Νέα

Σύφιλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chrysargos_666
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Ειχα βγαλει κατι σημαδια στο ποδι τα οποια με φαγουριζαν. Πηγα σε δερματολογο τα εδειξα και μου ειπε να κανω εξετασεις μηπως ειναι απο συφυλη... εκανα εξετασεις βγηκαν καθαρες και τελικα ηταν ενα αυτοανοσο νοσημα... επειδη ειχα κανει καποια ακα μπουκια σε ντελα κι ειχα μια μικρη αμιχη στο πεος μολις μου ειπε να κανω εξετασεις για συφιλη η ψυχη μου πηγε στη κουλουρη κι αρχισαν να με ζωνουν τα φιδια... ευτυχως οι εξετασεις βγηκαν κομπλε... παντως απ οτι ρωτησα τη γιατρο μου ειπε οτι σε περιπτωση που εχω συφιλη δεν ειναι κατι το τρομερο και στην αρχη ειναι πολυ ευκολα ιασιμη... πηγαινε αρχικα σε δερματολογο πες του ακριβως τι εκανες και θα σε κατευθυνει... καλα αποτελεσματα να χεις ακομα κι αν εχεις παρει το παρασιμο να ξετεις οτι θεραπευεται... προσοχη μεγαλη μαγκες δεν ειναι να παιζουμε με την υγεια μας
 

Cannon 4

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2021
Μηνύματα
31
Like
32
Πόντοι
0
Περαστικά. Ελπίζω να μην είναι κάτι τόσο τραβηγμένο. Όπως και να χει πέρα από τον hiv που θέλει υπερπροσπάθεια για να τον κολλήσεις μέσω σεξ όλα τα άλλα σχεδόν θεραπευονται
 

yes-baby

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Αν δεν είχα κάνει ακα στοματικό δεν θα ανησυχούσα , πάντως μου κάνει εντύπωση και μου δίνει και καλες ελπίδες ότι δεν έχω κάτι , το ότι κανένας δεν έχει απαντήσει ότι έχει κολλήσει στο παρελθόν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.575
Κριτικές
62
Like
41.337
Πόντοι
8.530
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Δεν ξέρω αν έχω κολλήσει ακόμα αύριο θα μάθω , τους τελευταίους 3 μήνες έχω κάνει κάποια ακα , ρωτάω για να δω καμία γνώμη παραπάνω η κάποια εμπειρία κάποιου, γιατί έχω φρικαρει.
Ελπίζω ρε φίλε να μην έχεις κάτι από τι πιστεύεις ήταν?από κάνα γλυφομούνι?Δε νομίζω να είναι από το στοματικό άκα δε μιλάς σύφιλη απο ένα στοματικό θεωρώ πως από κάνα γλυφομούνι θα κόλλησες.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Όλες είναι επικίνδυνες και ιδίως οι ανεξεταστες και ο,τι Να'ναι ερασιτέχνες.
Βασικά Μεταξουργείο και φυλής είναι νούμερο ένα για ασθένειες,τώρα στούντιο και call girl πιο δύσκολο αλλά όχι απίθανο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι μαλακίες πληρώνονται...δύο φορές το έχω κάνει και απλά ΕΤΥΧΕ να μην πάθω τίποτα και επειδή δεν θέλω να αγχώνομαι ξανά έκοψα τα ακα.
Περαστικά και καλά μυαλά...αν θέλεις να τζογαρεις παίξε Στοίχημα,Ιππόδρομο,Κυνοδρομιες....ο,τι θέλεις ...αλλά ΟΧΙ με την υγεία σου.
Καλά του τα λες αδερφέ και γω στις ιερόδουλες πάντα με Καποτά όλα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.684
Like
14.879
Πόντοι
3.656
1645221479629.png

Παλια που'χε περαση μεχρι και προσθετικες μυτες πουλαγαν για τους συφιλιτικους. Βεβαια για να το φτασεις εκει θες κατι χρονια και να μην το θεραπευεις καν.

τυπε δες τη θετικη πλευρα,τουλαχιστον ο τυπος ειχε ακομα τα μαλλια του :confused: :confused: :confused:
 

yes-baby

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Ελπίζω ρε φίλε να μην έχεις κάτι από τι πιστεύεις ήταν?από κάνα γλυφομούνι?Δε νομίζω να είναι από το στοματικό άκα δε μιλάς σύφιλη απο ένα στοματικό θεωρώ πως από κάνα γλυφομούνι θα κόλλησες.
στοματικό τυπε δεν έχω κάνει σε μπουρδέλο ούτε σε CG
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
στοματικό τυπε δεν έχω κάνει σε μπουρδέλο ούτε σε CG
Και καλά έκανες είναι το πιο επικυνδινο,εγώ όχι μόνο γλυφομούνι δε κάνω στον αγοραίο ούτε ακαποτο στοματικό όλα με Καποτά περνάμε καλά αλλά με ασφάλεια πάντα.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Πηγαινε σε ανδρολογο - αφροδισιολογο και θα σου πει αν και δυσκολο να ειναι συφιλη
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Εννοείται αυτό , έχω πανικοβληθεί τυπε
Μην αγχωνεσαι εχω περασει και εγω απο αυτο το σταδιο που λες νομιζα ειχα τα χειροτερα ενω ειχα προστατιτιδα και πηρα μια βδομαδα αντιβιωση και εγινα καλα ολα θεραπευονται στην σημερον ημερα εκτος του hiv που και γιαυτο αρχιζουν και βρισκουν χρυση τομη
 

yes-baby

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Μην αγχωνεσαι εχω περασει και εγω απο αυτο το σταδιο που λες νομιζα ειχα τα χειροτερα ενω ειχα προστατιτιδα και πηρα μια βδομαδα αντιβιωση και εγινα καλα ολα θεραπευονται στην σημερον ημερα εκτος του hiv που και γιαυτο αρχιζουν και βρισκουν χρυση τομη
τυπε αισιόδοξο πολύ αυτό πολύ λες σε ευχαριστώ !
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
παντως ολες οι κοπελες μασατζουδες call girl κανουν ακαποτο στοματικο... απο κει και περα καταλαβαινεις οτι ολοι κατι θα εχουμε τσιμπησει και το αστειο ειναι οτι καποιοι θελουν γλωσσοφιλα και γλειφομουνια
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.143
Like
4.070
Πόντοι
456
Πάντως καλά λέτε για τα στούντια και τα ρδελα στη Φυλής και το Μεταξουργείο.

Καλές βρωμιάρες είναι κι αυτές από ''σπίτι''. Γαμούσα 18 χρονών τύπισσα όταν ήμουν 20αρης και το μουνί της ήταν βόθρος. Και ήταν μόλις 18, πότε ρε πούστη λέω?? Είχε και κονδυλώματα. Αν την έβλεπες θα έλεγες κόβω τα αρχίδια μου δεν έχει τίποτα. Κοπέλα προσεγμένη σα τα κρύα τα νερά. Μεγάλη βρώμα όμως. Παίζει να την είχαν περάσει χέρια και χέρια αλβανοί κυρίως. Ενώ ήταν από πάρα πολύ υψηλή κοινωνικά και οικονομικά οικογένεια.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
27
Like
29
Πόντοι
0
Μην αγχωνεσαι εχω περασει και εγω απο αυτο το σταδιο που λες νομιζα ειχα τα χειροτερα ενω ειχα προστατιτιδα και πηρα μια βδομαδα αντιβιωση και εγινα καλα ολα θεραπευονται στην σημερον ημερα εκτος του hiv που και γιαυτο αρχιζουν και βρισκουν χρυση τομη
Τι συμπτώματα είχες φίλε και τελικά ήταν προστατίτιδα ;
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Τι συμπτώματα είχες φίλε και τελικά ήταν προστατίτιδα ;
Πονος στο κατουριμα φριχτος πονος και ηταν καπως πρισμενο το κεφαλι αλλα με την αντιβιωση σιγα σιγα σε μια εβδομαδα ειμουν ενταξει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom