Νέα

Στύση δεύτερη φορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα subito32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ο σεξολογος ειναι ψυχιατρος.καλυτερα μακρια.πηγαινε σε ουρολογο να δεις αν ειναι οργανικο προβλημα καμμια φλεγμονη κτλ.και ξεκινα διατροφη καθε μερα ταχινι ξηροι καρποι βασιλικο πολτο γυμναστικη
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ο σεξολογος ειναι ψυχιατρος.καλυτερα μακρια.πηγαινε σε ουρολογο να δεις αν ειναι οργανικο προβλημα καμμια φλεγμονη κτλ.και ξεκινα διατροφη καθε μερα ταχινι ξηροι καρποι βασιλικο πολτο γυμναστικη
δηλαδη εχει τελειωσει ιατρικη? και εχει ειδεικοτητα κανονικα και κατι σαν εξειδεικευση πανω σ αυτον τον τομεα??
και γω ετσι λεω...γνωμη μου μακρια απο τον σεξολογο
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Οπότε μιλας για ουρολόγο συγκεκριμένα εάν κατάλαβα καλά? Είναι σίγουρο όμως ότι όλοι οι ουρολόγοι θα έχουν άποψη επί του θέματος ή μπορεί να χάσω το χρόνο μου τσάμπα?
Φίλε μου η μόνη ειδικότητα για να αρχίσεις είναι ουρολόγος και φυσικά ιδιώτης. Θα δώσεις από 60 έως 120?, αλλά πίστεψε με δεν θα εισαι σιγουρος αλλιώς. Επιμένω πάντως ότι το πρόβλημα μήπως προέρχεται από φαρμακευτικά σκευάσματα? Υπόψιν οτι τα "χαπάκια" εκτός από προβλήματα στην στύση, που είναι αναστρέψιμα, μπορούν να φέρουν και προβλήματα γονιμότητας που δεν είναο αναστρέψιμα. Ολα αυτά τα λέω από εμπειρία δύο φίλων μου, ο ένας αθλητής μπάσκετ και ο άλλος body building, οι οποιοι  έπαθαν ζημιά. Τώρα αν ο ουρολόγος δεν βρεί κάτι, τότε πας για σεξολόγο, ενδοκρινολόγο κλπ. Μην ξεχάσεις πάντως, καθως και όλοι οι συνάδελφοι οι οποίοι δεν έχουν παιδιά, σπερμοδιάγραμμα. Αν δεν στο πεί ο γιατρός να το κάνεις, θήμυσέ το του εσύ.(Χωρίς να υπονοώ οτι υπάρχει σχέση γονιμότητας και στύσης, καθόσον ειναι γνωστό ότι δεν έχουν καμία σχέση).
Και κάτι για πλάκα τώρα, βλέπω ότι κάποιος συνάδελφος του προτείνει γυμνασική, ενώ ο ανθρωπος λέειότι κουραζεται από πρωταθλητισμό σε κάποιο σπορ!!!
 

Maikos94

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2021
Μηνύματα
268
Like
1.140
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά έχει περάσει κανείς αυτό το πρόβλημα και αν ναι πως τ ξεπέρασε … τώρα τελευταία όποτε πάω να κάνω κτ στο δεύτερο γύρο ( ο πρώτος πάει καλά ) δεν μπορώ να τελειώσω μέχρι που απογοητεύομαι και χάνω την στύση μου … και τελευταία το σκέφτομαι από την πρώτη επαφή με γυναίκα κάνω αρνητικές σκέψεις κ δεν μ ερχετε στύση καν..
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.760
Κριτικές
30
Like
20.038
Πόντοι
8.746
Καλησπέρα παιδιά έχει περάσει κανείς αυτό το πρόβλημα και αν ναι πως τ ξεπέρασε … τώρα τελευταία όποτε πάω να κάνω κτ στο δεύτερο γύρο ( ο πρώτος πάει καλά ) δεν μπορώ να τελειώσω μέχρι που απογοητεύομαι και χάνω την στύση μου … και τελευταία το σκέφτομαι από την πρώτη επαφή με γυναίκα κάνω αρνητικές σκέψεις κ δεν μ ερχετε στύση καν..
φίλε όπως το περιγράφεις 99% είναι ψυχολογικό το θέμα κι όχι σωματικό.
ξεκίνα με έναν ουρολόγο να επιβεβαιωθεί το ανωτέρω, κι αν χρειαστεί και σου πει, πας σε ψυχολόγο.
πιθανότατα πρώτα να δοκιμάσει να σου δώσει ταδαλαφίλη 5mgr ημερησίως για ένα μήνα.
κάντο...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
πριν γινει μπαχαλο,
εχεις αγχος; ηλικια; καπνιστης; φυσικη κατασταση;

δες και τις απαντησεις εδω, ολο και κατι θα σου φανει χρησιμο
 

Maikos94

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2021
Μηνύματα
268
Like
1.140
Πόντοι
201
φίλε όπως το περιγράφεις 99% είναι ψυχολογικό το θέμα κι όχι σωματικό.
ξεκίνα με έναν ουρολόγο να επιβεβαιωθεί το ανωτέρω, κι αν χρειαστεί και σου πει, πας σε ψυχολόγο.
πιθανότατα πρώτα να δοκιμάσει να σου δώσει ταδαλαφίλη 5mgr ημερησίως για ένα μήνα.
κάντο...
Ευχαριστώ φίλε
 

sweeper

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά έχει περάσει κανείς αυτό το πρόβλημα και αν ναι πως τ ξεπέρασε … τώρα τελευταία όποτε πάω να κάνω κτ στο δεύτερο γύρο ( ο πρώτος πάει καλά ) δεν μπορώ να τελειώσω μέχρι που απογοητεύομαι και χάνω την στύση μου … και τελευταία το σκέφτομαι από την πρώτη επαφή με γυναίκα κάνω αρνητικές σκέψεις κ δεν μ ερχετε στύση καν..
Φιλε μου στην δευτερη φορα εχει πολυ σημασια η παρτενερ, αμα θελει μπορει να σε αναψει...
εισαι παντρεμενος η αναφερεσαι σε εμπειριες σου με πορνες
 

Maikos94

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2021
Μηνύματα
268
Like
1.140
Πόντοι
201
Φιλε μου στην δευτερη φορα εχει πολυ σημασια η παρτενερ, αμα θελει μπορει να σε αναψει...
εισαι παντρεμενος η αναφερεσαι σε εμπειριες σου με πορνες
Αναφέρομαι σε εμπειριες μ με γκόμενες
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Στυτική δυσλειτουργία έχει κάποιος που ΔΕΝ του σηκώνεται καθόλου ή ΔΕΝ διατηρεί τη στύση τύπε μου!!! Όχι κάποιος που δεν του σηκώνεται τη δεύτερη φορά!!!Επίσης εσύ λες πως χάνεις τη στύση (άρα υπάρχει) όταν αργείς να χύσεις τη δεύτερη φορά!!! Αυτό είναι διαφορετικό πράγμα.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Φιλε μου στην δευτερη φορα εχει πολυ σημασια η παρτενερ, αμα θελει μπορει να σε αναψει...
εισαι παντρεμενος η αναφερεσαι σε εμπειριες σου με πορνες
Εμένα πάντως έπειτα από επίσκεψη από δίδυμου , την προηγούμενη εβδκα
Στυτική δυσλειτουργία έχει κάποιος που ΔΕΝ του σηκώνεται καθόλου ή ΔΕΝ διατηρεί τη στύση τύπε μου!!! Όχι κάποιος που δεν του σηκώνεται τη δεύτερη φορά!!!
εμενα πάντως τον τελευταίο καιρό με τη γυναίκα μου η πουτσα είναι σαν ζελέ
Να το ψάξω ; ( με τη Μιλένα από δίδυμου πάντως μου έγινε κάγκελο )
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.904
Like
3.738
Πόντοι
456
Gym.
Ύπνος νωρίς
Μαγειρευτά και φρουτα
Χόμπυ με ανδρεναλινη να ξεδωσεις

Αυτά κάνε και θα γειανεις
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Εμένα πάντως έπειτα από επίσκεψη από δίδυμου , την προηγούμενη εβδκα

εμενα πάντως τον τελευταίο καιρό με τη γυναίκα μου η πουτσα είναι σαν ζελέ
Να το ψάξω ; ( με τη Μιλένα από δίδυμου πάντως μου έγινε κάγκελο )
Μάλλον η γυναίκα σου πρέπει να ψαχτεί :cheesy::cheesy::cheesy::zfuck:
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
1.846
Πόντοι
206
Καθαρα θεμα αγχους.
Ειχα σοβαρο προβλημα με το αγχος και σε καποια φαση αναγκαστικα να απευθυνθω σε ψυχιατρο-ψυχοθεραπευτη.
Μολις μου εφυγαν ολα τα αγχοι και σταματησα την αγωγη μετα απο συζητηση αρχισα να επανερχομαι σταδιακα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Βρες σωστή γκόμενα που να μην είναι ξενέρωτη. Στην ηλικία σου, φαντάζομαι είσαι 28 από το username σου, η άλλη μπορεί να σε κάνει να μην σου πέσει ΚΑΘΟΛΟΥ μετά την πρώτη φορά.
Μου έχει τύχει μετά από μία ώρα μετά την πρώτη τουφεκιά να μην μπορώ να αποδώσω σωστά και άλλες που είναι μέσα στη κάβλα η άλλη να μην μου πέφτει και να συνεχίζω μετά από 5 λεπτά δεύτερο γύρο, όπου την πηγαίνω τάπα για 30 λεπτά.
Καλή ψυχολογία θέλει από σένα αρχικά, όρεξη και κάβλα από την άλλη στη συνέχεια.
Στην ηλικία σου τσιγάρα και μαλακίες δεν παίζουν ρόλο, πρέπει να είσαι πέτρα δικέ μου.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.386
Κριτικές
21
Like
9.790
Πόντοι
3.346
Βρες σωστή γκόμενα που να μην είναι ξενέρωτη. Στην ηλικία σου, φαντάζομαι είσαι 28 από το username σου, η άλλη μπορεί να σε κάνει να μην σου πέσει ΚΑΘΟΛΟΥ μετά την πρώτη φορά.
Μου έχει τύχει μετά από μία ώρα μετά την πρώτη τουφεκιά να μην μπορώ να αποδώσω σωστά και άλλες που είναι μέσα στη κάβλα η άλλη να μην μου πέφτει και να συνεχίζω μετά από 5 λεπτά δεύτερο γύρο, όπου την πηγαίνω τάπα για 30 λεπτά.
Καλή ψυχολογία θέλει από σένα αρχικά, όρεξη και κάβλα από την άλλη στη συνέχεια.
Στην ηλικία σου τσιγάρα και μαλακίες δεν παίζουν ρόλο, πρέπει να είσαι πέτρα δικέ μου.
Για κάποιο λόγο διάβασα όρεξη και σουβλάκια :cheesy: Θα μου πεις τώρα ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται :2funny:
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
1.725
Πόντοι
206
ειναι πολυσύνθετο , εγώ στα 28 ειχα μια τοσο μεγαλη καυλα γκομενα που το καναμε μια φορα για 4 συνεχομενες .τωρα στα 56 αν κανω μια σταση 10 λεπτα μεταξυ της πρωτης εκτονωσης ,ανετα και δευτερη, παιρνω τζιγκο τζιλομπα απο το 2010 σταγονες για αλλο λογο και εχω δει μια μικρη μεν αλλα σηματικη βελτιωση στη στυση ...
 

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
235
Like
810
Πόντοι
81
Το υπέρβαρο είναι σημαντικός παράγοντας
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
Μάγκες όσο και να φενεται περίεργο παίζει μεγάλο ρόλο η γκόμενά...

Ακόμα και κάποιες πουτανες που δεν τις ξέρεις καθόλου ... η καυλα που σου προκαλούν πάνω στο sex είναι απίστευτη...
ενώ η γκόμενά σου μπορεί να μην σου το βγάζει και τόσο ...

Μην μασάς και άλλαξε μουνι ... πάρε μερικά πουτανακια κατά ρυπας
και οποίο σε καυλωσει ... ξεμουνιασε το ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom