Νέα

Swingers Club στη Θεσσαλονικη;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Συγνωμη,αλλα μετα από πολυετη εμπειρια στο εξωτερικο,δεν το καταλαβαίνω/αποδέχομαι αυτό το....για ζευγάρια μονο.Η κλικα/συγκεκριμένα μπαρ...είναι πραγματικοτητα στην ελλαδα...σε ολους τους σωρους και όχι μονο του σςινγκ..
δλδ...οι υπολοιποι που γυσταρουμε γκρουπακια η ζευγάρια και είμαι μονοι..πρεπει κάθε τρεις και λιγο να περνουμε διημερο στο Λονδινο...Κομπλεξ είναι..νομιζω
πραγματικα το αδιεξοδο σου μας συγκινει.  :'( :'( :'(
50% ανεργια στους νεους.
οι σκοπιανοι μακεδονες.
κοσμος τρεχει σε νοσοκομεια και σε ένα σωρο μπελαδες.

...αλλα πρεπει να νοιαστουμε για τα 17 ζευγάρια και τους 78 μαντράχαλους που εχουν το σεξακι τους αλλα θελουν και επαγγελματικο χωρο για τα βιτσια τους.  :'( :'( :'(
ολοι το σαββατο 30 φεβρουαριου στην πλατεια αριστοτελους να διαδηλώσουμε για τα δικαιώματα των παρτουζακιδων. δεν μπορει να μην εχουν τον χωρο τους τα παιδια. επισης να αναγνωριστεί ελευθερη συμβιωση και γαμος και υιοθεσια για περισσοτερα από 2 ατομα  :wanker: :wanker: :wanker:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tkis

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Είστε ο ηθικός εισαγγελέας του εν λόγω φόρουμ;
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
τοτε θα επρεπε να εχετε αντιληφθει ηδη οτι Πενταγιωτισσα ειναι μονο μια και δεν εχει αναγκη  δημιουργιας κλωνων!

Ειμαι μια κ ειμαι οριτζιναλ ;)

Εχετε εναν αλλοκοτο τροπο να δειχνετε τη συμπαθεια σαςς στο προσωπο μου χασμουρευοντας  σε καθε μ νημα :)
Κατεβαινω Θεσσαλονικη την αλλη βδομαδα.

Υπαρχει καποιο swingers club σε λειτουργια? Στο google δε βγαζει τπτ  :tickedoff:

Επισης αν υπαρχει κοπελα απο 30 και πανω που να μενει θεσσαλονικη και να ενδιαφερεται για ενα one off threesome να μ στηλει μνμ.
Στείλε dm
 

vadimit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
με εχετε καταμπερδεψει......
τελικα υπαρχει η όχι club στη θεσσαλονικη?

θα επισκεπτόμαστε τη πολη τρεις φορες το χρονο και καλο θα ηταν να ξερουμε τι γινεται εκει.

αν δεν υπαρχει, ας επικοινωνησουν ζευγάρια για γνωριμια μαις και θα μενουμε σε ξενοδοχειο οποτε θα υπαρχει χωρος.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
με εχετε καταμπερδεψει......
τελικα υπαρχει η όχι club στη θεσσαλονικη?

θα επισκεπτόμαστε τη πολη τρεις φορες το χρονο και καλο θα ηταν να ξερουμε τι γινεται εκει.

αν δεν υπαρχει, ας επικοινωνησουν ζευγάρια για γνωριμια μαις και θα μενουμε σε ξενοδοχειο οποτε θα υπαρχει χωρος.

Εχεις ΠΜ
 

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
67
Κριτικές
6
Like
128
Πόντοι
280
Για στείλε κι εμένα ΠΜ.. :dancing:
 

ctrip

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

επειδή υπάρχει ενδιαφέρον για μια διοργάνωση σε πιο ιδιωτικά επίπεδα, εάν υπάρχει ενδιαφέρον στείλτε pm
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Για δωσε καμια πληροφορια φιλαρακι
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
To swinging club της πόλης μας έκλεισε τον Σεπτέμβριο
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Σε ολους τους τομεις πισω η φτωχομανα μας
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Κατά πάσα πιθανότητα το club της πόλης θα ανοίξει ξανά. Τουλάχιστον αυτό ακούγεται. Λίγο υπομονή και θα δούμε.
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Υπομονή κάνουμε ,  αλλά η πληροφόρηση μου λέει ότι δεν παίζει να ξανανοίξει
 

mitsos3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
αν υπαρχει κανενα ζευγαρι που θελει παρτουζα ασ στειλει ενα ΠΜ
 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
122
Like
493
Πόντοι
21
Για όσους γνωρίζουν....Παίζει τελικά κανένα swinger club στη θεσσαλονίκη;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Όχι φίλε. Συγκεντρώσεις σε κλαμπ ναι, αλλά από ομάδες μέσω ανακοίνωσης σε sites swingers και φυσικά οι συγκεντρώσεις είναι καθαρά για γνωριμία και διασκέδαση και τίποτα περισσότερο, αφού πολλές φορές είναι και άλλοι πελάτες μέσα στο μαγαζί. Γενικά η Θεσσαλονίκη αποδείχθηκε ανίκανη να κρατήσει ένα τέτοιο μαγαζί ανοιχτό.
 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
122
Like
493
Πόντοι
21
Κριμα. Τουλαχιστον ξέρει κανείς καποια club όπου μπορει να παει ενα ζευγαρι για να γίνει παιχνίδι μετά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom