Νέα

STRING Men's Club Gazi

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα STRING Men's Club Gazi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kot_21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
28
Like
31
Πόντοι
0
Αν εχει κάποιος ινστα από Κάρλα να δω αν είναι αυτή μην κάνουμε τσάμπα επίσκεψη στο ίδρυμα
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.019
Πόντοι
3.446
Δλδ από ότι καταλαβαίνω από τα λεγόμενα των φίλων το μαγαζί έχει γίνει μπριζολαδικο με καταστατικό. Καλό αυτό. Για κάνετε και μια σύντομη περιγραφή στο ρόστερ όσοι έχετε πάει πρόσφατα
μέτρια πράγματα......δεν υπήρξε ούτε μία που να πω....πω πω τι πουτανάρα για πούτσα είναι αυτή??? η παλόμα μάλλον έχει φύγει μόνιμα από εκεί.....η χοντρή πρώην κρίστυ ή κριστίνα του γκόλντεν είναι για να πουλάει κάστανα στα σεπόλια , μία....γεμάτη ουκρανή όλγα αν ενθυμούμαι καλά απατεώνισσα τεράστια....μην την πάρετε ούτε για απλό....είναι συνήθως με κοτσιδάκια και έχει φακίδες κοκκινομαλλούσα συνήθως....και γενικά ένας...θλιμμένος χώρος ακατάλληλος για ικανοποίηση των πιο απλών και λιτοδίαιτων μερακλήδων....
Δλδ από ότι καταλαβαίνω από τα λεγόμενα των φίλων το μαγαζί έχει γίνει μπριζολαδικο με καταστατικό. Καλό αυτό. Για κάνετε και μια σύντομη περιγραφή στο ρόστερ όσοι έχετε πάει πρόσφατα
 

dicktracy

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
267
Πόντοι
0
Μιας και βρήκα λίγο χρόνο να γράψω και τα θυμήθηκα, ας πω λίγα λόγια για μια επίσκεψή μου την Πρωτοχρονιά στο
String.

Καταρχάς πρέπει ν'αναφέρω ότι λόγω εορταστικής περίοδο είχαν 10% αύξηση στις τιμές ποτού και χορών.

Η είσοδος με κουπονάκι ήταν 12 ευρώ, με το οποίο έπαιρνες ένα ποτό κι ένα χορό δώρο.
Σχετικά μικρός χώρος.
Κυρίως πιτσιρικάδες είχε, αλλά δεν ήταν γεμάτο.
Οι μόνες όμορφες παρουσίες εκεί μέσα ήταν η Σελένα και η Αλίνα, οι οποίες ήταν συνεχώς απασχολημένες σε χορούς.
Όσο περίμενα δεν ήρθε ούτε μια να μου την πέσει.
Μετά από πολλή αναμονή λοιπόν μέχρι να τη βρω διαθέσιμη, πήρα για χορό τη Σελένα, η οποία όταν αρχικά της έκανα μερικές ερωτήσεις γνωριμίας έδειξε βαριεστημένη και ενοχλημένη και επί τω έργο έκατσε δεν έκατσε ένα λεπτό σε ένα χορό διεκπεραιωτικό.

Δύσκολα θα ξαναπατήσω πόδι εκεί.
 

Geokr07

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα μήπως γνωρίζει κανείς πως λένε μια στριπερ που δουλεύει στο ελιτ στο Γκάζι η οποία είναι ψηλή , γυμνασμενη με μέτριο βυζάκια , αρκετά ταττου , σκουλαρικη στο χείλη νομίζω η οποία στον χώρο είναι πολύ hardcore. Φορούσε μπλε εσώρουχα και μετά έβαλε μαύρα εσώρουχα. Όποιος γνωρίζει ας μου πει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom