Νέα

Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 183K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
That's a veiled threat!  Ως τέτοια αντιλαμβάνομαι την ευγενική σου "σύσταση" προς το πρόσωπο μου.
Θυμήθηκες τον Σέξπιρ;
(Γράφω "Σέξπιρ" και όχι "Σαίξπηρ" γιατί κατά Μπαμπινιώτη -και πολύ σωστά- οι ξένες λέξεις πρέπει να μετατρέπονται στην απλούστερη μορφή διατύπωσης.

Για την Αμάντα, θα τα 'βαζα μονάχος μου με εκατό ολόκληρους στρατούς και πάλι λίγοι θα μου φαίνονταν!!!
Τι λες Θανασάκη παιδί μου; :woldman: Τι είναι αυτά που γράφεις;
Σύνελθε..μην πάρουν αέρα τα μυαλά της Αδαμαντίας!

Ο καθενας εχει τις αποψεις του για καθε κοπελα και τις εμπειριες του μαζι της ;) :)
Spirou_Patsi40, ποια κοπέλα είσαι;
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Θυμήθηκες τον Σέξπιρ;
α. (Γράφω "Σέξπιρ" και όχι "Σαίξπηρ" γιατί κατά Μπαμπινιώτη -και πολύ σωστά- οι ξένες λέξεις πρέπει να μετατρέπονται στην απλούστερη μορφή διατύπωσης.
β. Τι λες Θανασάκη παιδί μου; :woldman: Τι είναι αυτά που γράφεις;
γ. Σύνελθε..μην πάρουν αέρα τα μυαλά της Αδαμαντίας!
δ. Spirou_Patsi40, ποια κοπέλα είσαι;

 α. Συμφωνώ μαζί σας αλλά κάνω πάντα μια εξαίρεση για τον Μεγάλο Βάρδο, γιατί όσοι γράφουν το όνομα του με Ε το χρησιμοποιούν συνήθως για να κάνουν σαχλά σχόλια με βάση το σεξ.

 β. Με πληγώνεις... Όλοι γνωρίζουν πως προτιμώ σαφέστατα το [size=16pt]Θανούλης[/size]!!! Μπορείς να το κάνεις κι εσύ, αρκεί να ΜΗΝ προσθέσεις στο τέλος και κτητική αντωνυμία γιατί τότε θα μας κρεμάσουν κουδούνια  :2funny: :2funny:

 γ. [size=18pt]Αμάντα, για χάρη σου θα αντιμετώπιζα μόνος μου κι ολόοοοοοοοοοοοοοοοκληρη τη...διαγαλαξιακή στρατιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

 δ. "Πουν'το πουν'το το δαχτυλίδι..."  ;)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Στην βραδινη βαρδια στο στουντιο θα βρισκεται η Αμαντα  :-* :-* :-*

   
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Στην πρωινη βαρδια στο στουντιο θα βρισκεται η Ιζαμπελα  :-* :-* :-*

   
 

Gifted 1968

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2010
Μηνύματα
2
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Στο στουντιο μεχρι τις 8 το πρωι θα βρισκεται η Εβιτα  :-* :-* :-*

   
Να δωσετε πολλα φιλια και τις καλυτερες ευχες μου για το νεο ετος στην Εβιτα καθως και στην Αμαντα!Εξαιρετικα κοριτσια και τα δυο!
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα :)

Στο στουντιο μεχρι τις 11 το βραδυ θα βρισκεται η Λιντα  :-* :-* :-*

   
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Στο στουντιο μεχρι τις 8 θα βρισκεται η Συλβια  :-* :-* :-*
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ευτυχείς οι πλάθοντες παραμυθίες.


Για χάρη της: [size=12pt]Θα χώριζα ακόμη και τη θάλασσα στα δύο για να πάω να την συναντήσω!!! Θα έβαζα όλα τ' αηδόνια να της γλυκοτραγουδούν!!! Θα έστρωνα στο διάβα της τα πιο όμορφα και σπάνια λουλούδια!!! Θα κατέβαζα το φεγγάρι απ' τον ουρανό για να της το χαρίσω!!![size=16pt]Θα έσβηνα ακόμη και το ήλιο, για να λάμψει στη θέση του ο ένας και μοναδικός ήλιος της ζωής μας:[/size] [size=22pt]η Αμάντα!!![/size]
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Για χάρη της: [size=12pt]Θα χώριζα ακόμη και τη θάλασσα στα δύο για να πάω να την συναντήσω!!! Θα έβαζα όλα τ' αηδόνια να της γλυκοτραγουδούν!!! Θα έστρωνα στο διάβα της τα πιο όμορφα και σπάνια λουλούδια!!! Θα κατέβαζα το φεγγάρι απ' τον ουρανό για να της το χαρίσω!!![size=16pt]Θα έσβηνα ακόμη και το ήλιο, για να λάμψει στη θέση του ο ένας και μοναδικός ήλιος της ζωής μας:[/size] [size=22pt]η Αμάντα!!![/size]


Στην παντα ,στην παντα ,
Περναει η Αμάντα !

 

Επισκέπτης
Για χάρη της: [size=12pt]Θα χώριζα ακόμη και τη θάλασσα στα δύο για να πάω να την συναντήσω!!! Θα έβαζα όλα τ' αηδόνια να της γλυκοτραγουδούν!!! ...

Θανάση, οι επισκέψεις σου στην Αμάντα πρέπει να γίνουν φιλολογικό γκαλά εντός του δωματίου.
Στην αρχή των προκαταρκτικών, κάνε την Αμάντα κοινωνό των λογοτεχνικών υπερβάσεών σου.
Απόδρασε από την ασφάλεια των μοναχικών φαντασιώσεών σου.Μπορεί να εκτοξευθείς στο ζενίθ...μπορεί να πληγωθείς...

Χθες που είχαμε έκλειψη ηλίου, πήγες στην Αμάντα;
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Αυτη η Αμαντα θα φερει τον διχασμο στο τελος  :2funny: :2funny:

Στην πρωινη βαρδια στο στουντιο θα βρισκεται η Ιζαμπελα  :-* :-* :-*

   
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Στην απογευματινη βαρδια στο στουντιο θα βρισκεται η Λιντα  :-* :-* :-*

     
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
[size=18pt]Θανάση,[/size] οι επισκέψεις σου στην Αμάντα πρέπει να γίνουν φιλολογικό γκαλά εντός του δωματίου.
Στην αρχή των προκαταρκτικών, κάνε την Αμάντα κοινωνό των λογοτεχνικών υπερβάσεών σου.
Απόδρασε από την ασφάλεια των μοναχικών φαντασιώσεών σου.Μπορεί να εκτοξευθείς στο ζενίθ...μπορεί να πληγωθείς...

Χθες που είχαμε έκλειψη ηλίου, πήγες στην Αμάντα;

Ωωωωωωωωωχ, φτάσαμε και στο Θανάση...
Η κλίμακα της προσωπικής μου προτίμησης είναι η εξής:

1. Θανούλη
2. Θάνο
3. Θανασάκη
4. Θανάση
5. Αθανάσιε
6. Νάσο  (πιθανή άφιξη σου ως εδώ κάτω, θα θεωρηθεί αυτομάτως ως casus belli!!!  :2funny: :2funny: :2funny:)
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Θανάση, οι επισκέψεις σου στην Αμάντα πρέπει να γίνουν φιλολογικό γκαλά εντός του δωματίου.
Στην αρχή των προκαταρκτικών, κάνε την Αμάντα κοινωνό των λογοτεχνικών υπερβάσεών σου.
Απόδρασε από την ασφάλεια των μοναχικών φαντασιώσεών σου.Μπορεί να εκτοξευθείς στο ζενίθ...μπορεί να πληγωθείς...

[size=16pt]Χθες που είχαμε έκλειψη ηλίου, πήγες στην Αμάντα;
[/size]


Πραγματικά πολύ πολύ καλό  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Θανάση, οι επισκέψεις σου στην Αμάντα πρέπει να γίνουν φιλολογικό γκαλά εντός του δωματίου.
Στην αρχή των προκαταρκτικών, κάνε την Αμάντα κοινωνό των λογοτεχνικών υπερβάσεών σου.
Απόδρασε από την ασφάλεια των μοναχικών φαντασιώσεών σου.[size=14pt] Μπορεί να εκτοξευθείς στο ζενίθ...μπορεί να πληγωθείς...[/size]

Χθες που είχαμε έκλειψη ηλίου, πήγες στην Αμάντα;


DE PROFUNTIS:

"Ο που 'χασε τα μάτια του (Σ.Σ. δηλαδή εγώ) δε λησμονάει
 τι θησαυρό έχει χάσει, χάνοντας το φως του..."


Καλέ μου φίλε jocker, αυτή είναι η φράση απ' τον Σαίξπηρ που ταιριάζει τέλεια σε μένα. Και λέω ταιρίαζει γιατί ξέρω πολύ καλά πως δυστυχώς έχω χάσει για πάντα την...τον πιο ανεκτίμητο θυσαυρό του κόσμου!!!
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα  :)

Στο στουντιο μεχρι τις 5 το απογευμα θα βρισκεται η Συλβια  :-* :-* :-*
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα :)

Στην απογευματινη βαρδια στο στουντιο θα βρισκεται η Λιντα  :-* :-* :-*

     
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα :)

Στο στουντιο μεχρι τις 8 το πρωι θα βρισκεται η Αμαντα :-* :-* :-*


   
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Στο στουντιο μεχρι τις 5 το απογευμα θα βρισκεται η Κορινα :-* :-* :-*


   
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom