Νέα

Stripers από μαγαζί έρχονται σπίτι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Centr1no_Duo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
16
Σημείωση Μακ...ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΦΤΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ...Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΓΑΜΟΥΣΑΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ... ;)

respect, bro

been there done that

Για μενα, ειναι η κ***α της στιγμης, as simple as that

(Πολυ) Παλιοτερα, επι Scirocco, αρκουσε μια βολτα στα....Λιμανακια Βουλ.   :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα, μενω εκτος Ελλαδος, και εχω χασει την επαφη....Christmas is cumming though  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ΟΠότε όσα έγραψες, δεν έχουν δοκιμαστεί ποτέ.
Αυτό μου αρκεί ...

Ναι..ούτε μία φορά... :2funny: :2funny: :2funny:

respect, bro

been there done that

Για μενα, ειναι η κ***α της στιγμης, as simple as that

(Πολυ) Παλιοτερα, επι Scirocco, αρκουσε μια βολτα στα....Λιμανακια Βουλ.   :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα, μενω εκτος Ελλαδος, και εχω χασει την επαφη....Christmas is cumming though  :2funny: :2funny: :2funny:


Λίγο η καύλα της στιγμής...λίγο η μαλακία που έχουμε μέσα μας...έχει πλάκα μωρέ να προσπαθείς να κάνεις τη ζωή σου δύσκολη... :2funny:

Που εκτός Ελλάδος ? Αξίζει το παιχνίδι εκεί ? (αν κ πολύ διαφορετικό,απ'τα λίγα που ξέρω..)!!!  :sunglasses: :sunglasses:
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
16
Ναι..ούτε μία φορά... :2funny: :2funny: :2funny:


Λίγο η καύλα της στιγμής...λίγο η μαλακία που έχουμε μέσα μας...έχει πλάκα μωρέ να προσπαθείς να κάνεις τη ζωή σου δύσκολη... :2funny:

Που εκτός Ελλάδος ? Αξίζει το παιχνίδι εκεί ? (αν κ πολύ διαφορετικό,απ'τα λίγα που ξέρω..)!!!  :sunglasses: :sunglasses:

Ρουμανια......και σε ρωταω για Α8ηνα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οξυμωρο το ξερω....αλλα το strip-clubbing ειναι hobby που δεν εχει fun εδω  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
C

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
παιδια εμεις για απλο στριπτιζ την θελαμε..εκπληξη για γενεθλια ..δεν θελαμε να κανουμε τπτ αλλο....και για αυτο θελαμε να ειναι σπιτι ...
δηλαδη μαλλον αδυνατο ε ?! :-
 

Επισκέπτης
παιδια εμεις για απλο στριπτιζ την θελαμε..εκπληξη για γενεθλια ..δεν θελαμε να κανουμε τπτ αλλο....και για αυτο θελαμε να ειναι σπιτι ...
δηλαδη μαλλον αδυνατο ε ?! :-

πήγαινε σε ένα στριπτηζάδικο (ή σε περισσότερα)..διάλεξε αυτή που σου αρέσει...κάλεσε την στο τραπέζι (αν δεν περάσει μόνη της)...κ πρότεινε της αυτό που ψάχνεις..κ ρώτησέ την πόσο κοστίζει...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
κύριε CPU, αυτό που ρωτάς τουλάχιστον στην Αθήνα γίνεται

για Σαλόνικα δεν ξέρω, αλλά γενικά είμαι της άποψης ότι

impossible-is-nothing.jpg
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλημέρια  Αγορίνες .
Αφού  πρώτα  εκφράσω  τη  συμπαράστασή  μου  στον  εκλεκτό συμμαθητή  μου  και  μεγάλο άνθρωπο  Κωνσταντίνο Μητσοτάκη , και  στη  γλυκυτάτη  σύζυγό  του  Μαρίκα , θα  ήθελα  να  συνεισφέρω  στη  συζήτηση .

Κατ΄ αρχήν  κοπέλα  για  χορό στο σπίτι , αν  την κλέισετε μόνη  της  θα έρθει  με  κάποια  παρέα . Αν  την κλείσετε  μέσω  καταστήματος , θα  έρθει και  κάποιος  μεγαλόσωμος  κύριος  μαζί .

Περί  τα  50 - 100 θα  σας  πάρει  για  το στριπ .
Περαιτέρω  για  το  σύστεμ  της  φορτωτικής  έχω  να  πω  τα  εξής .
Το  σύστημα  που  περιγράφει  ο πριγκηπάκος  ανωτέρω λειτουργεί .
Λειτουργεί  αψεγάδιαστα  και κεντάει .
Επίσης  ομίλησε  για  την ιστορική  διαδρομή του  φαινομένου . Και εκεί δίκηο έχει .
Όντως  παλαιότερα  που το μαρούλι  ήτο πιο εύκολο τα  κορίτσια έβλεπαν ταβάνι ακριβότερα . Ή  επιλεκτικότερα .
Πάντα  τα  μωρά  βλέπανε  ταβάνια .
Οι τιμές  περίπου  οι ίδιες  ήσαν  από 100 -150  έως  200- 250 , ανάλογα  με  το μαγαζί . Ανάλογα  με  το πόσο «καλός πελάτης » ήσουνα , τότε  πήδαγες  χωρίς φραγκα  συνήθως , τα  χες  σκάσει εντός  στο πολλαπλάσιο , ο χορηγός - σπόνσορας  , τσάμπα  κατά  τη  χορηγία , ο γκομενος  πιο τσάμπα ( ο μάνατζερ  πηδάει άλλες , και  παίρνει τα  φράγκα ) .
Σε  μερικά καλά οι ταρίφες για  τις  ντίβες  έφταναν  και τα  300 - 400 , αλλά  αυτά  ανήκουν στις  εποχές  των κοινοτικών  επιδοτήσεων .

Πάντως  ένας  από τους  λόγους  που  έπεσε  η  νύχτα  ήταν και αυτός . Όταν  πηδάς  τη  γυναίκα  του  αρχηγού  με  500 σας  λέω  εγώ ( γιατί  και με  100 - 150 κάνεις  τη  δουλειά  σου  σούπερ )  , όλη  νύχτα  και όσο  αντέχει το νεφρί σου  γιατί  να  πας  να  κάνεις  ζημιά  στο κωλάδικο για  χάρη  της ?

Γιατί  να  πας  στο κωλάδικο . Άντε  πας  1-2 φορές  το μήνα  κάνεις  35-70 € . Ντηλάρεις και μετά  σε  λαϊκές  απογευματινές , ή  σε  ρεπό απολαμβάνεις . Άμα  βαρεθείς ,  ξανά  στη  γύρα .  Μετά  κάνεις  ένα  ατζεντάκι  και αναλόγως  προϋπολογισμού και διαθέσεως  κάνεις  τα  τηλέφωνά  σου .

Βέβαια  έτσι χάλασε και  η  μπίζνα  για  μερικούς «επιχειρηματίες» του  χώρου , γιατί  άμα  το κορίτσι βγάζει 100 - 150 τσεπάτα , και  κατ΄επιλογή  με  όποιον  της  γουστάρει , γιατί να  έχει συνεργασία με  τη  Διεύθυνση , που  θα  κρατήσει και την προμήθεια , αυτή    στις  βίζες  μέσω  καταστήματος , ενδέχεται ούτε  100 να  μη βγάλει , και  ο πελάτης , που  μπορεί και να  μη  της  γουστάρει ,  να  θέλει  να  κάνει  ομορφιές  και διάφορα ? 
Οπότε  γιατί  να  σου κάνει  εξτρημ πράγματα  στο πριβέ  που  από το 50άρι θα  πάρει 20 ?
Τελευταίως μάλιστα  άκουσα  ότι κάποιοι επιχειρηματίες  του  χώρου  απαγορεύουν στα  κουριτσα  να  δίνουν τηλέφωνα , ή  να  έχουν  το τηλέφωνο  στο τσαντάκι . Με  αποτέλασμα  τα  κουρίτσα  να  έχουν μάθει ο κινητό τους  απ΄έξω  , ή  να  σου  το δίνουν γραμμένο  σε  χαρτοπετσέτα (συνηθέστερο )  , κωλόχαρτο ( πιοσπάνιο ) κ.λπ.


Πάντως και κάποια από  τα  μαγαζιά  τα  συμφέρει  αυτή  η  κατάσταση . Ο πελάτης  πάει και πίνει τα ποτάκια  του , το μαγαζί βγαίνει , διατηρείται , ο σκοπός  επιτυγχάνεται . Δεν πληρώνει μεροκάματα  στις  κυρίες .
Δεν κυνηγάει κανένας  κανέναν  για  σωματεμπορίες , μαστροπείες  κ.λπ.

Τώρα  αν πας  γιατί  το στριπ σα  χώρος  είναι  πρέζα  άλλο πράγμα .
Αν  σου  αρέσουνε  οι αγαπούλες , άλλο ζήτημα .
Αν πας  για  να  φτιαχτείς  και να  πας  στο πλησιόχωρον στούντιο , ή ρδέλο , άλλο θέμα .
Αν  πας  γιατί γουστάρεις  από φραπέ , κλαρίνο ή  μπριζόλα  εντός , γιατί έτσι τη  βρίσκεις ΟΚ !

Το θέμα  είναι  ότι  ο Πριγκηπάκος  τα  είπε  πολύ  σωστά . 


 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
φιλε μου στο ειπα κ στην αρχη....πηγαινε στο μαγαζι κ πιασε κουβεντα η με τον υπευθυνο να στη στειλει η με την κοπελα.δεν θα πεσει κατω απο 150ε κ ασε τους αλλους να λενε,δεν ειμαστε αθηνα.χαλκιδικη για να καταλαβεις το καθε μπαζο επαιρνε 160ε ακατεβατα απο το λε καμπαρα
 
OP
OP
C

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
οκ καταλαβα!!...αλλα δν λεει να φερουν και κανεναν φουσκωτο στο σπιτι μας...μεγαλη μαλακια αυτο..
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.101
Like
5.684
Πόντοι
1.206
Λοιπόν επειδή το θέμα αλλιώς ξεκίνησε αλλά στην πορεία φτάσαμε να συζητάμε αν ο χώρος των στριπ κλαμπς είναι ο ενδεικνυόμενος για "ψώνισμα" κοριτσιών για πληρωμένο σεξ, το οποίο ένα δύο υποστήριξαν μετ' εμφάσεως, να διευκρινήσουμε πως δεν ενδιαφέρει αν αυτοί συγκεκριμένα κατόρθωσαν και γενικώς κατορθώνουν αυτό το "παιχνίδι", αλλά αν αυτό είναι πρόσφορο για τον μέσο συναθλητή.

  Διότι την Κυριακή που είχα ραντεβού με ένα C.T. και για να μην μπλέκω με πάρκινγκ στο κέντρο είχα πάρει το μετρό όπου γνώρισα μια Ουκρανή 22άρα σούπερ (μή σου πώ καλλίτερη από την C.T. που θα συναντούσα!) η οποία μου έπιασε κουβέντα πως θα πάει στην Ομόνοια (!) και με τα πολλά μου έδωσε το τηλέφωνό της.
Σήμερα λοιπόν την πήρα τηλέφωνο (μη φανώ και λιγούρης...) και μου είπε πως δουλεύει σε καφετέρια στην Νίκαια και να περάσω να τα πούμε και βλέπουμε! (Δεν ξέρω αν θα πάω τελικά)

Αυτό δεν σημαίνει πως το να πηγαινοέρχεσαι με το Μετρό είναι το κατάλληλο μέρος για να γνωρίσεις (ενδεχομένως) διαθέσιμες Ουκρανίδες!!

Κατά πάσαν πιθανότητα δεν θα μου ξανατύχει ποτέ...
 

Επισκέπτης
Λοιπόν επειδή το θέμα αλλιώς ξεκίνησε αλλά στην πορεία φτάσαμε να συζητάμε αν ο χώρος των στριπ κλαμπς είναι ο ενδεικνυόμενος για "ψώνισμα" κοριτσιών για πληρωμένο σεξ, το οποίο ένα δύο υποστήριξαν μετ' εμφάσεως, να διευκρινήσουμε πως δεν ενδιαφέρει αν αυτοί συγκεκριμένα κατόρθωσαν και γενικώς κατορθώνουν αυτό το "παιχνίδι", αλλά αν αυτό είναι πρόσφορο για τον μέσο συναθλητή.

  Διότι την Κυριακή που είχα ραντεβού με ένα C.T. και για να μην μπλέκω με πάρκινγκ στο κέντρο είχα πάρει το μετρό όπου γνώρισα μια Ουκρανή 22άρα σούπερ (μή σου πώ καλλίτερη από την C.T. που θα συναντούσα!) η οποία μου έπιασε κουβέντα πως θα πάει στην Ομόνοια (!) και με τα πολλά μου έδωσε το τηλέφωνό της.
Σήμερα λοιπόν την πήρα τηλέφωνο (μη φανώ και λιγούρης...) και μου είπε πως δουλεύει σε καφετέρια στην Νίκαια και να περάσω να τα πούμε και βλέπουμε! (Δεν ξέρω αν θα πάω τελικά)

Αυτό δεν σημαίνει πως το να πηγαινοέρχεσαι με το Μετρό είναι το κατάλληλο μέρος για να γνωρίσεις (ενδεχομένως) διαθέσιμες Ουκρανίδες!!

Κατά πάσαν πιθανότητα δεν θα μου ξανατύχει ποτέ...

Ρε φίλε...μπλέκεις την πούτσα με την βούρτσα...κ δυστυχώς δεν είμαι αυτός που θα σε ξεμπλέξει...

Πάντως μιας κ γνώρισες την Ουκρανή...που δουλεύει καθαρίστρια...στη Νίκαια...τράβα ρίξε εκεί έναν πούτσο,κάνε κ τον αγαπητικό με ένα 300€ το μήνα...κ θα είσαι άρχοντας...

Τέλος να πω κάτι γενικά...

ΟΤΙ ΣΑΣ ΧΑΛΑΕΙ...ΑΠΛΑ ΦΤΥΣΤΕ ΤΟ...
 

Επισκέπτης
Καθαρίζει και σπίτια μου είπε. Άμα ενδιαφέρεσαι...

Μη σκάω και 300άρες το μήνα! Κρίση... 

Πνευματάκι εκεί που σε παίρνει "θείο"... ;) ;)

Για καμιά καθαρίστρια είσαι...μην φαντάζεσαι τίποτα παραπάνω...

(μην κάνεις σύγκριση μαζί μου ή με άλλους που ούτε για καθαρίστρια δεν είμαστε...να κοιτάς την πάρτη σου...αυτό κάνει ένας έξυπνος σαν κι εσένα..)...

Φιλάκια... :-* :-*
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
το γαμησατε λιγο το θεμα
κ για να τελειωνουμε δεν μας ενδιαφερει τι γινεται στην αθηνα αυτη τη στιγμη,αλλα το τι μπορει να γινει στη θεσ νικη για την οποια ειναι κ το θεμα.φιλε που ανοιξες το θρεντ,ειτε την παρεις απο το μαγαζι,ειτε το κανονισετε μεταξυ σας θα σκασει με γοριλα κ θα περιμενει απο κατω μηπως γινει τιποτα.μην ξεγεκιεσαι οτι επειδη θα την κλεισεις μονος θα ειναι πιο ευκολα τα πραγματα
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
το γαμησατε λιγο το θεμα
κ για να τελειωνουμε δεν μας ενδιαφερει τι γινεται στην αθηνα αυτη τη στιγμη,αλλα το τι μπορει να γινει στη θεσ νικη για την οποια ειναι κ το θεμα.φιλε που ανοιξες το θρεντ,ειτε την παρεις απο το μαγαζι,ειτε το κανονισετε μεταξυ σας θα σκασει με γοριλα κ θα περιμενει απο κατω μηπως γινει τιποτα.μην ξεγεκιεσαι οτι επειδη θα την κλεισεις μονος θα ειναι πιο ευκολα τα πραγματα
καλησπέρα σε όλους τους συμμετέχοντες,
γνωρίζει κανείς αν παίζει κάτι στο blue inguana εκτός από τη γνωστή marlen?
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
26
Όλα είναι θέμα χειρισμού....

Επαναλαμβάνω...οι γκόμενες πάντα γαμιώντουσαν...κάποτε μεσω νταβάδων...τώρα ανεξάρτητες...(κ τα δίνουν μετά στον νταβά)... :dancing:

Τα κορίτσια πάντα ήθελαν ρευστό...όταν έχεις μαρούλι...καλείς τους λαγούς...όταν έχεις και τον τρόπο...γαμάς ευχάριστα όλους του λαγούς... :grin:

Όλα σ'αυτό τον κόσμο έχουν την τιμή τους...

Σημείωση...όπως λέει κ ο Γερμανός...ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΣΤΡΙΠΤΗΖΑΔΙΚΟ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ...ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟΙ ΤΡΟΠΟΙ... ;)

Σημείωση Μακ...ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΦΤΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ...Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΓΑΜΟΥΣΑΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ... ;)
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ μαζι σου φιλε μου με 1000 ολα ειναι θεμα χειρισμου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom