Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Σιμόν, σαν πολλές κακές κριτικές μαζεύονται για τις κοπέλες του σπιτιού σου,
αλλα δεν σε βλεπω να μας λες κατι για ολα αυτα που γραφονται.
τι γινεται?
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα σε προηγουμενη αναφορα μου ψαχτε λιγο πισω θα δειτε οτι τα ειχα πει εγω για το οτι θα καταντησει ιπποκρατους 144  αλα μου την επεσε η σιμον  θα το δειτε οτι θα γινει χαλι ασχετα τωρα αν το πεζουν ολες η μερικες καλες
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
φιλαρακια καλησπερα ξερο δυστιχος τι γηνετε προσπαθο να βρο αλες κοπελες εγο αυριο θα παρο τιν σφραγιδα που χρεαζομαι κ θα γυρισο...φιλια κ πραγματικα ληπαμε με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Ειμαι απο επαρχεια και εχω προγραμμα να ανεβω απο Τριτη - Παρασκευη μηπως μπορει να μου πει κανεις το προγραμμα που εχειη Σιμον
 

spz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
τι εγινε ρε σιμον μια χαρα το αρχισες το μαγαζι τωρα???????
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Έχει κανείς συναγωνιστής κανά νέο από το μαγαζί? η Σιμόνε είναι ακόμα εκεί, έχει τίποτε καινούργιες?
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σημερα μεχρι της 6 το απογευμα ειναιοο η Μαιρη ελλενιδα κανει προκτικο,το βραδυ ειμαι εγω.γνωριζω οτι δυστιχος υπαρχουνε προβληματα προσπαθω να λισο σιγα σιγα,εκανα μια σιμφονια με της φιλες μου κ απω δευτερα θα ερθει στο μαγαζι καποια κοριτσια που δουλεβουνε στο τριγ.υποκ.σινγ144.σμιρνης.ελπιζω πανε καλα...φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

Paikths

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!
Θα ηΘελα να αναφερθω σε χθεσινοβραδινη επισκεψη στο Στουντιο.
Πηγα με εναν φιλο κατα τη 1 το πρωι και ητανε η Ρουμπι.
Μας φανηκε συμπαθητικη και ειπαμε να περασουμε. Διαλεξαμε το προγραμμα των 50 με το μασαζ.
Οχι μονο μασαζ δεν μας εκανε αλλα ουτε βυζι καλα καλα δεν μας αφησε να πιασουμε.
Ηταν με διαφορα η χειροτερη μου εμπειρια σε Στουντιο, το ιδιο και του φιλου μου.
Μπηκε στο δωματιο και χωρις να πει ουτε ενα γεια κρατουσε την καποτα στο χερι μισοανοιγμενη και απλα παιζοντας τον λιγο μου τη σηκωσε φορεσε καποτα και ανοιξε τα ποδια.
Τσιμπουκι δεν μου εκανε ουτε για δειγμα, το ιδιο και του φιλου μου!
Ηταν σα να πηγαινα με ντουβαρι. Μετα αλλαξαμε σταση και μου ειπε να τελειωνω. Εκει με ξενερωσε τελειως. Μετα απο αρκετο κοπο καταφερα να χυσω αλλα χωρις καλα καλα να τελειωσω σηκωθηκε και εφυγε. Ακριβως την ιδια συμπεριφορα ειχε και απεναντι στον φιλο μου.
Φευγωντας εκανα τα παραπονα μου στην Κυρια του μαγαζιου και μαλιστα ζητησαμε τα επιπλεον χρηματα που δωσαμε πισω (για το γαμωτο)(10 ΕΥΡΟ ο καθενας). Φυσικα δεν μας τα επεστρεψε!
Σιμον κανε κατι με αυτη την κατασταση! Δεν θα ξαναπατησει πελατης στο μαγαζι σου. Οι κοπελες που εχεις μαζεψει σου χαλανε το επιπεδο! Καλυτερα να το δουλευεις μονη σου το μαγαζι.
Εγω αν και τακτικος πελατης σου δεν ξαναερχομαι αν δεν αλλαξεις κοπελες και κυριως τη Ρουμπη! Αυτο συνηστω και σε ολους σας!
 

quattro

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
37
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!
Θα ηΘελα να αναφερθω σε χθεσινοβραδινη επισκεψη στο Στουντιο.
Πηγα με εναν φιλο κατα τη 1 το πρωι και ητανε η Ρουμπι.
Μας φανηκε συμπαθητικη και ειπαμε να περασουμε. Διαλεξαμε το προγραμμα των 50 με το μασαζ.
Οχι μονο μασαζ δεν μας εκανε αλλα ουτε βυζι καλα καλα δεν μας αφησε να πιασουμε.
Ηταν με διαφορα η χειροτερη μου εμπειρια σε Στουντιο, το ιδιο και του φιλου μου.
Μπηκε στο δωματιο και χωρις να πει ουτε ενα γεια κρατουσε την καποτα στο χερι μισοανοιγμενη και απλα παιζοντας τον λιγο μου τη σηκωσε φορεσε καποτα και ανοιξε τα ποδια.
Τσιμπουκι δεν μου εκανε ουτε για δειγμα, το ιδιο και του φιλου μου!
Ηταν σα να πηγαινα με ντουβαρι. Μετα αλλαξαμε σταση και μου ειπε να τελειωνω. Εκει με ξενερωσε τελειως. Μετα απο αρκετο κοπο καταφερα να χυσω αλλα χωρις καλα καλα να τελειωσω σηκωθηκε και εφυγε. Ακριβως την ιδια συμπεριφορα ειχε και απεναντι στον φιλο μου.
Φευγωντας εκανα τα παραπονα μου στην Κυρια του μαγαζιου και μαλιστα ζητησαμε τα επιπλεον χρηματα που δωσαμε πισω (για το γαμωτο)(10 ΕΥΡΟ ο καθενας). Φυσικα δεν μας τα επεστρεψε!
Σιμον κανε κατι με αυτη την κατασταση! Δεν θα ξαναπατησει πελατης στο μαγαζι σου. Οι κοπελες που εχεις μαζεψει σου χαλανε το επιπεδο! Καλυτερα να το δουλευεις μονη σου το μαγαζι.
Εγω αν και τακτικος πελατης σου δεν ξαναερχομαι αν δεν αλλαξεις κοπελες και κυριως τη Ρουμπη! Αυτο συνηστω και σε ολους σας!

Μια από τα ίδια δηλαδή που συνέβησαν και σε μένα προ εβδομάδων με την απαράδεκτη Ζωή.

Καλημερα σημερα μεχρι της 6 το απογευμα ειναιοο η Μαιρη ελλενιδα κανει προκτικο,το βραδυ ειμαι εγω.γνωριζω οτι δυστιχος υπαρχουνε προβληματα προσπαθω να λισο σιγα σιγα,εκανα μια σιμφονια με της φιλες μου κ απω δευτερα θα ερθει στο μαγαζι καποια κοριτσια που δουλεβουνε στο τριγ.υποκ.σινγ144.σμιρνης.ελπιζω πανε καλα...φιλια ΣΙΜΟΝΕ

Αγαπητή Σιμόν, η καλή σου πρόθεση δεν αμφισβητείται ωστόσο κάποιος που επιλέγει να δώσει τα ωραία του λεφτά σε στούντιο δικαιούται να απαιτεί αντίστοιχη αντιμετώπιση. Και η απάντηση σε αυτό δε βρίσκεται στην ευγενική σου πρόθεση να επιστρέψεις χρήματα σε δυσαρεστημένους πελάτες (όπως τουλάχιστον έγραψες στη δική μου περίπτωση), αλλά να προλάβεις τη δυσαρέσκεια τους. Το ζητούμενο σε ένα καλό στούντιο δεν είναι το τσάμπα γαμήσι αλλά το ΚΑΛΟ γαμήσι. 
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
παιδια τι να σας πω σηγνωμη δρεπομαι πλεων δυστιχως οταν ιπερισεια μου ειπε ειχατε ιδοι φυγει,εχω τρλασει γιατι οταν ηταν μονο εγω μια χαρα ητανε το ιδιο η καιτουλα,εχτες ητανε η χριστιανε,τωρα το βραδυ η μανουελα εγω αυριο θα ειμουνα μονο το πρωη αλα θα ειμαι μεχρι το βραδυ....φιλια σε ολους.ΣΙΜΟΝΕ
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Λες....τουλαχιστον θα περασω καλα ι οχι....
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
παντος θα σου πω αυριο αμα περασα καλα ι οχι....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.173
Κριτικές
5
Like
59.195
Πόντοι
12.056
Tι ωρα ανοιγει το μαγαζι το πρωι??  :rolleyes: :rolleyes:
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
στις 10 το πρωη θα ερσεις για καφεχιχιχιχι
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω πολυυυυυυ.........
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
simone, κερνάς και καφεδάκι ???
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
κ οχι μονο.......φισικα μορω μου εσπρεσσο,φραπε.ποτακι....κ δεν μουαρεσει να πινω μονι.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom