Νέα

Studio Love Δραμα {7οχλμ. Δραμας-Καβαλας}

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ΣΤΟ ΔΟΞΑΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΠΛΕΟΝ 2 ΜΑΓΑΖΙΑ. ΣΤΟ 1 ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΤΣΕΧΑ ΟΝΟΜΑΤΙ ΣΤΕΛΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ. ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ. ΣΤΟ 2 ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ TITS KAI AYTH MIA APO TA ΙΔΙΑ.
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Όταν λες φίλε πως δουλεύουν πια 2 μαγαζιά στο Δοξάτο εννοείς στον ίδιο χώρο?Ή το δεύτερο βρίσκεται αλλού?
 

bade

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
73
Like
14
Πόντοι
0
NEA KOPELA STO LOVE STUDIO 2 ASTERI.. :tits2:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
ΣΤΟ ΔΟΞΑΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΠΛΕΟΝ 2 ΜΑΓΑΖΙΑ. ΣΤΟ 1 ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΤΣΕΧΑ ΟΝΟΜΑΤΙ ΣΤΕΛΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ. ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ. ΣΤΟ 2 ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ TITS KAI AYTH MIA APO TA ΙΔΙΑ.

Ετσι ακριβώς ειναι φιλε και οι δυο κοπελες ειναι σκέτο παγοβουνο.Αν πλένανε πιατα σε λατζα ποιο ευχάριστα θα το κάνανε για αυτο να μην πατηση κανενας και να πανε απο εκει που ηρθαν.....


%CF%80%CE%B1%CE%B3%CF%8C%CE%B2%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%BF-%CF%80%CE%AD%CE%BF%CF%82.jpg
 

pidaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0

Ετσι ακριβώς ειναι φιλε και οι δυο κοπελες ειναι σκέτο παγοβουνο.Αν πλένανε πιατα σε λατζα ποιο ευχάριστα θα το κάνανε για αυτο να μην πατηση κανενας και να πανε απο εκει που ηρθαν.....


%CF%80%CE%B1%CE%B3%CF%8C%CE%B2%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%BF-%CF%80%CE%AD%CE%BF%CF%82.jpg
ετσι ειναι
 

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ. ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ.
1. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΛΗΓΜΕΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ. ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ. ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΝ.ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩς ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΠΑΣΕΙ.ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ, ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΣΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΗΓΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΕΜΈΝΑ, ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ. ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΣΥΝΕΒΗ ΜΕΣΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΝΟ 1 ΟΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΞΑΝΘΙΑ Η ΤΣΕΧΑ.
2. ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΝΤΟΥΖΙΕΡΑ. ΚΑΤΙ ΛΕΠΕΙ ΟΜΩΣ. ΛΕΙΠΕΙ  ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ. ΑΣΗΜΑΝΤΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ.ΣΥΜΦΩΝΩ. ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ(ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ) 5 ΕΥΡΩ. Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ, ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ,ΕΙΝΑΙ <<ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΟΔΕΨΕΙΣ>>. ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ ΒΕΒΑΙΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ, ΤΙς ΕΝΤΟΛΕΣ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΕΚΤΕΛΟΥΣΕ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΗΘΕΛΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΟΔΕΨΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗ ΒΡΥΣΗ ΑΝΟΙΧΤΗ.ΣΥΜΠΕΡΣΜΑ, ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΠΡΟς ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ.(ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ). ΠΟΛΥ ΑΣΗΜΑΝΤΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
3.ΓΙΑ ΤΗΝ  ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ , ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Η ΛΕΞΗ <ΠΑΓΟΒΟΥΝΟ> ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ, ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΕΣΤΑΤΗ.
ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΜΑ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ 2006. ΤΙς ΜΟΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΙΑ ΣΛΟΒΑΚΑ (ΟΝΟΜΑΤΙ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  ΚΑΠΟΥ ΤΟ 2007-2008,ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ).  ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΑΖΙ ΤΗς ΑΚΟΜΑ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ.ΠΛΗΡΩΝΕ ΕΝΟΙΚΙΟ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ. ΟΣΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΙΔΙΚΤΗΤΗΣ  ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΟ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΙΔΕΙΝ
 

bade

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
73
Like
14
Πόντοι
0
EMEIS 8A PIGENOUME FILEE MIA XARA TO BLEPO TO MAGAZI.. :s&m_2:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.930
Κριτικές
178
Like
39.562
Πόντοι
21.896
δημοκρατια εχουμε και ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του οπως και αλλος μπορει να πομοταρει η να κανει τον προβοκατορα σε ενα μαγαζι!!!
παντως δεν το εχω δοκιμασει και θα το δοκιμασω συντομα αλλα ελπιζω να ικανοποιηθω οποτε θα κραξω τον πελατη νικολαιδη αλλα αν απογοητευτω θα τα βαλω με τον baby οποτε προσεξτε!!!χα χα χα καλο ειναι αν ειναιν το αφεντικο εδω μεσα να παρει τα μετρα του και να βελτιωση τις υπηρεσιες -αν χρειαζονται!!!  και ειμι σιγουρς οτι ο πατρονος παρακολουθει το θρεντακι!!
αυτα το ολιγα και καλη μου επιτυχια την δευτεραν
 

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΑ ΕΞΗΣ
1.ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΜΑΓΑΖΙ. ΔΕΝ ΑΠΕΤΡΕΨΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΕΤΡΕΨΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ.ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ..
2.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΗΣΤΗ  VOLCANO , ME ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ Η ΠΡΟΜΟΤΙΟΝ,ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΘΕΤΙΚΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ.
ΞΑΝΑ ΛΕΩ,ΕΔΩ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΙΣ ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΤΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ . ΔΕΝ ΠΡΟΜΟΤΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ.
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Εγω λεω να αφήσουμε τα κομπλεξικά και να γράφουμε την αλήθεια.
Απο επίσκεψη δικιά μου και του φίλου  νικολαιδης οι κοπέλες ειναι απαράδεκτες και διώχνουν τους πελάτες με την συμπεριφορά τους.
 

bade

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
73
Like
14
Πόντοι
0
NEA KOPELA STO LOVE STUDIO 2DOXATA 8A ERDEI XEREI KANIS KATI :tits2:
 

kologria

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2013
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
  Η κατάσταση είναι τραγική. Η κοπέλα που πήρα στο εν λόγω κατάστημα είναι κατώτερη από flesglight ή κοινώς μουνιέρα.
 

christossss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ποια κοπελα; Η Νο1 Τσεχα η η Νο2 Βουλγαρα
 

kologria

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2013
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η στέλλα δεν θυμαμαι απο που. Ηταν μη εδω οχι εκει με πονας . 5 λεπτα μεσα συνολο την εστησα στα 4 για να τελειωνουμε κ μολις τελειωσα εφυγε κακην κακως.
 

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Η στέλλα δεν θυμαμαι απο που. Ηταν μη εδω οχι εκει με πονας . 5 λεπτα μεσα συνολο την εστησα στα 4 για να τελειωνουμε κ μολις τελειωσα εφυγε κακην κακως.
φιλε καλωςηρθες στο κλαμπ , αυτων που εφαγαν πατατα απο αυτην την τσεχα. παντωςαπο οτι βλεπω, δεν ιδρωνει το αυτι και εξακολουθουν κατην κρατανε. :idiot:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Η ίδια κατάσταση παραμένει στης 10-4-2013 ακόμα η ξενέρωτη ξανθιά Στελλα νομίζω την λενε.
Μόλις την είδα έκανα μεταβολή και 
  :badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom