Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
13
Like
1.896
Πόντοι
3.425
πάντοτε σε ένα κατάστημα υπάρχουν και κοπέλες από τις οποίες θα μείνουμε δυσαρεστημένοι.

σε γενικές γραμμές το συγκεκριμένο κινείται πολύ πάνω από τον μέσο όρο...έχουμε ζήσει ένδοξες καταστάσεις

τα περισσότερα είναι κακοπροαίρετα κατά την γνώμη μου

κι εγώ στο παρελθόν έχω αναφερθεί σε μια κυρία που τώρα δεν παρέχει υπηρεσίες εκεί, όμως η μια περίπτωση δεν διαμορφώνει τον θετικό μέσο όρο.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
πάντοτε σε ένα κατάστημα υπάρχουν και κοπέλες από τις οποίες θα μείνουμε δυσαρεστημένοι.

σε γενικές γραμμές το συγκεκριμένο κινείται πολύ πάνω από τον μέσο όρο...έχουμε ζήσει ένδοξες καταστάσεις

τα περισσότερα είναι κακοπροαίρετα κατά την γνώμη μου

κι εγώ στο παρελθόν έχω αναφερθεί σε μια κυρία που τώρα δεν παρέχει υπηρεσίες εκεί, όμως η μια περίπτωση δεν διαμορφώνει τον θετικό μέσο όρο.
Η δικιά μου κριτική δεν αμφισβητήθηκε από κανένα (ούτε του συναδέλφου).

Λέω ανατριχιαστικές λεπτομέρειες άλλωστε.

Τώρα κακοπροαίρετο κάποιον που έχει πάει με όλες εκεί τα τελευταία δέκα χρόνια δεν τον λες.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
13
Like
1.896
Πόντοι
3.425
Η δικιά μου κριτική δεν αμφισβητήθηκε από κανένα (ούτε του συναδέλφου).

Λέω ανατριχιαστικές λεπτομέρειες άλλωστε.

Τώρα κακοπροαίρετο κάποιον που έχει πάει με όλες εκεί τα τελευταία δέκα χρόνια δεν τον λες.
ανοίκουμε στην ίδια ομάδα...κι εγώ με όλες ε΄χω πάει τα τελευταία 10 χρόνια.

προσπαθώ όμως να πω ότι οι αστοχίες είναι λογικές και αναμενόμενες.

σόρρυ για το κακοπροαίρετος....κάποια άλλη λέξη έπρεπε να χρησιμοποιήσω.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
ανοίκουμε στην ίδια ομάδα...κι εγώ με όλες ε΄χω πάει τα τελευταία 10 χρόνια.

προσπαθώ όμως να πω ότι οι αστοχίες είναι λογικές και αναμενόμενες.

σόρρυ για το κακοπροαίρετος....κάποια άλλη λέξη έπρεπε να χρησιμοποιήσω.
Αστοχίες είχαμε αρκετές όλα αυτά τα χρόνια όλοι μας.

Κι επειδή ακριβώς τις θεωρήσαμε αστοχίες δε δώσαμε σημασία.

Αυτό όμως δεν ήταν αστοχία ήταν έλλειψη σεβασμού σε έναν καλό πελάτη που τον προηγούμενο μήνα είχε πάρει 4 συνεχόμενα διπλά με 8 διαφορετικά κορίτσια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Η ευθύνη όλη κατ εμέ είναι στη διεύθυνση του μαγαζιού. Αφού κάποιες κοπέλες παρέχουν λιγότερες υπηρεσίες (δικαίωμα τους), από αυτές που είναι γνωστό ότι προσφέρει το ίδρυμα, πρέπει το μαγαζί να τους συστήνει να ενημερώνουν αναλυτικά. Πάντως μην περιμένουμε από π@τ@νες υπευθυνότητα... δημόσιας υπηρεσίας! Εγώ το τελευταίο διάστημα ρωτάω πχ κάνει μπούκι ακα και αν πάρω αόριστη απάντηση, φεύγω.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
13
Like
1.896
Πόντοι
3.425
Αστοχίες είχαμε αρκετές όλα αυτά τα χρόνια όλοι μας.

Κι επειδή ακριβώς τις θεωρήσαμε αστοχίες δε δώσαμε σημασία.

Αυτό όμως δεν ήταν αστοχία ήταν έλλειψη σεβασμού σε έναν καλό πελάτη που τον προηγούμενο μήνα είχε πάρει 4 συνεχόμενα διπλά με 8 διαφορετικά κορίτσια.
εσυ εισαι κανονικός επενδυτής για την ΖΑΝΑ.ΑΕ

έχεις δικιο .... αλλα όπως ειπε και ο konsolas ... τί ζητάς τώρα....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130

Νομίζω και οι δυο απομακρύνθηκαν αμμεσα....η πρωτη την ίδια μέρα της κριτικής. Απο οσο γνωρίζω το σημερινό ρόστερ είναι το σταθερό παλιο με την επαναφορά της Σόφης. Αν και θεωρούσα ότι τα ξέρω σχεδόν ολα την προηγουμενη Πέμπτη το απόγευμα που πηγα χωρίς ραντεβου ηταν όλες πιασμένες και μου παρουσιάστηκε ως μοναδικη ελεύθερη μια Στεφανία την οποία και πηρα. Προς γενική μου έκπληξη μου ειπε ότι είναι εκεί σχεδόν ένα χρόνο....ίσως φταίει που 99% παιρνω τηλέφωνο......άρα πάντα μπορει να τύχει κατι. Η Ζανα άγρυπνος φύλακας να με περιμένει στην έξοδο να τσεκάρει τι έγινε....εντάξει με ξερει και καλά, αλλα όπως και ναναι......
Θεωρώ ότι όπως ειπε και ο φίλος πιο πάνω το γεγονός ότι το αφεντικό είναι εκεί και τσεκάρει τα πάντα αποτελεί μια δικλυδα ασφαλείας σε μεγάλο βαθμό. Απο οσο ξέρω αυτο δεν υπαρχει αλλου....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Στεφάνια, 45+ Ουκρανεζα περίπου 1.70 αδύνατη, στηθος 1,5 με εμπορική διαθεση δηλ. ηχητικά και προσφορά, μόνο πλην ότι απέφυγε φιλια, σε ολα τα αλλα δεν ειπε όχι, χωρίς να είναι κατι ουαου αλλα και ούτε αρνητικό......
Καπου δούλευε πριν αλλα δεν μου ειπε που...
 

cloudrider

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
195
Κριτικές
12
Like
103
Πόντοι
11
Χρειάζεται ραντεβού ή προσυνεννόηση για επίσκεψη??
 

screwdriver

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Χρειάζεται ραντεβού ή προσυνεννόηση για επίσκεψη??
Εγώ δεν κλείνω ποτέ ραντεβού και επιλέγω μια από τις διαθέσιμες αλλά αν θέλεις συγκεκριμένη μπορείς να τηλεφωνήσεις.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Στεφάνια, 45+ Ουκρανεζα περίπου 1.70 αδύνατη, στηθος 1,5 με εμπορική διαθεση δηλ. ηχητικά και προσφορά, μόνο πλην ότι απέφυγε φιλια, σε ολα τα αλλα δεν ειπε όχι, χωρίς να είναι κατι ουαου αλλα και ούτε αρνητικό......
Καπου δούλευε πριν αλλα δεν μου ειπε που...
Αν θυμάμαι καλά στο Nirvana.
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
Σημερινή βόλτα από εκεί εκτός από τις γνωστές εβελινα λιζα παολα μελινα έχει μια Ελληνίδα καινουργια που φοράει κινέζικα φορεματάκια έχει μια ειρηνη καινουργια εδώ όλα πολλά χρόνια στα στούντιο με νεοτροπια στούντιο 27χ πολύ ωραία αλλά μέσα αν βιάζεται δεν ξέρω θα δούμε έχει άλλη μια καινουργια δεν την είδα σήμερα για να δουμε θα έχει και άλλες μεταγραφές.
 

Safer

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
28
Πόντοι
0
Ποιες θα προτείνατε από το συγκεκριμένο; (Σχετικά νεες σε ηλικία δηλαδη25+ και κατω απο 40)
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Ποιες θα προτείνατε από το συγκεκριμένο; (Σχετικά νεες σε ηλικία δηλαδη25+ και κατω απο 40)
Αν η Ειρήνη είναι η παλιά Ειρήνη λογικά αυτή είναι η πιο μικρή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Safer

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
13
Like
1.896
Πόντοι
3.425
αννουλα ..δαγκωτό. εάν την πετυχης
δεν είναι κακή...δεν είναι και η καβλιαρα γκόμενα που θα σε κάνει να την θυμάσαι

μια αλβανίδα κατά τη γνώμη μου έχει γράψει ιστορία στο κατάστημα, η Βίκυ.

ήταν η πρώτη που πήρα όταν πήγα στο μαγαζί...και η καλύτερη

την πήρα άλλη μια φορά...άπαιχτη κατά την γνώμη μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GIAN69

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
13
Like
1.896
Πόντοι
3.425

BUT-TMAN

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
384
Πόντοι
0
συμπαθητική, χαμογελαστή, 1,60, μικρό βυζάκι, καλή κοπέλα γενικά....αλλά μάλλον δεν θα γύριζες στο δρόμο να την κοιτάξεις.
το κορίτσι είναι για το κρεβάτι .. όχι για τον δρόμο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: mamoon

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom