Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
489
Κριτικές
27
Like
1.911
Πόντοι
2.471
Μετά από πολύ καιρό πέρασα από το μαγαζί. Μετά από κάτι χρόνια πέρασα με Μόνικα και μου επιβεβαίωσε ότι η Λίζα είναι όντως η παλιότερη (1,45 με τα τακούνια) που είχε κάνει και πάει και στο Συγκρού 40-42.
Η Λίζα η ξανθιά με λίγο περιφέρεια;κοντούλα σχετικά;αυτή;
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Μετά από πολύ καιρό πέρασα από το μαγαζί. Μετά από κάτι χρόνια πέρασα με Μόνικα και μου επιβεβαίωσε ότι η Λίζα είναι όντως η παλιότερη (1,45 με τα τακούνια) που είχε κάνει και πάει και στο Συγκρού 40-42.
:P:thumbsup::thumbsup:
 

mamoon

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
157
Like
859
Πόντοι
81
Μόλις βγήκα από το αγαπημένο κατάστημα. Χωρίς να θέλω να αδηκισω τα υπόλοιπα κορίτσια, αλλά η Αννουλα που πέρασα στο δωμάτιο μαζί της, ήταν μες στην καυλα σήμερα. Και εμφανισιακά και λειτουργικά.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.360
Πόντοι
3.446
Γνωρίζουμε αν εργάζεται όντως;
όχι φίλε μου....είναι η μελίνα που είχε ξαναδουλέψει πριν 4 χρόνια περίπου...αλβανή πολύ μέτρια σε εμφάνιση, σε υπηρεσίες δεν έχω δοκιμάσει γιατί δεν είναι της αρεσκείας μου..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μόλις βγήκα από το αγαπημένο κατάστημα. Χωρίς να θέλω να αδηκισω τα υπόλοιπα κορίτσια, αλλά η Αννουλα που πέρασα στο δωμάτιο μαζί της, ήταν μες στην καυλα σήμερα. Και εμφανισιακά και λειτουργικά.
δεν μου λές αγαπητέ....όταν λες λειτουργικά τί εννοάς???? που δεν φιλάει? που δεν παίρνει πίπα ακάποτη???
 

Μακς

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
43
Like
88
Πόντοι
0
όχι φίλε μου....είναι η μελίνα που είχε ξαναδουλέψει πριν 4 χρόνια περίπου...αλβανή πολύ μέτρια σε εμφάνιση, σε υπηρεσίες δεν έχω δοκιμάσει γιατί δεν είναι της αρεσκείας μου..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν μου λές αγαπητέ....όταν λες λειτουργικά τί εννοάς???? που δεν φιλάει? που δεν παίρνει πίπα ακάποτη???
Οκ νόμιζα την Μελίνα την ξανθιά την βυζαρου το υπερτουμπανο
 

mamoon

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
157
Like
859
Πόντοι
81
όχι φίλε μου....είναι η μελίνα που είχε ξαναδουλέψει πριν 4 χρόνια περίπου...αλβανή πολύ μέτρια σε εμφάνιση, σε υπηρεσίες δεν έχω δοκιμάσει γιατί δεν είναι της αρεσκείας μου..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν μου λές αγαπητέ....όταν λες λειτουργικά τί εννοάς???? που δεν φιλάει? που δεν παίρνει πίπα ακάποτη???
Φίλε μου σίγουρα η εμπειρία του καθένα είναι μοναδική και δε μπορεί να συγκριθεί ή να είναι ακριβώς η ίδια με του άλλου.
Εγώ λοιπόν αναφέρθηκα στη σημερινή, δική μου εμπειρία που για τα δικά μου δεδομένα ήταν μοναδική.
Μπήκα σε έναν πεντακάθαρο χώρο με μια πολύ όμορφη γυναίκα, που αν την έβλεπα έτσι ντυμένη στο δρόμο ή έξω από κανένα club, το μυαλό μου θα έκανε σενάρια πως να τη στριμώξω, και μου δόθηκε η δυνατότητα να κάνω τα γούστα μου χωρίς να ακούσω όχι και μη κτλ.
Πάντως για την ακάποτη πίπα, στις κρητικές αρκετοί αναφέρουν το αντίθετο από αυτό που γράφεις.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.360
Πόντοι
3.446
Φίλε μου σίγουρα η εμπειρία του καθένα είναι μοναδική και δε μπορεί να συγκριθεί ή να είναι ακριβώς η ίδια με του άλλου.
Εγώ λοιπόν αναφέρθηκα στη σημερινή, δική μου εμπειρία που για τα δικά μου δεδομένα ήταν μοναδική.
Μπήκα σε έναν πεντακάθαρο χώρο με μια πολύ όμορφη γυναίκα, που αν την έβλεπα έτσι ντυμένη στο δρόμο ή έξω από κανένα club, το μυαλό μου θα έκανε σενάρια πως να τη στριμώξω, και μου δόθηκε η δυνατότητα να κάνω τα γούστα μου χωρίς να ακούσω όχι και μη κτλ.
Πάντως για την ακάποτη πίπα, στις κρητικές αρκετοί αναφέρουν το αντίθετο από αυτό που γράφεις.
Σιγά την εύμορφη!!!!!!!! καλούλα είναι απλά. Όχι ότι θα γύριζε και ο μισός αντρικός πληθυσμός να την κοιτάξει....αλλά πέρα από αυτό που είναι και υποκειμενικό...από ότι καταλαβαίνω δεν έχεις και πολλές απαιτήσεις από το ζήτημα γύρω από το σέξ. Για ένα ξαλάφρωμα καλή είναι , αλλά δεν σε εθίζει να ξαναπάς....προτιμώ μόνικα εκεί ή λία χίλιες φορές και ας είναι 20 χρόνια μεγαλύτερες. Βέβαια εγώ ψάχνω το τοπ των υπηρεσιών.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.360
Πόντοι
3.446
και το κακό είναι σχεδόν οι περισσότεροι που διαβάζω εδώ μέσα και από σχόλια και από κριτικές δεν ψάχνουν πολύ τις υπηρεσίες αλλά απλά ένα οκ ξαλάφρωμα..
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
και το κακό είναι σχεδόν οι περισσότεροι που διαβάζω εδώ μέσα και από σχόλια και από κριτικές δεν ψάχνουν πολύ τις υπηρεσίες αλλά απλά ένα οκ ξαλάφρωμα..
Χωρις τις υπηρεσιες,οχι! Αν ειναι για ξαλαφρωμα καλυτερα στουντιο που εχει τανεε μοντελα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Σχετικα με τις αναφορές στην Αννουλα

Τ αρνητικά που γράφτηκαν δεν ισχύουν

Με το κοριτσι περνάω πολλα χρονια

Ευγενέστατη και καθε φορά δίνει και περισσότερα στον αγώνα

Ειμαι fan …
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
555
Κριτικές
25
Like
3.452
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα σε όλους!! Στο Σ29 έχω πάει 7 φορές τις 4 με μια συγκεκριμένη κορασίδα.... ήθελα να ρωτήσω υπάρχει καμιά μέσα στο ροστερ να δίνει κουλούρι? Στην τιμή 100 € /ώρα με 2 σουτ ή με εξταδακι? Όποιος γνωρίζει ας στείλει pm.....
 

kmitsaras

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
10
Like
46
Πόντοι
10
Καλημερα! Ξέρουμε αν η Πάμελα εργάζεται ακόμα;
 

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381
Μπορεί να ενημερώσει κανείς για το ροστερ....θέλω να πετύχω κάποιες παλιές αγάπες.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
922
Πόντοι
86
Καλησπέρα σε όλους!! Στο Σ29 έχω πάει 7 φορές τις 4 με μια συγκεκριμένη κορασίδα.... ήθελα να ρωτήσω υπάρχει καμιά μέσα στο ροστερ να δίνει κουλούρι? Στην τιμή 100 € /ώρα με 2 σουτ ή με εξταδακι? Όποιος γνωρίζει ας στείλει pm.....
Βρέθηκε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom