Νέα

Στριπτιζάδικα που έχουμε τιμήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cptn_mac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Φίλοι και συναγωνιστές, ακούστε λοιπόν πώς άρχισα και εγώ να επισκέπτομαι αυτά τα "ευαγή ιδρύματα" : Η ψυχολογική προεργασία είχε ήδη γίνει απο την εποχή των παιδιών της νύχτας/ΝΕW CHANNEL  1991-93 όπου προβάλλονταν σκηνές από το εντυπωσιακό show του Million Dollars (με τους Αρχιμούναρχους), το οποίο παρεπιπτόντως βρίσκεται πολύ κοντά στο σπίτι  μου. Όλα όμως ξεκίνησαν το καλοκαίρι του 1997 όταν με ένα φίλο στην Νέα Μάκρη που παραθερίζαμε, βρεθήκαμε ένα σάββατο βράδυ και λόγω διαφόρων συγκυριών μπάκουροι, είπαμε απο περιέργεια να διαβούμε την μπλέ πόρτα (όπως λέμε  "μεγάλη πόρτα θα διαβείς") του baby's strip show στην Αγία Μαρίνα (πρίν τη Νέα Μάκρη). Εκεί λοιπόν και στα πρώτα 10 λεπτά ένοιωσα το πρώτο "σκίρτημα στριπτιζάδικου" για όσους το αντιλαμβάνονται και το κατανοούν. Στην συνέχεια κολλήσαμε εκεί με τον φίλο μου  ο οποίος καψουρεύτηκε  μία κοπέλλα από εκεί,  έκανε σοβαρή σχέση μαζί της έως την ημέρα που μπούκαρε η αστυνομία και την μάζεψε (ήταν εποχές παρανομίας όπου όλες οι κοπέλλες ήταν κλεισμένες σε κάποιο νοικιασμένο σπίτι και το πρώτο διάστημα δουλεύανε χωρίς να πληρώνονται και καλά για να να ξεπληρώσουν τα χρεωστούμενα του ταξιδού κλπ). Η κοπέλα επελάθηκε με συνοπτικές διαδικασίες και τελικά χωρίς πολλή σκέψη ο τρελλός φίλος μου αποφάσισε να πάει στην Ουκρανία και την παντρευτεί (!!) για να την φέρει νόμιμα πλέον πίσω.  Το ακόμα απίστευτο είναι ότι μέ έπεισε και εμένα να πάω για να είμαι ο κουμπάρος. Νάμαστε λοιπόν το χειμώνα του 1998 στο Κίεβο όπου έγινε ο πολιτικός γάμος. Φυσικά επισκευθήκαμε εκεί ένα ή δύο strip clubs, πού όμως δεν ήταν όπως τα δικά μας, παρά ήταν τμήμα ενός 3-όροφου πολυ-καζίνο με ντισκοτέκ εστιατόριο κλπ.  Η συνέχεια ήταν μία από τα ίδια όπως και των υπολοίπων εδώ με πολλές επισκέψεις, πολλές "καταθέσεις όψεως" που φυσικά συνεχίζονται έως και σήμερα (ελεγχόμενα και συγκεκριμένο προϋπολογισμό). Δεν μετανιώνω όμως για τίποτα !! Γιατί γουστάρω !



 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
1. Baby Gold  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
2. Lido Palace  :'(
3. Ανατολή παλιό & νέο  :)
4. Lolita  :huh:
5. Aφροδίτη  :-
6. Sirocco παλιό & νέο :)
7. Bodys  :-
8. To Strippers με τον μαύρο πορτιέρη δίπλα στο Sex Shop στη Συγγρού  :(
9. Dolls  :jerking:
10. Sierra  >:( :jerking: :headbang:
11. Princess  :jerking: :headbang:  :blowup: :badair:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
τι να πρωτοθυμηθει κανείς

Diamonds & perls ( Look but dont touch )
sirocco - Βάρη & Συγγρου
Prince
Platinum - Εθνικός ευεργετης στο παλιό . Α ρε Κατερίνα !!!  
le Cabaret -
Tuti Fruti

 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1

Το Prince στην Συγγρού που νοικιάζετε τώρα λές? 
ʼν είχες πάει εκεί πως ήτανε? Μιά φορά μπήκα μετά απο παρακάλεια του πορτιέρη αλλά σηκώθηκα και έφυγα μόλις είδα πως είναι μέσα  :grin:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Οχι στη Συγγρού , το άλλο στην Παραλιακή ...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
κατα την ταπεινη μου αποψη το κορυφαιο μαγαζι στα τελη της προηγουμενης δεκαετιας ηταν 1) το sirocco και 2) το μικρο αφρο......ειδικα στο πρωτο τρεχαμε για να μην χασουμε το πρωτο ντου κατα τις 00.30 οπου εβγαιναν μια μια οι πουτανες,κατεβαιναν αυτη την γαμ........  σκαλα,λικνιζοντουσαν σαν καριολες  στην πιστα και μετα αρχιζαν την παγανια στους πελατες για χορους..........ω!μητερα πατριτσια που να εισαι τωρα!!!!!! :'( :'( :'(
 

Επισκέπτης
ας πω και εγω ποια μαγαζια εχω τιμησει!!baby o,baby gold,amazon,athens quenns,aphro ,dolls,mousses,lido,sirroco,erotica,bodys!!
 

toni montana

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ερωτηση για οποιον θυμαται και ξερει κατι:
Πριν απο κανα 5αρι χρονια επαιζε ενα θεομουνο στο "Ανατολη" της Λ. Συγγρου εν ονοματι "Λαουρα". Ηταν Αλβανιδα, με πολυ καλα ελληνικα, 1.80 περιπου, αδυνατη, πολυ κοντο μαλλι και απιστευτο χορο (κανονικο και πριβε) που την ειχε κανει να ειναι το Νο1 τοτε στο μαγαζι. Ξαφνικα εξαφανιστηκε. Μηπως ξερει κανεις που πηγε μετα ή αν δουλευει πουθενα αλλου τωρα?

τονι
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Αφού γράφετε όλοι να γράψω κι εγώ με χρονολογική σειρά:

Live show (Συγγρού απέναντι από Φιξ)
Diamonds and Pearls
Million Dollars
Platinum
Athens Queens (Χαιδάρι και Γλυφάδα)
Dolls
Babes
Sirocco
Mousses
Tessera
Amazon
Star
Prelude
Tutti Frutti
Aphrodite (μικρό μεγάλο)
Ανατολή
Baby (O, Gold κλπ)
Lido
Body's
Erotika
Lolita
Sarka

Και κανένα άλλο που μπορεί να ξεχνάω.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ποιος απο εδω θυμαται η ειχε παει στο crazy horse?
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Α ναι!!! Crazy Horse και Blue Label.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.535
Κριτικές
15
Like
6.216
Πόντοι
8.345
ας πω και εγω χρονολογικα:
αtene (καλαματα)
playboy->playtime
blue label
baby o->baby gold (συγγρου)
babes
lido
baby o (πειραιως)
lolita και εδω συνεχιζουμε μεχρι τωρα
 

agent_smith

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
18
Πόντοι
0
Baby O (σε όλα τα παραρτήματα εκτός από αυτό στο πρώην Body?s)
Baby Gold
Λολίτα
Athens Queens
X-Dream
Σάρκα (μεγάλο χάλι)
Lido
Aphrodite Palace
Aphrodite Club και συνεχίζουμε.
 

patsoulis

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες το καλυτερο ολων ηταν στα Εξαμίλια !! Ενα χωριουδακι λιγο εξω απο Κορινθο , απεναντι απο ενα στρατοπεδο .
Βεβαια το εκλεισε ο Μακης με τις μαλ...ιες που κανει .
Το συγκεκριμενο μαγαζι πρεπει να εχει κλεισει εδω και 6 χρονια . Ειχε καμμια 30 μπουμπουκια καθε φορα , τα οποια καναν σχεδον τα παντα ! Ειχα δει και Live show στη σκηνη να εχουν σηκωσει φανταρο , τον δεσανε 2-3 πιπινια , του τα κατεβασανε και τον χαιδευανε . Περιττο να πω τι γινοταν απο κατω .
Τις κοπελες αμα ειχες τα φραγκα (εκεινη την εποχη γυρω στα 30.000 δραχμουλες ) τις επαιρνες εξω σε ξενοδοχειο , μετα το περας της βραδιας .
Τι ωραιοι καιροι ....
Ειχε παει κανεις ? Το θυμαται ?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Το Prince Pallas λες. Δεν πρεπει να εκλεισε απο τον Μακη, αλλα απο τη νεα χαραξη της εθνικης οδου, και πρεπει ο ιδιος να ανοιξε το Sexyland. Ειχε και ζογκλερ μερικα βραδυα, και μαλιστα μια φορα εφτυσε τη φλογα διπλα μου και με πηρε η πυρα.
Αλλ αυτα ειναι οχι πριν 6 χρονια, αρκετα παραπανω και το μαγαζι ηταν 2-3 χιλιομετρα απο το στρατοπεδο και οχι απεναντι.
 

patsoulis

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου ρε gobr !! Τα ηξερες καλα τα κατατοπια λεω . Το μαγαζι ηταν σε ενα δρομο απεναντι απο ενα στρατοπεδο γυρω στα 500 μετρα αν θυμαμαι καλα . Δεν εχει και τοση σημασια . Ελα ρε ειχε και ζογκλερ ?
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Μεγαλε Vasos τι μου θυμίζεις με την Πατριτσια... μια από τις καλύτερες νύχτες  σε strip πραγματικά όπως το είπες
"..........ω!μητερα πατριτσια που να εισαι τωρα!!!!!!  "
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom