Νέα

Survivor 7 Semi All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος θα κερδίσει το semi κακό χρόνο να χουνε all star γαμω την Τουρκία μου;

  • Δαλάκας

  • Η Χρυσούλα μας

  • Ασχημίνα με το strap

  • Ο αόρατος Γκέντσογλου ~ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΟΣ

  • Φάνης Ρουφιανόφατσα κλασική περίπτωση βλάβης

  • Γιδοβοσκός

  • Τζέιμς πρίγκιπας της πούτσας ~ ΤΕΛΟΣ

  • Ο πάτος της Σταυρούλας

  • Γκιουλέκας

  • Παπάj ~ ΤΕΛΟΣ

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

  • New entry o Χριστόφορος ο γαμιάς του gay


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
768
Πόντοι
81
1713905595991.gif
Λένε πως δεν μπορείς να ακούσεις εικόνες. Ψέμα.
 
OP
OP
Nebuchadnezzar

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.984
Πόντοι
3.936
Ώπα τύποι. Εδώ έχει δίκιο η καρχηαρίας εεεε εννοώ η Σταυρούλα. Κάτι λέγατε πριν κάμποσες σελίδες πως του ροκάνιζε τον πεγιούτσο. Όμως εδώ ο μαν είναι φάουλ και λογικά θα φάει αποβολή από το παιχνίδι γι' αυτή του την κίνηση.

Να πάρουν τον πούλο όλοι να μείνει μόνο η Χρυσούλα.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
768
Πόντοι
81
Δεν έφαγα τίποτα τύποι με χόρτασε η Μακάμπι γαμω το σπίτι τούς
Μην ξενερώνεις τύπε. Έχετε παιχνίδια ακόμα για να το γυρίσετε. Ήταν όμως και λίγο αυτοκτονία από μεριάς σας στην τέταρτη περίοδο. Σε όλο το υπόλοιπο ματς τους είχατε. Και αυτό δεν το λέω για να χλευάσω ή να πουλήσω ειρωνία. Μπορείτε άνετα να τους πάρετε στα επόμενα παιχνίδια. Cheer up.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
768
Πόντοι
81
Να πάρουν τον πούλο όλοι να μείνει μόνο η Χρυσούλα.
Κάποιος είχε πει για πλάκα σε προηγούμενη σελίδα, πως ενημερώνονται άνθρωποι για το παιχνίδι από αυτό το νήμα.
Μη ειρωνικά είμαι αυτός ο άνθρωπος. Διότι δεν παρακολουθώ το σόου φέτος. Το βαριέμαι. Έχω παρατηρήσει από κάτι πλάνα και τις δικές σας ομολογίες. Πως αυτή η Χρύσα θεωρείται η ναραμού του φετινού παιχνιδιού (μετά τον πάτο της Σταυρούλας μεμονωμένα). Εμπιστεύομαι την κρίση σας τύποι. Άλλα στην ψηφοφορία έβαλα τον πάτο της Σταυρούλας γιατί πέραν της πλάκας. Θυμάμαι πως ήταν πολύ δυνατή παίκτρια στα προηγούμενα survivor.
 
OP
OP
Nebuchadnezzar

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.984
Πόντοι
3.936
Κάποιος είχε πει για πλάκα σε προηγούμενη σελίδα, πως ενημερώνονται άνθρωποι για το παιχνίδι από αυτό το νήμα.
Μη ειρωνικά είμαι αυτός ο άνθρωπος. Διότι δεν παρακολουθώ το σόου φέτος. Το βαριέμαι. Έχω παρατηρήσει από κάτι πλάνα και τις δικές σας ομολογίες. Πως αυτή η Χρύσα θεωρείται η ναραμού του φετινού παιχνιδιού (μετά τον πάτο της Σταυρούλας μεμονωμένα). Εμπιστεύομαι την κρίση σας τύποι. Άλλα στην ψηφοφορία έβαλα τον πάτο της Σταυρούλας γιατί πέραν της πλάκας. Θυμάμαι πως ήταν πολύ δυνατή παίκτρια στα προηγούμενα survivor.

Ούτε και εμείς το βλέπουμε.

Για τα φαγητά έχουμε έρθει τύπε.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Ώπα τύποι. Εδώ έχει δίκιο η καρχηαρίας εεεε εννοώ η Σταυρούλα. Κάτι λέγατε πριν κάμποσες σελίδες πως του ροκάνιζε τον πεγιούτσο. Όμως εδώ ο μαν είναι φάουλ και λογικά θα φάει αποβολή από το παιχνίδι γι' αυτή του την κίνηση.
Ναι αλλά η καριόλα πετάχτηκε σαν κλασική Ελληνίδα να του πρήξει τα αρχίδια. Τα ήθελε ο κώλος της.
Αν φύγει και ο Γιάννης, τελείωσαν οι κόκκινοι.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.506
Κριτικές
20
Like
22.735
Πόντοι
8.346
Ανέκαθεν ήταν μαλακας κ χωριαταρος ο Γιάννης. Όσο έδινε τσιμπούκια ήταν καλός, μάλλον τώρα που τα σταμάτησε θυμήθηκαν οι ελλεεινιδες ότι ειναι ακομψος κ χωριάτης
 
OP
OP
Nebuchadnezzar

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.984
Πόντοι
3.936

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.506
Κριτικές
20
Like
22.735
Πόντοι
8.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom