Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
γίνεται αρκεί να της πείς "θέλω να μου τον πάρεις όλον με την μασελαρα σου καύλα μου"!! εκεί φτιάχνεται , παρατάει το διευθυντιλίκι, κλειδαμπαρώνει τον καυλωμένο άντρα και του αλλάζει τον αδόξαστο. Και γώ δεν το ήξερα, τυχαία μια μέρα το είπα σε φάση τρόλ....και βγήκε!!!!!!!!!! μου έκανε ένα γαμήσι απλά παιδιά προσοχή....με την μασέλα γρατζουνάει ολίγον τι!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
γίνεται αρκεί να της πείς "θέλω να μου τον πάρεις όλον με την μασελαρα σου καύλα μου"!! εκεί φτιάχνεται , παρατάει το διευθυντιλίκι, κλειδαμπαρώνει τον καυλωμένο άντρα και του αλλάζει τον αδόξαστο. Και γώ δεν το ήξερα, τυχαία μια μέρα το είπα σε φάση τρόλ....και βγήκε!!!!!!!!!! μου έκανε ένα γαμήσι απλά παιδιά προσοχή....με την μασέλα γρατζουνάει ολίγον τι!
Περιμένω την ημέρα που θα πεις καλή κουβέντα για καποια....υποθετω όταν η Ειρήνη Σκληβα έρθει στα μασαζ.....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Περιμένω την ημέρα που θα πεις καλή κουβέντα για καποια....υποθετω όταν η Ειρήνη Σκληβα έρθει στα μασαζ.....
Δηλαδή αυτές που κυκλοφορούν τώρα έχουν τουλάχιστον το 20% της ομορφιάς της ειρήνης?
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
καλά ρε αρρωστάκια...
να πηδήξεις την Ζάνα το 2005 στο θρυλικό Μάρνη 28 το καταλαβαίνω... (άλλωστε το έχω κάνει και έχω πάρει και κώλο με τελειωτικό στο στόμα...)
το να συνεχίζεις να λιγουρεύεσαι την Ζάνα το 2022 τώρα που έπιασε τα -ήντα... απλά με ξεπερνάει...
άβυσσος η ψωλή του ανδρός...
Συμφωνώ!!!!!!!!!
Φουλ προγραμμα τέλειο ΤΟΤΕ
Το 2022 να λιγουρευεσαι τις -ηνταρες δε λεει με τιποτα.... αντε μην αρχισω να λεω ονοματα Κυριακατικα
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
γίνεται αρκεί να της πείς "θέλω να μου τον πάρεις όλον με την μασελαρα σου καύλα μου"!! εκεί φτιάχνεται , παρατάει το διευθυντιλίκι, κλειδαμπαρώνει τον καυλωμένο άντρα και του αλλάζει τον αδόξαστο. Και γώ δεν το ήξερα, τυχαία μια μέρα το είπα σε φάση τρόλ....και βγήκε!!!!!!!!!! μου έκανε ένα γαμήσι απλά παιδιά προσοχή....με την μασέλα γρατζουνάει ολίγον τι!
Οπότε έτσι θα το κάνουμε...Από πλάκα θα ξεκινήσει.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Επίσκεψη σχετικά πρόσφατα. Στο σαλονάρισμα τα έχασα στο μέτρημα λόγω του μεγάλου αριθμού, όπως και της άφθονης ποικιλίας των θεραπαινίδων. Με δυσκολία συγκράτησα 2 ονόματα. Μόνικα και Λία. Επιλογή της Μόνικα. Πολύ επικοινωνιακή και έμπειρη επαγγελματίας. (Τώρα που γράφω το "επαγγελματίας" σκέφτομαι ότι καλό θα ήταν, οι κοπέλες εδώ να αναφέρονται έτσι, ώστε να αποφεύγονται οι διάφοροι χαρακτηρισμοί απαξίωσης, που μερικές φορές προκαλούν έως και προσωπικές αντιπαραθέσεις μεταξύ των μελών)! Η Μόνικα σε 1η φάση μου ίσιωσε την πλάτη. Σε 2η φάση αποδείχθηκε πολύ σπιρτόζα και δυναμική τόσο στο πνεύμα, όσο και στο σώμα και στο κρεβάτι! Ήταν ένα βάλσαμο για το ταλαιπωρημένο και καταπονημένο κορμί μου! Ευχαριστώ Μόνικα και σύντομα θα επανέλθω!
 

Stasino

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
330
Like
608
Πόντοι
81
Η λια και η ζανα τι ωρες ειναι στο μαγαζι?
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
τί να σας πω....περί ορέξεως....

εξαρτάται και από την ηλικία του έχοντος την άποψη αυτή

και όπως έχω ξαναπεί άλλη χάρη έχει να φας γίδα ή προβατίνα και άλλη το γάλακτος!!!!!
 

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
τί να σας πω....περί ορέξεως....

εξαρτάται και από την ηλικία του έχοντος την άποψη αυτή

και όπως έχω ξαναπεί άλλη χάρη έχει να φας γίδα ή προβατίνα και άλλη το γάλακτος!!!!!
Εγώ πέρασα με την κυρία Ζανα πριν 3 εβδομάδες , πρώτη φορά την είχα πάρει πριν αρκετά χρόνια, οι υπηρεσίες της είναι ακριβώς οι ίδιες , μόνο στο σεξ φαίνεται λίγο η κούραση της λόγω ηλικίας αλλά για εμένα είναι σωστή επαγγελματίας . Το θέμα είναι και τι ζητάει ο καθένας.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Εγώ πέρασα με την κυρία Ζανα πριν 3 εβδομάδες , πρώτη φορά την είχα πάρει πριν αρκετά χρόνια, οι υπηρεσίες της είναι ακριβώς οι ίδιες , μόνο στο σεξ φαίνεται λίγο η κούραση της λόγω ηλικίας αλλά για εμένα είναι σωστή επαγγελματίας . Το θέμα είναι και τι ζητάει ο καθένας.
Ναι σωστά, το θέμα είναι και τι ζητάει ο καθένας, πότε και πού το ζητάει. Το χειμώνα με τα χιόνια π.χ. στα Χάνια στο Πήλιο, ποιος δεν λαχτάρισε μια γίδα βραστή και αχνιστή, για να του ζεστάνει το μέσα του?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stasino

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
330
Like
608
Πόντοι
81
Δεν ειπατε ομως, πρωι ή απογευμα ειναι ζανα κ λια διαθεσιμες?
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Εγώ πέρασα με την κυρία Ζανα πριν 3 εβδομάδες , πρώτη φορά την είχα πάρει πριν αρκετά χρόνια, οι υπηρεσίες της είναι ακριβώς οι ίδιες , μόνο στο σεξ φαίνεται λίγο η κούραση της λόγω ηλικίας αλλά για εμένα είναι σωστή επαγγελματίας . Το θέμα είναι και τι ζητάει ο καθένας.
Δεν ειπατε ομως, πρωι ή απογευμα ειναι ζανα κ λια διαθεσιμες?
Ήλιο με ήλιο εργάζονται αγαπητέ αμφότερες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom