Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Εκει γυρω η κυκλοφορια και το παρκαρισμα ειναι καπως ....

Για να δουμε που ακριβως βρισκεται
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Αυτό για το νέο μαγαζί που θα είναι πιο μεγάλο και super lux μας το λένε τσατσάδες και κοπέλες εδώ και τουλάχιστον εξάμηνο. Προσωπικά βαρέθηκα να το ακούω. Αν είναι να γίνει κάποια στιγμή ας γίνει!

Έχω την αίσθηση ότι με την νέα "σχολική" χρονιά η δουλειά έχει πέσει αρκετά στον οίκο. Εύλογο διότι δεν υπάρχουν φρέσκα άξια αστέρια και τα παλαιά κάποια στιγμή τα βαριόμαστε... όσο καλά και να είναι. Προσωπικά λόγω υποχρεώσεων είχα εξαφανιστεί και είχα να περάσω πάνω από μήνα. Πήγα τις προάλλες, καθημερινή απόγευμα ώρα περίπου 19.00 που λογικά είναι το peak. Όλες σχεδόν οι γνωστές κοπέλες ήταν διαθέσιμες (7-8 σίγουρα) και τα δωμάτια άδεια, αναδουλειές! Ήταν από τις καλές-γνωστές η Λειλά και η Βίκυ, διαθέσιμες και οι δύο. Βασικά η Λειλά είναι ίσως η καλύτερη ως συνολικό πακέτο (εμφάνιση+διάθεση+συμμετοχή+υπηρεσίες) αυτήν την στιγμή, κατά την υποκειμενική μου γνώμη. Πριν από μήνα είχα ξαναπάρει την Βίκυ και παρότι ως κορμί με φτιάχνει πάντα, διέκρινα μια κούραση/κάμψη στην συμμετοχή της, ίσως να μην ήταν και στην τέλεια διάθεση η κοπέλα αλλά ήταν πολύ flat και χωρίς την λάμψη και την περιποίηση που είχε παλαιότερα, μπορεί να ήταν και ιδέα μου...

Πήρα να δοκιμάσω την πιτσιρίκα Ξένια, που είναι εκεί περί τους 2-3 μήνες, και αν και την είχα ξαναδεί δεν την είχα πάρει. Δεν γράφω κριτική διότι αν έγραφα θα ξαναέγραφα ότι έχει ήδη γράψει για την κοπέλα ο petergr. Να προσθέσω εδώ ότι είναι 26 χρονών Ρωσίδα, μέτριας εμφάνισης, με βασικό συν ότι είναι πεντακάθαρη και δεκτική σε όλα (πλην anal + CIM). Μου άρεσε πολύ το χορταστικό νινάκι της που δέχεται όλα τα χάδια, με γλώσσα και δάχτυλα. Επίσης φιλιά φουλ. Εργατική κοπέλα, βιοπαλαίστρια, που προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη. Μείον ότι δείχνει να είναι αλλού, δεν συμμετέχει με πραγματικό πάθος, δεν βγάζει καύλα. Άρα συνολικά καλή περίπτωση αλλά όχι και κάτι να το θυμάμαι, δεν ένοιωσα αυτό το κάτι παραπάνω και ανανεωτικό...

Αυτά τα νέα για τον οίκο που πρέπει να κάνει ένα lifting, στο προσωπικό περισσότερο και όχι απαραίτητα στον χώρο...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
εσυ θες να το ανοιξουν διπλα στο σπιτι σου???  :2funny:

Εννοείται...
Και για όσα λέει ο Καλόερος για την Ξένια συμφωνώ απόλυτα, εγώ ήμουν τυχερός και πήρα και ένα χορταστικό cim.... να συμπληρώσω το πεσμένο στήθος λόγω μητρότητας...
Η Λέιλα για μένα έχει μπαταλέψει στα μπουτάκια πάρα πολύ και η Βίκυ έχει βάλει λίγα κιλά παντού ομοιόμορφα...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Μεγάλη απώλεια δε η Αντριάννα και η Ντάρια...
Ευτυχώς που υπάρχει η Μαρίνα...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
H Λέιλα έχει γίνει ποδοσφαιριστής.

Πώς τα καταφέρνει αυτή η ρημάδα η χώρα και κάνει ακόμα και όμορφες κοπέλες μπαλότσες ??

Η Βίκη θέλει λίγη δίαιτα. Αλλά παραμένει φιλότιμη.

Στα milf σταθερή αξία η Mary.

H Μαρίνα είναι λίγο υπέρβαρη για τα γούστα μου.

Η ανάγκη για εμπλουτισμό του πόστερ είναι κατά τη γνώμη μου φανερή.


 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Η Μαρίνα έχει αδυνατίσει από πρόπερσυ που ξαναδούλευε... έπρεπε να την δείς τότε...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Εννοείται...
Και για όσα λέει ο Καλόερος για την Ξένια συμφωνώ απόλυτα, εγώ ήμουν τυχερός και πήρα και ένα χορταστικό cim....
Η Λέιλα για μένα έχει μπαταλέψει στα μπουτάκια πάρα πολύ και η Βίκυ έχει βάλει λίγα κιλά παντού ομοιόμορφα...

Ο Καλοερος είναι διαχρονικά από τους πιο εγκυρους μετρημένους,περιγραφικους , αντικειμενικούς συναγωνιστές στις ανταποκρίσεις του
Συμφωνώ σχεδόν στο 95% των κριτικών του.

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τυποι η Μαρινα είναι κανονικά στο πόστο της?

Από ότι ακούω ναί.

Απλά πρέπει να πάρεις αριθμό πρωτοκόλλου.

Προσωπικά προτιμώ το πρώτο κώλο από το πρωτόκολο.  :grin: :grin:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Μ´ αυτά και μ´ αυτά είδα στον ύπνο μου την Τζέσσικα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ARHS2k

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Τι να κόψω ρε φίλε δεν σε καταλαβαίνω; Τις μικρές τις έπαιρνα κάθε βδομάδα ανελλιπώς... αν θες να κόψεις κάτι κόψε το δούλεμα
Για πες τις συγκεκριμένες που αναφέρομαι τις έχεις πάρει; Νομίζω η Ντάρια δούλεψε και μερικές μέρες στο αγαπημένο σου ίδρυμα....
Ξέρεις περί ου ο λόγος ή έτσι γράφεις για να γράφεις;
Ότι πεις, σου κρατάγαν και απουσιολόγιο. Τη Ντάρια δεν την πήρα στο "αγαπημένο μου" ίδρυμα. Μου τη σύστησε γνωστός, σαν call-girl βέβαια, πριν καν μάθεις για την ύπαρξή της. Καλό πρόγραμμα αλλά πολύ skinny και στενόκωλη για τα γούστα μου.  Στα τέσσερα....... σα να πηδάς αγοράκι ένα πράμα. Γούστα είναι αυτά, αλλά νομίζω, τουλάχιστον σε όσους έχουμε αγόρια, δεν κάνει και τους καλύτερους συνειρμούς!!!! Επειδή πρέπει να δουλεύω και να πηδάω και τη γυναίκα μου,  που και που,  δεν έχω τα κουράγια να έχω τόσες πολλές "ανελλιπώς" όπως εσύ. Ελπίζω να σε κάλυψα.    Συγνώμη που έχω και άλλη ζωή, εκτός Bou, και καθυστέρησα να σχολιάσω!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Γελάω μαζί σου Ταξίαρχε χέστηκα πότε πήδησες την Ντάρια... κι εγώ την γνώρισα στο στρίπ και την πήδηξα σε πριβέ ραντεβού πριν τρία χρόνια, και τι έγινε;
Δεν θα μας κοροιδέψεις επειδή είπαμε πως τις γαμούσαμε κάθε βδομάδα...
Ούτε θα μας βγάλεις πούστηδες επειδή είναι στυλιάρια...
Κι αφού δε γαμάς και τόσο συχνά κάτσε σπίτι σου και μπές σε κάνα άλλο σάιτ, δόξα το θεώ από αερογαμήκους έχουμε αρκετούς...
 

BobieS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
10
Like
278
Πόντοι
290
Ναι ρε παιδιά, πως θα τις βρούμε τέλος πάντων;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom