Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.715
Κριτικές
24
Like
3.402
Πόντοι
2.846
Εμένα πάντως τις τελευταίες φορές μια χαρά ευγενική είναι η κύρια υπηρεσία μαζί μου , δεν ξέρω αλλά είναι Όκει μαζί μου
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.959
Κριτικές
37
Like
20.412
Πόντοι
4.646
Μας ενδιαφέρουν και πολύ μάλιστα τα εσωτερικά. Εκ των πραγμάτων δλδ, καθώς το βλέπω που πολλοί γράφουν/γνωμοδοτούν για τα εσωτερικά προβλήματα. Τα μασάζ ανήκουν στον οικονομικό τομέα των υπηρεσιών (όχι βιομηχανία), και αντικείμενα και υποκείμενα είναι οι άνθρωποι (όχι π.χ. ο ηλιακός θερμοσίφωνας, ούτε το σέρβις του αυτοκινήτου). Και μάλιστα πρόκειται για εξαιρετικά ιδιαίτερο τομέα υπηρεσιών. Δεν το παραβλέπω ποτέ αυτό. Γι αυτό άλλωστε διαβάζουμε για έντονες αρνητικές αντιδράσεις.

Εμένα όμως δεν με ενδιαφέρουν τα εσωτερικά σαν κουτσομπολιό. Βλέπω πέρα από τη μύτη μου. Κοιτώ το δάσος, κι όχι μόνο το δένδρο. Με ενδιαφέρουν τα externalities. Γι αυτό και ανέφερα το χώρο δουλειάς του καθενός μας. Ήθελα να κάνω μια αντιστοιχία.

Κάνε ένα brainstorming και θα καταλάβεις τις ποικίλες συνέπειες της κακής ψυχολογίας. Μας θίγουν, δεν είναι καθόλου αμελητέες. Ήδη κάτι άρχισες να μιλάς γι αυτές. Τα έχουν γράψει κατά καιρούς συμφορουμίτες σε όλα τα νήματα. Κι εγώ μαζί.


ΥΓ. Όχι δεν συσχετίζω αυτά που έγραψα με κάποια κακή μου εμπειρία με κάποια μασέζ.
Σεβαστή ή άποψη σού και ή γνώμη σου είτε συμφωνούμε ή διαφωνούμε, άλλωστε ή σωστή ενημέρωση και διάλογος σωστός από αξιόλογα μέλη με εμπειρίες και με μια λογική πιστεύω ότι είναι υγιές.
Αν συνεχίσουμε θά είναι μεγάλος ωραίος διάλογος και κουβέντα με πολλές απόψεις και επιχειρήματα που από ένα πληκτρολόγιο δεν γίνεται σωστά.
Κατάλαβα πολύ καλά τί θες να πεις. :hi:
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Εγώ θα καταθέσω κάποια διαφορετική άποψη για τις υπηρεσίες.

Πέρασα πρόσφατα από το 42. Η υπηρεσία ήταν καλή μαζί μου. Με καλωσόρισε και με πέρασε σύντομα στο δωμάτιο, φέρνοντας όλο τον εξοπλισμό (πετσέτες, σεντόνι, αναψυκτικό). Με σωστή ευγένεια και χωρίς περιττές κουβέντες. Μια φορά στο παρελθόν μού είχε πει κάτι, και είχε δίκιο. Το αναγνώρισα. Εγώ δεν το έπαιξα «ο πελάτης έχει πάντα δίκιο». Έκτοτε όλα ΟΚ. Αυτή δεν συμπεριφέρεται με προσποιητή ευγένεια. Εμένα δεν μού αρέσει η ψεύτικη ευγένεια. Τι να την κάνω τη μάσκα της ψευτιάς? Επίσης, στο 42 φέρεται καλά στις κοπέλες, καλύτερα από το Λαγ23. Αυτό είναι καλό διότι η κοπέλα έρχεται με καλή ψυχολογία στο δωμάτιο. Αλλιώς εσωτερικά η κοπέλα θα είναι χάλια και κάποια στιγμή θα το καταλάβω όσο και να το κρύβει. Ένα μαγαζί πρέπει καταρχήν να είναι ΟΚ από μέσα του. Αυτό απαιτείται σε κάθε δουλειά, ας πάρει παράδειγμα ο καθένας τη δική του δουλειά. Τυχαίο είναι που το 23 έχει χάσει πολλά αστέρια από τότε που άνοιξε? Οεο? Χαζές είναι και φεύγουν? Όχι βέβαια! Πάνε κάπου για να μείνουν να δουλέψουν, όχι για να φύγουν!
Αρκετά παλιότερα που κάποιος συναγωνιστής είχε κάνει παράπονα για την συγκεκριμένη,Είχα γράψει κάτι παρεμφερές με την άποψη σου γιατί και εγώ έβγαζα άκρη μια χαρά.
Κατανοώ και σέβομαι ότι ο τακτικός πελάτης που ακουμπάει περισσότερα και πιο συχνά στο μαγαζί θα έχει προτεραιότητα.Αυτό όμως δεν δικαιολογεί να με αντιμετωπίζει κάποιος με κουτοπονηριά η αγένεια.Αυτό σχολιάσαμε κάποιοι.Εννοείται πως υπάρχουν πολλοί περισσότεροι που μπορούν να συνεννοηθούν μαζί της και γι’ αυτό δεν έχει κλείσει και το μαγαζί.Αλλά δε νομίζω ότι όσοι έχουμε παράπονα είμαστε παράξενοι
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Εμένα πάντως τις τελευταίες φορές μια χαρά ευγενική είναι η κύρια υπηρεσία μαζί μου , δεν ξέρω αλλά είναι Όκει μαζί μου
Ισως και οι διαμαρτυριες των πελατων,δεν πηγαν χαμενες! Γλυκανε λες;
 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
298
Κριτικές
39
Like
2.391
Πόντοι
2.471
Ο πιο γλυκομιλητος άνθρωπος :cheesy::cheesy: αφού εγώ την παίρνω κάθε δεύτερη μέρα να δω τι κάνει?αλλά για κάποιο λόγο κλείνει το τηλέφωνο :cheesy:
Πάντα έτσι έκανε
Έκλεινε τα τηλέφωνα όταν ρωτουσες ποιες δουλεύουν
Και όταν πας και δεν περάσεις μεσα στην τσαντίλα είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: john8

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Σήμερα κλειστά.
Μόνο Λαγουμιτζή με προσωπικό ασφαλείας
 

xamoleon z

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
35
Κριτικές
6
Like
127
Πόντοι
0
Πριν από χρόνια όταν καινούργιος στο άθλημα πήγα δύο φορές για την Τζέσικα και ήταν πάντα στο δωμάτιο και δεν είχα διαλέξει κάποια και η τότε σεριφησα νευρίασε και μου την είπε ... Κάθε φορά που πήγα για την συγκεκριμένη δεν το κάνουν τώρα μόνο από ανέκαθεν το έκαναν η δουλειά τους είναι αυτή να μοιράζουν την πίτα οι ξινές πάντα υπάρχουν πρέπει να μάθουμε να το διαχειριζόμαστε στα υπέρ μας υπάρχει τρόπος πάντα....τα σέβη μου boys
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
23
Like
420
Πόντοι
290
Θέλω να μοιραστώ τη χαρά μου... Κατάφερα να πετύχω την Μαρίνα.... Έγραψα κριτική,μόλις εγκριθεί θα ανέβει ...
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους! Γρήγορη ερώτηση... πως κλείνουμε την Μαρίνα ρε παίδες; παίζει κανένα τηλ;;;
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι απ το μαγαζί , η υπηρεσία μπορώ να πω πολύ ευγενική μαζί μου , κατάφερα και πήρα Μαρίνα , πραγματικά δεν υπάρχει η τύπισσα , απίστευτη κορμαρα μαυρισμένη από solarium , πρόσωπο εκφυλο και πονηρό και γαμησι διαστημικού επιπέδου , έχασα την γη κάτω απ τα πόδια μου , η γυναίκα είναι μια κατηγορία μόνη της , αν βρω χρόνο και πάρω δυνάμεις θα γράψω κριτική για αυτή την ιερεια της καυλας , πραγματικά είναι η απόλυτη καυλα , θα υπάρξει σίγουρα επαναληπτικη κάποια στιγμή !!!!
ποσα εδωσες φιλε ?
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.959
Κριτικές
37
Like
20.412
Πόντοι
4.646
Καλημέρα σε όλους! Γρήγορη ερώτηση... πως κλείνουμε την Μαρίνα ρε παίδες; παίζει κανένα τηλ;;;
Τηλέφωνο στο μαγαζί καί αν είσαι τυχερός κλείνεις...

Νά είσαι έτοιμος βέβαια νά υποστείς τυχόν συνέπειες....από τήν υπηρεσία :confused:
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Τηλέφωνο στο μαγαζί καί αν είσαι τυχερός κλείνεις...

Νά είσαι έτοιμος βέβαια νά υποστείς τυχόν συνέπειες....από τήν υπηρεσία :confused:
Να είσαι καλά ρε αδελφέ! Αλλα τηλ του μαγαζιού που θα βρω;
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπέρα. Επειδή προσπαθώ να επικοινωνήσω με το μαγαζί για να κλείσω την Μαρίνα, αλλά μάταια - η υποδοχή δεν είναι πολυ βοηθητική - μήπως έχετε καμία πρόταση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom