Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostisnod

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπέρα παίδες...
Την Ελένη την ξέρει κάποιος από εσάς ?
Πρωκτικό κάνει ??
:s&m_3:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Η Σοφία που είναι αύριο το πρωί στο πρόγραμμα είναι η γνωστή από Σπ. Πάτση 40 και Φ104?
 

klearxos papous

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
H Λένα δουλεύει? η έχει σταματήσει  :think: :think: :think:την ψαχνό :-   
 

nikolidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
kalispera se olous! na kano mia apli erotisi? h tzessika einai i idia apo spirou patsi?
 

explorer9950

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Μηπως υπάρχει καμια πληροφορια για την Βανεσσα που δουλευει σήμερα γιατί δεν μπορώ να βρω τίποτα σε κριτικές?
ευχαριστώ για κάθε απαντηση
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
448
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Πραγματικά αυτή η Βανέσσα φαίνεται τούμπανο. Είχα δει τις φώτος απο την Λίλη και έλεγα τι μωρό είναι αυτό,αλλά μπροστά στην Βανέσσα δεν πιάνει τίποτα.
 

meleos

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΜΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ?
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η βανεσσα απο GEISHA ειναι η ιδια απο πειραιως 193 και κιφισου! ειναι οντως τουμπανο η κοπελα, και απο σωμα που φαινεται και προσωπο, απο της καλητερες που εχω δει και πολυ περιποιηση...
 

Torpedos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα γνωρίζει κάποιος εαν το μαγαζί διαθέτει ντουζιέρα?
 

nikolidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
:jerking:  :cum: YIA TIN PARTI SOU TZESSIKA!!!!!!!!!!!!!!
EISAI KORMARA!!!!!!!!!!!!!!!
 

Kokolakis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
Τζουλια = Τζεσικα

αλλαγη ονοματος
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημεεεεεεεεερα συναγωνιστες των κοκκινων σπιτιων....καλημερα στα ομορφα κοριτσια του στουντιο κ ειδικα στην νικολ  :tits: :cum:....
Παιδες γινετε να με βοηθησετε??μπορειτε να μου πειτε το προγρμμα της νικολ κ αν δινει κουλουρακι??βασικα ειμαι καινουριος στην αθηνα ειμαι απο επαρχια κ ακομη ψαχνομαι για την σωστη καταθεση κ καταληγω στην νικολ :tits:....
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
καλημεεεεεεεεερα συναγωνιστες των κοκκινων σπιτιων....καλημερα στα ομορφα κοριτσια του στουντιο κ ειδικα στην νικολ  :tits: :cum:....
Παιδες γινετε να με βοηθησετε??μπορειτε να μου πειτε το προγρμμα της νικολ κ αν δινει κουλουρακι??βασικα ειμαι καινουριος στην αθηνα ειμαι απο επαρχια κ ακομη ψαχνομαι για την σωστη καταθεση κ καταληγω στην νικολ :tits:....
Και γιατη ρε τυπε ροτας εμας και οχι τι νικολ??? οσο για τα αλλα λευτα να εχεις και θα παρεις και κουλουρι θα παρεις και μαρμελαδα..το νου σου μονο μην αρπαξις καμια μερεντα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Και γιατη ρε τυπε ροτας εμας και οχι τι νικολ??? οσο για τα αλλα λευτα να εχεις και θα παρεις και κουλουρι θα παρεις και μαρμελαδα..το νου σου μονο μην αρπαξις καμια μερεντα... :2funny: :2funny: :2funny:

γιατι δικε μου τελη αυγουστου κατεβαινω για μονιμα κ ψαχνω απο τωρα για οταν ερθω να παω κατευθειαν....χα0χα0χα0χα0...
με τετοιο κολαρακι της νικολ αποκλειετε να δωσει μερεντουλα.. ;)
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
γιατι δικε μου τελη αυγουστου κατεβαινω για μονιμα κ ψαχνω απο τωρα για οταν ερθω να παω κατευθειαν....χα0χα0χα0χα0...
με τετοιο κολαρακι της νικολ αποκλειετε να δωσει μερεντουλα.. ;)
Τυπε το νου σου ειναι υποπτα και σκοτινα τα μονοπατια της μερεντας :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
καλα οτι πεις.....μπορεις να βοηθησεις τουλαχιστον??
Χαβαλε κανω ρε τυπε..εξαλου σε βοηθησα αλλα δεν το καταλαβες..κατσε να στο κανω πενηνταρακια...

Ροτα στο σαιτ του μαγαζιου θα λαβεις αμεση απαντηση με λεπτομεριες..
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Χαβαλε κανω ρε τυπε..εξαλου σε βοηθησα αλλα δεν το καταλαβες..κατσε να στο κανω πενηνταρακια...

Ροτα στο σαιτ του μαγαζιου θα λαβεις αμεση απαντηση με λεπτομεριες..

συγνωμη για τον τροπο ομιλιας μου,αλλα καταλαβαινεις φιλε μου....θα φανει ηλιθια η ερωτηση μου αλλα θα την κανω ειμαι 20 κ δν ξερω τπτ απο αθηνα...απο καλλιθεα για το στουντιο υπαρχει περιπτωση να ξερεις πως παω???
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
συγνωμη για τον τροπο ομιλιας μου,αλλα καταλαβαινεις φιλε μου....θα φανει ηλιθια η ερωτηση μου αλλα θα την κανω ειμαι 20 κ δν ξερω τπτ απο αθηνα...απο καλλιθεα για το στουντιο υπαρχει περιπτωση να ξερεις πως παω???
εεεεεεεεεεεεεε τωρα μας δουλευεις...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom