Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.592
Κριτικές
190
Like
48.453
Πόντοι
41.443
Φαντάζομαι πως όταν πρωτοπηρες την Λια ήταν μια μπάνικη μιλφαρα σωστά ? διότι από την στιγμή που κρατιέται τόσο καλά για την ηλικία της , φαντάζομαι πως μπορεί να ήταν και πριν μερικά χρόνια


δεν ξερω πως ειναι τωρα συναδελφε,εχω πολλα χρονια να την δω.
τοτε ηταν οντως ομορφη γυναικα,με πολυ καλο προγραμμα και στο μασαζ και στο σεξ.
το μονο αρνητικο που εβρισκα ηταν το πεσμενο στηθος που ειχε,αλλα την ηξερε κι η ιδια την αδυναμια της αυτη,για αυτο και φροντιζε παντα να την κρυβει.
δεν εβγαζε ποτε το σουτιεν δηλ κατα τη διαρκεια της συνεδριας ή απλα τα πεταγε εξω χωρις να το λυσει απο κατω.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.838
Κριτικές
67
Like
3.718
Πόντοι
4.130
δεν ξερω πως ειναι τωρα συναδελφε,εχω πολλα χρονια να την δω.
τοτε ηταν οντως ομορφη γυναικα,με πολυ καλο προγραμμα και στο μασαζ και στο σεξ.
το μονο αρνητικο που εβρισκα ηταν το πεσμενο στηθος που ειχε,αλλα την ηξερε κι η ιδια την αδυναμια της αυτη,για αυτο και φροντιζε παντα να την κρυβει.
δεν εβγαζε ποτε το σουτιεν δηλ κατα τη διαρκεια της συνεδριας ή απλα τα πεταγε εξω χωρις να το λυσει απο κατω.
Αυτο το εχει λύσει τουλάχιστον τα δυομισυ τελευταία χρονια που την ξέρω εγω....
 

mikaelvol

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
55
Like
3
Πόντοι
0
Όντως τώρα υπάρχουν πουτανες που κάνουν μπραντεφερ?ότι καλύτερο αν είναι καμιά δυνατή
 

Koolkat

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2020
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Τρεις φορες στο μαγαζι.

Λια- Οχι πολύ του γούστου μου απο ομορφιά, αλλα καταπληκτικό μασάζ και σε φτιάχνει ωραια.

Σοφι- βύζαρες. Βυζαρες. Βυζαρες. Αλλά πολυ μέτριο μασαζ και οχι πολύ καλη διαθεση.

Βικυ- όμορφη και ντουρασελ! Μέτριο μασάζ καλο καβάλησα
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
528
Πόντοι
21
Έχει πάρει κανεις πρόσφατα τη Ζανα; Την ειδα προχθές φεύγοντας μετά από μισάωρο με Λια - έμπαινα άνετα.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
Θέλω να κάνω μια ερώτηση την οποία την έχω ξανακάνει απλά επειδή αποφάσισα να πάω μέσα στην βδομάδα θα ξαναρωτησω :
Θα πάω στο μαγαζί κανονικά όπως πριν η υπάρχουν υγειονομικά μέτρα ? Ρωτάω διότι παρότι  έχω κάνει συνεύρεση (όχι σε χώρους μασάζ ) δεν ξέρω τι επικρατεί αυτή τι στιγμή στο συγκεκριμένο κατάστημα και στα μασατζιδικα γενικά . Αν μπορεί ας με διαφωτίσει κάποιος εδώ η σε π.μ.
Ευχαριστώ :hi:
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Θέλω να κάνω μια ερώτηση την οποία την έχω ξανακάνει απλά επειδή αποφάσισα να πάω μέσα στην βδομάδα θα ξαναρωτησω :
Θα πάω στο μαγαζί κανονικά όπως πριν η υπάρχουν υγειονομικά μέτρα ? Ρωτάω διότι παρότι  έχω κάνει συνεύρεση (όχι σε χώρους μασάζ ) δεν ξέρω τι επικρατεί αυτή τι στιγμή στο συγκεκριμένο κατάστημα και στα μασατζιδικα γενικά . Αν μπορεί ας με διαφωτίσει κάποιος εδώ η σε π.μ.
Ευχαριστώ :hi:

Δεν σου απανταω για το συγκεκριμενο μαγαζι γιατι δεν το εχω επισκεφτει πρόσφατα. Σε τρια αλλα που εχω παει η κατασταση ειναι ακριβώς οπως πριν κλεισουν, προ κορονοιου...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.838
Κριτικές
67
Like
3.718
Πόντοι
4.130
Θέλω να κάνω μια ερώτηση την οποία την έχω ξανακάνει απλά επειδή αποφάσισα να πάω μέσα στην βδομάδα θα ξαναρωτησω :
Θα πάω στο μαγαζί κανονικά όπως πριν η υπάρχουν υγειονομικά μέτρα ? Ρωτάω διότι παρότι  έχω κάνει συνεύρεση (όχι σε χώρους μασάζ ) δεν ξέρω τι επικρατεί αυτή τι στιγμή στο συγκεκριμένο κατάστημα και στα μασατζιδικα γενικά . Αν μπορεί ας με διαφωτίσει κάποιος εδώ η σε π.μ.
Ευχαριστώ :hi:
Όπως πριν σε γενικές γραμμές. Πριν μπεις σε δωματιο γίνεται εξαερισμός του χωρου, υπαρχει αντισηπτικό σε κάθε δωματιο αλλα μέχρι εκεί. Τίποτα άλλο διαφορετικό.....
 

Lexlex1616

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα!
Πριν αρκετά χρόνια είχα κάνει ένα αξιομνημονευτη μασάζ με απίστευτη λυσαλλεα πιπα με την Θεία Έλενα.
Προφανώς θα έχει σταματήσει τώρα?
Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται?
Δεν μπορώ να ξεχάσω αυτό το μασάζ, πολύ ποιοτικό..
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
163
Like
221
Πόντοι
21
Η Μόνικα (από Συγγρού 40-42) είναι στο κατάστημα?  :think:
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
Αναπολώ εποχές με Μελίνα μεγάλη μάστορια στην πιπα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
σκεφτομαι να παω , τι ηλικιες παιζουν στο συγκεκριμενο μαγαζι ? μπορει να με διαφωτισει καποιος ? ουε μια φωτογραφεια δεν μπορω να βρω
 

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
πατημενα 'αντα δηλαδη ? παιδια εχω τραυματικες εμπειριες με τι ειδα σε αλλα μασατζιδικα φοβαμαι να ξαναπαω
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
Που βρίσκεται αυτή η έκφυλη καυλομιλφάρα Μελίνα? Μεγάλη μαστόρισα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom