Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.072
Πόντοι
4.365

Αποστολης1978

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα. Είμαι νέο μέλος και έχω διαβάσει τα καλύτερα για αυτό το κατάστημα. Θα ήθελα την γνώμη σας για το ποια μου προτείνετε να περάσω μια ώρα μαζί της; Γνωρίζω πως τα γούστα ποικίλουν και θα υπενθυμίσω πως μου αρέσουν οι ξανθιές, νέες και αδύνατες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα στην παρέα. Είμαι νέο μέλος και έχω διαβάσει τα καλύτερα για αυτό το κατάστημα. Θα ήθελα την γνώμη σας για το ποια μου προτείνετε να περάσω μια ώρα μαζί της; Γνωρίζω πως τα γούστα ποικίλουν και θα υπενθυμίσω πως μου αρέσουν οι ξανθιές, νέες και αδύνατες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Καλός όρισες αγαπητέ !
Ξανθιά με αυτά τα προσόντα που ζητάς σου προτείνω την Βίκυ . Είναι νέα κοπέλα , περίπου 28 ετών , ξανθιά , πολύ ωραίο σώμα , ψιλά όμορφα πόδια , ωραίο στήθος 4 θα έλεγα λεπτή μέση , και ωραίο κωλο .
Η Βίκυ είναι χρόνια στο κατάστημα , προσέχει τον κάθε πελάτη ξεχωριστά , καλό κορίτσι , ευχάριστη και ευγενική !!!
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
23
Like
5.010
Πόντοι
2.846
Γέροντα μην ξεχνάμε τη Βίκη από Μπουμπουλίνας και Στουρνάρη. Και τα αρχίδια μέσα!
Ειναι η ιδια Βικυ που προτεινει ο Windows στο ν Αποστολη; Ρε γ..... νομιζω οτι τη συναντησα αλλα δε θυμαμαι τι πιπα μουκανε!!!. Λες ...μηπως πρεπει να ξαναπαω  :think: Επαναληψη μητηρ της μαθησεως! 
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.072
Πόντοι
4.365
Ειναι η ιδια Βικυ που προτεινει ο Windows στο ν Αποστολη; Ρε γ..... νομιζω οτι τη συναντησα αλλα δε θυμαμαι τι πιπα μουκανε!!!. Λες ...μηπως πρεπει να ξαναπαω  :think: Επαναληψη μητηρ της μαθησεως! 

Καμία σχέση. Έχει αποσυρθεί εδώ και χρόνια
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καμία σχέση. Έχει αποσυρθεί εδώ και χρόνια
Ναι σωστά ! Έχουν περάσει πάνω από 5 χρόνια που σταμάτησε .
Την θυμάμαι στο Σ 54 , δούλεψε με την Ζανα . Νέα τότε , ωραίο σώμα , ,γυναίκαρα η τότε Βίκυ .
Πήγε Μπουμπουλίνας και αργότερα Στουρνάρη για λίγο καιρό , όπου δεν τα πήγε καλά , είχε προβλήματα με την υγεία της , με τα οικονομικά της , πήρε κιλά , τα παράτησε και γύρισε στη χώρα της μάλλον .
 

arxangelos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα,

θα ήθελα να εκφράσω κάποιες απορίες όποιος μπορεί να με κατατοπίσει.

Θα ήθελα να επισκεφθώ το ενλόγο κατάστημα, για την εμπειρία καθώς με ψήσαν οι κριτικές πάρα πολύ.
Απλά λόγο ηλικίας και άγχους κολλαώ στο να ανέβω τις σκάλες.
Θα φανεί κάπως στο κατάστημα αν ένας νέος 24 χρονών πάει εκεί και επίσης πώς μπορώ να διώξω το άγχος
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα στην ομάδα,

θα ήθελα να εκφράσω κάποιες απορίες όποιος μπορεί να με κατατοπίσει.

Θα ήθελα να επισκεφθώ το ενλόγο κατάστημα, για την εμπειρία καθώς με ψήσαν οι κριτικές πάρα πολύ.
Απλά λόγο ηλικίας και άγχους κολλαώ στο να ανέβω τις σκάλες.
Θα φανεί κάπως στο κατάστημα αν ένας νέος 24 χρονών πάει εκεί και επίσης πώς μπορώ να διώξω το άγχος
24 χρονων και κολας στις σκαλες?ε ρε τι θα ακουσω.νεε μου ,να εισαι αποφασισμενος οτι θελεις και πας να γαμισεις και να αναζωογωνιθεις με το μασαζ και δεν θα εχεις αγχος.στο μαγαζι δεν βλεπουν ηλικιες.ισα ισα που καμμια μιλφαρα θα βλεπει ξερολουκουμο,πιστευοντας σε πουτσα κονταρι.τραβα αποφασισμενος.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Καλησπέρα στην ομάδα,

θα ήθελα να εκφράσω κάποιες απορίες όποιος μπορεί να με κατατοπίσει.

Θα ήθελα να επισκεφθώ το ενλόγο κατάστημα, για την εμπειρία καθώς με ψήσαν οι κριτικές πάρα πολύ.
Απλά λόγο ηλικίας και άγχους κολλαώ στο να ανέβω τις σκάλες.
Θα φανεί κάπως στο κατάστημα αν ένας νέος 24 χρονών πάει εκεί και επίσης πώς μπορώ να διώξω το άγχος
μην κολλάς...24 χρονών..τούμπες θα κάνουνε από την χαρά τους!!
 

arxangelos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
σε ευχαριστω για την απαντηση.

γενικα δεν το χω με αυτα και λεω μην τους φανει καπως.
εχω σχεση πολυ καιρο και θελω μια αλλαγη, διαβασα και για τα τζακουζι και τις 2 μαζι και μου τρεξανε τα σαλια.
αλλα ειμαι λιγο χεσταρικος σε αυτα

σε αυτους που εχουν παει εχει καποια με ψηλα λεπτα ποδια ;
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.261
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
σε ευχαριστω για την απαντηση.

γενικα δεν το χω με αυτα και λεω μην τους φανει καπως.
εχω σχεση πολυ καιρο και θελω μια αλλαγη, διαβασα και για τα τζακουζι και τις 2 μαζι και μου τρεξανε τα σαλια.
αλλα ειμαι λιγο χεσταρικος σε αυτα

σε αυτους που εχουν παει εχει καποια με ψηλα λεπτα ποδια ;

Φιλαρακι αν εισαι 24 μπες μεσα βρες μια που σου αρεσει και δωστης το μουνι στο χερι.

Αλλα επιδη η ελλε-ι-νιδα που εμπλεξες σε εχει κανει  λιγο φλουφλη θα σου προτεινα να πας με μια κοπελα την πρωτη φορα και μετα να αρχισεις τα κασκαντεριλικια με δυο και τζακουζι

Δες το σαν πρωτο ραντεβου ... γιατι ετσι ειναι απλα διαλεγεις και περνεις χωρις τις μαλακιες που σου επιβαλουν οι γκομενες

Τα κοριτσια ειναι φιλικα ... μην μασας...!

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.643
Κριτικές
36
Like
35.251
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα στην ομάδα,

θα ήθελα να εκφράσω κάποιες απορίες όποιος μπορεί να με κατατοπίσει.

Θα ήθελα να επισκεφθώ το ενλόγο κατάστημα, για την εμπειρία καθώς με ψήσαν οι κριτικές πάρα πολύ.
Απλά λόγο ηλικίας και άγχους κολλαώ στο να ανέβω τις σκάλες.
Θα φανεί κάπως στο κατάστημα αν ένας νέος 24 χρονών πάει εκεί και επίσης πώς μπορώ να διώξω το άγχος
Αν κολλωνεις να ανέβεις τις σκάλες, πάρε το ανσανσερ :grin:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.072
Πόντοι
4.365
Ναι σωστά ! Έχουν περάσει πάνω από 5 χρόνια που σταμάτησε .
Την θυμάμαι στο Σ 54 , δούλεψε με την Ζανα . Νέα τότε , ωραίο σώμα , ,γυναίκαρα η τότε Βίκυ .
Πήγε Μπουμπουλίνας και αργότερα Στουρνάρη για λίγο καιρό , όπου δεν τα πήγε καλά , είχε προβλήματα με την υγεία της , με τα οικονομικά της , πήρε κιλά , τα παράτησε και γύρισε στη χώρα της μάλλον .

Σωστά αυτή λέω. Ασύλληπτη πίπα. Θυμάμαι που είχε δακρύσει στη προσπάθεια να βάλει και τις μπάλες μέσα. Πραγματικά με συγκινούσε ο επαγγελματισμός της..

Πάντως πρέπει να έχει αποσυρθεί καμιά δεκαριά χρόνια νομίζω..
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.087
Κριτικές
27
Like
19.380
Πόντοι
5.946
σε πίπωνε και σε διαπερνούσε ηλεκτρικό ρεύμα...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.838
Κριτικές
67
Like
3.714
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα στην ομάδα,

θα ήθελα να εκφράσω κάποιες απορίες όποιος μπορεί να με κατατοπίσει.

Θα ήθελα να επισκεφθώ το ενλόγο κατάστημα, για την εμπειρία καθώς με ψήσαν οι κριτικές πάρα πολύ.
Απλά λόγο ηλικίας και άγχους κολλαώ στο να ανέβω τις σκάλες.
Θα φανεί κάπως στο κατάστημα αν ένας νέος 24 χρονών πάει εκεί και επίσης πώς μπορώ να διώξω το άγχος
Σε στουντιο πας? Αν ναι δεν εχει ουσιαστική διαφορα...
Το κλίμα εδώ είναι σαφώς πιο φιλικό και ρελαξατο....
 

Αποστολης1978

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Καλός όρισες αγαπητέ !
Ξανθιά με αυτά τα προσόντα που ζητάς σου προτείνω την Βίκυ . Είναι νέα κοπέλα , περίπου 28 ετών , ξανθιά , πολύ ωραίο σώμα , ψιλά όμορφα πόδια , ωραίο στήθος 4 θα έλεγα λεπτή μέση , και ωραίο κωλο .
Η Βίκυ είναι χρόνια στο κατάστημα , προσέχει τον κάθε πελάτη ξεχωριστά , καλό κορίτσι , ευχάριστη και ευγενική !!!
Καλησπέρα φίλε windows. Πέρασα από το κατάστημα σήμερα με την Βίκυ και ήταν όπως τα περιγράφεις. Η κοπέλα έχει κορμάρα και είναι πολύ επαγγελματίας. Πέρασα μια ώρα μαζί της όνειρο
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλησπέρα φίλε windows. Πέρασα από το κατάστημα σήμερα με την Βίκυ και ήταν όπως τα περιγράφεις. Η κοπέλα έχει κορμάρα και είναι πολύ επαγγελματίας. Πέρασα μια ώρα μαζί της όνειρο
Δοκίμασε Ξενια , άλλο κορμί, γεματουλα με πλούσιο στήθος , πολύ γλυκιά , ελληνίδα !
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
Τι ώρα κλείνετε σήμερα? Η Ξένια είναι εκεί?
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
528
Πόντοι
21
Η Ζανα μπαίνει στο δωματιο με ραντεβου μόνο η καθόλου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom