Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
παντως η "παλια" Μονικα ηταν εκει σε μια περιοδο με πολύ βαρυ πυροβολικο  !!!
Ελενη (Ελεναρα), Λια, Μελινα, Μονικα, Ζωη, Σονια, κλπ, κλπ !!!!
αρκετες φορες εμπαινε και η Ζανα !!!
Ναι φίλε έτσι είναι , ήταν δυνατή ομάδα , όλα όμως έχουν το χρόνο τους ...
εξακολουθεί το κατάστημα να έχει δυνατά κορίτσια , όσοι ξέρουν καταλαβαίνουν τι θελω να πω ( δυνατά κορίτσια )
Η Λια είναι , η Σονια επίσης , είναι η Βίκυ , Μαρία ! Τελευταία έχουν προστεθεί η Αλεξάνδρα , όσοι έχουν περάσει μαζί της ,ξέρουν ! Η Μονικα , δεν υπάρχει όμοια , αυταρχικό , διπλό με άλλο κορίτσι και όλα τα περιεχόμενα ! Ελένη νέα , Ναταλί τελευταίων ημερών , και πάει λέγοντας !
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα καλή βδομάδα σε όλους !
Το ρόστερ του καταστήματος είναι πλήρης !
Για τους φίλους μου μου στέλνανε pm για τη Ζανα , γύρισε από διακοπές .
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
311
Καλησπέρα!
Η Λίζα (η ξανθούλα) εργάζεται ακόμα στο κατάστημα?
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
315
Like
664
Πόντοι
81
Δεν θα ξεχάσω ποτε ενα μασαζ που ειχα παει να κανω το 2011 νομίζω. Ημουν στο σαλονι και ζητησα την Παολα με τις βυζαρες. Μου ειπε η Ζαννα οτι ειναι με πελατη και ηρθε και μου εκανε παρεα. Αρχισα να την πειραζω και να χαιδευω μουνακι οταν ξαφνικα με πηρε και με πηγε στο δωματιο. Με εγδυσε και αρχισε να μου παιρνει πιπα. Ξαφνικα ακουω τη φωνη της Παολα, και τις φωναξα να μπει μεσα. Μπηκε και με ειδε να με τσιμπουκωνει η Ζαννα, της λεω της Ζαννα οτι θελω να παω με την Παολα και ετσι καβλωμενος που ημουν τον εβαλε στο στομα η Πάολα... Απιστευτες και οι δυο! Ξερει κανεις που θα βρω την Παολα με τις βυζαρες;
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Δεν θα ξεχάσω ποτε ενα μασαζ που ειχα παει να κανω το 2011 νομίζω. Ημουν στο σαλονι και ζητησα την Παολα με τις βυζαρες. Μου ειπε η Ζαννα οτι ειναι με πελατη και ηρθε και μου εκανε παρεα. Αρχισα να την πειραζω και να χαιδευω μουνακι οταν ξαφνικα με πηρε και με πηγε στο δωματιο. Με εγδυσε και αρχισε να μου παιρνει πιπα. Ξαφνικα ακουω τη φωνη της Παολα, και τις φωναξα να μπει μεσα. Μπηκε και με ειδε να με τσιμπουκωνει η Ζαννα, της λεω της Ζαννα οτι θελω να παω με την Παολα και ετσι καβλωμενος που ημουν τον εβαλε στο στομα η Πάολα... Απιστευτες και οι δυο! Ξερει κανεις που θα βρω την Παολα με τις βυζαρες;

Φιλε , παλια στον Β οροφο ειχαν γινει σκηνες απειρου καλους ....συνηθως συνοδευμενες  με ρακι μολδαβιας ...
Βεβαια τοτε επεζε και ολη η Α εθνικη , περα απ τη Ζανα , η Μελινα , Η μονικα , Η Παολα , Η Θεια Ελενη , η Λια , κλπ κλπ
Εμπαινες ορθιος και εβγαινες υποβασταζόμενος ,, Μεχρι πτηση εχω χασει ,,μπηκα για ένα "γρηγορο" και εφυγα μεθυσμένος μετα από 2 μιση ωρες
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Φιλε , παλια στον Β οροφο ειχαν γινει σκηνες απειρου καλους ....συνηθως συνοδευμενες  με ρακι μολδαβιας ...
Βεβαια τοτε επεζε και ολη η Α εθνικη , περα απ τη Ζανα , η Μελινα , Η μονικα , Η Παολα , Η Θεια Ελενη , η Λια , κλπ κλπ
Εμπαινες ορθιος και εβγαινες υποβασταζόμενος ,, Μεχρι πτηση εχω χασει ,,μπηκα για ένα "γρηγορο" και εφυγα μεθυσμένος μετα από 2 μιση ωρες
Είναι αλήθεια , γινόταν ο ´´ Χαμός ... μέχρι και στης τουαλέτες και αποθήκες ! Ήταν μικρός χώρος μόνο τέσσερα δωμάτια και στης απογευματινές ώρες υπήρχε πρόβλημα . Στο νέο χώρο υπάρχει άνεση , πολυτελές χώρος ,  πολλές κοπέλες . Σίγουρα λείπουν οι παλιές το έχουμε επισημάνει και άλλη φορά . Όμως και τώρα υπάρχουν αρκετές κοπέλες , οποίες είναι πολύ καλές , προσέχουν το πελάτη , σέβονται τα χρήματα του και δίνουν το καλύτερο τους γι αυτόν , όπως και σε τόσες κοπέλες υπάρχει και καμία πονηρή και θέλει να κάνει αρπαχτή . Σε αυτό η Ζανα είναι πολύ αυστηρή και δεν της κρατάει για πολύ στο μαγαζι της !
Συμβουλή : Είναι καλό κάθε ένας που θέλει να περάσει με κάποια κοπέλα που του αρέσει , να  συζητήσει  μαζί της τι ακριβός θέλει και αν θα το πάρει , ώστε να φύγει απόλυτα ικανοποιημένος από το μαγαζι !
 

Modern Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
440
Κριτικές
15
Like
451
Πόντοι
311
Δεν θα ξεχάσω ποτε ενα μασαζ που ειχα παει να κανω το 2011 νομίζω. Ημουν στο σαλονι και ζητησα την Παολα με τις βυζαρες. Μου ειπε η Ζαννα οτι ειναι με πελατη και ηρθε και μου εκανε παρεα. Αρχισα να την πειραζω και να χαιδευω μουνακι οταν ξαφνικα με πηρε και με πηγε στο δωματιο. Με εγδυσε και αρχισε να μου παιρνει πιπα. Ξαφνικα ακουω τη φωνη της Παολα, και τις φωναξα να μπει μεσα. Μπηκε και με ειδε να με τσιμπουκωνει η Ζαννα, της λεω της Ζαννα οτι θελω να παω με την Παολα και ετσι καβλωμενος που ημουν τον εβαλε στο στομα η Πάολα... Απιστευτες και οι δυο! Ξερει κανεις που θα βρω την Παολα με τις βυζαρες;
Σε πιπωσε καλά η Πάολα που σου εμεινε αξέχαστη :pipa1:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Είναι αλήθεια , γινόταν ο ´´ Χαμός ... μέχρι και στης τουαλέτες και αποθήκες ! Ήταν μικρός χώρος μόνο τέσσερα δωμάτια και στης απογευματινές ώρες υπήρχε πρόβλημα

Αχχχχ ωραίες αναμνήσεις.  :dancing:
Δεν ήταν όμως μόνο η έλλειψη χώρου αλλά και το γεγονός ότι αυτές που αναφέρθηκαν γούσταραν κάργα καταστάσεις....  ;)

Τέτοιες βυζάρες που είχε η Παολα μόνο αξέχαστη μπορουσε να σου μείνει

Παολα με τις γλωσσοφιλάρες  :tits:
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Μεχρι και στον ακαλυπτο ειχαμε μπει ....οταν χτυπουσε κουδουνι ....χαχαχαχα !!! σουρεαλ καταστασειs αλλα ομορφεs .....τι μαs θυμησεs τωρα ...!!!  :2funny: :2funny:  :hi:
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
Μελίναρα από της καλύτερες πιπες
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Μελίναρα από της καλύτερες πιπες

Αυτη η γυναικα εβγαζε τετοια προστυχιά ...ιδιαιτερα πανω σε εκεινες τις κοκκινες γοβες που συνηθως φορουσε ..που σε εκανε να θες να την ξεσκισεις απ το διαδρομο ....

Σιγουρα η πιπα της απο τις καλυτερες ... αλλα second best μετα της Λιας
Τοτε και να ηθελες να αγιασεις δεν μπορουσες ....δε γινοταν ....οταν στην παρελαση ειχες Ζανα , Λια , Μελινα και την Ελενη ...να μην ξερεις με πια να περασεις ...
Και αμα ησουν ,τουλαχιστον οχι μαλακας , και σε γουσταραν και λιγο ....εκει εχανες το φως σου ....
 

avalonmajor

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2017
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Αυτη η γυναικα εβγαζε τετοια προστυχιά ...ιδιαιτερα πανω σε εκεινες τις κοκκινες γοβες που συνηθως φορουσε ..που σε εκανε να θες να την ξεσκισεις απ το διαδρομο ....

Σιγουρα η πιπα της απο τις καλυτερες ... αλλα second best μετα της Λιας
Τοτε και να ηθελες να αγιασεις δεν μπορουσες ....δε γινοταν ....οταν στην παρελαση ειχες Ζανα , Λια , Μελινα και την Ελενη ...να μην ξερεις με πια να περασεις ...
Και αμα ησουν ,τουλαχιστον οχι μαλακας , και σε γουσταραν και λιγο ....εκει εχανες το φως σου ....
και σκέψου ότι έχω κάνει διπλό με κάποιες από αυτές στα παλαιά χρόνια στον τέταρτο όροφο
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Ρε παιδιά δώστε κανένα info για την καινούργια μόνικα.....ειναι καλή?την έχει πηδήξει κανένας?
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
και σκέψου ότι έχω κάνει διπλό με κάποιες από αυτές στα παλαιά χρόνια στον τέταρτο όροφο

Αν δεν με απατα η μνημη μου δεν ηταν ποτέ στον τεταρτο ...εγω το θυμαμαι στον Δευτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom