Νέα

Survivor 7 Semi All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιος θα κερδίσει το semi κακό χρόνο να χουνε all star γαμω την Τουρκία μου;

  • Δαλάκας

  • Η Χρυσούλα μας

  • Ασχημίνα με το strap

  • Ο αόρατος Γκέντσογλου ~ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΟΣ

  • Φάνης Ρουφιανόφατσα κλασική περίπτωση βλάβης

  • Γιδοβοσκός

  • Τζέιμς πρίγκιπας της πούτσας ~ ΤΕΛΟΣ

  • Ο πάτος της Σταυρούλας

  • Γκιουλέκας

  • Παπάj ~ ΤΕΛΟΣ

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

  • New entry o Χριστόφορος ο γαμιάς του gay


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.774
Like
6.736
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
331
Like
743
Πόντοι
81
Έτσι ξαφνικά, θυμήθηκα μία ιστορία που μου είχε πει ένας παλιόφιλος για έναν συγχωριανό του.
Στην οποία μία γκόμενα που είχε σιδεράκια. Πάνω στο στοματικό του έκοψε το πετσάκι, πιάνοντας το καταλάθος στα σιδεράκια της. Και παίχτηκε πουτσοματομούνι. Πιθανότατα να είναι φιδοϊστορία βέβαια. Αλλά, κάπως έτσι φαντάζομαι το μπουκίτσι της Σταυρούλας τύποι. Χωρίς καν να έχει σιδεράκια. Ευτυχώς όμως η Σταυρούλα έχει κωλαρακώλαρο από άλλο πλανήτη.
Συγνώμη σε όσους τρώνε καθώς διαβάζουν αυτό το μήνυμα και είναι ευαίσθητοι με αυτά.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.774
Like
6.736
Πόντοι
1.056
Έτσι ξαφνικά, θυμήθηκα μία ιστορία που μου είχε πει ένας παλιόφιλος για έναν συγχωριανό του.
Στην οποία μία γκόμενα που είχε σιδεράκια. Πάνω στο στοματικό του έκοψε το πετσάκι, πιάνοντας το καταλάθος στα σιδεράκια της. Και παίχτηκε πουτσοματομούνι. Πιθανότατα να είναι φιδοϊστορία βέβαια. Αλλά, κάπως έτσι φαντάζομαι το μπουκίτσι της Σταυρούλας τύποι. Χωρίς καν να έχει σιδεράκια. Ευτυχώς όμως η Σταυρούλα έχει κωλαρακώλαρο από άλλο πλανήτη.
Συγνώμη σε όσους τρώνε καθώς διαβάζουν αυτό το μήνυμα και είναι ευαίσθητοι με αυτά.

Όπως είπε ο μύστης @Nebuchadnezzar :tooth:

Θα σας βγάλει την πούτσα πριονίδι η Σταυρούλα.

Προσοχή!
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
331
Like
743
Πόντοι
81
Το έχουν πει κάποτε και τα Ημισκούμπρια αυτό. Στο Μπραζίλ - Ημίζ νομίζω.

Βάζει σανίδι και στο βγάζει πριονίδι, είναι ειδήμων στο παιχνίδι και αφήνω τον καφέ για τον Λουμίδη.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.709
Like
6.589
Πόντοι
1.056
Το έχουν πει κάποτε και τα Ημισκούμπρια αυτό. Στο Μπραζίλ - Ημίζ νομίζω.

Βάζει σανίδι και στο βγάζει πριονίδι, είναι ειδήμων στο παιχνίδι και αφήνω τον καφέ για τον Λουμίδη.
πωωω τι ειπες τωρα.......ημισκουμπρια.... μπραζιλ.... επεζε κ αυτο παλια στο μπαρ της περιοχης μου κ μου ηρθε τωρα φλασια.... και φυσικα θυμαμαι να παιζει ενω ημουν παντα μεθυσμενος
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
791
Like
2.660
Πόντοι
446
Έτσι ξαφνικά, θυμήθηκα μία ιστορία που μου είχε πει ένας παλιόφιλος για έναν συγχωριανό του.
Στην οποία μία γκόμενα που είχε σιδεράκια. Πάνω στο στοματικό του έκοψε το πετσάκι, πιάνοντας το καταλάθος στα σιδεράκια της. Και παίχτηκε πουτσοματομούνι. Πιθανότατα να είναι φιδοϊστορία βέβαια. Αλλά, κάπως έτσι φαντάζομαι το μπουκίτσι της Σταυρούλας τύποι. Χωρίς καν να έχει σιδεράκια. Ευτυχώς όμως η Σταυρούλα έχει κωλαρακώλαρο από άλλο πλανήτη.
Συγνώμη σε όσους τρώνε καθώς διαβάζουν αυτό το μήνυμα και είναι ευαίσθητοι με αυτά.
Αληθινή ιστορία από "παίκτη-ολδ σκουλ καμάκι" μπάρμαν, εποχές 2000 σε τουριστικό νησί, κατακαλόκαιρο και ο τύπος έχει φέρει τον ανηψιό από χωριό για σεζόν, το παιδάκι άβγαλτο και πρόσφατα απολυθείς από στρατό. Τον έχει βάρδια ένα βραδύ, μια Αμερικάνα 50αρα καβλιάρα τον γουστάρει, ο νέος ντροπαλός αλλά ο παλιός είναι αλλιώς.... την καμακώνει ως σκληρός έμπειρος χύστης, την βάζει μέσα στο μαγαζί και τη στήνει στα όρθια, της τραβάει τα παντελόνια και κατεβάζει την κιλότα, η γκόμενα καβλωμένη φουλ και στημένη περιμένει γαμιά....Βουτάει τον μικρό απεξω, του λέει "ελα δω ρε μαλάκα, γάμα την.....γάμα". Πάει να μπει ο πιτσιρικάς "θολωμένος" καβλωμένος λέβελ 100 και οπως πάει να βγάλει καβλι, σκίζεται από το φερμουάρ του!!! Αρχίζει να ουρλιάζει ο μικρός, αίματα της πουτάνας χαμός! Η Αμερικάνα μεθυσμένη εκστασιασμένη περιμένει το γαμήσι της ζωής της, ο θείος απέξω νομίζει ο μικρός ξεσκίζει..... Τελικά το παιδάκι κατέληξε στο νοσοκομείο με 7 ράμματα στο καβλί!
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.774
Like
6.736
Πόντοι
1.056
Το έχουν πει κάποτε και τα Ημισκούμπρια αυτό. Στο Μπραζίλ - Ημίζ νομίζω.

Βάζει σανίδι και στο βγάζει πριονίδι, είναι ειδήμων στο παιχνίδι και αφήνω τον καφέ για τον Λουμίδη.

Έλα ρε παιχταρά.!!!
Που το θυμήθηκες αυτό..! :respect:

 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
791
Like
2.660
Πόντοι
446
OP
OP
Nebuchadnezzar

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.979
Πόντοι
3.936
Αληθινή ιστορία από "παίκτη-ολδ σκουλ καμάκι" μπάρμαν, εποχές 2000 σε τουριστικό νησί, κατακαλόκαιρο και ο τύπος έχει φέρει τον ανηψιό από χωριό για σεζόν, το παιδάκι άβγαλτο και πρόσφατα απολυθείς από στρατό. Τον έχει βάρδια ένα βραδύ, μια Αμερικάνα 50αρα καβλιάρα τον γουστάρει, ο νέος ντροπαλός αλλά ο παλιός είναι αλλιώς.... την καμακώνει ως σκληρός έμπειρος χύστης, την βάζει μέσα στο μαγαζί και τη στήνει στα όρθια, της τραβάει τα παντελόνια και κατεβάζει την κιλότα, η γκόμενα καβλωμένη φουλ και στημένη περιμένει γαμιά....Βουτάει τον μικρό απεξω, του λέει "ελα δω ρε μαλάκα, γάμα την.....γάμα". Πάει να μπει ο πιτσιρικάς "θολωμένος" καβλωμένος λέβελ 100 και οπως πάει να βγάλει καβλι, σκίζεται από το φερμουάρ του!!! Αρχίζει να ουρλιάζει ο μικρός, αίματα της πουτάνας χαμός! Η Αμερικάνα μεθυσμένη εκστασιασμένη περιμένει το γαμήσι της ζωής της, ο θείος απέξω νομίζει ο μικρός ξεσκίζει..... Τελικά το παιδάκι κατέληξε στο νοσοκομείο με 7 ράμματα στο καβλί!


Έχω πάει με νέο milf στο εξοχικό.

Έχω χωρίσει 5-6 μήνες και έχω να πηδήξω τουλάχιστον τρεις.

Το τριήμερο προβλέπεται γεμάτο σπέρμα, δάκρυα και ποτάμια ιδρώτα.

Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.774
Like
6.736
Πόντοι
1.056
Έχω πάει με νέο milf στο εξοχικό.

Έχω χωρίσει 5-6 μήνες και έχω να πηδήξω τουλάχιστον τρεις.

Το τριήμερο προβλέπεται γεμάτο σπέρμα, δάκρυα και ποτάμια ιδρώτα.

Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ

•Πήρε φωτιά το εξοχικό?

•Είχε περίοδο η γκόμενα?

•Έπεσες και σκοτώθηκες?

Θα μας φάει η περιέργεια… :think:
 
OP
OP
Nebuchadnezzar

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.979
Πόντοι
3.936
Έχω πάει με νέο milf στο εξοχικό.

Έχω χωρίσει 5-6 μήνες και έχω να πηδήξω τουλάχιστον τρεις.

Το τριήμερο προβλέπεται γεμάτο σπέρμα, δάκρυα και ποτάμια ιδρώτα.

Η τυπισσα είναι η απόλυτη επίγεια ερωτική ύπαρξη

32ΆΡΑ ΤΣΟΝΤΑΡΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ επειδή έπιασε τον μαλάκα της να τσιλιμπουρδίζει σε μηνύματα με άλλη.

Καστανόξανθο μαλλί, μπλέ μάτια του πάγου, 3-4 φταγμένο μετά τη γέννα βυζί, 1,78 από καλή οικογένεια της συμπρωτεύουσας (βιοτεχνία εσωρούχων και εξαγωγές)

ΜΟΥΝΑΡΑ

Ήταν η πρώτη φορά που σκέφθηκα σοβαρά πως θα αντέξω απο την αφυδάτωση.

ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟΧΗΜΩΤΗΣ FUZZY LOGIC

Με το που φτάνουμε εξοχικό

Πρώτος γύρος : 11 - 19 περίπου, 4-5 τελειώματα και οι δύο, πήρα κώλο και φυσικά την έχυσα παντού.

Καλό μπάνιο μαζί με πίπα και τελείωμα στο πρόσωπο και ετοιμασίες για φαγητό έξοδο.

Σκάει αυτή με κάτι χρυσά πέδιλα και ένα στενό φορεματάκι και παθαίνω κρίση.

Πάμε μου λέει;

ΟΧΙ, δεν έχω SLK

2ος γύρος : 21- 12 περίπου, 2 τελειώματα μέσα στο κωλαράκι της, αυτή τελείωσε με δάχτυλα και γλυφομούνι.

Δεν με αφήνει να ηρεμήσω απο την καύλα.

Βγαίνουμε επιτέλους απο το σπίτι και την πάω σε κυριλέ ιταλικό με θέα τον κόλπο της.

Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
2
Like
5.093
Πόντοι
456
Η τυπισσα είναι η απόλυτη επίγεια ερωτική ύπαρξη

32ΆΡΑ ΤΣΟΝΤΑΡΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ επειδή έπιασε τον μαλάκα της να τσιλιμπουρδίζει σε μηνύματα με άλλη.

Καστανόξανθο μαλλί, μπλέ μάτια του πάγου, 3-4 φταγμένο μετά τη γέννα βυζί, 1,78 από καλή οικογένεια της συμπρωτεύουσας (βιοτεχνία εσωρούχων και εξαγωγές)

ΜΟΥΝΑΡΑ

Ήταν η πρώτη φορά που σκέφθηκα σοβαρά πως θα αντέξω απο την αφυδάτωση.

ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟΧΗΜΩΤΗΣ FUZZY LOGIC

Με το που φτάνουμε εξοχικό

Πρώτος γύρος : 11 - 19 περίπου, 4-5 τελειώματα και οι δύο, πήρα κώλο και φυσικά την έχυσα παντού.

Καλό μπάνιο μαζί με πίπα και τελείωμα στο πρόσωπο και ετοιμασίες για φαγητό έξοδο.

Σκάει αυτή με κάτι χρυσά πέδιλα και ένα στενό φορεματάκι και παθαίνω κρίση.

Πάμε μου λέει;

ΟΧΙ, δεν έχω SLK

2ος γύρος : 21- 12 περίπου, 2 τελειώματα μέσα στο κωλαράκι της, αυτή τελείωσε με δάχτυλα και γλυφομούνι.

Δεν με αφήνει να ηρεμήσω απο την καύλα.

Βγαίνουμε επιτέλους απο το σπίτι και την πάω σε κυριλέ ιταλικό με θέα τον κόλπο της.

Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ
Θα τον παίξουμε ή να πέσω για ύπνο;
 
OP
OP
Nebuchadnezzar

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.979
Πόντοι
3.936
Η τυπισσα είναι η απόλυτη επίγεια ερωτική ύπαρξη

32ΆΡΑ ΤΣΟΝΤΑΡΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ επειδή έπιασε τον μαλάκα της να τσιλιμπουρδίζει σε μηνύματα με άλλη.

Καστανόξανθο μαλλί, μπλέ μάτια του πάγου, 3-4 φταγμένο μετά τη γέννα βυζί, 1,78 από καλή οικογένεια της συμπρωτεύουσας (βιοτεχνία εσωρούχων και εξαγωγές)

ΜΟΥΝΑΡΑ

Ήταν η πρώτη φορά που σκέφθηκα σοβαρά πως θα αντέξω απο την αφυδάτωση.

ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟΧΗΜΩΤΗΣ FUZZY LOGIC

Με το που φτάνουμε εξοχικό

Πρώτος γύρος : 11 - 19 περίπου, 4-5 τελειώματα και οι δύο, πήρα κώλο και φυσικά την έχυσα παντού.

Καλό μπάνιο μαζί με πίπα και τελείωμα στο πρόσωπο και ετοιμασίες για φαγητό έξοδο.

Σκάει αυτή με κάτι χρυσά πέδιλα και ένα στενό φορεματάκι και παθαίνω κρίση.

Πάμε μου λέει;

ΟΧΙ, δεν έχω SLK

2ος γύρος : 21- 12 περίπου, 2 τελειώματα μέσα στο κωλαράκι της, αυτή τελείωσε με δάχτυλα και γλυφομούνι.

Δεν με αφήνει να ηρεμήσω απο την καύλα.

Βγαίνουμε επιτέλους απο το σπίτι και την πάω σε κυριλέ ιταλικό με θέα τον κόλπο της.

Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ

Ξενύχτι ποτό, μεθάει και με χίλια ζόρια φτάνουμε πίσω στο σπίτι.

Λάθος, δεν φτάσαμε ακόμα.

Στο αμάξι έχει ξεκινήσει μια στριφτή πίπα με το στόμα της.

Ούτε επαγγελματίας δεν μου έχει κάνει αυτή την τεχνική.

Παρκάρω το αμάξι, της σηκώνω το φόρεμα και της ρίχνω ένα στα όρθια.

Απο την καύλα έκανα και κάτι περίεργο: άνοιξα το παράθυρο του αυτοκινήτου, την πέταξα μέσα και της σήκωσα τα πόδια στον αέρα. ( παραλίγο να κάναμε ζημιά στο αμάξι).

Στο σπίτι την πήρα ξανά απο τον κώλο και κοιμηθήκαμε γυμνοί.

Τις επόμενες 2 ημέρες το ίδιο πρόγραμμα.

Εάν είχε delivery η περιοχή, ούτε απο το σπίτι δεν θα βγαίναμε.

Η γυναίκα ήταν τέλεια;

Δυστυχώς όχι. :(

Μου είχε πει ότι επειδή φορούσε σιδεράκια μέχρι τα 31 της λόγω σοβαρού προβλήματος στ δόντια της της τα είχε τροχίσει ο γιατρός για να είναι απόλυτα ίσια μεταξύ τους.

Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μου γρατζουνάει το κεφάλι κάθε φορά που με πίπωνε

Πάνω στο σεξ γούσταρα επειδή νόμιζα ότι έβαζε πολύ λίγο δόντι για την καύλα αλλά αυτή νόμιζε πως μου αρέσει και το έκανε συνέχεια.

Εγώ πάνω στην καύλα δεν το πήρα χαμπάρι και την 2η ημέρα το κεφάλι μου ήταν μωβ προς μαύρο γεμάτο γραμμές απο τα δόντια της.

Πως να πω στην μουνάρα ότι ο πούτσος μου ο Μήτσος δεν γίνεται Λαλάκης;

Τελευταίο μέρος αύριο γιατί πλάκωσαν ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ επισκέπτες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom