Νέα

Swing Club 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Swordmaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
και που θα βρουμε βιζιτα φθηνη για ολο το βραδυ? φιλη δεν εχω καμμια που να θελει να δοκιμασει

πίστεψέ μέ μὲ βίζιτα δὲν πρόκειται νὰ μπεῖς μέσα! αὐτά περνάνε στὸ νιρβάνα!
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1


Σωστος ο Ιωνας.....
 

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
ἔρχονται καὶ 2-3 γνωστοί μὲ βίζιτες, ἀλλὰ ὅπως πολὺ σωστὰ τὸ ἔθεσε ὁ sword, εἶναι μὲ leasing! :)
τὶς κυκλοφοροῦν παντού. σὲ μαγαζιά τοῦ χώρου, μπουζούκια, παρτούζες...
ὅποιος προσπαθήσει νὰ μπεῖ μὲ φτηνοβίζιτα (ὅπως κάτι πρεζούδες-ὑγειονομικές βόμβες ποὺ ψωνίζουν κάτι μαλάκες ἀπὸ σόλωνος)
δὲν θὰ μπαίνουν στὸ μαγαζί. κι ἄν κατὰ λάθος μπεῖ κάποιος, θὰ φροντίσω ἐγὼ ὁ ἴδιος νὰ φύγει...
τὸ αμγαζί ἀπευθύνεται σὲ ζευγάρια τοῦ χώρου κι ὄχι στὸν κάθε λιγούρη ποὺ νομίζει πὼς μὲ 20 εὐρῶ ποὺ θὰ δώσει γιὰ νὰ μπεῖ θὰ μᾶς γαμήσει ὅλους ἐκεῖ μέσα...
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
πίστεψέ μέ μὲ βίζιτα δὲν πρόκειται νὰ μπεῖς μέσα! αὐτά περνάνε στὸ νιρβάνα!
βρε ιωνα γιατι κατηγορεις τοσο το νιρβανα,,εσυ δεν εισαι με την χοντρη ξανθουλα και το επαιζες καποτε αφεντικο εκει στο νιρβανα  και μετα πηγες με τον καζαμπλανκα ωσπου σε σουταρε κι αυτος????τωρα πας αλλου να "φας" και στηριζεις το 4???
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
βρε ιωνα γιατι κατηγορεις τοσο το νιρβανα,,εσυ δεν εισαι με την χοντρη ξανθουλα και το επαιζες καποτε αφεντικο εκει στο νιρβανα  και μετα πηγες με τον καζαμπλανκα ωσπου σε σουταρε κι αυτος????τωρα πας αλλου να "φας" και στηριζεις το 4???

Μαλακιες λες δεν ειναι αυτος που λες.
 

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
βρε ιωνα γιατι κατηγορεις τοσο το νιρβανα,,εσυ δεν εισαι με την χοντρη ξανθουλα και το επαιζες καποτε αφεντικο εκει στο νιρβανα  και μετα πηγες με τον καζαμπλανκα ωσπου σε σουταρε κι αυτος????τωρα πας αλλου να "φας" και στηριζεις το 4???

φιλαράκι, μὲ περνάς γι'ἄλλον!
 
OP
OP
Swordmaster

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
βρε ιωνα γιατι κατηγορεις τοσο το νιρβανα,,εσυ δεν εισαι με την χοντρη ξανθουλα και το επαιζες καποτε αφεντικο εκει στο νιρβανα  και μετα πηγες με τον καζαμπλανκα ωσπου σε σουταρε κι αυτος????τωρα πας αλλου να "φας" και στηριζεις το 4???

μαλακια εγραψες μεσιε
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
μαλακια εγραψες μεσιε
ΙΣΩΣ να λεω μαλακια να μην ειναι ,,ισως ναναι καποιο αλλο προφιλ απο αυτα που κανουν "επιθεση" στο νιρβανα,,αλλα  δεν καταλαβαινω γιατι τοσο μισος εναντιον του νιρβανα?τοσα χρονια εχει προσφερει τοσα που ξεχαστηκαν αμεσως?
βλεπω 3-4 προφιλ που κανουν ενα συστηματικο πολεμο εναντιον του νιρβανα και χωρις λογο!(αυτοι ξερουν βεβαια)
μηπως ξερατε οτι το 2+2 ειχε σκοπο να βαλει εισοδο 100ευρω?αν δεν ηταν το νιρβανα θα τοχε κανει!γι αυτο ο πολεμος?οσο για το sc4 δεν ξερω.
παντως ξερετε ποιος ειναι και τι πολεμο κανει και ξερετε και το λογο απ οτι καταλαβα,,απλα ισως εκανα λαθος "προφιλ"
γιατι δεν λετε απλα την γνωμη σας χωρις κατηγοριες?
δεν θελω να ανοιξω αντιπαραθεση με κανενα απλα καποιος  που τοσα χρονια μας προσφερει ,,,αποτομα εγινε κακος??αν ηταν κακος οταν ηταν μονο το νιρβανα θα εβαζε εισοδο οσο ηθελε χωρις να προσφερει τοσα πολλα!
Νομιζω με αυτα που εχει προσφερει του αξιζει ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κι οχι ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ,
 
OP
OP
Swordmaster

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
ΙΣΩΣ να λεω μαλακια να μην ειναι ,,ισως ναναι καποιο αλλο προφιλ απο αυτα που κανουν "επιθεση" στο νιρβανα,,αλλα  δεν καταλαβαινω γιατι τοσο μισος εναντιον του νιρβανα?τοσα χρονια εχει προσφερει τοσα που ξεχαστηκαν αμεσως?
βλεπω 3-4 προφιλ που κανουν ενα συστηματικο πολεμο εναντιον του νιρβανα και χωρις λογο!(αυτοι ξερουν βεβαια)
μηπως ξερατε οτι το 2+2 ειχε σκοπο να βαλει εισοδο 100ευρω?αν δεν ηταν το νιρβανα θα τοχε κανει!γι αυτο ο πολεμος?οσο για το sc4 δεν ξερω.
παντως ξερετε ποιος ειναι και τι πολεμο κανει και ξερετε και το λογο απ οτι καταλαβα,,απλα ισως εκανα λαθος "προφιλ"
γιατι δεν λετε απλα την γνωμη σας χωρις κατηγοριες?
δεν θελω να ανοιξω αντιπαραθεση με κανενα απλα καποιος  που τοσα χρονια μας προσφερει ,,,αποτομα εγινε κακος??αν ηταν κακος οταν ηταν μονο το νιρβανα θα εβαζε εισοδο οσο ηθελε χωρις να προσφερει τοσα πολλα!
Νομιζω με αυτα που εχει προσφερει του αξιζει ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κι οχι ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ,

κοιτα, για οσους εχουν μαθει μονο ενα νιρβανα οκ ειναι super, για οσους ομως εχουν παει και παραεξω σε διαφορα club του εξωτερικου αντιλαμβανονται αμεσως τη διαφορα σε ολα τα επιπεδα (χωρου, μελων, παροχων κτλ). απο τη στιγμη που ενα νιρβανα υπηρχε (αντε και για λιγο το dida και παλαιοτερα το la stola) αναγκαστικά όλοι οι "χωρικοί" εκει πηγαιναν, τωρα που ανοιξανε και τα αλλα 2 λογικο ειναι να γινεται συγκριση. μακαρι και ο Μ που εχει το νιρβανα να κανει αλλαγες και να κοντραρει στα ισια τα 2 νεα μαγαζια.

οσο για τα 100 ευρω εισοδο, για εμενα μακαρι να τα βαλει αλλα να εχει και παροχες ισης αξίας ;-)
 

gps49

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
[size=10pt][size=10pt]ΙΣΩΣ να λεω μαλακια να μην ειναι ,,ισως ναναι καποιο αλλο προφιλ απο αυτα που κανουν "επιθεση" στο νιρβανα,,αλλα  δεν καταλαβαινω γιατι τοσο μισος εναντιον του νιρβανα?τοσα χρονια εχει προσφερει τοσα που ξεχαστηκαν αμεσως?
βλεπω 3-4 προφιλ που κανουν ενα συστηματικο πολεμο εναντιον του νιρβανα και χωρις λογο!(αυτοι ξερουν βεβαια)
μηπως ξερατε οτι το 2+2 ειχε σκοπο να βαλει εισοδο 100ευρω?αν δεν ηταν το νιρβανα θα τοχε κανει!γι αυτο ο πολεμος?οσο για το sc4 δεν ξερω.
παντως ξερετε ποιος ειναι και τι πολεμο κανει και ξερετε και το λογο απ οτι καταλαβα,,απλα ισως εκανα λαθος "προφιλ"
γιατι δεν λετε απλα την γνωμη σας χωρις κατηγοριες?
δεν θελω να ανοιξω αντιπαραθεση με κανενα απλα καποιος  που τοσα χρονια μας προσφερει ,,,αποτομα εγινε κακος??αν ηταν κακος οταν ηταν μονο το νιρβανα θα εβαζε εισοδο οσο ηθελε χωρις να προσφερει τοσα πολλα!
Νομιζω με αυτα που εχει προσφερει του αξιζει ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κι οχι ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ,[/size][/size]

Η αλήθεια είναι ότι στο Νιρβάνα ο Μ ποτέ δεν προσπαθούσε να μας γδάρει. Και σε αντίθεση με άλλα μαγαζιά ποτέ δεν είχε είσοδο. Κακώς βέβαια. Καλό θα ήταν να βάλει είσοδο 10 ευρώ το ζευγάρι και να ανοίγει το μπικίνι κατά τις 01:00-02:00 ας πούμε. Όσο αφορά τα 100 ευρώ είσοδο στο 2+2 είναι ικανός να τα βάλει. Όταν πρωτοάνοιξε και για να ανεβείς πάνω λεφτά ήθελε να ζητάει  :headbang: αλλά κατάλαβε γρήγορα τι μαλακία πάει να κάνει. Αν το κάνει αυτό εκεί μόνο 4-5 ευκατάστατα νορμάλ ζευγάρια θα κάθονται, άλλα τόσα ζευγάρια με τεράστια διαφορά ηλικίας και όλοι οι υπόλοιποι θα είναι με βίζιτες. Θα καταντήσουμε ο ένας να γαμάει την βίζιτα του άλλου. :tooth: Πάντως ακόμα και τώρα πολλά νεαρά ζευγάρια προτιμούν το Νιρβάνα για οικονομικούς λόγους. Η κρίση έχει χτυπήσει τις πιο γαμήσιμες ηλικίες.
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
22
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μενα ρε παιδια γι αυτό το μαγαζι παντως δεν εχω δει κανενα σχολιο καμια κριτικη, κι εγω όπως ο κωσστακης δεν το βρηκα 2 φορες που πηγα λεει το παλιο χοτελ κηφισσος (μα τιποτα). μπορει να δωσει καποιος πληροφοριες τι παιζει ποτε λειτουργει και τα σχετικα. Το νιρβανα το ευχαριστούμε οντως αλλα σε μας που μενουμε νοτια δεν μπορούμε και να οδηγαμε τυφλα κάθε φορα που πηγαίνουμε.
Τελος αυτοι οι ιδιωκτητες τοσο μ@λ@κες είναι;;;; Η πιο τζαμπα διαφημιση εδώ μεσα είναι δεν μπορουν να ενημερωνουν και να διαφωτιζουν τον κοσμο;;; εγω αν ειχα τετοιο μαγαζι από δω θα το βελτιωνα θα ενημερωνα και τα σχετικα
 

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
ΙΣΩΣ να λεω μαλακια να μην ειναι ,,ισως ναναι καποιο αλλο προφιλ απο αυτα που κανουν "επιθεση" στο νιρβανα,,αλλα  δεν καταλαβαινω γιατι τοσο μισος εναντιον του νιρβανα?τοσα χρονια εχει προσφερει τοσα που ξεχαστηκαν αμεσως?
βλεπω 3-4 προφιλ που κανουν ενα συστηματικο πολεμο εναντιον του νιρβανα και χωρις λογο!(αυτοι ξερουν βεβαια)
μηπως ξερατε οτι το 2+2 ειχε σκοπο να βαλει εισοδο 100ευρω?αν δεν ηταν το νιρβανα θα τοχε κανει!γι αυτο ο πολεμος?οσο για το sc4 δεν ξερω.
παντως ξερετε ποιος ειναι και τι πολεμο κανει και ξερετε και το λογο απ οτι καταλαβα,,απλα ισως εκανα λαθος "προφιλ"
γιατι δεν λετε απλα την γνωμη σας χωρις κατηγοριες?
δεν θελω να ανοιξω αντιπαραθεση με κανενα απλα καποιος  που τοσα χρονια μας προσφερει ,,,αποτομα εγινε κακος??αν ηταν κακος οταν ηταν μονο το νιρβανα θα εβαζε εισοδο οσο ηθελε χωρις να προσφερει τοσα πολλα!
Νομιζω με αυτα που εχει προσφερει του αξιζει ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κι οχι ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ,

ἐξήγησὲ μου σὲ παρακαλῶ τὶ ἀκριβῶς ἔχει προσφέρει;;
ὄσο γιὰ τὸ καζαμπλάνκα ξέρω τᾶ πάντα, γιατὶ ἔτυχε νᾶ δουλέψω ἐκεῖ.
κι ἐπειδὴ τώρα εἶμαι στὸ sc4 κι ἔχω περάσει κι ἄπ'τὸ dita, ξέρω τᾶ πράγματα πολῦ καλλίτερα ἀπὸ τοὺς πελάτες! :)
 

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μενα ρε παιδια γι αυτό το μαγαζι παντως δεν εχω δει κανενα σχολιο καμια κριτικη, κι εγω όπως ο κωσστακης δεν το βρηκα 2 φορες που πηγα λεει το παλιο χοτελ κηφισσος (μα τιποτα). μπορει να δωσει καποιος πληροφοριες τι παιζει ποτε λειτουργει και τα σχετικα. Το νιρβανα το ευχαριστούμε οντως αλλα σε μας που μενουμε νοτια δεν μπορούμε και να οδηγαμε τυφλα κάθε φορα που πηγαίνουμε.
Τελος αυτοι οι ιδιωκτητες τοσο μ@λ@κες είναι;;;; Η πιο τζαμπα διαφημιση εδώ μεσα είναι δεν μπορουν να ενημερωνουν και να διαφωτιζουν τον κοσμο;;; εγω αν ειχα τετοιο μαγαζι από δω θα το βελτιωνα θα ενημερωνα και τα σχετικα

η σελίδα αὐτὴ εἶναι ἡ τελευταῖα ποὺ ἀποφασίστηκε νὰ διαφημιστεῖ τὸ μαγαζί. ὑπάρχει σελίδα καὶ στὸ φέισμπουκ καὶ στὸ spicymatch οἱ ὀποίες ἀνανεώνονται συνεχῶς.
σχετικά μὲ τὴν πρόσβασι, εἶναι λίγο δύσκολη, ἀλλὰ μόνο τὴν πρῶτη φορά. ε=ναι τὸ παληό ξενοδοχεῖο ΚΗΦΙΣΣΟΣ, κηφισσοῦ 35 νέο φάληρο.
λειτουργεῖ παρασκευῆ-σάββατο μετὰ τὶς 23:00.
 
OP
OP
Swordmaster

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
εχω ανεβασει χαρτη 1-2 σελιδες πισω.
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
η σελίδα αὐτὴ εἶναι ἡ τελευταῖα ποὺ ἀποφασίστηκε νὰ διαφημιστεῖ τὸ μαγαζί. ὑπάρχει σελίδα καὶ στὸ φέισμπουκ καὶ στὸ spicymatch οἱ ὀποίες ἀνανεώνονται συνεχῶς.
σχετικά μὲ τὴν πρόσβασι, εἶναι λίγο δύσκολη, ἀλλὰ μόνο τὴν πρῶτη φορά. ε=ναι τὸ παληό ξενοδοχεῖο ΚΗΦΙΣΣΟΣ, κηφισσοῦ 35 νέο φάληρο.
λειτουργεῖ παρασκευῆ-σάββατο μετὰ τὶς 23:00.
Μεγαλε μας εχεις βγαλει τα ματια με τις περισπωμενες, κοψε επιτελους τις μαλακιες
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
πρωτον να σας ευχαριστησουμε που διαβασατε το αρθρο μας στο grand magazine :cheesy: απο εκει και περα το μονο που εχουμε να πουμε ειναι οτι το swinging στην ελλαδα ειναι πολυ πισω και ειναι προφανες οτι και ετσι θα μεινει γιατι πολυ απλα οι περισσοτεροι δεν εχουν καταλαβει οτι δεν προκειται για το να γαμησει ο ενας τη γυναικα του αλλου αλλα για τροπο ζωης...οταν βλεπουμε να γραφουν για τα χρηματα που ζηταει το ενα η το αλλο μαγαζι για εισοδο και τα θεωρουν πολλα γελαμε διοτι στο fun4two πας δινεις 120 ευρο και χαιρεσαι κιολας γι αυτο,βλεπετε το swinging ειναι ακριβο σπορ και εαν θες να το παιξεις σωστα σπαταλας και πολυ χρονο αλλα και χρημα,οσο για τους single αντρες και γυναικες φυσικα στο εξωτερικο καποιες μερες επιτρεπεται να μπουν μεσα αλλα οι αντρες παντα πληρωνουν πολυ παραπανω απο οσα θα δωσει ενα ζευγαρι και συνηθως δεν τους επιτρεπεται η εισοδος σε ολους τους χωρους....απο εκει και περα τα δυο νεα μαγαζια ειναι σαφως καλυτερα απο αυτο που υπηρχε και ελπιζουμε να πανε καλα και να διοργανωνουν σουπερ θεματικες βραδυες για να περναμε ολοι καλυτερα :)))
 

gps49

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
[size=10pt][/size]
πρωτον να σας ευχαριστησουμε που διαβασατε το αρθρο μας στο grand magazine :cheesy: απο εκει και περα το μονο που εχουμε να πουμε ειναι οτι το swinging στην ελλαδα ειναι πολυ πισω και ειναι προφανες οτι και ετσι θα μεινει γιατι πολυ απλα οι περισσοτεροι δεν εχουν καταλαβει οτι δεν προκειται για το να γαμησει ο ενας τη γυναικα του αλλου αλλα για τροπο ζωης...οταν βλεπουμε να γραφουν για τα χρηματα που ζηταει το ενα η το αλλο μαγαζι για εισοδο και τα θεωρουν πολλα γελαμε διοτι στο fun4two πας δινεις 120 ευρο και χαιρεσαι κιολας γι αυτο,βλεπετε το swinging ειναι ακριβο σπορ και εαν θες να το παιξεις σωστα σπαταλας και πολυ χρονο αλλα και χρημα,οσο για τους single αντρες και γυναικες φυσικα στο εξωτερικο καποιες μερες επιτρεπεται να μπουν μεσα αλλα οι αντρες παντα πληρωνουν πολυ παραπανω απο οσα θα δωσει ενα ζευγαρι και συνηθως δεν τους επιτρεπεται η εισοδος σε ολους τους χωρους....απο εκει και περα τα δυο νεα μαγαζια ειναι σαφως καλυτερα απο αυτο που υπηρχε και ελπιζουμε να πανε καλα και να διοργανωνουν σουπερ θεματικες βραδυες για να περναμε ολοι καλυτερα :)))

τρόπος ζωής? δεν ξέρω, δεν ξέρω. Το απλά να γαμίσω την γυναίκα του άλλου πιό καλό μου ακούγεται :fuck2: :2funny: και ας αφήσουμε τις φιλοσοφίες

δίνεις 120 ευρά και χαίρεσε ρε τύπε??? Τι μουνάρες να έχει μέσα άραγε? :think:
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
δεν ειμαι τυπος, ειμαι τυπισσα.... αυτο που δεν καταλαβενετε ειναι οτι στο swinging δεν ειναι ενας αντρας που γαμαει καποια γκομενιτσα αλλα ειναι ενα ζευγαρι που επιλεγει να παιξει με ενα αλλο ζευγαρι οποτε στη τελικη και να ηθελε ο δικος μου να πηδηξει την γκομενιτσα του αλλου εαν εγω δεν γουσταρω τον τυπακο η τη γκομενα δεν παιζει να γινει τπτ....τα 120 ευρω τα χαιρεσαι γιατι εκτος του κλαμπ που πινεις οσο θελεις,εχει εκπληκτικους χωρους οπως tantra rooms,τεραστιο jacuzzi ,maze με διαφορα παιχνιδια και role play ,εκπληκτικα φιλετακια στο εστιατοριο που μπορεις να τρως οτι ωρα και να πεινασεις και φυσικα οτε ενα χοντρο η χοντρη και εκει το να εχεις σιλικονατο στηθος ειναι το φυσιολογικο το πεσμενο φυσικο ειναι το μη συνηθες αν αυτο σου λεει κατι για τις swingers wives next door :P
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
δεν ειμαι τυπος, ειμαι τυπισσα.... αυτο που δεν καταλαβενετε ειναι οτι στο swinging δεν ειναι ενας αντρας που γαμαει καποια γκομενιτσα αλλα ειναι ενα ζευγαρι που επιλεγει να παιξει με ενα αλλο ζευγαρι οποτε στη τελικη και να ηθελε ο δικος μου να πηδηξει την γκομενιτσα του αλλου εαν εγω δεν γουσταρω τον τυπακο η τη γκομενα δεν παιζει να γινει τπτ....τα 120 ευρω τα χαιρεσαι γιατι εκτος του κλαμπ που πινεις οσο θελεις,εχει εκπληκτικους χωρους οπως tantra rooms,τεραστιο jacuzzi ,maze με διαφορα παιχνιδια και role play ,εκπληκτικα φιλετακια στο εστιατοριο που μπορεις να τρως οτι ωρα και να πεινασεις και φυσικα οτε ενα χοντρο η χοντρη και εκει το να εχεις σιλικονατο στηθος ειναι το φυσιολογικο το πεσμενο φυσικο ειναι το μη συνηθες αν αυτο σου λεει κατι για τις swingers wives next door :P

Κόντρα;
 

nikanag

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια αυτο το μαγαζι ειναι μπαρακι οπως το νιρβανα και το 2+2; Γιατι απο ολες τις περιγραφες αναφερεται σαν ξενοδοχειο. Μπορεις δηλαδη να πας να πιεις ποτο και να διασκεδασεις με αλλα ζευγαρια του χωρου; Επισης, θελει καποια καρτα μελους για να μπεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom