Νέα

Studio 1 Ρέθυμνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ettore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 606
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Βιάστηκα να βγάλω συμπέρασμα. Γι αυτό δεν είχε κ όνομα στις φωτογραφίες.
Δεν πειράζει , καλή είναι κ η Εύα.
 

alex1963

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
1
Καλημέρα

Μέσα στο Ρέθυμνο είναι ή κοντά στο Venus???

 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889

Συνημμένα

  • 20171119_125554.png
    20171119_125554.png
    325 KB · Εμφανίσεις: 205

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Βρε  Εττορε αυτό που δείχνει ο χάρτης είναι το νοσοκομείο.
 

moulitsaspanag

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Το στουδιο ειναι διπλα στα σφαγια κοντα στο βενους και το λιντλ. Δεν εχω παει ακομα γιατι περναω καθε μερα απο εκει και δε κανει να με δει κανεις. Στο βενους συνεχιζουν με τα δωματια πισω η μονο το στουδιο ηπαρχει;
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Απ οτι νερω υπαρχουν τα δωμάτια στο venus. Στο στουντιο μπορείς να πας μετα τις 17.30. Τοτε ολα συνεργεια εκεί γυρω είναι κλειστά.
 

moulitsaspanag

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Εκει παρα περα ειναι η δουλεια μου και περναω καθε μερα πανω απο 10 φορες αρα δε μπορω να μπω στο στουδιο. Παω ηρακλειο για τετοια δουλεια εγω.
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
[size=20pt]Αξιολόγηση για Ήβα
[/size]

Παράθεση από zodys
Απάντηση #46: σήμερα στις 03:38 Απ: Οικοι Ανοχης ΡΕΘΥΜΝΟ

Καλησπέρα συναγωνιστές!
Εύχομαι καλές γιορτές σε όλους με υγεία πάνω από όλα!
Θα ήθελα να γράψω δυο λόγια σχετικά με την Η β α που αυτήν τη περίοδο είναι κ η μοναδική επιλογή σε ότι αφορά τον αγοραίο έρωτα στο Ρέθυμνο με επίσκεψη!
Πρόκειται για μια όμορφη Βουλγαρα με στήθος αρκετά καλό κ πιασίματα, καυλοπίπινο εν ολίγης που σε προτρέπει να το σκίσεις αλλά δεν!!!
Το στούντιο (γιατί για στούντιο πρόκειται) πεντακάθαρο με όλα τα απαραίτητα για τον σωστό μπουρδελιαρη!
Ωραίος καθαρός χώρος, μπορείς να κανείς το ντουζακι σου (προσωπικά εγώ πάντα κάνω αλλά η ηβα το επιβάλλει μέσω της τσατσας), καθαρή πετσέτα παντοφλιτσες και όλα τα συναφή!
Τα προγράμματα ξεκινάνε από 40€ το απλό, έπειτα έχει 50€ ακαποτο η 69, 60€ ακάποτο κ 69, 70€ αυταρχικό 80€ απλό δυο εκτονωθείς και 100€ στο δωμάτιο με τζακούζι χωρίς περιορισμό στη ώρα από ότι λέει η Τσατσα!
Είχα επισκεφθεί την ηβα αρχές Σεπτέμβρη αλλά λόγω ότι έτυχα στην ώρα που την επισκέφθηκαν οι Ρώσοι είχα πει θα ξανά προσπαθήσω!
Μετά από λίγο καιρό την επισκέφθηκα διαλέγοντας το απλό προγραμμα Στα 40€ πέρασα μέσα στο δωμάτιο, ξανα έκανα το μπάνιο μου για χαλάρωση και για να είμαστε κύριοι και περίμενα την δεσποινίδα!
Μετά από λίγο έφτασε ένα όμορφο κορίτσι, κοντοπουτανο θα έλεγα κ αφού με ρωτηςε τα βασικά μου λέει με ένα κοφτό ύφος βάζω Καποτα και ξεκινάμε; Απαντάω κ εγώ είμαι όλος δικός σου, τι ήθελα να το πω αρχίζει δικός μου δεν θα είσαι ποτέ και εγώ εχω έρθει εδώ από ανάγκη και μαζεύω λεφτά για να γίνω τραγουδίστρια και μπλα μπλα μπλα!
Αφού της είπα ότι μην αγχώνεσαι δεν σε φοβάμαι όλα θα πάνε μια χαρά και ότι όλα στην ζωή τα φτιάχνουμε όπως θελουμε (τι το ήθελα) με άρχισε στο μπιρι μπιρι ξεκινώντας μια αεροπιπα! Στην συνέχεια άρχισε να μου τον πιάνει κ να τον παίζει στο στόμα της, αφήνοντας την για λίγο την σταματάω με τρόπο τραβώντας τα χέρια της κ πιάνω το κεφάλι της μπας κ το πάρει λίγο κ νιώσουμε τι πάει να πει πίπα! Μάταια! Εκεί άρχισε κ
Η κατρακύλα!!! Μην με ακουμπάς μην με πιάνεις εκεί, της ζηταω ευγενικά συγνώμη κ την αφήνω να κάνει το κομμάτι της, έλα που εκεί αποθρασύνθηκε τελείως! Σηκώνεται με ένα μπλαζέ υφάκι και με ρωτάει θα μας πηδήξεις να τελειώνουμε!!! Ξενερωμενος εγώ λέω στησου στα 4 και αφού στήνεται πάω να μπω κατευθείαν να τελειώνει το μαρτύριο!!! Έλα μιυ ντε, τραβιέται απότομα και μου λέει περίμενε δεν είμαι η γκομενα σου βάζοντας κατευθείαν μισό λίτρο αλοιφή!!!
Άρχισα κ εγώ το σφυροκόπημα απότομα αλλά ειλικρινά πίστεψτε με πιο πολύ το νιώθω όταν το παίζω!
Προσπάθησα να το φέρω από εδώ και από εκεί για να ολοκληρωθεί η συνουσία μας αλλά μάταια, για να τελειώσω μου τον έπαιξε λες και δεν μπορώ μοναχός μου... αφού τελείωσε η συνεύρεση μας με ευχαρίστησε λέει που ήμουν ευγενικός μαζί της, μου ανέφερε ότι δεν θα το έκανε ποτέ αυτό απλά μαζεύει λεφτά για να κάνει το όνειρο της και έφυγε!
Παρένθεση, σχετικά με το ότι αν πάρεις 69 δεν βάζει αλοιφή δεν ισχύει, την πήρε ο κολλητός μου μετά από προπτροπη από εδώ μέσα και τζίφος! Δεν έβαλε αλοιφή όσο την έγλυψε, μετά από το γλύψιμο πασαλειφει τον τόπο όλο! Επίσης στο 69 του έβαζε χέρι αν πήγαινε να βάλει δάχτυλο γιατί λέει μπορεί να κολλήσει μικρόβια και την ενοχλεί αυτό!
Για να μην κουράζω, θα έλεγα ότι η συγκεκριμένη δεν άξιζει να δώσεις τα 40€ όχι από μεριά εμφάνισης αλλά απο μεριάς συμπεριφοράς και υπηρεσιών!!!
Στη  τελική υπάρχει κ ο Μάκης με λιγότερο εμφάνισημες αλλά που σέβονται!!!
Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, συγνώμη αν κούρασα απλά δεν θέλω να την πατήσει άλλος!
 

Συνημμένα

  • Ηβα.png
    Ηβα.png
    414,2 KB · Εμφανίσεις: 102

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
577
Like
412
Πόντοι
26
παιδιά ξέρει κανείς τι κοπέλες παίζει στο studio? Είχα πάει πριν μήνες και ήταν η Ηβα, πολύ όμορφη κοπέλα και απίστευτο σώμα, τώρα δεν ξέρω τι παίζει, πάντως όλοι έλεγαν για την ΗΒΑ τα καλύτερα για αυτό και πήγα, τώρα για την νέα δεν έχω ακούσει κάτι, αν ξέρει κάτι κάποιος ας πει, πάντως το studio έχει 2 δωμάτια, θα μπορούσε άνετα να έχει 2 κοπέλες...
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Ειναι η Ζλατκα που δουλευε πριν στη Μινωος στο 17
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
577
Like
412
Πόντοι
26
Η Ηβα δυστυχώς πρέπει να έχει φύγει οριστικά, θυμάμαι όταν πήγα την είδα με ζαρτιέρες, δεν μπορούσα να δω 100 %το σώμα της, όταν πέρασα στο δωμάτιο η κοπέλα ήταν πλυμένη, καθαρή, μου ζήτησε να πλύνω χέρια, ενώ είχε ήδη δει πως ήμουν καθαρός σε όλο μου το σώμα, εκεί κατάλαβα πως η κοπέλα προσέχει πολύ την ατομική υγιεινή, που πολλές δεν το κάνουν, ένιωσα ασφάλεια, καθαρή και όχι βρωμιαρα, να περάσουμε στην επαφή μας, πρόσωπο πανέμορφο, κωλαρα απίστευτη, είναι για πολλές σφαλιάρες και χτυπήματα, στήθος κανονικο, δεν σε πιέζει δεν βιάζεται στο κρεβάτι, δέχεται αλλαγή στάσης οπότε θες, αξίζει τα χρήματα, αν και τα 40 € τα θεωρώ πολλά, κάναμε πολύ ωραίο σεξ, μετά έκανα κύριος το μπάνιο μου και έφυγα, η Ηβα μακράν η καλύτερη που έχει περάσει από το studio 1, μακάρι να επιστρέψει ξανά...
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
577
Like
412
Πόντοι
26
Παιδιά, πρέπει το studio 1 να γίνει δυνατό, αυτό συμφέρει και αυτούς που το έχουν, αλλά και εμάς, από την στιγμή που έχει 2 δωμάτια θα μπορούσε άνετα να είχε 2 κοπέλες, για την κοπέλα που είναι τώρα δεν έχω δει καλές κριτικές οπότε ούτε που μπήκα στον κόπο να πάω να την δω, υπάρχει πάντως μια στο Ηράκλειο που είναι απίστευτη, αν την έπαιρνε μεταγραφή θα ήταν τέλεια, όσοι έχουν πάει ηράκλειο στο λιμάνι του Ηρακλείου, στη σκορδιλων υπάρχει η Άντζελα, από την στιγμή που δεν υπάρχει η ΙΒΑ στο studio 1 στο Ρεθυμνο,  πηγαίνουνε ηράκλειο...
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
[size=30pt]Χανιά FreeFuck
[/size]
tumblr_n2uj6uX9CT1suutxso1_400.gif


Δηλώστε το ενδιαφέρον σας κάνοντας "μου αρέσει" σε αυτή την δημοσίευση!
Δικαίωμα συμμετοχής εχουν όσοι έχουν δημοσιεύσει από 5 και άνω κριτικές που αφορούν τις κοπέλες που προσφέρουν τις υπηρεσίες τους στην πάροδο Μίνωος.

Ο τυχερός θα αναδειχθεί απο το αποτέλεσμα της κλήρωσης που θα βγάλει τον αριθμό Jocker, του αντίστοιχου τυχερού παιχνιδιού.

Η Ημερομηνία κλήρωσης θα ανακοινωθεί κατά την εξέλιξη της διαδικασίας.

Η μόνη υποχρέωση που έχει ο τυχερός είναι να εξαργυρώσει το FreeFuck σε οποιοδήποτε οίκο ανοχής στα Χανιά η στο Ρέθυμνο, και να ανεβάσει κριτική για την κοπέλα που θα επιλέξει να συνευρεθεί μαζί της.

Περισσότερες λεπτομέριες θα ανακοινωθούν κατά την εξέλιξη της διαδικασίας.

Μπουρδέλα στα Χανιά

 

Συνημμένα

  • 201811.jpg
    201811.jpg
    106,8 KB · Εμφανίσεις: 52

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom