Νέα

swinger-cuckold . κ.ο.κ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bluekiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Αυτές τις μαλακίες στις λέει η γυναικα σου για να σε πείσει να γλείφεις χύσια?  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εσύ προσπαθείς να βγάλεις προβληματικούς όσους δεν κρατάνε τον κώλο της γυναικας τους για να της τον χώσει πιο εύκολα ο Αμπντούλ.


μαλάκα κλαίωωωωωω.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γέλαγα ήδη από το πρώτο. Ε με το που είδα Αμντούλ έλιωσα και είμαι και στο γραφείο σκέψου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
το όλο θέμα του θρεντ είναι so simple...
και χωρίς να κρίνω κανένα
απλά άλλοι μπορούν να ερωτεύονται και να αγαπούν μεταχειρισμένες γυναίκες και άλλοι όχι.

εδώ έχω δει τύπους να τους κερατώνει η γκόμενα τους και να την παρακαλάνε να γυρίσει πίσω...
έχω δει και άλλους που μόνο με την υποψία ότι η γκόμενα τους έχει πρόθεση για κέρατο να την σουτάρουν

όλα θέμα γούστων και χαρακτήρα...


 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
το όλο θέμα του θρεντ είναι so simple...
και χωρίς να κρίνω κανένα
απλά άλλοι μπορούν να ερωτεύονται και να αγαπούν μεταχειρισμένες γυναίκες και άλλοι όχι.

εδώ έχω δει τύπους να τους κερατώνει η γκόμενα τους και να την παρακαλάνε να γυρίσει πίσω...
έχω δει και άλλους που μόνο με την υποψία ότι η γκόμενα τους έχει πρόθεση για κέρατο να την σουτάρουν

όλα θέμα γούστων και χαρακτήρα...

Συμφωνώ σε αυτό ακριβώς. Απλά μου φαίνεται ο απόλυτος αυτοεξευτελισμός να είμαι μπροστά όταν μου γαμάνε τη γυναίκα, και πόσο μάλλον να με καυλώνει που μου τη γαμάνε. Δε μπορώ να βρώ ούτε μια λογική.
Και αν θέλω πραγματικά να της κάνω το χατίρι όπως λέει ο bluekiss άντε να της το κάνω και να πηδηχτεί με κάποιον. Είναι ανάγκη να είμαι παρόν και να βλέπω? Τη χαρά της την παίρνει γιατί να είμαι δίπλα? Αυτό δεν καταλαβαίνω από εσάς. ΟΚ το δέχεστε εγώ δε θα το δεχόμουν. Αλλά πως σας καυλώνει? Εγώ θα πηδούσα από το παράθυρο
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε υπάρχει μια, πολύ λεπτή αλλά και πολύ διακριτή, διαχωριστική γραμμή μεταξύ φαντασίωσης και πραγματικότητας.
Τό ότι μπορεί μια γυναίκα στο μυαλό της να φαντασιώνεται ότι γουστάρει, δεν σημαίνει και εκ των πραγμάτων πως θα το κάνει και πράξη. Όπως αντίστοιχα και ο άντρας βέβαια. Αν ήξερε πχ η δικιά μου πόσες φορές εχω πηδήξει την κολλητή της στο μυαλό μου, θα έβλεπα τώρα ραδίκια ανάποδα!  :2funny:

Το να κάνεις όλες σου τις φαντασιώσεις πράξη, δεν είναι πάντα επιθυμητό. Είτε επειδή μπορει να είναι παράνομο (πχ βιασμός, παιδοφιλία κλπ), είτε επιδή μπορεί να είναι ανώμαλο (πχ νεκροφιλία, κτηνοβασία κλπ) είτε απλά επειδή μπορεί η δική σου φαντασίωση μπορεί να ξενερώνει τον παρτενέρ!

Ένα υποθετικό σενάριο: Ας πούμε πως εμένα η φαντασίωση μου είναι να με στραπονάρουν (υποθετικά λέμε, ρεμάλια! μην αρχίσετε!!!  :2funny:). Αν η ιδέα του να βλέπει τον άντρα της στα 4  και να του ανοίγει η σούφρα προκαλεί αποστροφή στην δικιά μου, πόσο πιστεύεις εσύ πως θα κρατήσει; Αντε να το κάνει μια για να σου κάνει το χατήρι, αντε 2, αντε 10. Κάποια στιγμή η ξενέρα θα βγει.

Το ίδιο και στο swinging. Αν και οι 2 στο ζευγάρι είναι 1000% υπέρ, τότε οκ, κάτι γίνεται (και πάλι όμως με επιφυλάξεις πως δεν θα αλλάξει κάτι στο μέλλον)
Αν έστω ο ένας από τους δυο δεν το βλέπει θετικά, τότε καλύτερα οι φαντασιώσεις να μείνουν στην σφαίρα της φαντασίας.

Τυπε ...
1)Η παιδοφιλία η κτηνοβασία η νεκροφιλία ο βισαμος. είναι ανωμαλίες που έχει αποδεχτει η επιστίμη και υπάρχει νομοθεσία που τις διωκει για τον λόγο οτι κάνεις σεξ με πλασματα που δεν έχουν την βουληση  να επιλέξουν να συμετέχουν να αντισταθουν. Μη το πάμε το θέμα στα ακρα.Μιλάμε για εξερευνηση σεξουαλικων οριζόντων απο 2 ενήλικα ατομα και μετα απο κοινου πρωτοβουλία γνορίζωντας ο ενας τους πόθους του αλου
2)Για το στραπον ...αν γουστάρει ο αντρας και καυλόνει η γυναίκα να τον βλέπει ...μαγκιά τους.. Μου το έχει ζητήσει γκόμενα αλλα μόλις της είπα οτι με ξενερωσε ακόμα και το δάχτυλο που πήγε μκα πρωην να μου βάλει δε μου το ξαναανεφερε..
Σε αυτα τα πράγματα τυπε υπάρχει ενας κανονας απαράβατος.. κανε αυτα που καυλόνουν και τους 2 σας.. να καυλόνει ο ενας με την καυλα του αλου .Ολα ξεκινάνε απο ειλικριεις συζητήσεις να ξέρει ο ενας και ο άλλος τι γουστάρουν κα να τα λένε ολα με ανοιχτα χαρτιά..
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Το cuckolding είναι μια σεξουαλική πρακτική που βασίζεται στην ηδονή που λαμβάνουν και οι δυο από τον ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟ του άντρα.
Το swinging είναι απλά υποκρισία , μια νεκρή σχέση αντί να την θάψετε να ησυχάσετε κάθεστε και το παίζετε "ανοιχτόμυαλοι". Δεν απαγορεύονται τα διαζύγια ξέρετε , έχουν φτιαχτεί για ανθρώπους σαν εσάς που δεν γουστάρουν άλλο μαζί.
Έχω δυο παραδείγματα ζευγαριών που μπήκαν στο κόλπο , και τα δυο χώρισαν τελικά γιατί ένας από τους δυο ερωτεύτηκε και κατάλαβε πως σε μια σχέση με πραγματική αγάπη ο σύντροφος σου δεν σου στέλνει φιλάκια από την άλλη μεριά του κρεβατιού την ώρα που γαμάει η γαμιέται.

Αυτά γιατί το κουράσαμε με μαλακίες και αμπελοφιλοσοφίες.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
ΟΚ το δέχεστε εγώ δε θα το δεχόμουν. Αλλά πως σας καυλώνει? Εγώ θα πηδούσα από το παράθυρο

ποιος δέχετε ?  :2funny:


πέρα από την πλάκα όπως λέει και ο τύπος medios παραπάνω είναι μια διαδικασία μέσα στο τριπ του εξετελισμού-μαζοχισμού  :zfuck:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Το cuckolding είναι μια σεξουαλική πρακτική που βασίζεται στην ηδονή που λαμβάνουν και οι δυο από τον ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟ του άντρα.
Το swinging είναι απλά υποκρισία , μια νεκρή σχέση αντί να την θάψετε να ησυχάσετε κάθεστε και το παίζετε "ανοιχτόμυαλοι". Δεν απαγορεύονται τα διαζύγια ξέρετε , έχουν φτιαχτεί για ανθρώπους σαν εσάς που δεν γουστάρουν άλλο μαζί.
Έχω δυο παραδείγματα ζευγαριών που μπήκαν στο κόλπο , και τα δυο χώρισαν τελικά γιατί ένας από τους δυο ερωτεύτηκε και κατάλαβε πως σε μια σχέση με πραγματική αγάπη ο σύντροφος σου δεν σου στέλνει φιλάκια από την άλλη μεριά του κρεβατιού την ώρα που γαμάει η γαμιέται.

Αυτά γιατί το κουράσαμε με μαλακίες και αμπελοφιλοσοφίες.

Τα λέει ωραία ρε ο Κυρ Μέντιος.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Και να έχει γίνει αυτό δεν το ήξερα.
(δεν έχω γλείψει πουτάνα στην ζωή μου ρε μαλακα , τι λες?  :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S)
Εσύ όταν το κανεις ενγνώση σου, γουστάρεις τον ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟ που συνεπάγεται για έναν άντρα να γλείφει τα χύσια ενός αλλου άντρα.
Εκτος αν είσαι πουσταριό και ξερογλείφεσαι .....

Τύπε δεν εχω γλύψει χύσια κανενός.Εσυ έχεις αυτη την εικόνα στο μυαλό σου απο τετοιου είδους παρτουζες και για μη σου ξεκαρφόνετε πρέπει να πέζει επιθυμία στο κεφαλάκι σου.Θα στα έδινα σε καμια παρτουζα αλλα δε θέλω να ποιάσεις τα παιδιά μου στο στόμα σου..  :rockon:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Το cuckolding είναι μια σεξουαλική πρακτική που βασίζεται στην ηδονή που λαμβάνουν και οι δυο από τον ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟ του άντρα.
Το swinging είναι απλά υποκρισία , μια νεκρή σχέση αντί να την θάψετε να ησυχάσετε κάθεστε και το παίζετε "ανοιχτόμυαλοι". Δεν απαγορεύονται τα διαζύγια ξέρετε , έχουν φτιαχτεί για ανθρώπους σαν εσάς που δεν γουστάρουν άλλο μαζί.
Έχω δυο παραδείγματα ζευγαριών που μπήκαν στο κόλπο , και τα δυο χώρισαν τελικά γιατί ένας από τους δυο ερωτεύτηκε και κατάλαβε πως σε μια σχέση με πραγματική αγάπη ο σύντροφος σου δεν σου στέλνει φιλάκια από την άλλη μεριά του κρεβατιού την ώρα που γαμάει η γαμιέται.

Αυτά γιατί το κουράσαμε με μαλακίες και αμπελοφιλοσοφίες.

Τύπε πόσους swingers ξέρεις ?Και πόσοι απο αυτους έχουν χωρίσει ?Αυτο που έιπες ειναι μαι σκέψη σου οχι η κοινή λογική και η πραγματικότητα.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τύπε δεν εχω γλύψει χύσια κανενός.Εσυ έχεις αυτη την εικόνα στο μυαλό σου απο τετοιου είδους παρτουζες και για μη σου ξεκαρφόνετε πρέπει να πέζει επιθυμία στο κεφαλάκι σου.Θα στα έδινα σε καμια παρτουζα αλλα δε θέλω να ποιάσεις τα παιδιά μου στο στόμα σου..  :rockon:

Πάντως οφείλω να πώ πως το μπου από ατάκες είναι πολύ μπροστά..
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τύπε πόσους swingers ξέρεις ?Και πόσοι απο αυτους έχουν χωρίσει ?Αυτο που έιπες ειναι μαι σκέψη σου οχι η κοινή λογική και η πραγματικότητα.

Δεν μου απάντησες σε κάποιες ερωτήσεις που σου έκανα.. στο ποιος έφερε το θέμα να πάτε με α΄λλους πρώτος κλπ κλπ.. Δες την ερώτηση και αν θες μου απαντας
 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
Σε αυτα τα πράγματα τυπε υπάρχει ενας κανονας απαράβατος.. κανε αυτα που καυλόνουν και τους 2 σας.. να καυλόνει ο ενας με την καυλα του αλου .Ολα ξεκινάνε απο ειλικριεις συζητήσεις να ξέρει ο ενας και ο άλλος τι γουστάρουν κα να τα λένε ολα με ανοιχτα χαρτιά..

ααααααα γειά σου λοιπόν!!! Τωρα μιλάς ωραία!!!!
Το κάνεις λοιπόν επειδή ΚΑΙ η γυναίκα σου καυλώνει, αλλά ΚΑΙ εσύ καυλώνεις που την βλέπεις....
Ωραίο, θεμιτό, γαμάτο, μαγκιά σου, και πάντα τέτοια σου εύχομαι!  ;)
Αλλά απέχει πολύ από αυτά που λες περι υγείας της σχέσης, αξιοπρέπειας, ελευθερίας κλπ που αναφέρεις...

Είναι θέμα επιλογής και κάβλας, plain and simple, και χωρίς καμμια διάθεση για παρεξήγηση η αντιπαράθεση, η όλη κουβέντα μου μοιάζει σαν μια προσπάθεια να πείσεις εσύ ο ίδιος τον εαυτό σου, και να εξορθολογίσεις με "λογικά" επιχειρήματα κάτι που δεν χρειάζεται "λογική" και εξορθολογισμό, όπως είναι η προσωπική καβλα του καθενός
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα - και όσα χωράει το γυναικείο μυαλουδάκι δεν χωράει ο κόσμος όλος για αυτό μην πολύ ψάχνεστε πιστεύεται και μην ερευνάτε. Το ανταλλάξ το έχω ξεκινήσει τώρα τελευταία με φίλη και όχι με την γυναίκα μου πάντως και τα παντρεμένα ζευγάρια μια χαρά τα βλέπω.
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μου απάντησες σε κάποιες ερωτήσεις που σου έκανα.. στο ποιος έφερε το θέμα να πάτε με α΄λλους πρώτος κλπ κλπ.. Δες την ερώτηση και αν θες μου απαντας

Τύπε..εγω το έφερα..την δικιά μου την εχω" φτιάξει" να μου μιλάει όπως θα μίλαγε στην κολητή της για αυτα τα θέματα.Εγω της έιπα να κάνουμε τρίο όποτε γουστάρει και έχουμε κάνει και με αντρα και με κοπέλες ( που γουστάρει περισότερο και εκεινη και εγω φυσικά) και με ζευγάρι.Καμία ταπείνωση κανένας εξευτελισμός όπως πολοι νομίζουν. Της χάρισα την ηδονη να ασχολούντε μαζί της 2 αντρες μου ΄χαρισε την ηδονη να ασχολουντε μαζι μου 2 και 3 γυναικες . Χαρισαμε στον εαυτο μας την καυλα να πεζουμε μαζι με ενα ζευγαρι στο ιδιο δωματιο και να μας καυλόνουν με τα "παιχνιδια" τους οι γυναικες.
Και να μη ξεχνίομαστε μαγκες εξυπνακιδες..οπως εμεις ετσι και εκεινες γουσταρουν να ασχολουντε μαζι τους πανω αποενα ατομο στο κρεβατι..κάποια στιγμη θα τους δωθει η ευκαιρεια και θα το κάνουν.. κοιταχτε να είστε εσεις ο τρίτος της παρέας για να μην έιστε ο κερατας της υπόθεσης ( ο πραγματικος κερατας που τον έχουν στην απεξω απο τη φαση)
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τύπε..εγω το έφερα..την δικιά μου την εχω" φτιάξει" να μου μιλάει όπως θα μίλαγε στην κολητή της για αυτα τα θέματα.Εγω της έιπα να κάνουμε τρίο όποτε γουστάρει και έχουμε κάνει και με αντρα και με κοπέλες ( που γουστάρει περισότερο και εκεινη και εγω φυσικά) και με ζευγάρι.Καμία ταπείνωση κανένας εξευτελισμός όπως πολοι νομίζουν. Της χάρισα την ηδονη να ασχολούντε μαζί της 2 αντρες μου ΄χαρισε την ηδονη να ασχολουντε μαζι μου 2 και 3 γυναικες . Χαρισαμε στον εαυτο μας την καυλα να πεζουμε μαζι με ενα ζευγαρι στο ιδιο δωματιο και να μας καυλόνουν με τα "παιχνιδια" τους οι γυναικες.
Και να μη ξεχνίομαστε μαγκες εξυπνακιδες..οπως εμεις ετσι και εκεινες γουσταρουν να ασχολουντε μαζι τους πανω αποενα ατομο στο κρεβατι..κάποια στιγμη θα τους δωθει η ευκαιρεια και θα το κάνουν.. κοιταχτε να είστε εσεις ο τρίτος της παρέας για να μην έιστε ο κερατας της υπόθεσης ( ο πραγματικος κερατας που τον έχουν στην απεξω απο τη φαση)

Γιατί όμως οι περισσότεροι που κάνουν σουίνγκ, θέλουν να παίζουν και με τον άλλον άντρα? που το εξηγείς αυτό? Γιατί όσες προτάσεις είχα από ζευγάρια, όλοι οι άντρες θέλανε και πουστριλίκια.

Μήπως χάνεις λίγο τη μπάλα μίστερ?
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Με λίγα λόγια παιδιά στην Ελλαδα του 2014 κυκλοφορουμε με αντιλήψεις του 1960 ( δείτε παλιες ταινέιες ελληνικές και θα καταλάβετε τι ενοω)
Εχουμε κάνει προοδους ομως να ομολογησω... αποδεχόμαστε πολοι ( οχι ολοι ακόμα) να ντύνοντε λιγο ποιο προκλητικά οι γκομενές μας.Κι αυτο το αποδεχτήκαμε εν μέρη γιατι ολες πλέων επιδυκνειουν την θυληκότητα τους αλλες χυδεα αλλες με στυλ οποτε σιγα μη γίνουμε εμεις πρωσοπικα ρεζιλι για το ντυσιμο της κοπελας.Κρυψαμε την ανασφαλεια μας  το κομπλεξ και τον καθοσπρεπισμο μας μας μεσα στη μαζα.
Στα υπολοιπα  ομως έιμαστε ακομα στο 1960.. θέλουμε τη γυναικα μας φτιαγμενη για σπιτι παιδια οικογενεια νοικοκυριο και στο κρεβατι πουτανα φυσικα ( πουτανα να μας κανει τα χατιρια μεχρι ενα σημειο που ΕΜΕΙΣ γουσταρουμε) και τις αλλες γυνεκες διαθεσιμες για το ξενοπηδημα μας..
Μαγκες......  παρτε μια βαθεια ανάσα και ξεκαβαληστε το συνεφάκι που εχετε καβαλήσει. οι γκόμενες ξυπνήσανε εχουν γύρο τους χιλιάδες πειρασμους θελουν απο τους αντρες τους κατανοηση και συμετοχη στα θελω τους και στους ποθους τους οχι επικριση.. το ιδιο θελουμε και εμεις απο εκεινες..Ειτε μας αρεσει ειτε οχι εκεινες κρατανε στο χερι τους το θεμα σεξ ποτε θα γίνει και πως..συμφιλιοθειτε με την ιδεα λοιπόν για να μη βρεθειτε με κανα βιντεο threesome  στα χερια σας με τη νοικοκυρα γυναικα σας και προσγειοθειιτε με τη μουρη στο 2014..
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί όμως οι περισσότεροι που κάνουν σουίνγκ, θέλουν να παίζουν και με τον άλλον άντρα? που το εξηγείς αυτό? Γιατί όσες προτάσεις είχα από ζευγάρια, όλοι οι άντρες θέλανε και πουστριλίκια.

Μήπως χάνεις λίγο τη μπάλα μίστερ?

Το γνορίζω αυτό αν και δε μου εχει τύχει να μου ζητήσουν τέτοιο πραγμα... γιατι ο αντρας ειναι bi γίνεται αυτο ..δεν έιναι κατακριτέο.. ας το ξεκαθαρίζατε απο την αρχη να μην υπηρχαν παρεξηγησεις και ξενεραματα πανω στο ματς
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376

τύπε αν είχες μια κόρη 18 χρονών θα τις έλεγες "βρες ένα καλό παιδί που θα σε κοιτάει πάντα στα μάτια" η "χάρισε στον εαυτό σου καύλα με 2-3 άντρες" ?    ;)

δλδ οκ πάσο όπως την βρίσκει ο καθένας αλλά δεν σημαίνει ότι είναι και νορμάλ (που και πράγματα που γουστάρω κι εγώ δεν είναι όλα νορμαλ)
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Με λίγα λόγια παιδιά στην Ελλαδα του 2014 κυκλοφορουμε με αντιλήψεις του 1960 ( δείτε παλιες ταινέιες ελληνικές και θα καταλάβετε τι ενοω)
Εχουμε κάνει προοδους ομως να ομολογησω... αποδεχόμαστε πολοι ( οχι ολοι ακόμα) να ντύνοντε λιγο ποιο προκλητικά οι γκομενές μας.Κι αυτο το αποδεχτήκαμε εν μέρη γιατι ολες πλέων επιδυκνειουν την θυληκότητα τους αλλες χυδεα αλλες με στυλ οποτε σιγα μη γίνουμε εμεις πρωσοπικα ρεζιλι για το ντυσιμο της κοπελας.Κρυψαμε την ανασφαλεια μας  το κομπλεξ και τον καθοσπρεπισμο μας μας μεσα στη μαζα.
Στα υπολοιπα  ομως έιμαστε ακομα στο 1960.. θέλουμε τη γυναικα μας φτιαγμενη για σπιτι παιδια οικογενεια νοικοκυριο και στο κρεβατι πουτανα φυσικα ( πουτανα να μας κανει τα χατιρια μεχρι ενα σημειο που ΕΜΕΙΣ γουσταρουμε) και τις αλλες γυνεκες διαθεσιμες για το ξενοπηδημα μας..
Μαγκες......  παρτε μια βαθεια ανάσα και ξεκαβαληστε το συνεφάκι που εχετε καβαλήσει. οι γκόμενες ξυπνήσανε εχουν γύρο τους χιλιάδες πειρασμους θελουν απο τους αντρες τους κατανοηση και συμετοχη στα θελω τους και στους ποθους τους οχι επικριση.. το ιδιο θελουμε και εμεις απο εκεινες..Ειτε μας αρεσει ειτε οχι εκεινες κρατανε στο χερι τους το θεμα σεξ ποτε θα γίνει και πως..συμφιλιοθειτε με την ιδεα λοιπόν για να μη βρεθειτε με κανα βιντεο threesome  στα χερια σας με τη νοικοκυρα γυναικα σας και προσγειοθειιτε με τη μουρη στο 2014..

Μια τελευταία ερώτηση να σου κάνω? Και πως πιστεύεις και είσαι τόσο σίγουρος πως αυτά που θέλει η δικιά σου γυναίκα, τα θέλει η δικιά μου, του κυρ μέντιου και όλων εδώ μέσα? Άλλωστε δε νομίζω ότι σε όλες τις γυναίκες που πρότεινες παρτούζα είπαν όλες ναι.

Γιατί φίλε μου έχω γνωρίσει και έχω ζήσει πολλά, έκανα παρτούζες πολλές και με πολλά άτομα. Αλλά πολλές γκόμενες που είχα γνωρίσει δε γουστάρανε αυτή τη φάση. Πως ξέρεις λοιπόν ότι όλων μας οι γυναίκες θέλουν την παρτούζα και αυτά που περιγράφεις.
Γιατί νομίζω πως πήρες σαν δεδομένη τη συμπεριφορά της δικιάς σου, και πιστεύεις ότι τόσο πολύ πούτσο θέλουν όλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom