Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446

kalamatianos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
79
Πόντοι
0
Πέρασα πάλι εχθές με την βροχή από την Ζάνα. Αν και έχω περισσότερο από δύο μήνες με θυμήθηκε καί αφού μου πήρε το βρεγμένο μπουφάν για να στεγνώσει με πέρασε σε δωμάτιο για να ζεσταθώ καί θά σού στείλω τη Μόνικα μου λέει. ( Για αυτό λέω με θυμήθηκε). Έκανα το ζεστό μπάνιο μου καί βγαίνοντας ήρθε καί η Μόνικα κρατώντας δύο ποτήρια βότκα. Φόραγε μια κάτασπρη πόδια και επάνω στις γόβες της ήταν πολύ σέξι . Ήπιαμε καί μιλήσουμε για την βροχή. Μου ζήτησε να ξαπλώσω και απόλαυσα για άλλη μια φορά το υπέροχο μασάζ. Μισή ώρα με έλιωσε. Μπήκε σιγά σιγά στο δεύτερο μέρος. Πολύ αισθησιακά με έφτασε μετά από 15 λεπτά στην κορυφή. Εντάξει εγώ αυτό γουστάρω το αισθησιακό. Καί με την Μόνικα το έχω . Είναι και τό μαγαζί ζεστό καθαρό και σέ ταξιδεύει σέ αισθησιακές στιγμές.
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
369
Πόντοι
290
Τι λέει για για όλα αυτά ο Παράθυρος ? Υπάρχει νέο αίμα στο κατάστημα ?
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
360
Κριτικές
16
Like
879
Πόντοι
371
να επανέλθω σε μια παλια απορία, τελικά η Λίζα που ήταν στο 40 καποτε και μετα κομμωτρια η κοντουλα, ηρθε ποτέ εκει?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.666
Πόντοι
4.365
να επανέλθω σε μια παλια απορία, τελικά η Λίζα που ήταν στο 40 καποτε και μετα κομμωτρια η κοντουλα, ηρθε ποτέ εκει?
Ναι.. εκει ειναι...
σταθερη αξια...
καυλιαρα οπως παντα...!
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
540
Πόντοι
21
Αν τις έχεις πάρει όλες από καμία 10αρια φορές πάντως σταματάς να πηγαίνεις. Θέλει μεταγραφές αεροδρομίου η Ζανα κ χρόνο για να δέσουν σαν ομάδα όπως οι παλιοσειρές
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Συνάντηση με Ελενα.
ηλικία γύρω στα 45.
ωραίο για την ηλικία της στήθος. χείλη παραφουσκωμενα από κολλαγόνο.
Ευχάριστος χαρακτήρας με σχετικά καλές γνώσεις μασαζ.
Στο δεύτερο γύρω ζήτησα μόνο στοματικό άνευ.
Με ενημέρωσε αν θέλω να τελειώσω στο στόμα της είναι συν 20.
Δεν τα έδωσα κ τελείωσα στο στήθος της.
Κόστος 45 λεπτά 80 ευρώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
360
Κριτικές
16
Like
879
Πόντοι
371
42 εννοεί

ήθελε να γίνει κομώτρια αλλά δεν της βγήκε....

την κερδίσαμε

καυλιάρα αλλά πολύ κοντή όμως.
Είναι όμως για να αναπωλήσεις στιγμές του παλαιού "6ου ορόφου" ..... θα κανω μια βολτα μεσα στην εβδομαδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

kalamatianos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
79
Πόντοι
0
Πέμπτη μεσημέρι και πέρασμα από Στουρνάρη. Μου άνοιξε η Ζάνα χαμογελαστή και σέξι. Πλέον με ξέρει ότι ζητώ την Μόνικα. Με καθοδηγεί στο βάθος του διαδρόμου. Αφού με ρώτησε για μένα με άφησε και σε δύο λεπτά ήρθε η Μόνικα επάνω στα κόκκινα πορνοτακουνα μαύρο κολάν μαύρο μπλουζάκι μαύρα μακριά μαλλιά. Σκέτη κόλαση. Μιλήσαμε τα σχετικά και μου έκανε πρόταση για διπλό. Δεν έχασα την ευκαιρία και δέχτηκα να φέρει μια κοπέλα που ταιριάζει. Με άφησε να ετοιμαστώ. Τό δωμάτιο τό μπάνιο πεντακάθαρα. Πετσέτες παντόφλες σφραγισμένες. Σε δέκα λεπτά ξαπλωμένος πλέον ακούω γέλια και ανοίγει η πόρτα. Μόνικα και Λία. Μια από αριστερά και η άλλη δεξιά. Συστάσεις και με γύρισαν μπρούμυτα. Η Λία στα πόδια η Μόνικα στο κεφάλι. Ξεκίνησαν και οι δύο τό μασάζ. Στην αρχή απαλό αισθησιακό. Σιγά σιγά πιο δυνατό. Με έκαναν καινούργιο. Ήρθε η στιγμή να γυρίσω. Τί να πω.., έχασα την μπάλα. Φιλιά γλυψιματα εναλλάξ. Τό τέλος ήρθε έχοντας τα στήθια της Μόνικα στο πρόσωπο μου και μου ψιθυρίζει στο αυτί καυλωτικα.η Λία νά μου έχει εξαφανίσει στο στόμα της και να με αδειάζει μέχρι τελευταία σταγόνα. Τό γέλιο ήταν όταν πλησίασε ή Μόνικα με γλύφει και γυρίζει το κεφάλι της στην Λία λέγοντας... Μωρη τά ρουφηξες όλα?? Τόν γιαλισες. Πέρασα υπέροχα και με τίς δύο. Ξεχωριστή εμπειρία. Στο τέλος έμεινε η Μόνικα και με πέρασε μαζί στο μπάνιο. 160 € μια ώρα γεμάτη δεν τα έκλαψα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.910
Πόντοι
3.425
δεν ήξερα ότι κάνουν διπλό η Λια - Μόνικα

Ενδιαφέρον....
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.660
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Ποιά είναι η Εβελίνα που γράφει ο συνάδελφος;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
παίδες σε ότι αφορά το ίδρυμα του πολυτεχνείου τα έχουμε πεί......μόνο μόνικα και λία(όχι πλέον λόγω γκιφιλδισμου) και άντε κανα τζόκερ να σου κάτσει......κάτι ελένες από ελβενία, κάτι μαρίες κάτι ιζαμπέλες με πόδια σαν βησιγότθων κάτι μελίνες που αμα βγάλει τα τακούνια γελάς, είναι τσάμπα κόπος.....μπορεί η πάολα να είναι αυτό το τζόκερ......(αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία) είναι για πολύ ξουυυυυυυυυυυ
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
παίδες σε ότι αφορά το ίδρυμα του πολυτεχνείου τα έχουμε πεί......μόνο μόνικα και λία(όχι πλέον λόγω γκιφιλδισμου) και άντε κανα τζόκερ να σου κάτσει......κάτι ελένες από ελβενία, κάτι μαρίες κάτι ιζαμπέλες με πόδια σαν βησιγότθων κάτι μελίνες που αμα βγάλει τα τακούνια γελάς, είναι τσάμπα κόπος.....μπορεί η πάολα να είναι αυτό το τζόκερ......(αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία) είναι για πολύ ξουυυυυυυυυυυ
Η Παολα δεν είναι το τζόκερ αυτο είναι σίγουρο, ψυχρή επαγγελματίας που θα κάνει τη δουλειά αλλα μέχρι εκεί. Στα καλά θα πρόσθετα τη Βερονικα λόγω υπηρεσιών και όσους θέλουν πιο μικρή και την Άννα. Μέχρι εκεί....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom