Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
εγώ ε΄χω να πω το εξής μια και γνωρίζω το κατάστημα χρόνια

δεν μπορεί μια καινούργια να βγάλει μεροκάματο άμεσα, θα πρέπει να έχει υπομονή

αιτία οι προϋπάρχουσες κυρίες με σταθερή πελατεία οι οποίες και δεν δίνουν χώρο όπως είναι φυσικό και λογικό στις νέες

μπαίνεις στο μαγαζί και σου ανοίξει η Ζάνα ή κάποια παλιά.

τώρα αν εσύ είσαι παλιός πελάτης θα ζητάς κάθε φορά παρέλαση??? εγώ δυσκολεύομαι.

θα θεωρούσα λογικό να μου προτείνει η αφεντικιά μια καινούργια...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
παίδες σε ότι αφορά το ίδρυμα του πολυτεχνείου τα έχουμε πεί......μόνο μόνικα και λία(όχι πλέον λόγω γκιφιλδισμου) και άντε κανα τζόκερ να σου κάτσει......κάτι ελένες από ελβενία, κάτι μαρίες κάτι ιζαμπέλες με πόδια σαν βησιγότθων κάτι μελίνες που αμα βγάλει τα τακούνια γελάς, είναι τσάμπα κόπος.....μπορεί η πάολα να είναι αυτό το τζόκερ......(αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία) είναι για πολύ ξουυυυυυυυυυυ
Ελα συναγωνιστη.... μην εισαι αδικος...
Μονικα...Λια... Λιζα..Αννα.... υπαρχουν επιλογες..
ε δεν μπορει να ειναι κ ολες καλες...
οι φολες παντα κ παντου υπαρχουν... εδω ειμαστε για να τις συζηταμε.. κ να τις αποφευγουμε....
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Υπαρχει μια μεγαλη «κουραση» στο μαγαζι. Τα ιδια και τα ιδια «μεγαλοκοριτσια». Περασα για αλλαγη με μια μιλφ Στεφανια πριν καμμια εβδομαδα, καλο σχετικα σωμα και υπηρεσιες, αλλα ρε παιδια στο προσωπο δεν….
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Υπαρχει μια μεγαλη «κουραση» στο μαγαζι. Τα ιδια και τα ιδια «μεγαλοκοριτσια». Περασα για αλλαγη με μια μιλφ Στεφανια πριν καμμια εβδομαδα, καλο σχετικα σωμα και υπηρεσιες, αλλα ρε παιδια στο προσωπο δεν….
για δωσε περισσότερα στοιχεια για Στεφάνια

τί σ ενδιαφέρουν τα μούτρα … θα την στεφανωθείς ;;;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Αυτο που έχουμε πει επανηλειμμένα και θα συμφωνήσω με bixterious είναι ότι όσοι θέλουν να πηδήξουν νιάτα και σκληρό σεξ οι λύσεις σε αυτο το μαγαζι εξαντλούνται γρήγορα. Υπάρχουν όμως μια ομάδα πελατών που εχει επενδύσει σε συγκεκριμένες (10+ φορές )και έχοντας δημιουργήσει το κλίμα παίρνει max υπηρεσιες σε άριστο κλίμα και με υψηλά επίπεδα υγιεινής....εκεί ανήκω εγω ή ετσι θέλω να πιστεύω.....
Όσοι έχουν κουραστεί απο το να γυρνάνε γύρω γύρω γιατί καποια νέα φέρελπις παρουσιάστηκε και θέλουν να πάρουν και ταυτόχρονα καλο μασαζ εκτος απο μια δυο περιπτώσεις ας το σκεφτούν. Πολλές φορές αντιμετώπισα το δίλλημα να παω σε μια μουνάρα που καποιος ανέφερε ή στα γνωστά καλά...αρκετες φορές που πηγα προς το πρωτο το μετάνιωσα....δεν λεω ότι ο αγοραίος έρωτας τελειώνει εδώ και δεν κοιτάμε γύρω, εξηγώ γιατί το μαγαζι αυτο εχει τον κόσμο του....
 

mamoon

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
157
Like
859
Πόντοι
81
Αυτο που έχουμε πει επανηλειμμένα και θα συμφωνήσω με bixterious είναι ότι όσοι θέλουν να πηδήξουν νιάτα και σκληρό σεξ οι λύσεις σε αυτο το μαγαζι εξαντλούνται γρήγορα. Υπάρχουν όμως μια ομάδα πελατών που εχει επενδύσει σε συγκεκριμένες (10+ φορές )και έχοντας δημιουργήσει το κλίμα παίρνει max υπηρεσιες σε άριστο κλίμα και με υψηλά επίπεδα υγιεινής....εκεί ανήκω εγω ή ετσι θέλω να πιστεύω.....
Όσοι έχουν κουραστεί απο το να γυρνάνε γύρω γύρω γιατί καποια νέα φέρελπις παρουσιάστηκε και θέλουν να πάρουν και ταυτόχρονα καλο μασαζ εκτος απο μια δυο περιπτώσεις ας το σκεφτούν. Πολλές φορές αντιμετώπισα το δίλλημα να παω σε μια μουνάρα που καποιος ανέφερε ή στα γνωστά καλά...αρκετες φορές που πηγα προς το πρωτο το μετάνιωσα....δεν λεω ότι ο αγοραίος έρωτας τελειώνει εδώ και δεν κοιτάμε γύρω, εξηγώ γιατί το μαγαζι αυτο εχει τον κόσμο του....
Σεβαστός, και σωστότατος !!!!!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
όσοι συνεχίζουμε και επιλέγουμε Σ29 έχουμε τους λόγους μας....και μας καλύπτουν τα δεδομένα του.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
όσοι συνεχίζουμε και επιλέγουμε Σ29 έχουμε τους λόγους μας....και μας καλύπτουν τα δεδομένα του.
Δεν μιλαμε για Σ29,γενικα ταμικρα μουνακια μας τον σηκωνουν αυτοματα ατσαλι !!!
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
547
Κριτικές
25
Like
3.426
Πόντοι
1.436
Εγω το προτιμω γιατι προσφερει μασαζ. Αλλα χρειαζεται σταδιακα και νεες παρουσιες. Το πολυ το «κυριε ελεησον»….
Nες παρουσίες σε αυτό το ίδρυμα.....όταν ξαναέρθει ο κατακλυσμός του Νώε....!!! οι πελάτες προς το παρόν ας βολευτούν με τις θείτσες που οδευουν προς σύνταξη κ τις Αλβανιδες φόλες
 

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Καλησπέρα κύριοι
Συμφωνώ απόλυτα, ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του, εμένα και στους περισσότερους στα τελευταία μηνύματα μου αρέσει να πηγαίνω στα σίγουρα
Για αυτόν το λόγο λοιπόν επιλέγω την κυρία Ζαννα που ξέρω ότι θα κάνει τα πάντα για να περάσω υπέροχα,
Ζαννα λοιπόν με χίλια!
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
252
Πόντοι
1
Καλησπέρα κύριοι
Συμφωνώ απόλυτα, ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του, εμένα και στους περισσότερους στα τελευταία μηνύματα μου αρέσει να πηγαίνω στα σίγουρα
Για αυτόν το λόγο λοιπόν επιλέγω την κυρία Ζαννα που ξέρω ότι θα κάνει τα πάντα για να περάσω υπέροχα,
Ζαννα λοιπόν με χίλια!
Συμφωνώ η ζάννα είναι εγγύηση! Έχω να περάσω πολύ καιρό από το μαγαζί και θυμάμαι ότι δεν περνάει εύκολα σε δωμάτιο. Περίμενα ότι θα το σταματαγε τελείως με το πέρασμα των χρονων! Θες να μας περιγράψεις μια πρόσφατη εμπειρία;
 

BUT-TMAN

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
384
Πόντοι
0
Συμφωνώ η ζάννα είναι εγγύηση! Έχω να περάσω πολύ καιρό από το μαγαζί και θυμάμαι ότι δεν περνάει εύκολα σε δωμάτιο. Περίμενα ότι θα το σταματαγε τελείως με το πέρασμα των χρονων! Θες να μας περιγράψεις μια πρόσφατη εμπειρία;
ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.....
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
12
Like
319
Πόντοι
290
Συμφωνώ ότι η Ζάνα είναι εγγύηση αλλά δυστυχώς το πέρασμα του χρόνου έχει αφήσει στο σώμα της και στο πρόσωπο της τα σημάδια του . Στο δωμάτιο δεν περνάει εύκολα παρά μόνο με τους παλιούς της πελάτες και αυτό με επιλογή . Αν είσαι από τους τυχερούς θα περάσει στο δωμάτιο !! Αν οχι ....Πάντως το μαγαζί βρίσκεται σε μεγάλη παρακμή
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
1
Like
2.777
Πόντοι
456
Συμφωνώ ότι η Ζάνα είναι εγγύηση αλλά δυστυχώς το πέρασμα του χρόνου έχει αφήσει στο σώμα της και στο πρόσωπο της τα σημάδια του . Στο δωμάτιο δεν περνάει εύκολα παρά μόνο με τους παλιούς της πελάτες και αυτό με επιλογή . Αν είσαι από τους τυχερούς θα περάσει στο δωμάτιο !! Αν οχι ....Πάντως το μαγαζί βρίσκεται σε μεγάλη παρακμή
Πώς γίνεται να βρίσκεται σε παρακμή και να μη βρίσκεις ελεύθερη καμία όταν πηγαίνεις;

Και να είναι πιασμένα και όλα τα δωμάτια.

Και το ρόστερ έχει έντεκα ονόματα (όχι δυο και τρεις).
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Πώς γίνεται να βρίσκεται σε παρακμή και να μη βρίσκεις ελεύθερη καμία όταν πηγαίνεις;

Και να είναι πιασμένα και όλα τα δωμάτια.

Και το ρόστερ έχει έντεκα ονόματα (όχι δυο και τρεις).
Ετσι.... έχω επιχειρήσει να βρω την Άννα πάνω απο 5 φορές και ηταν αδύνατο, το ίδιο για τα γνωστά βαριά χαρτιά (Λια, Βερονικα κλπ)
Το προηγούμενο Σάββατο στις 12 ηταν μια ελεύθερη....
Το μαγαζι αυτο εχει τον κόσμο του, την ποιότητα του, τα έχουμε πει.....
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
1
Like
2.777
Πόντοι
456
Ετσι.... έχω επιχειρήσει να βρω την Άννα πάνω απο 5 φορές και ηταν αδύνατο, το ίδιο για τα γνωστά βαριά χαρτιά (Λια, Βερονικα κλπ)
Το προηγούμενο Σάββατο στις 12 ηταν μια ελεύθερη....
Το μαγαζι αυτο εχει τον κόσμο του, την ποιότητα του, τα έχουμε πει.....
Από την άλλη αναπολώ την προ-covid εποχή που στην παρέλαση έβγαιναν 5-10 κορίτσια και δεν ήξερες ποιά να πρωτοδιαλέξεις.

Τώρα που λειτουργεί με λογική κομμωτηρίου (ραντεβού), αν δεν έχεις πάρει τηλέφωνο, πας και δε βρίσκεις καμία ελεύθερη.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
δεν συμφωνώ΄΄ ότι βρίσκεις δύσκολα κοπέλα ελεύθερη...

στο ίδιο μαγαζί νομίζω πηγαίνουμε όλοι...

τώρα αν ο συναγωνιστής είναι τόσο γκαντέμης ....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Είναι αρκετες οι φορές κυρίως πρωινά και ιδιαίτερα Σάββατο που γίνεται χαμός. Για απογευματινές ώρες δεν ξέρω,
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
12
Like
319
Πόντοι
290
Η Σόφη εργάζεται ακόμα στο κατάστημα ή αποχώρησε ? Έχει αρκετό καιρό να γράψει κάποιος για αυτή .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom