Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.633
Κριτικές
190
Like
48.773
Πόντοι
41.443
Αν θες και μπορεις πες μου σε πμ για Νταρια, να μαθω κι εγω ο νεος


για τη Νταρια το πιπινακι του Σ40-42 θα διαβασεις εδω  

αν λεει για αυτην.


αν λεει για το γκιλφ του μαμπα ας απαντησει αλλος.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
τώρα τελευταία κυκλοφορεί και με άλλα ονόματα και σαν ανεξάρτητη αλλά και σε γραφείο...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
μοιράζω γνώση απλόχερα...
σε όλα τα επίπεδα...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Πόσα ξέρεις ?? :grin: :grin:
Είσαι ομως και μελετηρός με ευρύ αναγνωστικό πεδίο  !!! :2funny: :2funny:

να σου δώσω και μία αποκλειστικότητα...
σύμφωνα με την φίλη της παίζει και πρόταση για μινι τουρ στην συμπρωτεύουσα...
βέβαια μπορεί να με δούλευε για να καλύψει το διάστημα που παίζουν στο γραφείο...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
να σου δώσω και μία αποκλειστικότητα...
σύμφωνα με την φίλη της παίζει και πρόταση για μινι τουρ στην συμπρωτεύουσα...
βέβαια μπορεί να με δούλευε για να καλύψει το διάστημα που παίζουν στο γραφείο...

Ενδιαφέρον.


Θα το κοιτάξω και θα σου πώ.
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
αν εχεις γυναικα που σε φτιαχνει και κανει και παιχνιδια σε μια ωρα τα ριχνουμε τα δυο μπαλακια,εστω και στα πενηντα μας.αν εναι κομοδινακι ενα με το ζορι.παντως εγω στην μιαμιση με δυο ωρας φυστικωνω τρεια,χορχε μου.και ειμαι πανω απο πενηντα.
Πολύ σωστά. Διότι αν έχεις μια άχρηστη π.χ. σαν την Λάνα του Silver spa που την διαφημίζουν στην Ν. Σμύρνη, η οποία έρχεται μές το χάλι σέρνοντας τα πόδια της με το ζόρι από το καθημερινό ξενύχτι στο strip club, στρίβοντας το κεφάλι για να αποφεύγει τα γλωσσόφιλα, να βρομάει το στόμα τσιγαρίλα και να το παίζει σούπερ γκόμενα που πρέπει όλοι να την πληρώνουν κατοστάρικα και διακοσάρικα...φυσικό είναι να σου πέφτει το πουλί και να μην σηκώνεται με τίποτα. Καμία σχέση με τα top κορίτσια του Σ 40-42 που σε κάνουν τούρμπο κι ας είμαστε πάνω από πενήντα, με τα 80€ all included, και κάνουν ό,τι μπορούν για να φύγεις ευχαριστημένος....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Τι βλέπω; Έγινε και sticky το νήμα.
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Πολύ σωστά. Διότι αν έχεις μια άχρηστη π.χ. σαν την Λάνα του Silver spa που την διαφημίζουν στην Ν. Σμύρνη, η οποία έρχεται μές το χάλι σέρνοντας τα πόδια της με το ζόρι από το καθημερινό ξενύχτι στο strip club, στρίβοντας το κεφάλι για να αποφεύγει τα γλωσσόφιλα, να βρομάει το στόμα τσιγαρίλα και να το παίζει σούπερ γκόμενα που πρέπει όλοι να την πληρώνουν κατοστάρικα και διακοσάρικα...φυσικό είναι να σου πέφτει το πουλί και να μην σηκώνεται με τίποτα. Καμία σχέση με τα top κορίτσια του Σ 40-42 που σε κάνουν τούρμπο κι ας είμαστε πάνω από πενήντα, με τα 80€ all included, και κάνουν ό,τι μπορούν για να φύγεις ευχαριστημένος....

δεν σε αδικώ απολύτως... εγώ που την ξέρω από παλιά στο Μ179 αλλά και στο Τόυς λαμβάνω σχετικά αξιοπρεπές σέρβις
αλλά κάποιες διθυραμβικές κριτικές τις έχω πραγματικά γραμμένες...
καταλαβαίνω ακριβώς αυτό που λές... η συγκεκριμένη έχει ξεφύγει...
μια μέρα πήγε να μου βάλει καπότα στην πίπα... της λέω πας καλά? τόσες φορές μου έχεις πάρει πίπα χωρίς...
απαντάει τι? έγώ ποτέ!!! α καλά λέω και πάω προς τα ρούχα μου και επανήλθε άμεσα στο σωστό δρόμο...
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.677
Πόντοι
456
δεν σε αδικώ απολύτως... εγώ που την ξέρω από παλιά στο Μ179 αλλά και στο Τόυς λαμβάνω σχετικά αξιοπρεπές σέρβις
αλλά κάποιες διθυραμβικές κριτικές τις έχω πραγματικά γραμμένες...
καταλαβαίνω ακριβώς αυτό που λές... η συγκεκριμένη έχει ξεφύγει...
μια μέρα πήγε να μου βάλει καπότα στην πίπα... της λέω πας καλά? τόσες φορές μου έχεις πάρει πίπα χωρίς...
απαντάει τι? έγώ ποτέ!!! α καλά λέω και πάω προς τα ρούχα μου και επανήλθε άμεσα στο σωστό δρόμο...
Στο Toys δουλεύει ακόμα;Και αν ναι, με ποιο όνομα παρακαλώ; Σορρυ που βγαίνω λίγο off topic.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
ξέρω γω με ποιό όνομα δουλεύει σήμερα? παλιά την φωνάζαν Γιάννα...
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.633
Κριτικές
190
Like
48.773
Πόντοι
41.443
Πολύ σωστά. Διότι αν έχεις μια άχρηστη π.χ. σαν την Λάνα του Silver spa που την διαφημίζουν στην Ν. Σμύρνη, η οποία έρχεται μές το χάλι σέρνοντας τα πόδια της με το ζόρι από το καθημερινό ξενύχτι στο strip club, στρίβοντας το κεφάλι για να αποφεύγει τα γλωσσόφιλα, να βρομάει το στόμα τσιγαρίλα και να το παίζει σούπερ γκόμενα που πρέπει όλοι να την πληρώνουν κατοστάρικα και διακοσάρικα...φυσικό είναι να σου πέφτει το πουλί και να μην σηκώνεται με τίποτα. Καμία σχέση με τα top κορίτσια του Σ 40-42 που σε κάνουν τούρμπο κι ας είμαστε πάνω από πενήντα, με τα 80€ all included, και κάνουν ό,τι μπορούν για να φύγεις ευχαριστημένος....


προσυπογραφω  :hi:
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
3.450
Πόντοι
2.846
Πολύ σωστά. Διότι αν έχεις μια άχρηστη π.χ. σαν την Λάνα του Silver spa που την διαφημίζουν στην Ν. Σμύρνη, η οποία έρχεται μές το χάλι σέρνοντας τα πόδια της με το ζόρι από το καθημερινό ξενύχτι στο strip club, στρίβοντας το κεφάλι για να αποφεύγει τα γλωσσόφιλα, να βρομάει το στόμα τσιγαρίλα και να το παίζει σούπερ γκόμενα που πρέπει όλοι να την πληρώνουν κατοστάρικα και διακοσάρικα...φυσικό είναι να σου πέφτει το πουλί και να μην σηκώνεται με τίποτα. Καμία σχέση με τα top κορίτσια του Σ 40-42 που σε κάνουν τούρμπο κι ας είμαστε πάνω από πενήντα, με τα 80€ all included, και κάνουν ό,τι μπορούν για να φύγεις ευχαριστημένος....
   Συμφωνω   απολυτα  με  Σακη , τραγικη   γκομενα   η Λανα , οχι  για  στριπτιτζαδικο   δεν  κανει  ,  ουτε  για το  κωλαδικο  της  γειτονιας το
ζωον , δεν  βγαζει  γουστα  πλεον  η  γκομενα ...  οχι  οτι  εκανε  και  παπαδες   πιο  παλια  ,  μονο  ο  μουναρος  η  κολλητη  της   αξιζει ....  τρελο  γελιο  παντως  καθε   φορα  που  διαβαζα   κριτικαρα  για  παρτυ  της Λανας , ευτυχως   που  υπαρχουν  και  κανα  2  Σακηδες  στο  σαι αλλιως  μαυρο  φιδι  που μας  εφαγε  :S :S   
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
   Συμφωνω   απολυτα  με  Σακη , τραγικη   γκομενα   η Λανα , οχι  για  στριπτιτζαδικο   δεν  κανει  ,  ουτε  για το  κωλαδικο  της  γειτονιας το
ζωον , δεν  βγαζει  γουστα  πλεον  η  γκομενα ...  οχι  οτι  εκανε  και  παπαδες   πιο  παλια  ,  μονο  ο  μουναρος  η  κολλητη  της   αξιζει ....  τρελο  γελιο  παντως  καθε   φορα  που  διαβαζα   κριτικαρα  για  παρτυ  της Λανας , ευτυχως   που  υπαρχουν  και  κανα  2  Σακηδες  στο  σάιτ αλλιως  μαυρο  φιδι  που μας  εφαγε  :S :S  
Η Λάνα κάποια στιγμή ενώ της έβγαζα το σουτιέν στα όρθια κάνει μια προς αριστερά και κάθεται στο μασαζοκρέβατο και στα καλά καθούμενα πλαγιάζει σαν τον αστερία έτοιμη να κοιμηθεί....ανιστόρητο
αμέσως κατέβηκα για γλυφομούνι για να την ξυπνήσω με το ζόρι και μετά την ξανασήκωσα όρθια για να μην περάσει το δικό της οτι είναι γκομενάρα και δεν χρειάζεται να προσπαθήσει να κουραστεί....και απαιτούν σε κείνο το κατάστημα κατοστάρια την ώρα ήμαρτον...go figure...αν δεν ήταν τόσο κουρασμένη από το ξενύχτι, ίσως και να μπορούσα να βγάλω το ρωσίδι από μέσα της...και να περάσουμε πολύ καλά...
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο του μαγαζιού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom