Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Φίλε πρόσεξε τι γράφεις. Θα πάθει κανα εγκεφαλικό ο avalon και θα έχεις τύψεις

Επειδη εγω δεν ειμαι ο Avalon θα ηθελα να σου πω καποια πραγματακια που κατατασουν ορισμένες γυναικες στη "μεγάλη" κατηγορία
Απ το συγκεκριμένο μαγαζί περασαν λαδοκόρες - θρυλοι ... Ζανα , Μελίνα , Μονικα , Ελένη , και Λια
και ξερεις γιατι εγιναν θρυλοι ?
Γιατι "εβγαζαν " και "εδιναν " το κατι παραπανω στον πελάτη ..γιατι ηξεραν να διαβάζουν το τι ηθελε ο καθε ενας ...
Εσυ νομιζεις οτι ειναι τυχαιο οτι η Λια δουλευει με 95 % μονιμους ?
Νομιζεις οτι ειναι τυχαιο οτι ειναι τοσα χρονια σταθερη στο ιδιο μαγαζι ?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.072
Πόντοι
4.365
Επειδη εγω δεν ειμαι ο Avalon θα ηθελα να σου πω καποια πραγματακια που κατατασουν ορισμένες γυναικες στη "μεγάλη" κατηγορία
Απ το συγκεκριμένο μαγαζί περασαν λαδοκόρες - θρυλοι ... Ζανα , Μελίνα , Μονικα , Ελένη , και Λια
και ξερεις γιατι εγιναν θρυλοι ?
Γιατι "εβγαζαν " και "εδιναν " το κατι παραπανω στον πελάτη ..γιατι ηξεραν να διαβάζουν το τι ηθελε ο καθε ενας ...
Εσυ νομιζεις οτι ειναι τυχαιο οτι η Λια δουλευει με 95 % μονιμους ?
Νομιζεις οτι ειναι τυχαιο οτι ειναι τοσα χρονια σταθερη στο ιδιο μαγαζι ?

Να σου πω την αλήθεια δεν πολυκαταλαβαίνω τι θες να πεις.. Εξάλλου εγώ ήμουν μέγα χορηγός της Λίας πριν πάει Στουρνάρη. Σ47 και Μπουμπουλίνας αν θυμάσαι. Οπότε μια χαρά τη γνωρίζω τη Λία.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Να σου πω την αλήθεια δεν πολυκαταλαβαίνω τι θες να πεις.. Εξάλλου εγώ ήμουν μέγα χορηγός της Λίας πριν πάει Στουρνάρη. Σ47 και Μπουμπουλίνας αν θυμάσαι. Οπότε μια χαρά τη γνωρίζω τη Λία.

Μπορει να παρανοησα ..συγνωμη ...αλλα η Λια ειναι ενας ερωτας μεγαλος ...
( πρεπει να ανοιξει σχολη μεταπτυχιακου επιπεδου και να διδασκει την τεχνη της πιπας )
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
96
Καλημερα.
Το καλυτερο μασαζ ποια κοπελα το εχει εδω; Φπαρχει καποια προταση απο τους φιλους;
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
Καλημέρα σας, παρακαλώ ενημερώστε με για το εάν είναι η Αλεξάνδρα σήμερα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Η Αλεξάνδρα είναι μακράν η πιο στυλάτη κοπέλα στο μαγαζί ! Ελληνίδα με πολλά ενδιαφέροντα, ωραίο μασάζ (πιέσεων, όχι κλασικό σουηδικό, ούτε αθλητικό) και ματιά που σε καβλώνει κάργα !!! Αποπνέει και ένα ύφος λίγο μπανάλ, σε στέλνει όταν της τον καρφώνεις
 

Kostantinos2018

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Καλημερα.
Το καλυτερο μασαζ ποια κοπελα το εχει εδω; Φπαρχει καποια προταση απο τους φιλους;

Κατά την εμπειρική μου άποψη το καλύτερο μασάζ στο μαγαζί το κάνουν η Αλεξάνδρα, η Βίκυ και η Άννα. Η πρώτη κάνει και τάντρα για τους προχωρημένους και αθλητικό. Εάν θέλετε να χαλαρώσετε πλήρως και να είστε σε απόλυτη νιρβάνα μπορείτε να κάνετε το καλύτερο Duo της πόλης με Αλεξάνδρα και Βίκυ μαζί. Είναι τόσο ερωτευμένες αυτές οι δυο που γλείφονται  κανονικότατα.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
96
Κατά την εμπειρική μου άποψη το καλύτερο μασάζ στο μαγαζί το κάνουν η Αλεξάνδρα, η Βίκυ και η Άννα. Η πρώτη κάνει και τάντρα για τους προχωρημένους και αθλητικό. Εάν θέλετε να χαλαρώσετε πλήρως και να είστε σε απόλυτη νιρβάνα μπορείτε να κάνετε το καλύτερο Duo της πόλης με Αλεξάνδρα και Βίκυ μαζί. Είναι τόσο ερωτευμένες αυτές οι δυο που γλείφονται  κανονικότατα.

Θα παρω την πιο πετιτ απο τις τρεις.
Με ενδιαφερει το μασαζ κυριως. Το δευτερο μερος το θελω αλλα αν δεν πετυχει το πρωτο, μου ειναι λιγο καπως.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Θα παρω την πιο πετιτ απο τις τρεις.
Με ενδιαφερει το μασαζ κυριως. Το δευτερο μερος το θελω αλλα αν δεν πετυχει το πρωτο, μου ειναι λιγο καπως.
Αγαπητέ , αν δεν πετύχει το πρώτο χάνετε η ουσία !
Επιμένω . Η ουσία στο κατάστημα αυτό είναι το μασάζ !
 

Kostantinos2018

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Θα παρω την πιο πετιτ απο τις τρεις.
Με ενδιαφερει το μασαζ κυριως. Το δευτερο μερος το θελω αλλα αν δεν πετυχει το πρωτο, μου ειναι λιγο καπως.

Η πιο petit φίλε μου είναι η Αντριάννα. Μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη και εξαιρετική επαγγελματίας στο πρώτο μέρος, στο οποίο δίνεις βάση.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
96
Η πιο petit φίλε μου είναι η Αντριάννα. Μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη και εξαιρετική επαγγελματίας στο πρώτο μέρος, στο οποίο δίνεις βάση.
Μενει να μαθω τις ωρες της.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες!
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
317
Κριτικές
5
Like
736
Πόντοι
81
δεν εχω ακουσει κατι για αλεξανδρα, ελενη (που εκτελουν και χρεη πορτιερισας) και αννας. αν καποιος εχει καποιο πιπερατο σχολιο, καλο είναι να το πει τωρα, αλλιως να σιωπησει για παντα.
windows θα ηθελα την αποψη σου περι αυτου
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
381
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Κατά την εμπειρική μου άποψη το καλύτερο μασάζ στο μαγαζί το κάνουν η Αλεξάνδρα, η Βίκυ και η Άννα. Η πρώτη κάνει και τάντρα για τους προχωρημένους και αθλητικό. Εάν θέλετε να χαλαρώσετε πλήρως και να είστε σε απόλυτη νιρβάνα μπορείτε να κάνετε το καλύτερο Duo της πόλης με Αλεξάνδρα και Βίκυ μαζί. Είναι τόσο ερωτευμένες αυτές οι δυο που γλείφονται  κανονικότατα.

βικη ειναι η μελαχροινη αλβανίδα ? λεπτη με ωραιο σώμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom