπιπτόντως η Έλενα εμφανισιακά μια χαρά μου φάνηκε....μέσα δε ξέρω.
Πως ειναι εμφανισιακα? Για να μη ξανατρεχω εκει ασκοπα
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
367
Κριτικές
43
Like
1.783
Πόντοι
1.011
και όμως κάποιοι τις παίρνουν αλλά προφανώς φοβούνται την "ξεφτίλα" των μελών....χαχα
Υ.Γ. Παρεπιπτόντως η Έλενα εμφανισιακά μια χαρά μου φάνηκε....μέσα δε ξέρω.
Παντως συγγρου 40-42 και λαγουμιτζη..δεν θα λεγα πως εχουν καλο " υλικο" ..πολυ μετριες παρουσιες..κι αν καποια ειναι ωραια σε εμφανιση-αποδοση..θα ναι στανταρ μη διαθεσιμη...
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Παντως συγγρου 40-42 και λαγουμιτζη..δεν θα λεγα πως εχουν καλο " υλικο" ..πολυ μετριες παρουσιες..κι αν καποια ειναι ωραια σε εμφανιση-αποδοση..θα ναι στανταρ μη διαθεσιμη...
μάπα όλες πλην μαρίνας-ειρήνης. Μιλάω για συνολικό πακέτο ομορφιάς-υπηρεσιών-"καύλας" και pse!!!!! Βέβαια επειδή είναι μόνο αυτές οι 25 στην ουσία στα 2 λαδοιδρύματα άντε να τις βρείς....αλλά αυτή είναι η μαύρη αλήθεια!!!!!!!!! Και για την βαλεντίνα γράφουν καλά λόγια αλλά είναι για αγαπούληδες περισσότερο.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom