Νέα

Sweet Escape, Ιερά οδός 259 Αιγάλεω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 609
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.147
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336
Φωτογραφίες είναι απαραίτητες για την προώθηση του μαγαζιού!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Τι έγινε μύστες;;; :erection:
Έκανε κανένας το κασκαντεριλίκι  :knockinb: ή έστω καμιά βόλτα από το ανανεωμένο κατάστημα;;;
Δεν μπορώ να πάω εγώ αυτές τις μέρες.
Ας ρίξει κανείς μια ενημέρωση. :hi:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
Περασα..
δεν ειναι η Ελενη εκει.. μια αλλη 'υπευθυνη' ειναι..
Δυο κοπελες το ροστερ.. αδιαφορες..
ειπε θα φερει την αλλη εβδομαδα μια νεα κοπελα.. -ολες ετσι λενε-  Ειδομεν...
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
Η Τζένη υπάρχει ή έχει σταματησει?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Περασα..
δεν ειναι η Ελενη εκει.. μια αλλη 'υπευθυνη' ειναι..
Δυο κοπελες το ροστερ.. αδιαφορες..
ειπε θα φερει την αλλη εβδομαδα μια νεα κοπελα.. -ολες ετσι λενε-   Ειδομεν...
Πέρασα προχθές να δω εάν έχει αλλάξει κάτι σε σχέση με πέρυσι.
Μου άρεσε πολύ η υπεύθυνη θέλω να την ρωτήσω εάν κάνει προγράμματα.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Γράφω την κριτική μου εδώ επειδή δεν με άφησε για κάποιο λόγο το σύστημα. προσπάθησα 3 φορές.

Επιστροφή του ασώτου στα ίδια μέρη.
Τσεκαρα λοιπόν πως πρόσφατα ξανά άνοιξε με άλλο προσωπικό ο χώρος στο Αιγάλεω.
Παρκάρισμα στο Βασιλόπουλο από κάτω και τσουπ έξω χτυπάω κουδούνι και μου ανοίγουν την σιδερένια πόρτα χαιρετάω πρώτα στην κάμερα απέξω.
Ανεβαίνω ανοιχτή η πόρτα βγαίνει η Ρούλα λέει γειά σας είμαστε 2 κοπέλες η 3η έφυγε θα γυρίσει σε λίγο.
Ρωτάω τιμές κτλπ με ρώτησαν αν θα πιω κάτι, νερό να δροσιστούμε απαντάω.
Επειδή ήθελα να κάνω κάτι εκείνη την μέρα πάσχει θυσία και δεν ήθελα να αναλωσω τον χρόνο μου μεσα στο αυτοκίνητο να ψάχνω λέω ας περάσουμε με την ξανθιά ψηλή την Άννα από την Γεωργία.
Μου έκανε εντύπωση το ποσό ψηλή είναι και την επέλεξα για ποικιλία στις εμπειρίες μου με το απλό πρόγραμμα.
Πολύ καλή επικοινωνία στο δωμάτιο ντουσακι και έπειτα μπήκε γθυθηκε και άρχισε το μασάζ με κρέμα white musk.
Δεν γνωρίζει τίποτα από επαγγελματικό μασάζ όπως μου είπε επομένως ήταν το κλασσικό χαλαρωτικό μασάζ με κουβεντουλα και που και που έπιαναν και εγώ λίγο πόδι να μην ξεχνιόμαστε.
Σιγά σιγά ξεκίνησε τα φιλακια στην πλάτη στο λαιμό στα πόδια και στον κώλο μου.
Βυζομασαζ ανάμεσα από τα κωλομερια μου και κωλογλυφαδα και ανάποδη πίπα ακα. Πολύ ωραία περιποίηση αυτή αλλά ήθελα να γυρίσω να κάνουμε και κάτι ακόμα.
Μου φόρεσε προφυλακτικό με το στόμα της και συνεχίσαμε την πίπα στα όρθια. Βαθύ τσιμπούκι καθόλου χέρια καθόλου αεροπιπα πολύ ωραία friends.
Στην συνεχεια συνέχισα στα όρθια να της καρφώσω μπροστά από την καθρέφτη στα όρθια για λίγο όπου ήρθε το τέλος και της ζήτησα να της τον αδειάσω στα μούτρα όπου και τα δέχτηκε αλλά όχι μέσα στο στόμα ίσως να μην έχω καλό σημάδι πάνω στην καύλα.
Πέρασα για ντουσακι αμέσως έκανε και αυτή και πλήρωσα στο τέλος χωρίς καμία παραπάνω χρέωση για ότι κάναμε που αλλες λένε εξτρα το χωρίς και άλλες έξτρα το cum on body κτλπ.. συνήθως πληρώνω μπροστά στην υποδοχή σε όλα τα υπόλοιπα μαγαζιά και λέω λες να μου πουν παραπάνω;;; Η αλήθεια είναι ότι έκατσα αρκετή ώρα μπες βγες μπορεί και να ήταν 50 λεπτά.
Εύγε κορίτσια!
περιμένουμε βέβαια ανανέωση ρόστερ για να πω ότι θα γίνει το στάνταρ μου σαν μαγαζί όπως και πρίν αλλά όποιον τον εμπνέει το σημείο δεν θα περάσει και άσχημα.
Δεν ξέρω εάν μια άλλη κυρία που κάνει υποδοχή εάν περνάει στο δωμάτιο γιατί μου γυαλισε, ξανθιά με κοντό αγορε μαλλί.

 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Γράφω την κριτική μου εδώ επειδή δεν με άφησε για κάποιο λόγο το σύστημα. προσπάθησα 3 φορές.

Επιστροφή του ασώτου στα ίδια μέρη.
Τσεκαρα λοιπόν πως πρόσφατα ξανά άνοιξε με άλλο προσωπικό ο χώρος στο Αιγάλεω.
Παρκάρισμα στο Βασιλόπουλο από κάτω και τσουπ έξω χτυπάω κουδούνι και μου ανοίγουν την σιδερένια πόρτα χαιρετάω πρώτα στην κάμερα απέξω.
Ανεβαίνω ανοιχτή η πόρτα βγαίνει η Ρούλα λέει γειά σας είμαστε 2 κοπέλες η 3η έφυγε θα γυρίσει σε λίγο.
Ρωτάω τιμές κτλπ με ρώτησαν αν θα πιω κάτι, νερό να δροσιστούμε απαντάω.
Επειδή ήθελα να κάνω κάτι εκείνη την μέρα πάσχει θυσία και δεν ήθελα να αναλωσω τον χρόνο μου μεσα στο αυτοκίνητο να ψάχνω λέω ας περάσουμε με την ξανθιά ψηλή την Άννα από την Γεωργία.
Μου έκανε εντύπωση το ποσό ψηλή είναι και την επέλεξα για ποικιλία στις εμπειρίες μου με το απλό πρόγραμμα.
Πολύ καλή επικοινωνία στο δωμάτιο ντουσακι και έπειτα μπήκε γθυθηκε και άρχισε το μασάζ με κρέμα white musk.
Δεν γνωρίζει τίποτα από επαγγελματικό μασάζ όπως μου είπε επομένως ήταν το κλασσικό χαλαρωτικό μασάζ με κουβεντουλα και που και που έπιαναν και εγώ λίγο πόδι να μην ξεχνιόμαστε.
Σιγά σιγά ξεκίνησε τα φιλακια στην πλάτη στο λαιμό στα πόδια και στον κώλο μου.
Βυζομασαζ ανάμεσα από τα κωλομερια μου και κωλογλυφαδα και ανάποδη πίπα ακα. Πολύ ωραία περιποίηση αυτή αλλά ήθελα να γυρίσω να κάνουμε και κάτι ακόμα.
Μου φόρεσε προφυλακτικό με το στόμα της και συνεχίσαμε την πίπα στα όρθια. Βαθύ τσιμπούκι καθόλου χέρια καθόλου αεροπιπα πολύ ωραία friends.
Στην συνεχεια συνέχισα στα όρθια να της καρφώσω μπροστά από την καθρέφτη στα όρθια για λίγο όπου ήρθε το τέλος και της ζήτησα να της τον αδειάσω στα μούτρα όπου και τα δέχτηκε αλλά όχι μέσα στο στόμα ίσως να μην έχω καλό σημάδι πάνω στην καύλα.
Πέρασα για ντουσακι αμέσως έκανε και αυτή και πλήρωσα στο τέλος χωρίς καμία παραπάνω χρέωση για ότι κάναμε που αλλες λένε εξτρα το χωρίς και άλλες έξτρα το cum on body κτλπ.. συνήθως πληρώνω μπροστά στην υποδοχή σε όλα τα υπόλοιπα μαγαζιά και λέω λες να μου πουν παραπάνω;;; Η αλήθεια είναι ότι έκατσα αρκετή ώρα μπες βγες μπορεί και να ήταν 50 λεπτά.
Εύγε κορίτσια!
περιμένουμε βέβαια ανανέωση ρόστερ για να πω ότι θα γίνει το στάνταρ μου σαν μαγαζί όπως και πρίν αλλά όποιον τον εμπνέει το σημείο δεν θα περάσει και άσχημα.
Δεν ξέρω εάν μια άλλη κυρία που κάνει υποδοχή εάν περνάει στο δωμάτιο γιατί μου γυαλισε, ξανθιά με κοντό αγορε μαλλί.

Πόσων χρονών περίπου είναι αυτή πού πέρασες, συναγωνιστή? τό σώμα της ήταν σφιχτό? από πρόσωπο τί έλεγε? (καί όποια άλλη πληροφορία νομίζεις ότι είναι χρήσιμη...) μένω Κορυδαλλό και μέ βολεύει τό σημείο...σέ ευχαριστώ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ενδιαφέρουσα κριτική ...
ΕΓΡΑΨΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΣΑ ΕΔΩΣΕ ;;;
Σημαντική παράλειψη ... λίγο ξεχασιάρης ....
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Υποτίθεται ότι είναι 32 χρόνων αν θυμάμαι καλά. Σφιχτό κορμί αλλά λίγο νταρντανε
 

sweet escape

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
17
Like
18
Καλημέρα σε όλους σας εύχομαι μια υπέροχη μέρα
Αποδράστε και χαρίστε στον εαυτό σας λίγες στιγμές χαλάρωσης
Σήμερα κοντά σας
Αννα

Ρουλα

Βίκυ
Ευχαριστούμε για την προτίμηση σας :rose:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
Γράφω την κριτική μου εδώ επειδή δεν με άφησε για κάποιο λόγο το σύστημα. προσπάθησα 3 φορές.

Επιστροφή του ασώτου στα ίδια μέρη.
Τσεκαρα λοιπόν πως πρόσφατα ξανά άνοιξε με άλλο προσωπικό ο χώρος στο Αιγάλεω.
Παρκάρισμα στο Βασιλόπουλο από κάτω και τσουπ έξω χτυπάω κουδούνι και μου ανοίγουν την σιδερένια πόρτα χαιρετάω πρώτα στην κάμερα απέξω.
Ανεβαίνω ανοιχτή η πόρτα βγαίνει η Ρούλα λέει γειά σας είμαστε 2 κοπέλες η 3η έφυγε θα γυρίσει σε λίγο.
Ρωτάω τιμές κτλπ με ρώτησαν αν θα πιω κάτι, νερό να δροσιστούμε απαντάω.
Επειδή ήθελα να κάνω κάτι εκείνη την μέρα πάσχει θυσία και δεν ήθελα να αναλωσω τον χρόνο μου μεσα στο αυτοκίνητο να ψάχνω λέω ας περάσουμε με την ξανθιά ψηλή την Άννα από την Γεωργία.
Μου έκανε εντύπωση το ποσό ψηλή είναι και την επέλεξα για ποικιλία στις εμπειρίες μου με το απλό πρόγραμμα.
Πολύ καλή επικοινωνία στο δωμάτιο ντουσακι και έπειτα μπήκε γθυθηκε και άρχισε το μασάζ με κρέμα white musk.
Δεν γνωρίζει τίποτα από επαγγελματικό μασάζ όπως μου είπε επομένως ήταν το κλασσικό χαλαρωτικό μασάζ με κουβεντουλα και που και που έπιαναν και εγώ λίγο πόδι να μην ξεχνιόμαστε.
Σιγά σιγά ξεκίνησε τα φιλακια στην πλάτη στο λαιμό στα πόδια και στον κώλο μου.
Βυζομασαζ ανάμεσα από τα κωλομερια μου και κωλογλυφαδα και ανάποδη πίπα ακα. Πολύ ωραία περιποίηση αυτή αλλά ήθελα να γυρίσω να κάνουμε και κάτι ακόμα.
Μου φόρεσε προφυλακτικό με το στόμα της και συνεχίσαμε την πίπα στα όρθια. Βαθύ τσιμπούκι καθόλου χέρια καθόλου αεροπιπα πολύ ωραία friends.
Στην συνεχεια συνέχισα στα όρθια να της καρφώσω μπροστά από την καθρέφτη στα όρθια για λίγο όπου ήρθε το τέλος και της ζήτησα να της τον αδειάσω στα μούτρα όπου και τα δέχτηκε αλλά όχι μέσα στο στόμα ίσως να μην έχω καλό σημάδι πάνω στην καύλα.
Πέρασα για ντουσακι αμέσως έκανε και αυτή και πλήρωσα στο τέλος χωρίς καμία παραπάνω χρέωση για ότι κάναμε που αλλες λένε εξτρα το χωρίς και άλλες έξτρα το cum on body κτλπ.. συνήθως πληρώνω μπροστά στην υποδοχή σε όλα τα υπόλοιπα μαγαζιά και λέω λες να μου πουν παραπάνω;;; Η αλήθεια είναι ότι έκατσα αρκετή ώρα μπες βγες μπορεί και να ήταν 50 λεπτά.
Εύγε κορίτσια!
περιμένουμε βέβαια ανανέωση ρόστερ για να πω ότι θα γίνει το στάνταρ μου σαν μαγαζί όπως και πρίν αλλά όποιον τον εμπνέει το σημείο δεν θα περάσει και άσχημα.
Δεν ξέρω εάν μια άλλη κυρία που κάνει υποδοχή εάν περνάει στο δωμάτιο γιατί μου γυαλισε, ξανθιά με κοντό αγορε μαλλί.
ποσο πηγε το μαλλι ?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Το γράφω στην κριτική το μισάωρο είναι 60
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Γράφω εδώ την κριτική μου για τη Ρούλα γιατί το σαη γαμιέται πάλι ....γυρνάει η σφαίρα της υποβολής εδώ και κανά μισάωρο... :jerking: :jerking:
Εννοείτε ότι αν δεν ανέβει δεν υπάρχει περίπτωση να ξανανεβάσω το παραμικρό....
Δεν γίνεται να τρώμε τόσο χρόνο γράφοντας κριτικές και να παίρνουμε τ αρχίδια μας...φτιάξτε το άμεσα κ πείτε μας μέχρι τότε να μην ανεβάζουμε τίποτα...η επετειος των 15 ετών μας έλειπε.. :jerking: :jerking:

ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥ

Εδω και καμιά βδομάδα σε μια απότομη κίνηση ένιωσα έναν τρομερό πόνο στην μέση κι έμεινα άγαλμα.... :(  σε κάθε απότομη κίνηση ειδικά όταν ξάπλωνα, σφάδαζα.......  :headbang: :headbang: :headbang:
Επίσκεψη σε ντόκτορ ορθοπεδικό, :woldman::woldman::woldman:  κι εκτός από αντφλεγμονώδη, μυοχαλαρωτικά,ελαφρύ περπάτημα μου πρότεινε και μασάζ κλείνοντας μου το μάτι......  :rockon: :rockon: :rockon:
Καλός πουτανιάρης επιστήμονας σκέφτηκα :jerking::jerking::jerking: κι αποφάσισα να ακολουθήσω την συμβουλή του.
Τώρα τελευταία είχε ξανανοίξει το εν λόγω μασατζίδικο, οπότε λόγω κοντινής απόστασης καβάλησα τον πάπιο (12βολτο στρογγυλοφάναρο :rockon::rockon::rockon: ) και σε 10 λεπτά πάρκαρα απ έξω.
Το χουμε πει ξανά ότι το parking στον συγκεκριμένο οίκο είναι ζόρι. Μου ανοίγει η Ρούλα και μ ενημερώνει ότι είναι με την Άννα 35χρονη ξανθιά νταρντάνα εξ Γεωργίας κι ότι η τρίτη κοπέλα κάπου έχει πεταχτεί  :headbang: :headbang: :headbang:
Εδώ να αναφέρουμε ότι και σε άλλον συναγωνιστή έχουν πει ότι η τρίτη κοπέλα έλειπε, οπότε μάλλον οι δυό τους δουλεύουν τον οίκο, και η τρίτη είναι και καλά δόλωμα.Μπορεί
όμως να κάνω και λάθος.  :think: :think: :think:
Επιλέγω την Ρούλα η οποία είναι 29 χρονών, μελαχρινή με τσουπωτό, όχι υπερβολικά όμως για μένα σώμα :zfuck::zfuck::zfuck::zfuck:
Δηλώνει Ελληνίδα αλλά έχει κάποια περίεργη προφορά ...:rolleyes::rolleyes: είπε ότι έχει καταγωγή από Θεσσαλία οπότε μπορεί να ναι κι έτσι...
Επιλέγω μισάωρο πρόγραμμα στα 60€ και της εξηγώ την κατάσταση.....καλό μασάζ σ' όλο το σώμα με την οδηγία μου να επικεντρωθεί στην μέση...το σώμα της τσουπωτό όπως προείπα αλλά αρκετά σφιχτό με πολύ ωραίο (για τα γούστα μου) φυσικό βύζο και μεγάλη ρόγα.....:kneel::kneel::kneel::kneel::smitten::smitten::smitten::smitten:
Για γαμήσι :zfuck::zfuck::zfuck:  δεν υπήρχε καν σκέψη οπότε λίγο πριν το μισάωρο με γυρίζει ανάσκελα και αρχίζει ακάποτον στοματικόν...  :rockon: :rockon: :rockon: πρώτα στο μασαζοκρέβατο και μετά
στο καινούριο δερμάτινο καναπέ του οίκου....πολύ καλό τσιμπούκι handsfree, deepthroat, με την γλωσσίτσα να γυαλίζει συνεχώς το πουτσοκέφαλο...  :pipa1: :pipa1: :pipa1:
Έχυσα στο στόμα της με τα μισά να της τρέχουν απ το στόμα και τα υπόλοιπα να τα φτύνει στο νιπτηράκι..  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: με καθάρισε με οινόπνευμα για να φύγουν τα έλαια, χαιρετηθήκαμε και αποχώρησα....
Θα έλεγα σαν συμπέρασμα ότι ήταν μια τίμια συνάντηση με την Ρούλα την οποία και θα ξανατιμήσω :zfuck::zfuck::zfuck: μόλις στρώσει η μέση....καλά γαμήσια σύντροφοι...:hi::hi::hi:


Υ.Γ Γυρνώντας σπίτι και παρ' ότι ο άλλος γαμίκουλας επιστήμονας Τσιόδρας έχει πει για μετάδοση του covid από τους βλεννογόνους (μάτια μύτη στόμα), μην γνωρίζοντας αν ο πούτσος μου ανήκει σ' αυτή την κατηγορία τον ψέκασα με το octenisept, που έχω πάντα στο ντουλάπι....:woldman::woldman::woldman:
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Ξέχασα να πω ότι η Ρούλα δεν δίνει λοκό σε αντίθεση με την Άννα...... :S :S :S
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.966
Κριτικές
490
Like
36.573
Πόντοι
41.447

xristosoikonomou

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Πέρασα από Αιγάλεω τη Τετάρτη και μου  άνοιξε μια ελκυστική λίγο μεγαλουτσικη για τα δικά μου γούστα το όνομα της Βίκυ μου έδειξε έπειτα 2 κοπέλες η μια ξανθιά πολύ ψηλή άλογο και νταρντανα με το όνομα Αννα τελικά κατέληξα στη Ρουλα μελαχρινό γύρω στα 30 πληθωρικη Όχι πολύ γεμάτη όμως με ωραίο πλούσιο στήθος και σφιχτό κορμί με πεταχτο κωλο πέρασα πολύ καλά σε όλη τη διάρκεια με έκανε να νιώσω άνετα εμεινα ευχαριστημένος και μου ικανοποίησε την οποία επιθυμία μου σίγουρα τα λεφτά δεν.πηγαν χαμένα θα ξαναπαω
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Την Βίκυ πως την πηδάμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom