Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kostantinos2018

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Μενει να μαθω τις ωρες της.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες!
Παρακαλώ, φίλε μου.
Να καλέσεις στο κατάστημα να σε ενημερώσουν, εγώ αυτό κάνω πάντα και κλείνω ραντεβού για να είναι διαθέσιμη η θεραπεύτρια που με  καυλώνει.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Αφορα την Σόφη

Το κορίτσι χθες που πέρασα εκτελούσε και χρέη υποδοχής, οπότε αφού ολοκληρώθηκε η πασαρέλα , επέλεξα την ίδια γιατί ήταν πιο πολύ του γούστου μου,με υποδέχτηκε με πολλοί νάζι και σασπένς με οδήγησε στα ενδότερα .... όπου και την περίμενα κάνοντας ένα ντουζάκι... μου δήλωσε δε Ελληνίδα από Σαντορίνη και μαμά .

Γυναίκα ώριμη με μεγάλο στήθος,κορμί λαμπάδα ,σε στυλ νταρντάνας και καθημερινό πρόσωπο... Είναι περιποιημένη για την ηλικία τις με απαλή επιδερμίδα και πολλοί προσεγμένο μακιγιάζ!

Μετά από λίγα λεπτά ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε με Μασάζ και περιποίηση στα άκρα,τον αυχένα,τις πλάτες και γενικά όπου χρειαζόταν να είναι χαλαρή ήταν και όπου χρειαζόταν να βάλει λίγο δύναμη έβαζε...Το μασάζ κράτησε περίπου δεκαπέντε λεπτά όπου αφαίρεσε τα ρούχα τις και έμεινε με τα μαύρα sexy εσώρουχα , με κάποια χάδια στην ευαίσθητη περιοχή ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά. Φιλιά στα αυτιά μου και στο λαιμό αλλά και σε όλο το σώμα ήταν η συνέχεια...Κατέβηκε στην ευαίσθητη περιοχή όπου προσέφερε καραμέλωμα για ώρα...Λίγη περιποίηση και από μέρους μου με πιπίλισμα στο στήθος της για λίγα δευτερόλεπτα αλλά και στο λαιμό της!

Έναρξη του στοματικού,αρκετά καλό με ήρεμες κινήσεις και λίγη χρήση χεριού.Πέρασμα του προφυλακτικού,λίγο ακόμη στοματικό πριν ξεκινήσουμε το σεξ!Χωρίς ίχνος βιασύνης παρόλο που ουσιαστικά είχε ολοκληρωθεί το μισάωρο πρόγραμμα μάζεψε τα εσώρουχά της και μιλήσαμε για λίγο...

Αφού έκανα ντουζάκι και ντύθηκα με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα όπου και με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας!

Συμπερασματικά πέρασα ένα ατελείωτο - όμορφο μισάωρο με τη Σόφι.
Πέρα από την περιποίηση της είναι και χαλαρός άνθρωπος και μπορείς να συζητήσεις και κάτι κατά τη διάρκεια του μασάζ...

Αυτά για τη Σόφι,την οποία σε όποιον του αρέσει εμφανισιακά την προτείνω ανεπιφύλαχτα ,τώρα κάποιοι άλλοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη αυτά είναι γούστα και περί ορέξεως κολοκυθόπιτα !
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Αφορα την Σόφη

Το κορίτσι χθες που πέρασα εκτελούσε και χρέη υποδοχής, οπότε αφού ολοκληρώθηκε η πασαρέλα , επέλεξα την ίδια γιατί ήταν πιο πολύ του γούστου μου,με υποδέχτηκε με πολλοί νάζι και σασπένς με οδήγησε στα ενδότερα .... όπου και την περίμενα κάνοντας ένα ντουζάκι... μου δήλωσε δε Ελληνίδα από Σαντορίνη και μαμά !
Ολόκληρη περιγραφή Μανώλη :) Είναι γνωστό ότι όλα τα κορίτσια διαβάζουν στο φόρουμ και η Σοφή θα χαρεί όταν θα το διαβάσει ! Η Σοφή είναι μητέρα και είναι όντος από Σαντορίνη !
Για περισσότερη περιγραφή για τα κορίτσια θα ήταν πολύ καλύτερα να ανεβάζετε κριτική . Έτσι βοηθάτε και τους φίλους που ψάχνουν κατι καλό ,βοηθάτε και τα κορίτσια που αξίζουν πραγματικά μια καλή κριτική ( τονίζω πραγματική κριτική ) :)
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα καλή έβδομα σε όλους , και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες !!!
Μετά από μέρες γύρισε η Λια , και η Ιζαμπέλα !
Στο κατάστημα σήμερα είναι όλα τα κορίτσια .
 

Modern Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
440
Κριτικές
15
Like
451
Πόντοι
311
Καλημέρα καλή έβδομα σε όλους , και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες !!!
Μετά από μέρες γύρισε η Λια , και η Ιζαμπέλα !
Στο κατάστημα σήμερα είναι όλα τα κορίτσια .
:walkingpenis:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Καλημέρα καλή έβδομα σε όλους , και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες !!!
Μετά από μέρες γύρισε η Λια , και η Ιζαμπέλα !
Στο κατάστημα σήμερα είναι όλα τα κορίτσια .

:heavymetalbig: :headbaning1: :headbaning2:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.643
Κριτικές
36
Like
35.251
Πόντοι
18.565
Τι κριμα, που δεν θα ξαναδουμε την Μελινα.
 

KwstasSkevos

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα καλή έβδομα σε όλους , και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες !!!
Μετά από μέρες γύρισε η Λια , και η Ιζαμπέλα !
Στο κατάστημα σήμερα είναι όλα τα κορίτσια .

Ρε παιδια, ακουσα οτι Λια και Μονικα ειναι απιστευτο διδυμο, ισχυει;
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
τελικα δεν μπορούμε να ξεχασουμε αυτή τη γυναικαρα!!!!
Αγαπητέ έχει αντικατασταθεί δεκάδες φορές από τότε που σταμάτησε . « Ουδείς Αναντικατάστατος » και η Ζανα το ξέρει καλά αυτό !
Το κατάστημα έχει πολλές κοπέλες , για όλα τα γούστα , ανταποκρίνονται πλήρης στης απαίτησης του καταστήματος και των πελατών !
 
Εγγρ.
18 Δεκ 2007
Μηνύματα
450
Κριτικές
2
Like
166
Πόντοι
1
Αγαπητέ έχει αντικατασταθεί δεκάδες φορές από τότε που σταμάτησε . « Ουδείς Αναντικατάστατος » και η Ζανα το ξέρει καλά αυτό !
Το κατάστημα έχει πολλές κοπέλες , για όλα τα γούστα , ανταποκρίνονται πλήρης στης απαίτησης του καταστήματος και των πελατών !
καμία μικρή για Δευτέρα με πλήρες μενού υπάρχει.για πρωι
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Αγαπητέ έχει αντικατασταθεί δεκάδες φορές από τότε που σταμάτησε . « Ουδείς Αναντικατάστατος » και η Ζανα το ξέρει καλά αυτό !
Το κατάστημα έχει πολλές κοπέλες , για όλα τα γούστα , ανταποκρίνονται πλήρης στης απαίτησης του καταστήματος και των πελατών !
σωστα ουδεις αναντικαταστατος αλλά εγώ πιστεύω και στην μοναδικότητα του ατόμου και η Μελινα ήταν μοναδική σε αυτό που έκανε
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
σωστα ουδεις αναντικαταστατος αλλά εγώ πιστεύω και στην μοναδικότητα του ατόμου και η Μελινα ήταν μοναδική σε αυτό που έκανε

δεν μπορεί να διαφωνήσει κανείς σε αυτό...και αν πάμε και πιό παλιά και μιλήσουμε για την δεσποινάρα τότε....χάνουμε την μπάλα!!!!!!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα ! Μια καινούργια κοπέλα σήμερα στο κατάστημα , την λένε Τανια . Νέα , γλυκιά , φαίνεται πολύ καλή !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom