Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
σε καυλωνει εννοείς προφανώς.

Γιατί αυτην δεν την έχω δει στ αλήθεια να καβλωνει πότε...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.698
Πόντοι
4.130
σε καυλωνει εννοείς προφανώς.

Γιατί αυτην δεν την έχω δει στ αλήθεια να καβλωνει πότε...
Είσαι άδικος! Και καυλωνει και χύνει, όχι συχνά αλλα συμβαίνει. Κυρίως στα προγράμματα των 100.
Σε αυτη τη δουλειά θα πίστευα περισσότερο όσες το κάνουν μια στα τόσα παρα όσες υποτίθεται ότι τελειώνουν με ολους.....
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
πέρασα προσφατα, είδα αυτή την Βικτώρια....μουναρα

Δεν την πήρα γιατι προτίμησα μια από τις παλιές, όμως μου άνοιξε η όρεξη.

 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
269
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Οι 2 εκτονωσεις ποσο κοστιζουν στο συγκεκριμενο?
 

Elbabinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
9
Like
240
Πόντοι
280
Συνήθως +20€ στο πρόγραμμα που έχεις πάρει
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
Καλησπέρα σε όλους!!! Πρόσφατη επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί θέλοντας αυτή την φορά να βρεθώ με μια αρκετά νεαρή κοπέλα (όπως είχα γράψει στο νήμα την προηγούμενη φορά) .Έχω να πω ότι μου κέντρισαν το ενδιαφέρον η Μαρία και η Ειρήνη αλλά δεν πέρασα με καμία από τις 2 διότι η Μαρία ήταν στην υποδοχή και είχε κλεισμένο ραντεβού (όταν την ρώτησα αν γίνεται να περάσουμε μαζί με την παρέλαση των κοριτσιών), ενώ η Ειρήνη δεν συμμετείχε στην παρέλαση, περίμενε και αυτή κάποιο ραντεβού της, απλά έτυχε να την δω την ώρα που μπήκα μέσα στο κατάστημα. Θα ήθελα να ρωτήσω όποιον μπορεί και θέλει να μου απαντήσει αν αξίζουν οι συγκεκριμένες κοπέλες (και στο μασάζ και εννοείτε στις άλλες παροχές που προσφέρει το κατάστημα)η αν το γεγονός ότι είναι όμορφες παρουσίες δεν λέει τίποτα?
(Για την ιστορία πέρασα με την Μόνικα διότι αφού πήγα που πήγα στο συγκεκριμένο οίκημα και αφού δεν πέρασα με κάποια από αυτές τις δύο επέλεξα την ασφαλή επιλογή που λέγεται Μόνικα από την πρώτη συνάντηση)
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Εντυπώσεις από το περυσινό καλοκαίρι όταν είχαν πρωτοέλθει. Προσωπικά πέρασα καλύτερα με τη Μαρία και πιθανόν να ξαναπήγαινα μαζί της. Πρόσφατα που την είδα στο σαλόνι μου φάνηκε πιο παχιά και αρκετά αλλαγμένη. Σε υπηρεσίες υστερούσαν σε σχέση με τις παλιότερες και μεγαλύτερες. Η Ειρήνη πιο χειριστική αφού με έπρηξε για διπλό μετά μου είπε ότι δεν της αρέσει να τη γλύφουν και στην εύλογη απορία μου τότε τι θα κάνουμε στο διπλό κατάλαβε τη γκάφα της και προσπάθησε να τα μπαλώσει. Η πρώτη φορά μαζί της είχε άρωμα ξεπέτας που δεν το έχω συνηθίσει σε αυτό το μαγαζί. Δύσκολα θα ξαναπάω μαζί της. Για να μην την αδικήσω στο μασάζ είναι καλύτερη από τη Μαρία.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.698
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα σε όλους!!! Πρόσφατη επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί θέλοντας αυτή την φορά να βρεθώ με μια αρκετά νεαρή κοπέλα (όπως είχα γράψει στο νήμα την προηγούμενη φορά) .Έχω να πω ότι μου κέντρισαν το ενδιαφέρον η Μαρία και η Ειρήνη αλλά δεν πέρασα με καμία από τις 2 διότι η Μαρία ήταν στην υποδοχή και είχε κλεισμένο ραντεβού (όταν την ρώτησα αν γίνεται να περάσουμε μαζί με την παρέλαση των κοριτσιών), ενώ η Ειρήνη δεν συμμετείχε στην παρέλαση, περίμενε και αυτή κάποιο ραντεβού της, απλά έτυχε να την δω την ώρα που μπήκα μέσα στο κατάστημα. Θα ήθελα να ρωτήσω όποιον μπορεί και θέλει να μου απαντήσει αν αξίζουν οι συγκεκριμένες κοπέλες (και στο μασάζ και εννοείτε στις άλλες παροχές που προσφέρει το κατάστημα)η αν το γεγονός ότι είναι όμορφες παρουσίες δεν λέει τίποτα?
(Για την ιστορία πέρασα με την Μόνικα διότι αφού πήγα που πήγα στο συγκεκριμένο οίκημα και αφού δεν πέρασα με κάποια από αυτές τις δύο επέλεξα την ασφαλή επιλογή που λέγεται Μόνικα από την πρώτη συνάντηση)
Προσωπική μου πρόταση να κανεις αλλη επιλογή στο συγκεκριμένο μαγαζι απο τη Μαρία..
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
Προσωπική μου πρόταση να κανεις αλλη επιλογή στο συγκεκριμένο μαγαζι απο τη Μαρία..
Για την Ειρήνη τι έχετε να πείτε αξίζει η δεν? Όσον αφορά την Μαρία γιατί είστε κατηγορηματικοί ?
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
Εντυπώσεις από το περυσινό καλοκαίρι όταν είχαν πρωτοέλθει. Προσωπικά πέρασα καλύτερα με τη Μαρία και πιθανόν να ξαναπήγαινα μαζί της. Πρόσφατα που την είδα στο σαλόνι μου φάνηκε πιο παχιά και αρκετά αλλαγμένη. Σε υπηρεσίες υστερούσαν σε σχέση με τις παλιότερες και μεγαλύτερες. Η Ειρήνη πιο χειριστική αφού με έπρηξε για διπλό μετά μου είπε ότι δεν της αρέσει να τη γλύφουν και στην εύλογη απορία μου τότε τι θα κάνουμε στο διπλό κατάλαβε τη γκάφα της και προσπάθησε να τα μπαλώσει. Η πρώτη φορά μαζί της είχε άρωμα ξεπέτας που δεν το έχω συνηθίσει σε αυτό το μαγαζί. Δύσκολα θα ξαναπάω μαζί της. Για να μην την αδικήσω στο μασάζ είναι καλύτερη από τη Μαρία.
Προφανώς και η Μαρία δεν συγκρίνετε με τις παλιές καραβάνες , είναι λογικό αυτό ... Είναι τουλάχιστον  πρόθυμη η ξινη? (Για την Ειρήνη δεν θέλω να μου πεις κάτι άλλο ήσουν σαφέστατος σε αυτά που έγραψες )
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
Παιδιά σας ρωτάω όλους γιατί όπως είπα θέλω απόψεις και γνώμες  για τις κύριες αυτές ώστε να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα όταν ξαναπάω στο συγκεκριμένο μαγαζί ..
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
56
Like
6.170
Πόντοι
3.556
Ξυνη δεν ειναι φιλε. Οταν ομως το μαγαζι εχει Λια και Σοφι(αυτες τις τρεις εχω δοκιμασει, καποια στιγμη αν βρω χρονο, θ ανεβασω μια συνολικη κριτικη) , ε.....
Οπως και να το κανουμε.... Δεν συγκρινεται
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.698
Πόντοι
4.130
Προφανώς και η Μαρία δεν συγκρίνετε με τις παλιές καραβάνες , είναι λογικό αυτό ... Είναι τουλάχιστον  πρόθυμη η ξινη? (Για την Ειρήνη δεν θέλω να μου πεις κάτι άλλο ήσουν σαφέστατος σε αυτά που έγραψες )
Η Μαρία είναι αρκετα sexy παρουσία στο σαλόνι ειδικα όταν βγαίνει με τη ρόμπα με το μισό βυζι εξω....όταν φύγει η ρόμπα και τα τακούνια τα πράγματα αλλάζουν...
Στο σεξ λίγα πράγματα και στο μασαζ πολυ μακρυά απο τις γκουρού του μαγαζιού Λια, Μονικα, Ελένη, Βερόνικα και για κάποιους Σοφη (εγω δεν έχω παει μαζί της).
Αν θέλεις κατι πιο νεανικό και καλο πακέτο συνολικά θα σου πρότεινα τη Βερόνικα.
Πέραν των παραπάνω υπάρχουν και τα προσωπικα γούστα και περί ορέξεως...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Η Μαρία είναι αρκετα sexy παρουσία στο σαλόνι ειδικα όταν βγαίνει με τη ρόμπα με το μισό βυζι εξω....όταν φύγει η ρόμπα και τα τακούνια τα πράγματα αλλάζουν...
Στο σεξ λίγα πράγματα και στο μασαζ πολυ μακρυά απο τις γκουρού του μαγαζιού Λια, Μονικα, Ελένη, Βερόνικα και για κάποιους Σοφη (εγω δεν έχω παει μαζί της).
Αν θέλεις κατι πιο νεανικό και καλο πακέτο συνολικά θα σου πρότεινα τη Βερόνικα.
Πέραν των παραπάνω υπάρχουν και τα προσωπικα γούστα και περί ορέξεως...

η Βερόνικα είναι ομορφούλα και καλή στο πρόγραμμα
έχει την κοιλίτσα της όμως....η οποία σε σχέση με το μπόι της είναι μεγάλη.

ενώ η Σόφη , είναι ψηλή και πιο χοντρή , αλλά δεν της φαίνεται...

πάντως είναι καλές και οι δύο.



 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Παιδιά σας ρωτάω όλους γιατί όπως είπα θέλω απόψεις και γνώμες  για τις κύριες αυτές ώστε να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα όταν ξαναπάω στο συγκεκριμένο μαγαζί ..
Πρόβλημα ξυνίλας όλα αυτά τα χρόνια μόνο μία μου έβγαλε σε αυτό το μαγαζί.
Και η Μαρία και η Ειρήνη ακολουθούν τα στάνταρ συμπεριφοράς που μάλλον είναι κανόνας εκεί.
Από εκεί και πέρα είναι θέμα χημείας και μέρας.
Με αυτή που εγώ τη βρίσκω περισσότερο εσύ γράφεις ότι δεν ταιριάξατε.
Αυτή που εμένα μου φάνηκε ότι ήταν εκτός κλίματος μαγαζιού από άλλο συνάδελφο πήρε δέκα σε όλα.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.442
Πόντοι
7.415
παω τοσο καιρο εκει,εχω γραψει 4-5 κριτικες αλλα δεν εχω παρει ποτε Λια και ειμαι και μιλφακιας! μαλακια εχω κανει λετε ετσι?
ελεγα την επομενη φορα που θα παω,να κλεισω ραντεβου με Λια και να σκασω 100ρικο,να με φερει στα ισια μου!
εχουν γραφτει πολλα καλα για τη Λια...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
παω τοσο καιρο εκει,εχω γραψει 4-5 κριτικες αλλα δεν εχω παρει ποτε Λια και ειμαι και μιλφακιας! μαλακια εχω κανει λετε ετσι?
ελεγα την επομενη φορα που θα παω,να κλεισω ραντεβου με Λια και να σκασω 100ρικο,να με φερει στα ισια μου!
εχουν γραφτει πολλα καλα για τη Λια...

Και γιατί αγαπητέ να σκάσεις 100άρα? Δώσε 80 και εξηγήσου από πριν τι θέλεις.. Μην τα δίνετε αμάσητα τα +20άρια..
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.442
Πόντοι
7.415
δικιο εχεις αλλα παω για δυο πιστολιες και ιδιαιτερη περιποιηση-χαλαρωση 1 ωρας.
τωρα αυτο που με απασχολει ειναι να τα δωσω σε καποια που να αξιζει. η λια απ'οσο βλεπω
ειναι δυνατη επιλογη.
 

emounitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2013
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
0
Μιας και η κριτικη δεν ανεβηκε ποτε, γραφω εδω. Περασμα προσφατα με Βικτωρια. Εκπληκτικη εμφανισιακα και τυγχανει προσιτη στη συμπεριφορα της. Στο μασαζ προσαρμοζετε στα θελω του πελατη. Εμενα με ελιωσε. Στο δευτερο μερος ακομα καλυτερη, οπου το νεαρο της ηλικιας μαζι με την καυλα της, δημιουργουν ενα εκρηκτικο μιγμα. Γενικα ισχυουν αυτα που εγραψαν οι προηγουμενοι, πανω κατω. Το μαγαζι απεκτησε αυτο που του ελειπε, δηλαδη καλο μασαζ σε μικρες ηλικιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom