Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
549
Like
630
Πόντοι
86
H Mαρια με το πολυ σπαστο μαυρο μαλλι αδυνατη που ηταν. Σταματησε ??  και ξεκινησε καριερα σε στουντιο ?
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Παιδιά μην μπερδέψουμε τις Μαρίες.
Την Μαρία την ξανθιά από Αλβανία λέμε που λέει Ελληνίδα και δούλευε Συγγρού και μακαρίου.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
549
Like
630
Πόντοι
86
αλλον νταλον οτι να ναι.... ρε φιλε μπεs στο νημα ιεροδουλεs αθηνα , maria kore αν το θυμαμαι σωστα και το γραφω σωστα ειναι το ονομα τηs, μπεs στο νημα, δουλευει σε στουντιο. Ειναι ολοιδια σωμα και μαλλια με την Μαρια ( εαν γραφω σωστα το ονομα τηs κοπελλαs ) που ηταν στο μαγαζι Στ.29
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Η Μελίνα, μια ξανθια μιλφάρα μες την καύλα που ήταν παλιά, ξέρουμε που βρίσκεται?
Θυμάμαι τα γαμήσια μαζί της και τον παίζω για πάρτη της...

Ξεχασε την εδω και κανα δυο τρια χρονια γυρισε πισω στην πατριδα τηs κλπ κλπ κλπ .....!!!
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
αλλον νταλον οτι να ναι.... ρε φιλε μπεs στο νημα ιεροδουλεs αθηνα , maria kore αν το θυμαμαι σωστα και το γραφω σωστα ειναι το ονομα τηs, μπεs στο νημα, δουλευει σε στουντιο. Ειναι ολοιδια σωμα και μαλλια με την Μαρια ( εαν γραφω σωστα το ονομα τηs κοπελλαs ) που ηταν στο μαγαζι Στ.29
Δεν μπορώ να καταλαβω το λογο της επιθετικοτητας και της αγανάκτησης;
Δεν ειναι αυτη η κοπελα που ψάχνω. Εγω λεω ξανθια τατουαζ παλια ακροπολη και δάφνη
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
μάγκες το έχετε γαμήσει εδω μέσα με την Μαρία.

κάντε κάπου αλλού την κουβέντα
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Χρειάζεται μια ανανέωση το μαγαζί.... πολλά ίδια κορίτσια πολύ καιρο.. με την αγάπη μου.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Και με ανεβασμένο μέσο όρο ηλικίας σε σχέση με αντίστοιχα μαγαζιά (Συγγρού 40-42, Φραντζή 2 κλπ). Βέβαια στον αντίποδα μετράει και η ποιότητα υπηρεσιών που προσφέρουν συγεκριμένες κοπέλλες (Λία , Μόνικα) που αποτελούν τα δυνατά χαρτιά ...
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Καλημέρα! Σήμερα θα είναι η ζανα στο μαγαζί; Λέω να δοκιμάσω..
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
67
Like
3.714
Πόντοι
4.130
Και με ανεβασμένο μέσο όρο ηλικίας σε σχέση με αντίστοιχα μαγαζιά (Συγγρού 40-42, Φραντζή 2 κλπ). Βέβαια στον αντίποδα μετράει και η ποιότητα υπηρεσιών που προσφέρουν συγεκριμένες κοπέλλες (Λία , Μόνικα) που αποτελούν τα δυνατά χαρτιά ...
Τα Συγγρου 40 και Φραντζή 2 δεν είναι μασαζερι. Κάθε μέρα γράφονται κριτικές ποσό τέλειες είναι κάποιες για τις οποίες έχω προσωπική αποψη και διατηρώ επιφυλάξεις. Και εδώ βέβαια απο τη Λια και ίσως τη Μονικα (όπως γράφετε εγω δεν την ξέρω) μέχρι τις άλλες υπαρχει ένα φαράγγι....
 

gr777

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Τα Συγγρου 40 και Φραντζή 2 δεν είναι μασαζερι. Κάθε μέρα γράφονται κριτικές ποσό τέλειες είναι κάποιες για τις οποίες έχω προσωπική αποψη και διατηρώ επιφυλάξεις. Και εδώ βέβαια απο τη Λια και ίσως τη Μονικα (όπως γράφετε εγω δεν την ξέρω) μέχρι τις άλλες υπαρχει ένα φαράγγι....
Δύσκολο να δοκιμάσεις....
Δύσκολο να δοκιμάσεις....
καλησπερα ήθελα να ρωτήσω η Λία είναι τόσο καλή σε 1ο και 2ο γύρω με την Μόνικα που έχω κάνει δεν ενθουσιάστηκα ευχαριστώ
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
67
Like
3.714
Πόντοι
4.130
καλησπερα ήθελα να ρωτήσω η Λία είναι τόσο καλή σε 1ο και 2ο γύρω με την Μόνικα που έχω κάνει δεν ενθουσιάστηκα ευχαριστώ
Αν σε καλύπτει απο εμφανιση η Λια, τότε δοκίμασε άφοβα. Οι καλύτερες υπηρεσιες της αγοράς!
 

gr777

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Αν σε καλύπτει απο εμφανιση η Λια, τότε δοκίμασε άφοβα. Οι καλύτερες υπηρεσιες της αγοράς!
Ευχαριστώ πολυ είμαι μεταξύ Έλενας απο μπακνανα και Λίας απο τις κριτικές ποια θα πρότεινες  θα ήθελα και της δύο αλά λόγω οικονομικών Πρέπει να κάνω επιλογή.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
67
Like
3.714
Πόντοι
4.130
Ευχαριστώ πολυ είμαι μεταξύ Έλενας απο μπακνανα και Λίας απο τις κριτικές ποια θα πρότεινες  θα ήθελα και της δύο αλά λόγω οικονομικών Πρέπει να κάνω επιλογή.
Λια με κλειστά μάτια......τουλάχιστον απο εμφανιση για αρχή....
 

gggeee

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
0
μην την θεοποιείτε ρε σεις τη Λια...οκ καλή είναι αλλά είναι μεγάλη γυναίκα. Μην τρελαθούμε και αυτή μαζί μας.

Έλεος...

Να ρωτήσω για την Αντριάνα?
Από εμφάνιση είναι καλή...μέσα το δωμάτιο τί λέει?

Τη Βίκυ έχω χάσει τελευταία, ξέρει κανείς πού βρίσκεται?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
67
Like
3.714
Πόντοι
4.130
μην την θεοποιείτε ρε σεις τη Λια...οκ καλή είναι αλλά είναι μεγάλη γυναίκα. Μην τρελαθούμε και αυτή μαζί μας.

Έλεος...

Να ρωτήσω για την Αντριάνα?
Από εμφάνιση είναι καλή...μέσα το δωμάτιο τί λέει?

Τη Βίκυ έχω χάσει τελευταία, ξέρει κανείς πού βρίσκεται?
Η ερώτηση αφορούσε μια σύγκριση. Στη σύγκριση απάντησα. Πέραν αυτού στο κομμάτι καθαριότητα, μασαζ και δεύτερο μέρος εγω δεν ξέρω καλύτερη στο συνδυασμό. Υπάρχουν κουκλάρες που δεν ξέρουν μασαζ η δεν είναι πολυ καθαρές η δεν έχουν τον ίδιο σεβασμό στον πελάτη. Στο πακέτο είναι άψογη. Γι αυτο ειπα αν τον καλύπτει η εμφανιση....
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Η ερώτηση αφορούσε μια σύγκριση. Στη σύγκριση απάντησα. Πέραν αυτού στο κομμάτι καθαριότητα, μασαζ και δεύτερο μέρος εγω δεν ξέρω καλύτερη στο συνδυασμό. Υπάρχουν κουκλάρες που δεν ξέρουν μασαζ η δεν είναι πολυ καθαρές η δεν έχουν τον ίδιο σεβασμό στον πελάτη. Στο πακέτο είναι άψογη. Γι αυτο ειπα αν τον καλύπτει η εμφανιση....

Θα συμφωνήσω απόλυτα όπως κ για Μόνικα...Η απορία μου είναι για τον ποθο του απαγορευμένου στο παρελθόν (Ζαννα!!)....Τελικά μπαίνει στο δωμάτιο ή επιλεκτικά;;;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
67
Like
3.714
Πόντοι
4.130
Θα συμφωνήσω απόλυτα όπως κ για Μόνικα...Η απορία μου είναι για τον ποθο του απαγορευμένου στο παρελθόν (Ζαννα!!)....Τελικά μπαίνει στο δωμάτιο ή επιλεκτικά;;;
Απο οσο έχω καταλάβει πολυ επιλεκτικά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom