Νέα

Stripers από μαγαζί έρχονται σπίτι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Centr1no_Duo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hellblazer

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα. Ειμαι νεος εδω και διαβαζω τα θρεντς και σκεφτηκα να πω την αποψη μου σε ενα θεμα που εχω μια εμπειρια. Συμφωνω με εναν προλαλησαντα πως να ψαχνεις σεξ σε στριπτιτζαδικο ειναι ανουσιο μιας και θα βρεις πολλα καλα και σε "τριγραμματα σπιτακια";). Τωρα αν καποιος θελει ντε και καλα μια τετοια τοτε υπαρχουν 2 τροποι (κατα την γνωμη μου παντα).
1. Πας 2-3 φορες στο μαγαζι (ισως και περισσοτερες, εξαρταται απο την ζημια που θα κανεις) και αποκτας μια οικειοτητα. Προτιμας την κοπελα που σου αρεσει και την κερνας κανα ποτο και κανεις και πριβε καθε φορα. Οταν αποκτησει η κοπελα οικειοτητα μαζι σου, κανονιζεις με εναν υπευθυνο (απευθυνσου πρωτα στον σερβιτορο να σε κατατοπισει) ΑΝ και πως θα γινει να την κλεισεις για ολο το βραδυ. Απο τιμολογια θα δωσεις απο 200-450 ευρω (εξαρταται απο το μαγαζι στο οποιο θα πας). Θεωρω πως αξιζει μονο αν εφαγες κολλημα.

2. Εδω ειναι τα δυσκολα λοιπον. Ο δευτερος τροπος ειναι να αρεσεις στην κοπελα. Εδω δεν μπορει ο οποιοσδηποτε. Πρεπει να εισαι αλανι και λιγο ομορφουλης και να εισαι στην πιατσα ωστε να κινηθεις διακριτικα. Κανενα μαγαζι της προκοπης δεν θελει πελατες που ερχονται να χτυπησουν γκομενα, τα φραγκα σου θελουν. Αν το ψιλιαστουν ειτε θα σου κανουν παρατηρηση ειτε θα σου ζητησουν να πληρωσεις και να φυγεις. Αν κουνηθεις σε τουλουμιασαν...Αν τα καταφερεις και παρεις τηλ. και δειχνει να σε γουσταρει φυγε διακριτικα και θα τα βρεις με αυτην μετα. Παντως αν κατσει τετοια φαση ειναι η καλυτερη γιατι η κοπελα δεν θα ειναι γκομενα σου αλλα θα περνας υπεροχα.
Δεν ξερω αν ξεφυγα απο το θεμα παντως κατεθεσα τις γνωσεις μου επι του θεματος και την γνωμη μου. :s&m_2:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και σπίτι έρχονται και διακοπές πάνε και για καφε και για σινεμά και για φαί και για ότι γουστάρετε αρκεί να πληρωνεις.
άμα γουστάρεις θα γαμήσεις για επιδόρπιο.
όποιος δεν το καταλαβαίνει πρόβλημά του.  :grin:

Υ.Γ.
εξαιρούνται οι "σαγαμώτοχριστόμου" που δε θα γαμήσουν ποτέ αλλα θα χαλάσουν μια περιουσία.
μπορεί να γλείψουν να κωλοχεριάσουν αλλά με τα παραπάνω δε θα γαμήσουν εκτός αν ακουμπήσουν κάνα χιλιάρι τουλάχιστον για να κάνει η γκόμενα το ψυχικό. :uglystupid:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
και σπίτι έρχονται και διακοπές πάνε και για καφε και για σινεμά και για φαί και για ότι γουστάρετε αρκεί να πληρωνεις.
άμα γουστάρεις θα γαμήσεις για επιδόρπιο.
όποιος δεν το καταλαβαίνει πρόβλημά του.  :grin:

Υ.Γ.
εξαιρούνται οι "σαγαμώτοχριστόμου" που δε θα γαμήσουν ποτέ αλλα θα χαλάσουν μια περιουσία.
μπορεί να γλείψουν να κωλοχεριάσουν αλλά με τα παραπάνω δε θα γαμήσουν εκτός αν ακουμπήσουν κάνα χιλιάρι τουλάχιστον για να κάνει η γκόμενα το ψυχικό. :uglystupid:
καλοο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom