Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.493
Πόντοι
5.946
πύρκαυλος... ανασταίνει 80χρονους... και τους κάνει να νοιώθουν πορνοστάρ...
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.677
Πόντοι
456
Η Μαίρη είναι πύραυλος στο σεξ και πολύ καλή στο μασάζ.  Συστήνεται ανεπιφύλακτα :headbaning2:
πύρκαυλος... ανασταίνει 80χρονους... και τους κάνει να νοιώθουν πορνοστάρ...
Ηλικιακά πόσο την κάνετε να είναι περίπου;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.493
Πόντοι
5.946
Εγώ γύρω στα 40 την κάνω
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.493
Πόντοι
5.946
Δεν είναι busty...
 
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας,
προχθές πήρε το μάτι μου την Λίζα, δεν ξέρω αν είδα καλά αλλά έπαθα λίγο πλάκα, πολύ μικροκαμωμένη με ένα διαολεμένο κωλί. Διάβασα κριτικές αλλά δεν γράφει καμμία αν η συγκεκριμένη παρέχει CIM. Μήπως κάποιος φίλος που δοκίμασε γνωρίζει;
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
881
Πόντοι
371
Καλησπέρα σας,
προχθές πήρε το μάτι μου την Λίζα, δεν ξέρω αν είδα καλά αλλά έπαθα λίγο πλάκα, πολύ μικροκαμωμένη με ένα διαολεμένο κωλί. Διάβασα κριτικές αλλά δεν γράφει καμμία αν η συγκεκριμένη παρέχει CIM. Μήπως κάποιος φίλος που δοκίμασε γνωρίζει;
CIM κάνει, anal δεν κάνει. αλλά φάση midget fuck αν σου αρέσει είναι ωραία για μια δύο φορές.
 
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
CIM κάνει, anal δεν κάνει. αλλά φάση midget fuck αν σου αρέσει είναι ωραία για μια δύο φορές.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε. Επίσης, από τις κριτικές κατάλαβα ότι κάνει στοματικό χωρίς προφυλακτικό μόνο στα 80 ευρώ, στα 60 όχι.
Με τέτοιο κωλί δεν θέλω και πολύ (κάνει και ομοιοκαταληξία).
Απλά θα το χουφτώνω και θα τελειώσω στο όμορφο στοματάκι της.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.493
Πόντοι
5.946
Να πά να γαμηθεί που στα 60 φοράει λάστιχο ενώ οι άλλες δίνουν μέχρι και κώλο... Μαύρο στην Λίζα!!!
 
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Να πά να γαμηθεί που στα 60 φοράει λάστιχο ενώ οι άλλες δίνουν μέχρι και κώλο... Μαύρο στην Λίζα!!!

Όχι τύπε, δεν είναι έτσι. Η κάθε κοπέλα έχει τα δικά της χαρακτηριστικά. Άλλος ο κώλος του λαγού και άλλος της κουκουβάγιας. Εμένα σου λέω, μου πετάχτηκαν τα μάτια στα πεταχτά που την είδα. Πολύ petit, γλυκό, όμορφο, λάγνο πορνίδιο. Ανυπομονώ να πάω να δοκιμάσω λίγο
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.493
Πόντοι
5.946
Ασε ρε τράβα να δώσεις 80 για ακα μπούκι...
Θα τρελλαθούμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Ασε ρε τράβα να δώσεις 80 για ακα μπούκι...
Θα τρελλαθούμε...

Τύπε μου, πλησιάζω τα 50. Από τα έχω γυναίκα καμμιά τρελλαμένη 40άρα που θα μου έχει φορέσει και το κέρατο και θα την πληρώνω εκατοντάδες ευρώ, προτιμώ να χαϊδεύω τέτοιο κωλί και να τα δίνω στο στόμα σε τέτοιο μπουμπουκάκι για 80
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.493
Πόντοι
5.946
Αδικία φίλε να είμαι στο διπλανό δωμάτιο στα 54 μου και να ξεκωλιάζω την Λέιλα μετά κατάποσης σπέρματος στα 60 ευρώ...
Απλά λέω πως αν δεν της τάδινες θάκανε ακα μπούκι και στα 60
Άρα εσύ χαλάς την πιάτσα...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Η Λέιλα τα καταπίνει τα δικά σου συναγωνιστή; Εμένα τα δικά μου πάντα τα φτύνει...

Επ' ευκαιρία προχτές πέρασα από τον οίκο και ξαναπήρα το πιπίνι την Ουκρανίδα την Ντάρια. Όλα καλά όπως και την πρώτη φορά, ίσως και καλύτερα τώρα μιας και γνωριζόμαστε. Αυτήν την φορά χαρακτηριστικό ήταν ότι μου έκανε ένα παπαρογλύψιμο Α' εθνικής, σαν σκύλος μου τα έγλυφε, άψογη! Σημαντική η βελτίωση για τις μόλις δύο-τρεις εβδομάδες που εργάζεται το κορίτσι μας, και το νεαρό της ηλικίας της. Έχει μεγάλες προοπτικές. Την έκοψα συνειδητοποιημένη σε αυτό που κάνει και λογικά θα πάει μπροστά...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.493
Πόντοι
5.946
Ναι συμφωνώ για Ντάρια!
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.677
Πόντοι
456
Αδικία φίλε να είμαι στο διπλανό δωμάτιο στα 54 μου και να ξεκωλιάζω την Λέιλα μετά κατάποσης σπέρματος στα 60 ευρώ...
Απλά λέω πως αν δεν της τάδινες θάκανε ακα μπούκι και στα 60
Άρα εσύ χαλάς την πιάτσα...
Αυτή συνεχίζει και το προσφέρει το κωλοτρυπίδι της αβέρτα χωρίς να ζητήσει εξτραδάκι; Ρωτάω επειδή θυμάμαι ένας στην πιο πρόσφατη κριτική για την συγκεκριμένη κοπέλα που έγραψε ότι έφαγε άκυρο πρώτη φορά από αυτήν για γκροβερακι.  :think:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.493
Πόντοι
5.946
Ποτέ δεν έχω δώσει έξτρα και παίρνω πάντα κώλο...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.904
Πόντοι
41.443
Η Λέιλα τα καταπίνει τα δικά σου συναγωνιστή; Εμένα τα δικά μου πάντα τα φτύνει...

Επ' ευκαιρία προχτές πέρασα από τον οίκο και ξαναπήρα το πιπίνι την Ουκρανίδα την Ντάρια. Όλα καλά όπως και την πρώτη φορά, ίσως και καλύτερα τώρα μιας και γνωριζόμαστε. Αυτήν την φορά χαρακτηριστικό ήταν ότι μου έκανε ένα παπαρογλύψιμο Α' εθνικής, σαν σκύλος μου τα έγλυφε, άψογη! Σημαντική η βελτίωση για τις μόλις δύο-τρεις εβδομάδες που εργάζεται το κορίτσι μας, και το νεαρό της ηλικίας της. Έχει μεγάλες προοπτικές. Την έκοψα συνειδητοποιημένη σε αυτό που κάνει και λογικά θα πάει μπροστά...


η Νταρια τεινει να γινει το νεο αστερι του μαγαζιου.
εχει ορεξη και θεληση,αλλα εχω την εντυπωση πως δε θα μεινει πολυ.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
η Νταρια τεινει να γινει το νεο αστερι του μαγαζιου.
εχει ορεξη και θεληση,αλλα εχω την εντυπωση πως δε θα μεινει πολυ.
Παντως εγω που την ειδα....δεν με ενθουσιασε... ψηλη κ αχαρη.. καμπυλες μηδεν.. σκληρο προσωπο..καμία γλυκα...  Ενω πηγα με στοχο αυτην..δεν περασα τελικα!!!
Αλλα... γουστα ειναι αυτα!!Ο καθενας εχει τα δικα του!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom