Νέα

Sweet Escape, Ιερά οδός 259 Αιγάλεω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Η dianna είναι απο Σιβηρία. Με το γρήγορο πέρασμα στο σαλόνι δεν κατάλαβα πως είναι κοντά στα 40. Από μασάζ ξέρει. Δεν βιάζεται αλλά μιλάει ολίγον παραπάνω από ότι πρέπει σε σημείο να σε ψιλό πριζει. Ευτυχώς λίγο. Σώμα σαν στέκα μοντελε για τα χρόνια της. Τα έχω ξαναπεί ρωσσιδες ουκρανεζες είναι κοκέτες στην πλειοψηφία. Στο τσιμπουκι με καποτα κάτι έκανε, στο 69 έχυσε 2 φορές, προσπαθούσε να φύγει αλλά την είχα γραπωσει σαν οχιά. Στο κυρίως πιάτο είναι πολύ καλή και ενεργή. Κλασσική ρωσσιδα που γουστάρει πουτσο. Μου έκανε τρομερή εντύπωση στο cow girl όπως την είχα από την πουτσα που έτρωγε έκανε τον σταυρό της και ευχαριστούσε τον Κύριο. Ο χώρος πεντακάθαρος. Επόμενος στόχος Ναταλία από Κίνα. Δεν γίνεται πρέπει να σμπροξω σχισχοματα.
αυτή η Λένα τη λέει δεν την έχω πετύχει ποτέ??? Εμφανίσιμη???
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Εγώ είδα 3 κοπέλες στο χώρο.
Άννα και Στέλλα ρωσσίδες.
Ναταλία Ασιάτισσα.
Έπεται επίσκεψη για Λένα και ασιάτισσα μια που μου έχουν διαφυγή εντελώς. ευχαριστώ συναθλητή..
 

john313

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
η εισοδος ειναι η σκουρα σιδερενια πορτα αριστερα απο το pet shop;
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα
Επίσκεψη με την Έλενα στο μισάωρο πρόγραμμα. Δεν ξέρω τι απαιτήσεις έχει καθένας γιστι όλα είναι σχετικά. Εγώ πχ σε τέτοια μαγαζιά το πρώτο πράγμα που έχω στο μυαλό είναι το σεξ, οπότε το μασαζακι που μου έκανε ήταν συμπαθητικό αλλά αν ήθελα κανονικό θα πήγαινα σε φυσικοθεραπευτη. Στα του σεξ μέτρια αίσθηση σε σχέση με τα χρήματα που δίνεις, σε σχέση φυσικά με στούντιο πολύ καλύτερα, σίγουρα περίμενα παραπάνω για τα 60 ευρώ που έδωσα. Επίσης αρνητικό για μενα το σώμα με πολύ κυτταρίτιδα, βέβαια στο συγκεκριμένο μαγαζί όλες λίγο πολύ στο σώμα έτσι ήταν, πρόσωπο δεν είδα γιστι όλες εμφάνιστηκαν με μάσκα κ κολλητό κοντό φόρεμα. Συμπέρασμα, μέτρια εμπειρία για τα χρήματα, αν δεν έχεις οικονομικό θέμα. Θα το βρεις μια χαρά, αυτά ελπίζω να βοήθησα
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
791
Κριτικές
12
Like
2.188
Πόντοι
496
Πέρασμα το σάββατο απόγευμα 7 η ώρα ακριβώς που φεύγανε. Ήθελα να δώ την ναταλία την ασιάτισσα η οποία είναι μελαχρινή αλλά αντί για αυτή μου εμφανίστηκε ναταλία απο ρωσσία ξανθιά( πολύ καλό μουνέτο)
Δεν 'εκατσα διότι δεν ήθελα. Θα ξαναπροσπαθήσω μέσα στην εβδομάδα.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
791
Κριτικές
12
Like
2.188
Πόντοι
496
Σημερινή συνεύρεση με την Λένα από Ουκρανία. Έγινε κυριολεκτικά πόλεμος. Αναμένεται κριτική.
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
Σημερινή συνεύρεση με την Λένα από Ουκρανία. Έγινε κυριολεκτικά πόλεμος. Αναμένεται κριτική.
πες δύο λόγια, επίσης μια ερώτηση, μπαίνουν μπροστά από την πόρτα που έχει επαφή με τον δρόμο; ή υπάρχει άλλη διακριτική είσοδος;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
791
Κριτικές
12
Like
2.188
Πόντοι
496
Μία πόρτα υπάρχει. Mπροστά στο πεζοδρόμιο δίπλα απο το pet shop. Φάτσα φόρα δηλαδή. Στο κουδούνι δεν έχει κάποιο όνομα,απλά χτυπάς το κουδούνι.
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Στο Μάρνη 28 η Κινέζα λεγόταν Λίλυ εκτός βέβαια και υπήρχε και άλλη που δεν την είχα πετύχει! Εάν πάντως γνωρίζει κάποιος για μαγαζί με Κινέζα ας το αναφέρει εδώ!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.264
Πόντοι
3.886
Στο Μάρνη 28 η Κινέζα λεγόταν Λίλυ εκτός βέβαια και υπήρχε και άλλη που δεν την είχα πετύχει! Εάν πάντως γνωρίζει κάποιος για μαγαζί με Κινέζα ας το αναφέρει εδώ!
Έκλεισε το συγκεκριμένο;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Στο Μάρνη 28 η Κινέζα λεγόταν Λίλυ εκτός βέβαια και υπήρχε και άλλη που δεν την είχα πετύχει! Εάν πάντως γνωρίζει κάποιος για μαγαζί με Κινέζα ας το αναφέρει εδώ!
Ειχε παιξει και Λιλυ και Λουλου στο Μαρνης 28, και πιο πολυ καιρο ακουγα τη Λουλου. Καλες ηταν και οι 2 , αλλα χαθηκαν δυστυχως :(
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Σήμερα μεσημέρι στο ρόστερ Στέλλα, Ντιάνα, Λένα, Ζέτα. Πέρασα με Ντιάνα (πάλι) και ήταν ίσως η καλύτερη συνεδρία που είχα μέχρι τώρα στη μικρή μασαζοκαριέρα μου!!! Η κοπέλα έδωσε ρέστα καύλας!!! Απίστευτα πράγματα, ταιριάξαμε πολύ αν και δεν ήταν πρώτη μου επιλογή από σωματότυπο!!! Η κριτική που είχα γράψει με καλύπτει ακόμα οπότε δεν υπάρχει λόγος να γράψω άλλη. Τα σέβη μου αλάνια μου, vamos Alania vamos!!!
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Μία πόρτα υπάρχει. Mπροστά στο πεζοδρόμιο δίπλα απο το pet shop. Φάτσα φόρα δηλαδή. Στο κουδούνι δεν έχει κάποιο όνομα,απλά χτυπάς το κουδούνι.
Είναι κοντά στο μετρό;
Η καμία σχέση...;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Ξέρει κάποιος μύστης αν σήμερα Κυριακή είναι ανοιχτά;;; Το τηλέφωνο που γράφει επάνω δε λειτουργεί ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom