Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio Κατεχάκη 8

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingolgrc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Εγω αγαπητοι συναγωνιστες την δοκιμασα 3 μηνες πριν...Σε μια τσαρκα που εκανα εμα8α πως εχει σταματησει εδω και ενα μηνα ...απο την τσατσα...
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Τι εγινε με την ιστοσελιδα του studio?
 

stelios117

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά καλησπέρα....ξέρει κανεις τι έγινε η Νάνσυ?? έχει σταματήσει να δουλεύει η έχει πάει αλλου??
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
Η Ελένη είναι από τις αξιόλογες παρουσίες και έχω να δηλώσω καλή πίπα, καλό στήσιμο φιλική συμπεριφορά, πέρασα καλά μετά από 4 απανωτές φώλες σε ανάλογα γνωστά πολύ γνωστά mainstream θεραπευτικά κέντρα.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
παιδες εχει παει κανεις στο εν λογο στουντιο τελεφταια? λειτουργει ακομα? τωρα ποια δουλεβει και γενικα υπαρχει καπου προγραμμα?
 

dimi64

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
βρήκα ένα site για το εν λόγω studio: athensladies/sedcards/details/276 .Δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο...
 

lukopoulo

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
ακόμα 50 ζητάνε για το βασικό ; έχει περάσει κανείς πρόσφατα ;;
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα, θα ήθελα να αναφέρω πως η κυρία (που λέει ο λόγος) η οποία εργάζεται σαν υπηρεσία τις τρίτες-τετάρτες βράδυ είναι απαράδεκτη στην συμπεριφορά της...
1) Ένας χρόνος πίσω καλοκαίρι του 2009 μια κυριακή απόγευμα έπεσα στην αλλαγή βάρδιας 18¨00 και μου είπε αυτή να ξαναπάω σε 45 με 60 λεπτά μετά γιατί κάτι έτυχε
στην κοπέλα και άργησε, έφυγα και επέστρεψα σε 45 λεπτά και μόλις με είδε μου έβαλε τις φωνές και είπε '' σου  είπα να έρθεις μετα από μια ώρα'' τις λέω οκ μπορώ να
περιμένω αν δεν υπάρχει πρόβλημα και κάθισα στο σαλόνι, λίγη ώρα αργότερα χτύπησε το κουδούνι και ερχόμενη στο σαλόνι με παρατήρησε οτι είχα στραβά το πόδι και
τσαλάκωνα το χαλάκι...ήρθε και ένα άλλο παλικάρι και αυτή άρχισε να χώνει οτι δεν πρέπει να είμαστε στην αλλαγή βάρδιας στο χώρο (το ξέρω αυτό αλλά υπάρχοει και ποιο
ευγενικός τρόπος για να το ζητίσει αυτό) και έφυγα..στις σκάλες συνάντισα την κοπέλα την χαιρέτησα και έφυγα.
2) δέκα μέρες νωρίτερα πήγα πάλι στον χώρο σας και επειδή καθυστέρησα λίγο στο δωμάτιο με την κοπέλα μου είπε να μην ξαναπατήσω  στο μαγαζί αν δεν δίνω 100 ευρώ γιατί είμαι φύρα στο μαγαζί...
Θα μπορούσα να ζητίσω απο κάποια κοπέλα να γράψει εδώ για εμένα δλδ αν δημιουργώ προβλήματα ή όχι αλλά δεν θέλω να αποδείξω τπτ  είναι ντροπη σας να φέρεστε έτσι στους πελάτες..ενώ στον χώρο σας εργάζονται πολύ καλές κοπέλες οι υπηρεσίες σας είναι απαράδεκτες... ΑΙΣΧΟΣ ΣΑΣ
 

lukopoulo

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Μην ξαναπατήσεις λοιπόν και εσύ , αφού ενδιαφέρονται μόνο για πελάτες των 100ευρώ++ , λες και δεν υπάρχουν άλλα studio
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Eπίσης- καλό είναι να πει ο φίλος με ποια κοπέλα πέρασε τη 2η φορά
και αυτή που του την  είπε,  ήταν η κοπέλα αυτή ή η τσα2 ... :huh:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
η τσατσά του την είπε, διάβασε μια σελίδα πριν να καταλάβεις.

σε περίληψη, ο τύπος είχε την 1η φορά στραβά το πόδι (?) και τσαλάκωνε το χαλί και τη 2η φορά του την είπε η τσατσά γιατί αργούσε να χύσει και το εμπόρευμα χαλούσε/ φύραινε και οι πελάτες απόξω μάλλον αγανακτισμένοι είχαν ξεκινήσει να κάνουν ανήθικες προτάσεις στην τσατσά που ντροπαλή ήταν στο τσακ να τους πληρώσει για λίγο σπέρμα...οπότε ζήτησε στον τύπο 100ευρω για να κάνει το κέφι της με τα παιδαρέλια.



 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Καησπέρα, όχι η τσα2 μου την είπε δεν θυμάμαι το όνομα της... αν παει κάποιος κάποια καθημερινή το βράδυ θα την πετύχει...
Σχετικά με την κοπέλα δεν νομίζω πως χρειάζεται να αναφέρω το όνομά της μιας και δεν συνέβει κάτι με αυτή, θα μπορούσε
να είναι ποιαδήποτε άλλη δεν έχει σημασία...ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με τις κοπέλες οι τσα2 δεν την
παλεύουνε με την ζωή τους και βγάζουν τα νεύρα τους στους πελάτες...
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Καησπέρα, όχι η τσα2 μου την είπε δεν θυμάμαι το όνομα της... αν παει κάποιος κάποια καθημερινή το βράδυ θα την πετύχει...
Σχετικά με την κοπέλα δεν νομίζω πως χρειάζεται να αναφέρω το όνομά της μιας και δεν συνέβει κάτι με αυτή, θα μπορούσε
να είναι ποιαδήποτε άλλη δεν έχει σημασία...ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με τις κοπέλες οι τσα2 δεν την
παλεύουνε με την ζωή τους και βγάζουν τα νεύρα τους στους πελάτες...

το κατεχακη 8 εχει απ'τις χειροτερες τσα2δες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom