Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
24
Like
3.402
Πόντοι
2.846
Εγώ συμβιβάζομαι και με Μαίρη... αλλά που είναι?
Μάλλον κάπου αλλού θα εμφανιστεί...
Αυτή την περίοδο η καυλιαρα Μαίρη λειπει εκτός Αθηνών διακοπαρει , από Σεπτέμβριο λογικά θα είναι πίσω το καυλομιλφ
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
37
Like
20.434
Πόντοι
4.646
Αυτή την περίοδο η καυλιαρα Μαίρη λειπει εκτός Αθηνών διακοπαρει , από Σεπτέμβριο λογικά θα είναι πίσω το καυλομιλφ
Αρκετές διακοπαρουν αυτόν τόν καιρό ή μπορεί και νά δουλεύουν διακοπαροντας..... λέω εγώ τώρα μία βλακεια :cool2:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
24
Like
3.402
Πόντοι
2.846
Αρκετές διακοπαρουν αυτόν τόν καιρό ή μπορεί και νά δουλεύουν διακοπαροντας..... λέω εγώ τώρα μία βλακεια :cool2:
Δεν ήθελα να το γράψω εγώ τι και πώς ..... αλλά το έγραψες εσύ με τόσο ωραίο τρόπο που απλά με καλύψες , τα σέβη μου και παλι Μεσιε προφεσορ
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
67
Like
3.720
Πόντοι
4.130
Και ένα ακόμη για τους νοσταλγούς....Τζεσικα τέλος!!!
Ας επικεντρωθούμε λοιπόν σε ότι υπαρχει. Αν εχει κατι το μαγαζι οκ αλλιως υπάρχουν και αλλου πορτοκαλιές......για καλά γαμηςια.....
Ιουλια στο Μάρνης, Αλεξια στο Μπακνανα, Μαργκω στο Φ7, Πάμελα στο Φ2 κλπ., κλπ.
Δεν είναι μοντέλα, αλλα τα μοντέλα τα βρίσκεις αλλου και έχουν αλλη τιμη....
Συγγνώμη αν γίνομαι δυσάρεστος αλλα το ξεχυλωσαμε εδώ......
Αν δοκιμάζατε να μην παει κανεις στη Μαρίνα για ένα μήνα μήπως άλλαζε κατι? Λεω τώρα.......αλλα ποιος να το κάνει......
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Εγώ πέρασα σήμερα μήπως πετύχω ελεύθερη την Μαρίνα. Δεν είχε καθόλου κενό και έφυγα.
Αυτά με τις μπουγάτσες και τις τυρόπιτες μού φαίνονται αστεία για το νηπιαγωγείο. Δεν πρόκειται να γελoιοποιηθώ από μόνος μου.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
37
Like
20.434
Πόντοι
4.646
Εγώ πέρασα σήμερα μήπως πετύχω ελεύθερη την Μαρίνα. Δεν είχε καθόλου κενό και έφυγα.
Αυτά με τις μπουγάτσες και τις τυρόπιτες μού φαίνονται αστεία για το νηπιαγωγείο. Δεν πρόκειται να γελoιοποιηθώ από μόνος μου.
Χαβαλέ καί πλάκα κάνουμε φίλε μου, σαφώς καί είναι αστείο το λιγότερο νά σκασεις μέ διαφορά καλούδια στο λαδομαγαζο, όμως όσο και να σού φανεί αστείο και παράξενο το έχω έχω δει :confused:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Και ένα ακόμη για τους νοσταλγούς....Τζεσικα τέλος!!!
Ας επικεντρωθούμε λοιπόν σε ότι υπαρχει. Αν εχει κατι το μαγαζι οκ αλλιως υπάρχουν και αλλου πορτοκαλιές......για καλά γαμηςια.....
Ιουλια στο Μάρνης, Αλεξια στο Μπακνανα, Μαργκω στο Φ7, Πάμελα στο Φ2 κλπ., κλπ.
Δεν είναι μοντέλα, αλλα τα μοντέλα τα βρίσκεις αλλου και έχουν αλλη τιμη....
Συγγνώμη αν γίνομαι δυσάρεστος αλλα το ξεχυλωσαμε εδώ......
Αν δοκιμάζατε να μην παει κανεις στη Μαρίνα για ένα μήνα μήπως άλλαζε κατι? Λεω τώρα.......αλλα ποιος να το κάνει......
Διαφωνώ. Εγώ θα ξαναδοκιμάσω με Μαρίνα, και όποτε την πετύχω. Αφού έχει καλές κριτικές και σχόλια θα είναι υψηλή προτεραιότητα για μένα.
Στο μαγαζί υπάρχουν και άλλες και όποιος θέλει δοκιμάζει και άλλες. Είναι γνωστές σχετικά με την εμφάνιση τους και με τις υπηρεσίες τους. Δεν είναι απορριπτέες. Με κάποιες έχω δοκιμάσει.
Για τις κοπέλες από τα άλλα μαγαζιά δεν θα αναφερθώ στο παρόν νήμα. 1) για λόγους αρχής και 2) επειδή δεν έχουν γραφτεί τόσα πολλά θετικά και 3) επειδή δεν μού αρέσουν και τόσο εμφανισιακά και 4) δεν έμεινα και τόσο ευχαριστημένος από όσες δοκίμασα από αυτές που γράφεις.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Χαβαλέ καί πλάκα κάνουμε φίλε μου, σαφώς καί είναι αστείο το λιγότερο νά σκασεις μέ διαφορά καλούδια στο λαδομαγαζο, όμως όσο και να σού φανεί αστείο και παράξενο το έχω έχω δει :confused:
Κοίτα. Προφανώς και κατάλαβα ότι ήταν πλάκα και χαβαλές. Απλώς, εγώ απάντησα σοβαρά. Γιατί? Μα το είπες μόνος σου, κάποιοι το έκαναν ήδη! Δλδ λέω ότι ναι πηγαίνω στη Μαρίνα, διότι δεν θα αφήσω το γάμο να πάω για πουρνάρια, αλλά ταυτόχρονα διατηρώ και την αξιοπρέπεια μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Και ένα ακόμη για τους νοσταλγούς....Τζεσικα τέλος!!!
Ας επικεντρωθούμε λοιπόν σε ότι υπαρχει. Αν εχει κατι το μαγαζι οκ αλλιως υπάρχουν και αλλου πορτοκαλιές......για καλά γαμηςια.....
Ιουλια στο Μάρνης, Αλεξια στο Μπακνανα, Μαργκω στο Φ7, Πάμελα στο Φ2 κλπ., κλπ.
Δεν είναι μοντέλα, αλλα τα μοντέλα τα βρίσκεις αλλου και έχουν αλλη τιμη....
Συγγνώμη αν γίνομαι δυσάρεστος αλλα το ξεχυλωσαμε εδώ......
Αν δοκιμάζατε να μην παει κανεις στη Μαρίνα για ένα μήνα μήπως άλλαζε κατι? Λεω τώρα.......αλλα ποιος να το κάνει......
διαφωνώ κάθετα για την Πάμελα. Μιλάμε για μεγάλη παλτουδιά!!!!!!!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Σε όσους κάνουν δεήσεις στον Αγιο Φανούριο για να τους φανερώσει την Μαρίνα απλά να θυμίσω τα βασικά.

Στις πουτάνες πηγαίνουμε για να γαμάμε χωρίς να παρακαλάμε γκόμενες, η για να σπάμε το σερί μας με τις γκόμενες.

Αν κάποιοι φτάνουν να παρακαλάνε και τις πουτάνες, μάλλον θα πρέπει να ξανασκεφτούν θέματα σχετικά με τον αυτοσεβασμό τους.

Λες και χάθηκαν οι πουτάνες στην Αθήνα.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.174
Like
6.875
Πόντοι
1.056
Σε όσους κάνουν δεήσεις στον Αγιο Φανούριο για να τους φανερώσει την Μαρίνα απλά να θυμίσω τα βασικά.

Στις πουτάνες πηγαίνουμε για να γαμάμε χωρίς να παρακαλάμε γκόμενες, η για να σπάμε το σερί μας με τις γκόμενες.

Αν κάποιοι φτάνουν να παρακαλάνε και τις πουτάνες, μάλλον θα πρέπει να ξανασκεφτούν θέματα σχετικά με τον αυτοσεβασμό τους.

Λες και χάθηκαν οι πουτάνες στην Αθήνα.
Εδώ κάποιοι τους περνούν και λουλούδια και τους στέλνουν για χρόνια πολλά.

Να θέλει η άλλη να βγάλει μεροκάμματο και να έχει και τα ψυχολογικά του αγαπουλη
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εδώ κάποιοι τους περνούν και λουλούδια και τους στέλνουν για χρόνια πολλά.

Να θέλει η άλλη να βγάλει μεροκάμματο και να έχει και τα ψυχολογικά του αγαπουλη
Φίλε οι κοπέλες είναι κατ' εξοχήν ψυχοθεραπεύτριες.

Η υπηρεσία προσφέρει εκτός απο σωματικές και ψυχικές μαλάξεις.

Τη Τζέσικα την έλεγα froid και γαμιόταν στα γέλια. Μετά γαμιόταν και κανονικά.:grin::grin::grin:

Καλή της ώρα εκεί που είναι. Η κορυφαία ήταν.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.674
Πόντοι
3.990
Φίλε οι κοπέλες είναι κατ' εξοχήν ψυχοθεραπεύτριες.

Η υπηρεσία προσφέρει εκτός απο σωματικές και ψυχικές μαλάξεις.

Τη Τζέσικα την έλεγα froid και γαμιόταν στα γέλια. Μετά γαμιόταν και κανονικά.:grin::grin::grin:

Καλή της ώρα εκεί που είναι. Η κορυφαία ήταν.
Επισης η τσατσα είναι ευνουχοστική και θα πρέπει να πληρώνεται για υπηρεσίες ψυχανάλυσης
 

aris l

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
26
Like
22
Πόντοι
0
σε δυο προσφατα περασματα και μια τηλ επικοινωνια το μαγαζι ηταν πληρες βαριομουνα ναπεριμενω και πηγα αλλου. παπα την γρινια το μαγαζι δουλευει στο φουλ
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
67
Like
3.720
Πόντοι
4.130
διαφωνώ κάθετα για την Πάμελα. Μιλάμε για μεγάλη παλτουδιά!!!!!!!
Προφανώς θελουμε διαφορετικά πράγματα γιατί εγω έχω κάνει απο τα καλύτερα γαμηςια μαζί της απο τότε που ηταν στουντιοκοριτσο. Όπως και να είναι ηταν μόνο ένα παράδειγμα.....
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Αν έχει κάποιος φίλος το τηλ της μαρίνας… η οποία κανονίζει τα ραντεβού μόνη της…. Ας βοηθήσει..
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
Και ένα ακόμη για τους νοσταλγούς....Τζεσικα τέλος!!!
Ας επικεντρωθούμε λοιπόν σε ότι υπαρχει. Αν εχει κατι το μαγαζι οκ αλλιως υπάρχουν και αλλου πορτοκαλιές......για καλά γαμηςια.....
Ιουλια στο Μάρνης, Αλεξια στο Μπακνανα, Μαργκω στο Φ7, Πάμελα στο Φ2 κλπ., κλπ.
Δεν είναι μοντέλα, αλλα τα μοντέλα τα βρίσκεις αλλου και έχουν αλλη τιμη....
Συγγνώμη αν γίνομαι δυσάρεστος αλλα το ξεχυλωσαμε εδώ......
Αν δοκιμάζατε να μην παει κανεις στη Μαρίνα για ένα μήνα μήπως άλλαζε κατι? Λεω τώρα.......αλλα ποιος να το κάνει......
αλεξια νομιζω εχει φυγει.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Προφανώς θελουμε διαφορετικά πράγματα γιατί εγω έχω κάνει απο τα καλύτερα γαμηςια μαζί της απο τότε που ηταν στουντιοκοριτσο. Όπως και να είναι ηταν μόνο ένα παράδειγμα.....
αν η πάμελα κάνει τόσο καλά γαμήσια γιατί στα στούντιο δεν έχει γράψει ιστορία???? γιατί άραγε?????? για σκέψου λίγο.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εκτός αν θεωρείς καλό γαμήσι να χύσεις απλά...άσε που δεν μπορεί τους χονδροτσούτσουνους η εν λόγω....στα πάνε αυτά?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
67
Like
3.720
Πόντοι
4.130
αν η πάμελα κάνει τόσο καλά γαμήσια γιατί στα στούντιο δεν έχει γράψει ιστορία???? γιατί άραγε?????? για σκέψου λίγο.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εκτός αν θεωρείς καλό γαμήσι να χύσεις απλά...άσε που δεν μπορεί τους χονδροτσούτσουνους η εν λόγω....στα πάνε αυτά?
Η Πάμελα φιλε, εχει γραψει ιστορία σαν Ανέτα στο Βριλησσου 36 και μετα δημιούργησε δυο δικά της μαγαζιά το Κροκεων 6 και το Θεσσαλίας (δεν υπαρχει πια νομίζω). Αυτά καποια στιγμή πουλήθηκαν και αποσύρθηκε για χρονια. Ίσως και 10....Προφανώς καποια πράγματα άλλαξαν στη ζωή της και ξαναγύρισε ...
Επειδή διάβασα πρόσφατη κριτικη σου με call girl, προφανώς και δεν είναι σε αυτη την κατηγορία που ζητάς και για να ειμαι ειλικρινής εγω δεν ξέρω καμμία στα μασαζ να είναι.....στο Φ2 ίσως κατι έκανε η Άννα αλλα μέχρι εκεί, όπως έχω πει εγω την Τζεσικα δεν την ειδα και βέβαια με τις συνθήκες που επικρατούν δεν θα δω και τη Μαρίνα που όλοι θεοποιούν.....
Αν έχεις κάποιες προτάσεις, χρήσιμες για ολους....
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Διάβασα ενδιαφέροντα σχόλια πρόσφατα, όπως πάντα άλλωστε, στο νήμα του 42. Θυμήθηκα και κάποια λίγο παλιότερα.

Εύχομαι –όπως λέτε- όντως το μαγαζί να έχει δουλειά. Είναι καλό ΚΑΙ γι αυτές ΚΑΙ για εμάς. Όμως θα αποστασιοποιηθώ λίγο από τα σχόλια. Νομίζω ότι το εγγενές πρόβλημα του μαγαζιού είναι το κοστολόγιο του σε σχέση με τις υπηρεσίες του. Θεωρώ ότι είναι λάθος, διότι η Πόρσε θα είναι πάντα ακριβές, αδύνατο να πουλιούνται φτηνά. Είναι πολύ δύσκολο σε αυτές τις τιμές για αυτές τις υπηρεσίες να προσελκύσει πραγματικά καλές μασέζ. Με εμφάνιση, νέες, με καλό σέρβις, που επενδύουν στην ομορφιά τους ξοδεύοντας, κτλ. Αυτό το πρόβλημα φαίνεται και στο αδελφό μαγαζί. Τα άλλα μαγαζιά διαφοροποιούνται, δλδ συνήθως έχουν ίδιες τιμές αλλά λιγότερες υπηρεσίες, οπότε πληρώνεις έξτρα, π.χ. τη 2η φορά ή το φουλ (όσες κάνουν) κτλ. Άρα ΠΟΙά πραγματικά καλή θα έλθει? Και εάν έλθει, πόσο καιρό θα παραμείνει? Και θα μπορεί να κρατήσει υψηλό επίπεδο υπηρεσιών για όσο δουλεύει? Οι καλές θα πάνε αλλού. Ή θα γίνουν ανεξάρτητες. Αργά (όσες κάνουν υπομονή) ή γρήγορα (όσες όχι). Το πιθανότερο να μην αντέχουν για πολύ οι περισσότερες.

Με έβαλαν σε αυτές τις σκέψεις τα λόγια της Μαρίνας που δήλωσε ήδη πριν λίγο καιρό ότι κουράστηκε και βαρέθηκε. Άλλωστε, αυτό έχει συζητηθεί ξανά στο παρόν νήμα. Λοιπόν, η Μαρίνα σταματάει το φθινόπωρο. Αυτό είναι η συνέπεια όλων όσων έγραψα πιο πάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom