Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 87K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 6 5,1%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 29,1%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,5%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,2%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 35,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    117

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
όταν ξυπνήσετε όλοι μαζί ...

ρε σεις, όπως έγινε και με τις καφετέριες το μποικοτάζ και ήταν εκείνη τη μέρα γεμάτες, το ίδιο θα γίνει και με τα στούντιο. Όταν δεν έχει πια ο κόσμος να τα σκάει, τότε θα αλλάξουν πράγματα.
Αλλά για καφέ και γαμήσι ο Έλληνας έχει πάντα.
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
όταν ξυπνήσετε όλοι μαζί ...

ρε σεις, όπως έγινε και με τις καφετέριες το μποικοτάζ και ήταν εκείνη τη μέρα γεμάτες, το ίδιο θα γίνει και με τα στούντιο. Όταν δεν έχει πια ο κόσμος να τα σκάει, τότε θα αλλάξουν πράγματα.
Αλλά για καφέ και γαμήσι ο Έλληνας έχει πάντα.
Σωστά! Ομως δεν είπαμε ότι δεν θα πηγαίνουμε αλλά ότι θα σνομπαρουμε τα ακριβά ή αυτά με μη ικανοποιητικές υπηρεσίες!!! Εσύ δηλ πας σε μια καφετέρια αν σου φέρει φραπέ που ρουφάς και μασάς  τη ζάχαρη?? Η' μήπως πας σε καφετέρια που τον καφέ τον όχι 6 ή 7 ευρώ?? Οταν μπορείς να πας σε εξίσου καλά καφέ και να τον πληρώσεις 4 ή 5 ευρώ...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Και στο Φυλής 104 ακούστηκε για 40 ευρώ με μασαζάκι. Ε καλά μην περιμένεις να γίνουν όλα έτσι απότομα και γρήγορα...τώρα νοιώθουν κι εκείνοι την κρίση στην τσέπη

είναι πολύ καιρό με 40 ευρώ μασάζ ;)
 

Straw

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
παιδια
εγω και με 30 δισταζω
υπιρχαν εποχες π σε μπουρδελο εμπαινεσ με 500δρχ

εγω λεω 10 το μπουρδελο και απο 25 τα studio
δεν εχουμε λεφτα ρε
εγω τοσα χρονια σε studio δεν εχω γαμισει ποτε
το λυπαμε το 50αρικο για να το δωσω αν και εχω δει ΤΑ μουνια να δουλεβουν

τωρα οσο για την χασουρα
αυτο δεν υπαρχει γιατι δεν υπαρχει κοστοσ παραγωγησ σαυτην την επιχιριση
και 500€ μεροκαματο δεν ειναι λιγα
μου την ειδανε αριστοκρατησεσ τα βρωμοπουτανα να πουμε
αλοι τα σκεφτεστε αυτα αλλα μονο εγς τα λεω μ φενετε
ακου κει οι πυτανεσ βγενουν στο κλαρι και μ θελουν σε ενα χρονο βιλαρεςσ πισινες κα αυτο κινητα

υπαρχει και το αλο παιδες
να βαλουν οι ποθτανεσ taximetro δλδ οση ωρα γαμησεισ τοσο να πλιρωσεις
πως σας φενετε αυτο?
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
παιδια
εγω και με 30 δισταζω
υπιρχαν εποχες π σε μπουρδελο εμπαινεσ με 500δρχ

εγω λεω 10 το μπουρδελο και απο 25 τα studio
δεν εχουμε λεφτα ρε
εγω τοσα χρονια σε studio δεν εχω γαμισει ποτε
το λυπαμε το 50αρικο για να το δωσω αν και εχω δει ΤΑ μουνια να δουλεβουν

τωρα οσο για την χασουρα
αυτο δεν υπαρχει γιατι δεν υπαρχει κοστοσ παραγωγησ σαυτην την επιχιριση
και 500€ μεροκαματο δεν ειναι λιγα
μου την ειδανε αριστοκρατησεσ τα βρωμοπουτανα να πουμε
αλοι τα σκεφτεστε αυτα αλλα μονο εγς τα λεω μ φενετε
ακου κει οι πυτανεσ βγενουν στο κλαρι και μ θελουν σε ενα χρονο βιλαρεςσ πισινες κα αυτο κινητα

υπαρχει και το αλο παιδες
να βαλουν οι ποθτανεσ taximetro δλδ οση ωρα γαμησεισ τοσο να πλιρωσεις
πως σας φενετε αυτο?
Εκεί θα καταντήσουμε! Φαντάζεσαι να κόβει και απόδειξη??  :) Πάντως θα πρεπε να συνδέεται η τιμή και με τον χρόνο...τι πάει να πει ώσπου να τελιώσεις...κι αν εγώ με τις κάβλες μπορώ και 2η φορά σε λίγη ώρα?Συμφωνώ μαζί σου για το οικονομικό
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
αυτο που νομιζω εγω ειναι νορμαλ τα στουντιο να ειναι 30ε αντε 40 τα λουξ...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Και ταξίμετρα να βάλουν, πάλι δε θα ναι κανείς σίγουρος...

Θα τα έχουν πειραγμένα, θα βάζουν νωρίτερα από τις 12 τη διπλή...
και πάλι χρυσό θα πληρώνεται  :knockinb:

 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Και ταξίμετρα να βάλουν, πάλι δε θα ναι κανείς σίγουρος...

Θα τα έχουν πειραγμένα, θα βάζουν νωρίτερα από τις 12 τη διπλή...
και πάλι χρυσό θα πληρώνεται  :knockinb:
ΠΑΝΤΩΣ οι 91 στους 100 που έχουν ψηφίσει θεωρούν ότι πρέπει ΝΑ ΜΕΙΩΘΕΙ η τιμή! Ο νοών νοείτω...
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Μα, και που το νομίζουμε, πρέπει να πράξουμε και αναλόγως, πως όμως θα γίνει? Τι θα κάνουμε? Όσοι είμαστε εδώ αρκούμε για να μη μπαίνουμε και να μποϊκοτάρουμε τα studio? Δε νομίζω. Καμιά εναλλακτική?
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Πρόταση για τιμολόγιο στούντιο :
Κανονικό (εννοείται το 69 συμπεριλαμβάνεται) : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
Δεν βάζω ελεύθερα και κουλούρια γιατί εξαρτάται από την κοπέλα...
Εναλλακτικά :
Κανονικό (χωρίς 69): 40 ευρώ
Με 69 : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι στο κάθε πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται και τα παραπάνω. Δηλαδή με το 60 έχεις και του 50 κ.ο.κ.

  +3    O Επομενος Που Συμφωνει ???
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Σωστά! Ομως δεν είπαμε ότι δεν θα πηγαίνουμε αλλά ότι θα σνομπαρουμε τα ακριβά ή αυτά με μη ικανοποιητικές υπηρεσίες!!! Εσύ δηλ πας σε μια καφετέρια αν σου φέρει φραπέ που ρουφάς και μασάς  τη ζάχαρη?? Η' μήπως πας σε καφετέρια που τον καφέ τον όχι 6 ή 7 ευρώ?? Οταν μπορείς να πας σε εξίσου καλά καφέ και να τον πληρώσεις 4 ή 5 ευρώ...

  +1000 !
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σωστά! Ομως δεν είπαμε ότι δεν θα πηγαίνουμε αλλά ότι θα σνομπαρουμε τα ακριβά ή αυτά με μη ικανοποιητικές υπηρεσίες!!! Εσύ δηλ πας σε μια καφετέρια αν σου φέρει φραπέ που ρουφάς και μασάς  τη ζάχαρη?? Η' μήπως πας σε καφετέρια που τον καφέ τον όχι 6 ή 7 ευρώ?? Οταν μπορείς να πας σε εξίσου καλά καφέ και να τον πληρώσεις 4 ή 5 ευρώ...
σόρρυ, δεν το βλέπω και πάλι. ΕΣΥ και ΕΓΩ μπορεί να μην πάμε. Θα πάνε όμως τόσοι άλλοι που δεν φαντάζεσαι.
Την πιάτσα φίλε τη χαλάει ο μπαγλαμάς που πάει εκεί και δίνει ένα 20ρικο μπουρμπουάρ επειδή την ώρα που του έπαιρνε πίπα τον κοιτούσε στα μάτια με τις "ματάρες της".
Την πιάτσα τη χαλάνε αυτοί που πάνε εκεί και το παίζουνε λεφτάδες και χαλάνε 150 γιούργια για να την έχουνε μια ώρα ή για να κάνουνε χαβαλέδες.
Εγώ πάντα παζαρεύω.
Κι αν δεν μου δώσουνε αυτό που θέλω δεν ξαναπατάω. Γιατί όταν συμφωνείς σε κάτι, τότε το τηρείς. Το ίδιο και σε καφετέρια. Αν μου φέρουνε καφέ της πλάκας το τρώνε πίσω στα μούτρα. Δεν είναι θέμα μαγκιάς. Απλός σεβασμός στον πελάτη.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
σόρρυ, δεν το βλέπω και πάλι. ΕΣΥ και ΕΓΩ μπορεί να μην πάμε. Θα πάνε όμως τόσοι άλλοι που δεν φαντάζεσαι.
Την πιάτσα φίλε τη χαλάει ο μπαγλαμάς που πάει εκεί και δίνει ένα 20ρικο μπουρμπουάρ επειδή την ώρα που του έπαιρνε πίπα τον κοιτούσε στα μάτια με τις "ματάρες της".
Την πιάτσα τη χαλάνε αυτοί που πάνε εκεί και το παίζουνε λεφτάδες και χαλάνε 150 γιούργια για να την έχουνε μια ώρα ή για να κάνουνε χαβαλέδες.
Εγώ πάντα παζαρεύω.
Κι αν δεν μου δώσουνε αυτό που θέλω δεν ξαναπατάω. Γιατί όταν συμφωνείς σε κάτι, τότε το τηρείς. Το ίδιο και σε καφετέρια. Αν μου φέρουνε καφέ της πλάκας το τρώνε πίσω στα μούτρα. Δεν είναι θέμα μαγκιάς. Απλός σεβασμός στον πελάτη.
πάντα θα υπάρχουν αυτοί που χαλάνε τη πιάτσα και πάντα και εμείς που θα συμπεριφερόμαστε όπως περιγράφεις.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Άν κανετε μποϊκοτάζ να μου πείτε... η καλύτερη μέρα για  :knockinb: θα είναι αν δεν έχει κοσμο στα studio!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Εδώ ο άλλος έχει τιμή εκκίνησης προγραμμάτων 60 ευρώ και το μαγαζί του είναι πάντα γεμάτο και μετά μου λέτε για μποϊκοτάζ... ?????
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Μα, και που το νομίζουμε, πρέπει να πράξουμε και αναλόγως, πως όμως θα γίνει? Τι θα κάνουμε? Όσοι είμαστε εδώ αρκούμε για να μη μπαίνουμε και να μποϊκοτάρουμε τα studio? Δε νομίζω. Καμιά εναλλακτική?
ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ...άντε βρε παιδιά προθέρμανση για τις ευρωεκλογές που' ρχονται  :) :)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Άν κανετε μποϊκοτάζ να μου πείτε... η καλύτερη μέρα για  :knockinb: θα είναι αν δεν έχει κοσμο στα studio!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Εδώ ο άλλος έχει τιμή εκκίνησης προγραμμάτων 60 ευρώ και το μαγαζί του είναι πάντα γεμάτο και μετά μου λέτε για μποϊκοτάζ... ?????


Πρόταση:::
Να κάνουμε κουμάντο όλα τα μέλη του site, να ανοίξουμε δικό μας!!!
Αφαιρόντας τα λειτουργικά έξοδα απο τα έσοδα θα μας έρχεται τσάμπα και θα διαλέγουμε γιοα εργασία κατόπιν ψηφοφορίας τις καλλίτερες.
αντε μπες διευθυντής πιτσιρίκο σε εμπιστευομαι.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
μου αρεσει που υπαρχουν καποιοι που πιστευουν οτι δεν χρειαζεται να αλλαξουν οι τιμες ειναι μια χαρα ετσι...ευτυχως ειναι μονο ενα μικρο ποσοστο τουλαχιστον..
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057

210BILLARAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Πρόταση για τιμολόγιο στούντιο :
Κανονικό (εννοείται το 69 συμπεριλαμβάνεται) : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
Δεν βάζω ελεύθερα και κουλούρια γιατί εξαρτάται από την κοπέλα...
Εναλλακτικά :
Κανονικό (χωρίς 69): 40 ευρώ
Με 69 : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι στο κάθε πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται και τα παραπάνω. Δηλαδή με το 60 έχεις και του 50 κ.ο.κ.

Μια χαρα τη βρισκω την προταση. Και τα 10 ευρω κανουν διαφορα......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom