Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Η κατάσταση στη Στουρνάρη είναι ήρεμη  , δεν υπάρχουν φασαρίες λόγου επετείου . Για τους φίλους που ανησυχούν για το που θα παρκάρουν το αυτοκίνητο τους , στην άνοδο της Σολωμου , στο 37 και 35 ακριβός παράλληλα με το κατάστημα υπάρχουν δυο πάρκινγκ τα οποία χρεώνουν 5 ευρώ αντίστοιχα !!!
 

johnnyv13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
363
Like
97
Πόντοι
1
Μπορειτε να μας πειτε αν η Ζανα μπαινει στο δωματιο για μασαζ? ευχαριστω
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Η "κοντο Λιζα " επεστρεψε ??
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.483
Κριτικές
5
Like
7.522
Πόντοι
1.336
εμενα παντως μου ριχνει συνεχεια ακυρο ....αλλα στεναχωρια μας μεγαλη ....υπαρχει το μωρο μου η Λια the master of  :pipa2: :pipa2: :pipa1: :pipa1:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
 τι θα γραφει ο λογαριασμος για ονομα χρεωσης ????

  εδιτ :  δεν εννοοω ΑΚΡΙΒΩΣ αλλα περιπου . Ειναι καποιο ονομα , ειναι οασις μασαζ ή κατι τετοιο που μπορει να κινησει υπόψιες

   ΥΓ δεν ανησυχω αν θα με πιασει  η συζυγος οτι ξενοπήδαω αλλα οτι θα μου την πει οτι ουτε μια γκόμενα δεν μπορω να βγαλω.
Έγραψες αδερφέ, μας πέθανες!!  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
....θα της πεις αγάπη μου δεν είναι αυτό που νομίζεις......
:offtopic:

Παραλίγο να το πω εγώ προχθές: Στις 5 το απόγευμα είχα τη γκόμενα γονατισμένη να με τσιμπουκώνει στο γραφείο  :pipa1: και 5:20 μπούκαρε απρόβλεπτα η συζυγος, η πεθερά και ο πεθερός! Έκλεισα ως εραστής του γραφείου χαχαχα   
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.485
Πόντοι
736
Αν θεωρήσουμε ότι το μασαζ της Ελενάρας είναι το σημείο αναφοράς  στο εν λόγω ελαιοτριβείο, ποια κατ' απόλυτα κριτήρια λαμβάνει το αργυρούν μετάλλιο ώστε να προτιμηθεί οσονούπω;
Αναφέρομαι στο πρώτο μέρος της συνεδρίας και ουχί στην συνέχεια της, που εκεί σαφώς οι απόψεις θα διαφέρουν παρασάγγας, εξαρτώμενες από τα θέλω εκάστου τινός.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Το αργυρό μετάλλιο το παιρνει η Ελεναρα,ειναι το βαρυ πυροβολικό του μαγαζιού.Για μενα το πιο τεχνικό και σωστό μασαζ το κατεχει η Ζάνα,οπου και λαμβανει επαξια το χρυσό.Χωρίς να τις εχω δοκιμασει όλες,άξια λαδοκόρη και μαθητρια της ζανας ειναι ο κοντοπουτανος η Σόνια.Επίσης την εχει προπονησει και στο δευτερο κομματι της συνεδριας
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Αν θεωρήσουμε ότι το μασαζ της Ελενάρας είναι το σημείο αναφοράς  στο εν λόγω ελαιοτριβείο, ποια κατ' απόλυτα κριτήρια λαμβάνει το αργυρούν μετάλλιο ώστε να προτιμηθεί οσονούπω;
Αναφέρομαι στο πρώτο μέρος της συνεδρίας και ουχί στην συνέχεια της, που εκεί σαφώς οι απόψεις θα διαφέρουν παρασάγγας, εξαρτώμενες από τα θέλω εκάστου τινός.

παντος μεσα στα μεταλλια ΠΡΕΠΕΙ να βαλετε και την ΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εαν δεν εχεις κανει....παρε....αλλα οπως εχω ξαναπει....η κοπελα(μεγαλοκοπελα) ειναι πολεμικη μηχανη!!!!!!!αν δεν πας καταληλα προαιτημασμενος......θα σε στειλει.... και στο πρωτο μερος και στο δευτερο!!!!!!!!!
 

lalistatos00

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
560
Κριτικές
1
Like
976
Πόντοι
86
Η Λία είναι όντως μία πολύ καλή περίπτωση. Την είχα πάρει και παλιότερα, όταν ήταν στη Στουρνάρη πιο χαμηλά, κάτω από Πατησίων νομίζω.Τελικά έχω καταλήξει στο εξής: Όσο μεγαλύτερη η λαδοκόρη τόσο καλύτερο το service..Η περιποίηση είναι αντιστρόφως ανάλογη με την ηλικία. Με πολλές εξαιρέσεις βέβαια
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Η Λία είναι όντως μία πολύ καλή περίπτωση. Την είχα πάρει και παλιότερα, όταν ήταν στη Στουρνάρη πιο χαμηλά, κάτω από Πατησίων νομίζω.Τελικά έχω καταλήξει στο εξής: Όσο μεγαλύτερη η λαδοκόρη τόσο καλύτερο το service..Η περιποίηση είναι αντιστρόφως ανάλογη με την ηλικία. Με πολλές εξαιρέσεις βέβαια

Η σωματική κατάρρευση όμως είναι ευθέως ανάλογη με την ηλικία.....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
παντος μεσα στα μεταλλια ΠΡΕΠΕΙ να βαλετε και την ΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εαν δεν εχεις κανει....παρε....αλλα οπως εχω ξαναπει....η κοπελα(μεγαλοκοπελα) ειναι πολεμικη μηχανη!!!!!!!αν δεν πας καταληλα προαιτημασμενος......θα σε στειλει.... και στο πρωτο μερος και στο δευτερο!!!!!!!!!

Τοσο καλη?
Που θα παει θα την παρω :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Η Λία είναι όντως μία πολύ καλή περίπτωση. Την είχα πάρει και παλιότερα, όταν ήταν στη Στουρνάρη πιο χαμηλά, κάτω από Πατησίων νομίζω.Τελικά έχω καταλήξει στο εξής: Όσο μεγαλύτερη η λαδοκόρη τόσο καλύτερο το service..Η περιποίηση είναι αντιστρόφως ανάλογη με την ηλικία. Με πολλές εξαιρέσεις βέβαια

Σωστος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom