Νέα

Strip Clubs στη Καβάλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vanzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 4K
  • Ετικέτες
    καβάλα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Έκλεισαν και τα Dolls της Καβάλας ύστερα από την συνεχή παρακμή και υποβάθμιση (από πληροφορίες είχε αλλάξει χέρια τον τελευταίο καιρό). Δεν ήταν η μετριότητα που υπήρχε αλλά αυτό που έλειπε και λείπει από την Καβάλα σε σύγκριση με τα άλλα μέρη της Βόρειας Ελλάδας που έχω περάσει είναι το κάτι παραπάνω (π.χ. φραπές κλπ). Βέβαια υπάρχουν άλλα μέρη όχι όμως στιπτηζάδικα, που παίζουν στην Καβάλα αλλά τα πράγματα είναι κλειστά για τους γνώστες και μόνο ενώ οι τιμές υπερβολικές!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
Έκλεισαν και τα Dolls της Καβάλας ύστερα από την συνεχή παρακμή και υποβάθμιση (από πληροφορίες είχε αλλάξει χέρια τον τελευταίο καιρό). Δεν ήταν η μετριότητα που υπήρχε αλλά αυτό που έλειπε και λείπει από την Καβάλα σε σύγκριση με τα άλλα μέρη της Βόρειας Ελλάδας που έχω περάσει είναι το κάτι παραπάνω (π.χ. φραπές κλπ). Βέβαια υπάρχουν άλλα μέρη όχι όμως στιπτηζάδικα, που παίζουν στην Καβάλα αλλά τα πράγματα είναι κλειστά για τους γνώστες και μόνο ενώ οι τιμές υπερβολικές!
ελα αθηνα μεγαλε,  η βρες γκομενα
 
OP
OP
V

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Αγαπητέ μεγάλε

η δουλεία μου είναι να ταξιδεύω σε όλη την Ελλάδα!Το ότι γράφω για την Καβάλα, την Ξάνθη, τις Σέρρες, την Θεσσαλονίκη, την Δράμα κλπ δεν σημαίνει ότι έχω και ένα σπίτι σε κάθε πόλη ή μένω σε αυτές!Πάντως σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
ελα αθηνα μεγαλε,  η βρες γκομενα
....δηλαδή θελεις να μας διαβεβεώσεις οτι η Αθήνα είναι το καλύτερο και μεγαλύτερο μπουρδέλο Πανελλαδικά;;;;Ξεκόλα και οι εξυπνάδες να περιορίζονται στο χιούμορ.....Αν διαβαζες καποια θεματα της σελίδας θα καταλάβαινες πως κάποιοι έχουν βιώσει περισσότερα και έχουν αποψή και φυσικά την ευχαριστηση να ενημερώνουν ορισμένους!!!!Τελος παντων πιστεύω πως ηταν ενα ατυχές post αυτο που εκανες κα το τελειώνω εδω...
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Σωστός ο band....Δεν είναι χώρος εδώ για εξυπνάδες!!!Όσο για την ενημέρωση μεταξύ των συναγωνιστών νομίζω ότι είναι πολύ καλή κι έχει άνοίξει δρόμους προς άγνωστα για κάποιους σπίτια σε διάφορες πόλεις.Τέλος για την Καβάλα έχω να πω για άλλη μια φορά ότι η κατάσταση είναι απαράδεκτη....Δηλαδή τι νομίζουν?Ότι κλείνοντας τα σπίτια περιορίζεται η εγκληματικότητα????Γιατί το άκουσα κι αυτό!!!!Ο χαρμάνης φαντάρος,φοιτητής ή ο οποιοσδήποτε απηυδισμένος ξεχαρμανιάζει και δεν ασχολείται με ηλιθιότητες.ʼλλωστε χαλαρώνεις πρώτα και μετά πίνεις το ποτό σου (ή και το αντίθετο!)
 

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
το dolls μπορει να εκλεισε αλλα ανοικσε αλλο(κολλησα αυτη τη στιγμη με το ονομα) στο λιμανι με καλες προδιαγραφες για καβαλα....δεν πηγα ακομα αλλα ακοθσα τα καλυτερα...οπιος εχει παραπανω πληροφοριες ασ τις πει..
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Χρόνια πολλά σε όλους.....
Τι μου θυμήσατε....2004 τραβιόμουνα στη Καβάλα με μια φοιτήτρια και ανέβαινα κάθε 2 σκ
οπότε μετά τα σκυλάδικα που με τράβαγε αράζαμε στα Dolls με την τρελλή την Ελβίρα που μας έδειχνε τα τατουάζ στο νιμού της....α ρε παρακμή.....προσπαθώ να θυμηθώ και τον ιδιοκτήτη που θα μου  πάει....
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Τι μου θυμήσατε....2004 τραβιόμουνα στη Καβάλα με μια φοιτήτρια και ανέβαινα κάθε 2 σκ
οπότε μετά τα σκυλάδικα που με τράβαγε αράζαμε στα Dolls με την τρελλή την Ελβίρα που μας έδειχνε τα τατουάζ στο νιμού της....α ρε παρακμή.....προσπαθώ να θυμηθώ και τον ιδιοκτήτη που θα μου  πάει....


Δουκας
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ελβίρα εννοείς την Γαλλίδα με τα μεγάλα βυζάκια και τους υπέροχους Ισπανικούς Καφέδες που προσεφερε απλωχερα κάθε βράδυ στους τυχερούς θαμώνες?
Αν λέμε την ίδια (ναι ηταν παλαβιαρα δεν καταλαβαινε τίποτα) η συγκεκριμενη κοπελα ειχε γραψει χρυσες σελιδες χειμωνα 1999 έως 2001 όταν το μαγαζι εκλεισε απο την αστυνομια στην Δράμα στο COLLEGE . Μοιραζε Ισπανικό καφεδάκι στην αρχη στην ζούλα αλλα μετα δεν καταλαβαινε τίποτα και με ανοιχτη την κουρτινα. Αν πηγαινες Παρασκευη-Σαββατο υπηρχε λιστα αναμονης για εκτονωση στα βυζακια της περιπου 15 με 20 ατομα. Ειχε γινει πανικος .
Τι να γινετε αραγε εκεινη η ψυχη?     
 
OP
OP
V

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
το dolls μπορει να εκλεισε αλλα ανοικσε αλλο(κολλησα αυτη τη στιγμη με το ονομα) στο λιμανι με καλες προδιαγραφες για καβαλα....δεν πηγα ακομα αλλα ακοθσα τα καλυτερα...οπιος εχει παραπανω πληροφοριες ασ τις πει..

Υπάρχει καταχωρημένο στον κατάλογο το εν λόγω στριπτιζάδικο στην Ιχθυόσκαλα  :)
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
Παρακαλώ όποιος έχει περισσότερες πληροφορίες για το www.bourdela.com/content/view/675/222/]Taboo[/url] ή για οποιοδήποτε άλλο μαγαζί στη Καβάλα, ας τις μοιραστεί μαζί μας ώστε να ανανεωθούν και οι καταλόγοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom