Νέα

Sweet Escape, Ιερά οδός 259 Αιγάλεω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 204K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ardyon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για δώστε τα φώτα σας σε έναν νεότερο συνάδελφοι.... Αξίζει το μαγαζί για πρώτη εμπειρία με τον συγκεκριμένο χώρο μιας και βολεύει λόγω περιοχής;
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
14
Like
3.357
Πόντοι
4.895
Ωραίες κριτικές για Αλεξάνδρα και Αλίκη
Thanks τους συμπαίκτες mamasan και zero.
Ψήθηκα πιο πολύ για Αλεξάνδρα...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.456
Πόντοι
9.035
Πέρασα και εγώ σήμερα από το νέο μαγαζί. Είναι λίγο μακριά και σε δύσκολο χώρο. Μέσα στον κόσμο και την κίνηση, έχει και μια στάση λεωφορείων μπροστά. Μέσα όμως πολύ καλοί οι χώροι. Στην υποδοχή η Ελπίδα. Προγράμματα ότι έχουν γράψει τα παιδιά, ευγενική η Ελπίδα μου τα είπε συνοπτικά. Βασικά εγώ για λόγους διακριτικότητας (πρώτη φορά στο μαγαζί τους) δεν ρώτησα αναλυτική λίστα υπηρεσιών. Μαλακία μου. Παρούσες Ειρήνη και Αλεξάνδρα, και οι δύο επιλέξιμες. Διάλεξα την Αλεξάνδρα λόγω καλύτερου σωματότυπου (λεπτότερη) και κριτικών. Πήρα το πρόγραμμα των 100 με λάδι και body-to-boby, για να το απολαύσουμε ως πρώτη φορά (τρομάρα μου). Προπλήρωσα και εκινήσαμε καλά με την Αλεξάνδρα. Ωραία κοπέλα αλλά όχι και "άλογο". Είναι ~1.75 καθαρό. Μετά τα τριψίματα ολοκλήρωσα με το 1-0 με πίπα στο 20'. Ακολούθησε ντους και καθάρισμα. Η κοπέλα με ρώτησε αν ήθελα και μασάζ (?). "Φυσικά" της είπα και ξάπλωσα στο κρεβάτι. Με χαζοχάιδευε στην πλάτη. Βασικά δεν το έχει στο μασάζ. Είπα να γυρίσω. Με ξαναχαζοχάιδευε να περνά η ώρα, χωρίς να αγγίζει κάτι επίμαχο. Την παρότρυνα για πίπα. Ααα μου λέει "δεν έχει δεύτερη φορά, μόνο με έξτρα 20 ευρώ". Την είπα πως άλλα περίμενα, μου είπε πως λάθος κατάλαβα... Το έχω αρχή μου να μην υποκύπτω σε τέτοιους εκβιασμούς, παρότι το κάτω κεφάλι ήθελε και άλλο. Συνεχίσαμε το χαζομασάζ και στο 45 το έληξα γιατί σπάστηκα από την κουτοπόνηρη συμπεριφορά της. Η Αλεξάνδρα κατάλαβε το φάουλ της (μάλλον) γιατί στο τέλος με καλόπιανε. Η Ελπίδα ήρθε για ενημέρωση πως πέρασα. Την είπα ευθέως πως 100 ευρώ για μια πίπα των 20 λεπτών δεν είναι σωστή συμπεριφορά προς νέο πελάτη, και πως ο κανόνας στον χώρο είναι πως τα προγράμματα των 80+ έχουν δύο εκτονώσεις. Η Ελπίδα έκανε το κλασικό λάθος να μου πως εγώ κατάλαβα λάθος, και πως αυτή που έχει δουλέψει σε τόσα μαγαζιά στην Αθήνα πουθενά δεν έχει δει να έχεις 2 εκτονώσεις χωρίς έξτρα χρήματα. Είπα να την συζητήσω αλλά κατάλαβα πως θα έχανα και τα λόγια μου, γιατί τα 100 τα έχασα έτσι κι αλλιώς. Βασικά είχε δίκιο ότι έξω δεν μου είπε ρητά για 2 εκτονώσεις, αλλά ο mamasan έχει γράψει πως πήρε την Αλεξάνδρα στα 80 με 2 τέρματα, το θεώρησα δεδομένο και από διακριτικότητα δεν ρώτησα.
Τέλος πάντως το μαγαζί ξεκίνησε λάθος για μένα. Δεν προτίθεμαι να ξαναξενιτευτώ για να με κοροϊδεύουν και από πάνω. Ευτυχώς από πορτοκαλιές γεμάτη η Αθήνα. Από μένα μαύρο στο κατάστημα. Θα βάλω αργότερα και μια κριτική (που δεν γράφω τελευταία) απλά για να προφυλαχτούν άλλοι συναγωνιστές από τις κουτοπονηριές της Ελπίδας.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Καλά έκανες και το έγραψες αγαπητέ. Σε 15 μέρες θα αλλάξουν το πρόγραμμα γιατί θα διαπιστώσουν ότι δεν θα βλέπουν κατοστάρικο ούτε με κυάλι.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.952
Κριτικές
490
Like
36.498
Πόντοι
41.447
ωραιος ο kaloeros οπως παντα
μαλακια του μαγαζιου , τετοιες εποχες τα 100 ειναι πααααρα πολλα λεφτα και πρεπει να εχουν αντικρισμα
αυτοι χανουν

πολυ καλη και επισημανση του για την σταση του λεωφορειο που βρισκεται μπροστα στην εισοδο (ακριβως) του μαγαζιου
μικρη αλλα σημαντικη λεπτομερια για οσους θελουν διακριτικοτητα
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
πολυ καλη ενημερωση απο τον συναγωνιστη!!  ειχα σκοπο να περάσω αλλα τωρα θα αναβληθει για πολυ καιρο.....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Πέρασα και εγώ σήμερα από το νέο μαγαζί. Είναι λίγο μακριά και σε δύσκολο χώρο. Μέσα στον κόσμο και την κίνηση, έχει και μια στάση λεωφορείων μπροστά. Μέσα όμως πολύ καλοί οι χώροι. Στην υποδοχή η Ελπίδα. Προγράμματα ότι έχουν γράψει τα παιδιά, ευγενική η Ελπίδα μου τα είπε συνοπτικά. Βασικά εγώ για λόγους διακριτικότητας (πρώτη φορά στο μαγαζί τους) δεν ρώτησα αναλυτική λίστα υπηρεσιών. Μαλακία μου. Παρούσες Ειρήνη και Αλεξάνδρα, και οι δύο επιλέξιμες. Διάλεξα την Αλεξάνδρα λόγω καλύτερου σωματότυπου (λεπτότερη) και κριτικών. Πήρα το πρόγραμμα των 100 με λάδι και body-to-boby, για να το απολαύσουμε ως πρώτη φορά (τρομάρα μου). Προπλήρωσα και εκινήσαμε καλά με την Αλεξάνδρα. Ωραία κοπέλα αλλά όχι και "άλογο". Είναι ~1.75 καθαρό. Μετά τα τριψίματα ολοκλήρωσα με το 1-0 με πίπα στο 20'. Ακολούθησε ντους και καθάρισμα. Η κοπέλα με ρώτησε αν ήθελα και μασάζ (?). "Φυσικά" της είπα και ξάπλωσα στο κρεβάτι. Με χαζοχάιδευε στην πλάτη. Βασικά δεν το έχει στο μασάζ. Είπα να γυρίσω. Με ξαναχαζοχάιδευε να περνά η ώρα, χωρίς να αγγίζει κάτι επίμαχο. Την παρότρυνα για πίπα. Ααα μου λέει "δεν έχει δεύτερη φορά, μόνο με έξτρα 20 ευρώ". Την είπα πως άλλα περίμενα, μου είπε πως λάθος κατάλαβα... Το έχω αρχή μου να μην υποκύπτω σε τέτοιους εκβιασμούς, παρότι το κάτω κεφάλι ήθελε και άλλο. Συνεχίσαμε το χαζομασάζ και στο 45 το έληξα γιατί σπάστηκα από την κουτοπόνηρη συμπεριφορά της. Η Αλεξάνδρα κατάλαβε το φάουλ της (μάλλον) γιατί στο τέλος με καλόπιανε. Η Ελπίδα ήρθε για ενημέρωση πως πέρασα. Την είπα ευθέως πως 100 ευρώ για μια πίπα των 20 λεπτών δεν είναι σωστή συμπεριφορά προς νέο πελάτη, και πως ο κανόνας στον χώρο είναι πως τα προγράμματα των 80+ έχουν δύο εκτονώσεις. Η Ελπίδα έκανε το κλασικό λάθος να μου πως εγώ κατάλαβα λάθος, και πως αυτή που έχει δουλέψει σε τόσα μαγαζιά στην Αθήνα πουθενά δεν έχει δει να έχεις 2 εκτονώσεις χωρίς έξτρα χρήματα. Είπα να την συζητήσω αλλά κατάλαβα πως θα έχανα και τα λόγια μου, γιατί τα 100 τα έχασα έτσι κι αλλιώς. Βασικά είχε δίκιο ότι έξω δεν μου είπε ρητά για 2 εκτονώσεις, αλλά ο mamasan έχει γράψει πως πήρε την Αλεξάνδρα στα 80 με 2 τέρματα, το θεώρησα δεδομένο και από διακριτικότητα δεν ρώτησα.
Τέλος πάντως το μαγαζί ξεκίνησε λάθος για μένα. Δεν προτίθεμαι να ξαναξενιτευτώ για να με κοροϊδεύουν και από πάνω. Ευτυχώς από πορτοκαλιές γεμάτη η Αθήνα. Από μένα μαύρο στο κατάστημα. Θα βάλω αργότερα και μια κριτική (που δεν γράφω τελευταία) απλά για να προφυλαχτούν άλλοι συναγωνιστές από τις κουτοπονηριές της Ελπίδας.
Πολύ καλή ενημέρωση..... εκτός των άλλων η προπληρωμή καταγράφεται πάντα στα μείον του ιδρύματος και μάλιστα καινούργιου....
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.456
Πόντοι
9.035
ανοιγουν παντα η ειναι παραξενοι?
Μια φορά πήγα, μου φάνηκε πως δεν υπάρχει θέμα στην πόρτα ή στην λήψη του πλήρους πακέτου από τις κοπέλες. Το μαγαζί είναι στα ξεκάθαρα "με", άσχετα αν προσωπικά "δεν", λόγω λανθασμένης δικής μου εκτίμησης και εκμετάλλευσης από πλευράς τους.
 

rabbit81

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η Αλεξάνδρα ειναι μια ψηλή αδύνατη με tattoo?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ρε μαγκες καλησπερα ειμαι λιγο μακρυα απο το εν λογω ιδρυμα κανα καλο κοματι παιζει;αξιζει;καμια κολαρα;30 με αμαξι ειμαι και θελω να το επισκεφτω συν οτι ειναι καινουργιο και γουσταρω τετοιες ιστοριες..
 

roky72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
96
Κριτικές
15
Like
378
Πόντοι
290
Λοιπόν έκανα επίσκεψη. τρεις κοπέλες, Η Αλεξάνδρα, ψηλή μελαχρινή, κανονικό κορμί με μικρό στήθος, ποδάρες και υπέροχη κωλάρα. Μια μαυρούλα κοντή η Νίκη με αρκετά παραπανίσια κιλά, αλλά γλυκιά και χαμογελαστή, και η Σοφία μετρίου αναστήματος επίσης με κιλάκια αδιάφορη κατ' εμέ. επέλεξα Αλεξάνδρα και είχα εξαιρετική εμπειρία. πολύ καλό μασάζ και τα υπόλοιπα λουκούμι. Κόστος 80. καλά να περνάμε
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Πριν δυο βδομαδες περασμα την ωρα που εκλεινε το μαγαζι για πρωτη φορα. Περασα με την Αλεξανδρα που ηταν και η μονη που μου παρουσιαστηκε. Αν και εμφανως κουρασμενη καθως κανονικα θα επρεπε να εφευγε κι αυτη με αφησε ικανοποιημενο.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
οκ απο οτι καταλαβαινω δω μεσα η αλεξανδρα ειναι το αστερι θα τιμηθει δεοντως
 

rabbit81

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ξέρει κανείς αν το ίδρυμα (και η Αλεξάνδρα) είναι ανοιχτό?
 

astalavista

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
Ανοικτά είναι πέρασα τις προάλλες και δούλευαν η Αλεξάνδρα και η Σοφία. Από φάτσα δεν έλεγε καμία...και την έκανα

ξέρει κανείς αν το ίδρυμα (και η Αλεξάνδρα) είναι ανοιχτό?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Ανοικτά είναι πέρασα τις προάλλες και δούλευαν η Αλεξάνδρα και η Σοφία. Από φάτσα δεν έλεγε καμία...και την έκανα
+1
Μια απο τα ιδια... Η Αλεξανδρα αδυνατη μεν.. αλλα δεν την λες κ ωραια..
Το καταστημα χρειαζεται ανανεωση...
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
Ελπιδα που ειναι στη πορτα μαζι με τη ψηλη πανε πακετο  την ειχα παρει πριν κανα 6μηνο σε studio στη θησεως απεναντι απο ένα 24ωρο γυμναστηριο πολυ καλο το ψηλο 
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Πέρασμα χτες απο το μαγαζί μπάς και έχει καμία καλη περίπτωση
2κοπελες μια Βραζιλιάνα πολύ σκούρα 1.60 παχιά με μεγάλα βυζια
Και αλλη μια ξανθιά 1.65 νταρντανορωσιδα με μεγάλα βυζια
Τίποτα για τα γούστα μου και μα αξίζει τα λεφτά του και την έκανα
κάποιοι μπορεί να γουστάρουν εγω ενημέρωσα όποτε καλημέρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom