Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Έβαλα και σημεία στίξης τωρα μπαμπινιωτη για να με καταλάβεις......μορφωμένε μ γαμπρε εσυ....
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
(Θυμίζω ότι πριν 3 μέρες την Μαριάνα από το Κ48, την έχει ξεκωλιάσει η μισή Αθήνα κ μένα μου έλεγε στην διάρκεια της συνεδρίας ότι δεν κάνει πρωκτικό).
Χαχα .
Εμένα μια φορά μου ζητησε + 20 για αφιλτρο και όταν της είπα,ότι τις προηγούμενες φορές μου τον έπαιρνε without μουπε ότι δεν ήταν αυτή αλλά κάποια άλλη .
Μεστειλε στο τρελοκομείο,
αλλά ευρώ μου δεν ξαναδε .
Μαύρο στις κακες συμπεριφορές
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Χαχα .
Εμένα μια φορά μου ζητησε + 20 για αφιλτρο και όταν της είπα,ότι τις προηγούμενες φορές μου τον έπαιρνε without μουπε ότι δεν ήταν αυτή αλλά κάποια άλλη .
Μεστειλε στο τρελοκομείο,
αλλά ευρώ μου δεν ξαναδε .
Μαύρο στις κακες συμπεριφορές
Συμφωνώ απόλυτα...τη Μαριάνα δεν την ξερω αλλα συμφωνώ απολυτως με το μαύρο στις κακές συμπεριφορές.....και διαφωνώ καθέτως με τους υπερασπιστές της marvel για την κάθε ξεπλυμένη εδω μέσα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.491
Πόντοι
5.946

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.491
Πόντοι
5.946
Καλώς τους δικηγόρους και γιατρους παρέα.....γιατί θίχτηκες κουμπαράκι?ποιος την έβρισε τη μαρινα?τι είπα?μετριοτατη Αλβανίδα είπα π τη βλέπεις τη βρισιά?ναι καλα πάω συγαμπρε δεν εχω πρόβλημα....εσυ?αλλλα τι ρωτάω τωρα....σορυ
ε όχι και μετριότατη η Μαρίνα να μη λέμε ότι θέλουμε...
επίσης όποιος λέει προφανείς μαλακίες χάνει αμέσως την αξιοπιστία του...
όχι ότι είχες και μπόλικη πριν βέβαια...
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
ε όχι και μετριότατη η Μαρίνα να μη λέμε ότι θέλουμε...
επίσης όποιος λέει προφανείς μαλακίες χάνει αμέσως την αξιοπιστία του...
όχι ότι είχες και μπόλικη πριν βέβαια...
Οκ clonarius αξιόπιστε,,,,,,κλαιω.....ποσο χρονων εισαι clonarius?νιωθω βλαξ τωρα ο ανοίγω συζήτηση μαζι σου αλλα τι να κάνω...θελω να μιλήσω με ένα αξιόπιστο μέλος του bourdela!!!!!!!!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
543
Κριτικές
19
Like
2.211
Πόντοι
1.196
Πιθανόν με την στρογγυλοποίηση της ναχασε πελάτες οπότε ξαναεβαλε μπροστά τα μεγάλα όπλα.....
Δεν αποκλείεται όμως ο συνδυασμός (στρογγυλοποίησης + νέων φουλ υπηρεσιών), να δημιουργήσει και ένα νέο μεγάλο ρεύμα θαυμαστών για τη Λειλα!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Καλώς τους δικηγόρους και γιατρους παρέα.....γιατί θίχτηκες κουμπαράκι?ποιος την έβρισε τη μαρινα?τι είπα?μετριοτατη Αλβανίδα είπα π τη βλέπεις τη βρισιά?ναι καλα πάω συγαμπρε δεν εχω πρόβλημα....εσυ?αλλλα τι ρωτάω τωρα....σορυ
Παραθέτω εδώ, αλλά αναφέρομαι σε όλα τα σαλεμένα ποστ σου. Και λάδια χάνεις και φλάντζα έκαψες και τα πάντα όλα με τα ποστ σου.

Καταλαβαίνεις ότι κανένας δεν χάνει χρόνο και ενέργεια με σένα, παρά μόνο έως ένα σημείο… και ότι καταλάβεις. Δεν θα αδειάσω το μυαλό μου για να γεμίσω το δικό σου.

Να διαβάσεις ΟΛΑ αυτά που έγραψες, να τα σκεφτείς, και μετά θα καταλάβεις εάν έβρισες. Μόνο μια κουβέντα σου θα επαναλάβω (και καμιά άλλη): να ψοφησουνε.

Επίσης, πόσο αξιόπιστος μπορεί να είναι κάποιος: όταν έχει μπλέξει Λευκορωσία με Αλβανία;;; όταν εσύ λες μετριότατη για κάποια που η μισή Αθήνα και βάλε ψάχνει να την πετύχει;;;; όταν κάποιος λέει ότι έχει πληρώσει αρκετές φορές μια μετριότατη αλβανιδάρα;;;; Δεν τη θέλεις από τη μια, και από την άλλη σε πονάει.

Όσο για το κουμπάρε δεν με εννόησες. Δεν πειράζει. Καλή συνέχεια!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.364
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Οκ clonarius αξιόπιστε,,,,,,κλαιω.....ποσο χρονων εισαι clonarius?νιωθω βλαξ τωρα ο ανοίγω συζήτηση μαζι σου αλλα τι να κάνω...θελω να μιλήσω με ένα αξιόπιστο μέλος του bourdela!!!!!!!!
χαλάρωσε μεγαλε γαμικουλα λιγάκι...πάρε κανα λεξοτανιλ.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.900
Πόντοι
41.443
Καλώς τους δικηγόρους και γιατρους παρέα.....γιατί θίχτηκες κουμπαράκι?ποιος την έβρισε τη μαρινα?τι είπα?μετριοτατη Αλβανίδα είπα π τη βλέπεις τη βρισιά?ναι καλα πάω συγαμπρε δεν εχω πρόβλημα....εσυ?αλλλα τι ρωτάω τωρα....σορυ
στα ειπανε και οι αλλοι και συμφωνω μαζι τους.
εγω θα σταθω ομως στους αριθμους και μονο.
αν κοιταξεις τα στατιστικα στις βαθμολογιες των μελων εδω,ευκολα θα δεις οτι η Μαρινα πιανει το Αριστα και μαλιστα με πολλη ανεση.
ειναι δευτερη στη συνολικη εδω και χρονια βαθμολογια με μεσο ορο (8) που ειναι αριστη επιδοση,με μονη πρωτη τηνΤζεσικα που εχει (8,8).
αρα αυτα που γραφεις ειναι απλα και μονο αρλουμπες και τιποτα παραπανω.
και εφοσον τωρα πλεον δεν υπαρχει Τζεσικα,η Μαρινα εχει καταλαβει εδω και πολυ καιρο το no1 στη βαθμολογια.
αρα μονο μετριοτατη δεν την λες.
αρα με δυο λογια,δεν μπορει ολοι αυτοι που την εχουν βγαλει αριστη στις υπηρεσιες και στην εμφανιση της να ειναι ολοι τρελλοι κι εσυ να εισαι ο γνωστικος.
περαστικα σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Σ 40- 42 .. Φερ' τε πίσω ως υπευθυνη ..,την κ. Δανάη ! :wink:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.491
Πόντοι
5.946
και η Λίνα ήταν πολύ καλή πριν φύγει για το Φ7
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.577
Like
3.309
δεν πιστευω να διαβαζει τωρα η λαρισα??χα χα αλλωστε καλα λεμε
Η Λάρισα τώρα δεν ακούει .
:wink::wink::wink::wink:
Αυτή τη στιγμή η Λάρισα μόνο διαβάζει.
Το έχουμε ξανά πει τα πάντα διαβάζουμε που αφορούν το χώρο μας.
Και σας ευχαριστούμε όλους για τα καλά σας λόγια.

:kiss-mark: ΛΑΡΙΣΑ :kiss-mark:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom