Νέα

Survivor Ελλάδα 2017

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος θα ειναι ο μεγαλος νικητης;

  • Αγγελοπουλος

    Ψήφοι: 2 100,0%
  • Μαριος Πριαμος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Παναρας ο μονος που γουσταρουμε!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.727
Κριτικές
28
Like
2.508
Πόντοι
6.265
image.jpg
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Καθησα χτες και αναρωτιόμουν γιατι βλεπω τηλεοραση,(μονο Internet βλεπω παρακολουθω)  μετα απο πολυ καιρο  γιατι κολλησα με το survival?Λοιπόν ειναι καλοκαιρι σε εξωτικο νησι ενω στην Αθηνα ειναι χειμωνας,εχει αρκετα ωραια κοριτσακια και μην ακουω τους και καλα νεοελληνες  γαμιαδες οτι δεν τους αρεσει η Παπαδοπουλου και η Λάουρα Νάργες ,ολοι αυτοι εχουν γαμησει τρις χειροτερες γκομενες και μερικες επι πληρωμη,καλα ασε που μερικες παιχτριες ειναι για πολλα σκισιματα Ευριδίκη Βαλαβάνη,.Ελισάβετ Δοβλιατίδου,Ειρήνη Κολιδά και οι διδυμες μαζι ομος.Τωρα οι αντρες εχουν ίντριγκα οι μαχητες και εχουν ενδιαφερον το φιδι δεν ειναι ο πανος εινα ο κινεζος,ο πανος ειναι ο κλασικος σιχαμενιος σαλιαρης που κοιταει να  σου φαει την δουλεια την γκομενα που σου αρεσει, θα πει στο αφεντικο σου αυτο που δεν πρεπει να ακουσει και αλλα τετοια ειναι παντου γυρο μας απο το σχολειο μεχρι το γεροκομειο.Μεγαλη πουτανα ειναι και ο κυπριος οπος οι πιο πολοι απο την κυπρο στην ελλαδα ειναι ελληνες, στους εξω το παιζουν κρατιδιο της Αγγλιας και πολλοι δεν μιλανε ουτε ελληνικα ουτε κυπριακα μιλανε μονο αγγλικα φυσικα.Ο μισθοφορος τον ειχα για αντρα και ηταν και καλος στα αθληματα και ενωτικός αλλα δεν ειναι ετσυ το παιχνιδι εχει και την πουστια το παιχνιδι τωρα για την γρινια που εβγαλε εκανε σαν την γομενα που εχει περιοδο δεν βλεπει διπλα τον Γιωργαρο που και τα ψαρακια του πιανει και τα φυλαρακια του  εχει κανει και τα αγωνισματα νικαει και περναει ζαχαρη απο την αποφαση της κλικας του πανου-κινεζου.
Οι διασημοι ειναι σωστοι λιγη γρινια δεν τους το ειχα τους ειχα για κακομαθημενους,σχεδον καμια ρουφιανια και χαβαλες ακομα και το παλτο ο Σπαλιαρας ειναι καλο παιδι μονο η παπαδοπουλου μου την εδωσε με την υστερια της.
Στο παιχνιδι εμαθα επαγγελματα που δεν ηξερα οτι υπαρχουν: προπονητής θαλάσσιου σκi, ράπερ, ηθοποιός και μοντέλο,παλαίμαχος ποδοσφαιριστής,μισθοφόρος κατά της Πειρατείας,Μάνατζερ αποστολών εξωτερικού για την Πανελλήνια ομοσπονδία Ράγκμπυ???,μονο ο ανεργος ειπε την αληθεια Δημήτρης Πάσχουλας οτι ειναι ανεργος εχουν κανει ολοι το hobby επαγγελμα ολα με μαυρα για να το παιζουν οτι εχουν δουλεια οι κοπριτες.
Προλα αυτα το βλεπω για το καλοκαιρι που ειναι στον Δομινικο, για τα αγωνισματα που ανετα επαιζα σε ολα ,για τα μουνακια και για την ρουφιανια του νεοελληνα λαμογιου της κρισης.

Σωστός ο φίλος.  :hi:
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
καλά ο μισθοφόρος το ξεφτίλισε εντελώς με τη κλάψα του αν και έχει δίκαιο για τον μουνοΠΑΝΟ.
Ελπίζω τώρα που δεν έφυγε να βγάλει το σκασμό επιτέλους και να κοιτάξει μπας και πάρουν καμιά νίκη και φάνε τπτ... Επίσης αν δε διώξουν τον καράφλα στην επόμενη ασυλία θα είναι μεγάλοι κόπανοι...


Ο Τσανγκ για τον πέο φατσα για φαπες επίσης, η ψηλή το μοντέλο (αν και πολύ ωραίο μουνάκι) ειναι σαν να μην υπάρχει με το ζορι λεει μια κουβεντα και οι υπόλοιποι εντελώς άβουλοι στο κωλοχανείο τους.

Ο καινούριος μου φάνηκε επίσης ψιλομαλακας.

Τους μόνους που ξεχωρίζω από αυτή την κωλομαδα ειναι ο κύπριος γιατί είναι δυνατό χαρτί στα αγωνίσματα μαζί με το μιλφ την Ειρήνη...

Κοίτα να δεις που τελικά αυτός που αποχώρησε πρέπει να πήρε χαμπάρι πόσο μαλάκες είναι και τους την έκανε έτσι...
 

retimpan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
51
Like
1
Πόντοι
0
Ο άνεργος τα χε πάρει με τη μιλφάρα που έκανε το δικηγόρο στο μισθοφόρο.
Από την αρχή είχε ξεκινήσει η κλίκα της 4άδας.

Το θέμα είναι ποιος είναι ο αρχηγός της άλλης κλίκας - λογικά Κινέζος ή Μάριος.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.799
Πόντοι
1.710
καλά ο μισθοφόρος το ξεφτίλισε εντελώς με τη κλάψα του αν και έχει δίκαιο για τον μουνοΠΑΝΟ.
Ελπίζω τώρα που δεν έφυγε να βγάλει το σκασμό επιτέλους και να κοιτάξει μπας και πάρουν καμιά νίκη και φάνε τπτ... Επίσης αν δε διώξουν τον καράφλα στην επόμενη ασυλία θα είναι μεγάλοι κόπανοι...

Ο καινούριος μου φάνηκε επίσης ψιλομαλακας.

Σιγα μην βγαλει τον σκασμο.θα τρωγονται σαν τα κοκορια με τον μανατζερ.
αυτος δεν εχει αναγκη την τροφη!στα πρωτα επεισοδια ειχε πει οτι ειναι στο φυσικο του περιβαλλον εκει και τα καταφερνει.

ο καινουριος ειναι πολυ μπλα μπλα και εξυπναδα!στο αγωνισμα να δουμε.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.727
Κριτικές
28
Like
2.508
Πόντοι
6.265
Επρεπε να το φανε  :2funny:

-16-638.jpg
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
εγω σας λεω οτι πριν τελειωσει το παιχνιδι θα ξεσπασει σκανδαλο οτι πιασανε τον καραφλα πισω απο κανενα κοκοφοινικα καβαλα με κανεναν αραπακο απο αυτους που φερνουν χοροπηδωντας τα φαγια επαθλα

αχαχαχα  :2funny:  το λατρεύω το πουλί!!!!

εεε.... :S εννοώ αυτά που λέει ο φίλος με το nickname πουλί.  :hi:
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
ο καινουριος ειναι πολυ μπλα μπλα και εξυπναδα!στο αγωνισμα να δουμε.



Πάντα όσοι φέρονται έτσι για τον πεο ειναι στην πραγματικότητα...

Το μονο θετικο με αυτον ειναι οτι μπορει να παιξει πιο εξυπνα με τη συμβίωση στην παραλία γιατι ως τηλεθεατης θα εχει καταλαβει τι παιζει.
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Αν εχει λογαριασμο τουιτερ κανεις γραψτε οτι επρεπε να το φανε για να γελασουμε.
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Κοίτα να δεις που τελικά αυτός που αποχώρησε πρέπει να πήρε χαμπάρι πόσο μαλάκες είναι και τους την έκανε έτσι...

Ηταν καλο παιδι που πηγε για το χαβαλε. Σαν τον Κυπριο φοιτητη στο ΜΠΑΡ.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Δεν τον θυμαμαι αυτόν που λες.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.727
Κριτικές
28
Like
2.508
Πόντοι
6.265
Και  για το δηλητηριωδες ψαρι θα βρεθουνε μερικοι να κατηγορησουνε τον παναρα οτι αυτος το εστειλε στην παραλια τους για να τους δηλητηριασει


την παρασκευη δεν εχει επεισοδιο  κυριακη παλι 
μας στερουνε τον αρχηγο για τοσες μερες  :tickedoff: :tickedoff:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
αν μεινει ο μισθοφόρος θα ναι στημενο για να εχουμε
κατινιες με πανοφανη και μισθοφορο του κολου για να ανεβει η τηλεθεαση

Δώσαμε και λεφτά για να τον ψηφίσουμε... σεβασμός γίγαντα!  :hi: Μας αρέσουν τα λαϊκά παιδιά.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Τωρα θα αρχισουνε να γλείφουνε ολοι μισθοφορο  :S :S :S

Κι εγώ θα τον έγλυφα αν ήμουν μέσα.  :2funny:  :pipa1:

Εγώ τον πάω, και αυτά που κάνει με γκριμάτσες και τέτοια, μου θυμίζουν πολύ εμένα... αν είναι και παρθένος στο ζώδιο, θα εξηγεί περισσότερα αυτό, και γενικά νομίζω μοιάζουμε.
Ναι μεν είναι λίγο ανώριμος, αλλά αυθόρμητος, δίκαιος και ειλικρινής! Αντράκος.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.243
Κριτικές
49
Like
22.218
Πόντοι
24.596
Κι εγώ θα τον έγλυφα αν ήμουν μέσα.  :2funny:  :pipa1:

Εγώ τον πάω, και αυτά που κάνει με γκριμάτσες και τέτοια, μου θυμίζουν πολύ εμένα... αν είναι και παρθένος στο ζώδιο, θα εξηγεί περισσότερα αυτό, και γενικά νομίζω μοιάζουμε.
Ναι μεν είναι λίγο ανώριμος, αλλά αυθόρμητος, δίκαιος και ειλικρινής! Αντράκος.
αντρακος σαν εσενα τεντι :think: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom