Νέα

Studio Caroline-Κατεχάκη 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
δεν την ξερω την κοπελα απλος λεω οτι για να αποφιγουνε απο την αρχει επρεπε να την ρωτιση,και ολα αυτα δεν ιχανε γεινη ολα αυτα ;)
Τι να ρωτησει βρε Αμαντα? Αν επιτρεπονται τα βρωμολογα?
Ποσα πραγματα πια να ρωταμε πριν ξεκινησουμε?
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
OK τα είπες όλα!!! εκτέθηκες ανεπανόρθωτα στους αναγνώστες και τα μέλη αυτού του φόρουμ!!! αν η φιλενάδα σου η Ηρώ και εσύ θεωρείς ότι ο αγοραίος έρωτας είναι απλά μια ξεπέτα τότε και κακοί επαγγελματίες είστε και ανόητες γιατί θα παρακαλάτε σε λίγο για πελάτες αλλά δεν θα τους βρίσκετε!!! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
Και πολλη σωστα τα λες φιλε μου και για αφτο την σταματισανε.
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
Άστα φίλε,είχα πάει πριν 1-2 βδομάδες Κυριακή βράδυ για Καρολίνα - μιάς και είχα διαβάσει τόσα καλά για την κοπέλα - μπαίνω μέσα, η κυρία επι της υποδοχής "Καλησπέρα,πρώτη φορά έρχεστε;", "Ναί", "Καθήστε", ηταν και ένας νεαρός που περίμενε,κάθομαι,εμφανίζετε μια κοπέλα,δεν θυμάμαι το ονομά της,Αντζελα μου φαίνεται δεν είμαι σίγουρος,ωραίο το μωράκι,εμφανίζεται και η Καρολίνα,ολα ωραία και καλά,ρωτάει τον νεαρό πρώτα - και σωστά - διαλέγει αυτός την αλλη και οχι την Καρολινα,τον οδηγει στα ενδότερα και εγω περιμένω.Εμφανίζεται και πάλι η κυρία και εκείνη την στιγμή χτυπάει το κουδούνι και μπαίνει ενας κύριος ο οποίος μάλλον είναι τακτικός πελάτης γιατι είχαν χαιρετούρες "Γεια σου τι κανεις,πως τα πας","Για την Καρολινα εεεε" και τον περνάει μέσα.Κοκκαλο εγω.Εμφανίζεται πάλι "Καλά της λέω εγω τι περιμένω εδώ;" "Μα μου λέει δεν μου είπατε αν θα περάσετε" " Μα δεν με ρωτήσατε καν,μόλις ήρθε ο κύριος τον περάσατε μέσα".Σηκώθηκα και έφυγα και δεν ξέρω αν θα ξαναπάω.
Ακου αγαπητε μου χωρης να προσβληθεις εγω με την αντεληνα δεν εχ δουλεψει ποτε απο τι θημαμε και δευτερων δεν γυνεται να δουλεβω εγω και να γηνεται κατι τετιο γιατι ο σεβασμος στο πελατη ειναι η προτερεοτιτα μας.Οσο αφορα την ΗΡΩ ειναι αληθεια αλλα να σε εχουν αφηση μπουκαλα δεν παιζι για αυτο  σταματα να φτιαχνεις ιστοριες...αγαπητε μου η αγαπιτη μου
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
ΠΑΡ-Λαουρα (τζεχα)-Δαφνη-Αντεληνα+Ρομπερτα
ΣΑΒΒ-Δαφνη-Αμαντα-Σιλβη+Ελενα
ΚΥΡ-Αντριανα-Νταιανα-Ρομπερτα+Καροληνα
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
καλησπερα
παρ-5ΜΕ11 ΔΑΦΝΗ -11ΜΕ7 ΧΡΙΣΤΙΝΑ(new)+sara
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑ! :tits: ΔΕΥ-ΣΥΛΒΙ-Λ.ΤΣΕΧΑ-ΝΙΚΟΛ+ΤΖΟΥΛΙΑ(ΝΕΟ)                      ΤΡΗ-ΝΑΙΑΝΑ-ΚΑΡΜΕΝ-ΑΝΤΕΛΙΝΑ+ΤΖΟΥΛΙΑ
ΤΕΤ-ΚΑΡΟΛΙΝΑ-ΑΝΤΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ :-* :-* :-* :-* :-*
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
10-5 ΣΙΛΒΗ 5-11 ΛΑΟΥΡΑ(ΤΖΕΧΑ)7-5 ΤΖΕΣΙΚΑ 11-5ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ :tits2: :-* :-*
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
καλησπερα σημερα πεμ.5-11 νταιανα 11-5 ΝΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΡΟΛΙΝΑ
ΠΑΡ-ΛΑΟΥΡΑ (ΤΖΕΧΑ) ΔΑΦΝΙ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ ΝΤΙΑΝΑ ΜΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΑΒΒ- ΔΑΦΝΗ-ΚΑΡΟΛΙΝΑ-ΣΥΛΒΙ+ΤΖΕΣΙΚΑ
ΚΥΡ-ΑΝΤΕΛΙΝΑ-ΝΤΙΑΝΑ-ΡΟΞΑΝΗ+ΤΖΕΣΙΚΑ    :tits2:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
εσύ ξεκουράζεσαι την Κυριακή;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Αυτό το studio είναι κοντά σ5την δουλεία μου και σκέπτομαι να το επισκεφτώ κάποια μερά αμέσως μόλις σχολάσω. Για τον λόγο όμως οτι δεν έχει ιστεσελίδα δεν γνωρίζω τις τιμές του. 50 αρικό χρεώνει ή είναι απο αυτά που έχουν ρίξει την τιμή στα 40?
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
Αυτό το studio είναι κοντά σ5την δουλεία μου και σκέπτομαι να το επισκεφτώ κάποια μερά αμέσως μόλις σχολάσω. Για τον λόγο όμως οτι δεν έχει ιστεσελίδα δεν γνωρίζω τις τιμές του. 50 αρικό χρεώνει ή είναι απο αυτά που έχουν ρίξει την τιμή στα 40?
einai katexaki 5 
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
paraskevi-10-5 laoura-5-11dafni-11-7silvi+melinta
savvato-10-5 dafni 5-11maria 11-7 sasha +roksani
kiriaki-kenouria 5-11ntaiana 11-5 eleni+melina  filakia :* :* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
poli kalimera se olous simera i mera sas tha ksekinisi me tin fili mou ti niko(10-5)  sto  studio caroline (katexaki 5)
5-11 ntaiana
11-5 sasha  :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom