Νέα

Survivor Ελλάδα 2018

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 422K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος ηταν ο μεγαλυτερος μπαχαλακιας για το ετος 2018

  • Ιακωβος

    Ψήφοι: 2 11,1%
  • Νασος Αθανασιαδης

    Ψήφοι: 4 22,2%
  • Αντζελο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • CelebC

    Ψήφοι: 2 11,1%
  • Raopau

    Ψήφοι: 3 16,7%
  • Dopas

    Ψήφοι: 2 11,1%
  • Hellraiser76

    Ψήφοι: 5 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    18

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.247
Like
26.030
Πόντοι
5.506
με πληγωσατε...πειτε ρε αν δεν θελετε να φυγω....πονεσα
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.247
Like
26.030
Πόντοι
5.506
αρχισες παλι την κλαψα??
αντε ρε γαμηθητε....θα σας κανω μια αναφορα ολους και θα φυγω μεταναστης....να μην σας βλεπω και να μην σας ξερω...

καποτε μετα απο 30 χρονια θα ερθει η μουναρα χατζηβασιλειου και θα μου φερει πακετο να ξαναβρω τους καριοληδες αλλα εγω δεν θα το δεχτω
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
αντε ρε γαμηθητε....θα σας κανω μια αναφορα ολους και θα φυγω μεταναστης....να μην σας βλεπω και να μην σας ξερω...

καποτε μετα απο 30 χρονια θα ερθει η μουναρα χατζηβασιλειου και θα μου φερει πακετο να ξαναβρω τους καριοληδες αλλα εγω δεν θα το δεχτω
λατινικη αμερικη να πας...γαμαει
 

Επισκέπτης
αντε ρε γαμηθητε....θα σας κανω μια αναφορα ολους και θα φυγω μεταναστης....να μην σας βλεπω και να μην σας ξερω...

καποτε μετα απο 30 χρονια θα ερθει η μουναρα χατζηβασιλειου και θα μου φερει πακετο να ξαναβρω τους καριοληδες αλλα εγω δεν θα το δεχτω

Τι σου φταινε οι ανθρωποι ρε εκει που θα πας;Δεν τους λυπασαι; :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
351
Πόντοι
186
αντε ρε γαμηθητε....θα σας κανω μια αναφορα ολους και θα φυγω μεταναστης....να μην σας βλεπω και να μην σας ξερω...

καποτε μετα απο 30 χρονια θα ερθει η μουναρα χατζηβασιλειου και θα μου φερει πακετο να ξαναβρω τους καριοληδες αλλα εγω δεν θα το δεχτω

Στήν Ανταρκτική να πας... εκεί σίγουρα δεν θα σε βρουν  :S :S :S
 

Επισκέπτης
Νεες διαρροες τυποι....

Survivor 2: Αυτή είναι η ημερομηνία της πρεμιέρας! – Το Survivor επιστρέφει με αλλαγές.

Πυρετώδεις είναι οι προετοιμασίες των ιθυνόντων για την προβολή του 2ου κύκλου του Survivor, με τον ΣΚΑΪ να πιστεύει πως έχει έρθει η ώρα να σαρώσει ξανά σε νούμερα τηλεθέασης.

Σύμφωνα με τις πρώτες επίσημες πληροφορίες εκ των έσω, ο Τούρκος παραγωγός Ατζούν Αλιτζαλί και ο ΣΚΑΪ δε σκοπεύουν να αφήσουν ανεκμετάλλευτη την πέραση που έχει το συγκεκριμένο ριάλιτι στον κόσμο, γι’ αυτό και οι αλλαγές θα είναι πολλές.

Ο 2ος κύκλος του Survivor, θα κάνει πρεμιέρα την Κυριακή 14 Ιανουαρίου, έναν μήνα νωρίτερα, δηλαδή, από πέρυσι. Παραδόξως, δεν θα ολοκληρωθεί και νωρίτερα, αφού έχει αποφασιστεί οι φετινοί παίκτες να μείνουν στον Άγιο Δομήνικο 6 ολόκληρους μήνες –μέχρι τον Ιούλιο δηλαδή- αυξάνοντας έτσι κατά πολύ τα έσοδα των διαφημιστικών πακέτων.

Το καλύτερο, όμως, είναι άλλο.

Σύμφωνα με το TV24, το Survivor θα ακολουθήσει τακτική Nomads και θα προβάλλεται φέτος 5 φορές την εβδομάδα, μη αφήνοντας περιθώρια στα αντίπαλα κανάλια να… πάρουν κεφάλι.

ΠΗΓΗ: dailymedia.gr
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.247
Like
26.030
Πόντοι
5.506
Εστειλα ηδη το μηνυμα στην Διωξη Ηλεκτρονικου Εγκληματος τυπε γιατι πολυ τρομαξα... :gay:
θα σε παιξω στην τσιγκολελετα στα 3 νικηφορα αυριο ρε μουνι και θα σου σκισω τα βαρδουλα
 

Επισκέπτης
Νεα φημη...μετα τον Πουσταρδελ Ανανιαδη εχουμε νεα συμμετοχη στους διασημους.Και το ονομα αυτης ειναι...

Η πρώην πρωταγωνίστρια ερωτικών ταινιών της Sirina Μαρία Αλεξάνδρου είπε το «ναι» και θα βρίσκεται στο Survivor 2 για να βάλει φωτιά στον ανδρικό πληθυσμό!

maria-alexandratoy5.jpg
[/quote[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom