Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
34
Like
3.157
Πόντοι
4.365

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
καλή χρονιά σε όλα τα κορίτσια και ειδικά  στην  Λία  που είναι φοβερή..... Έρχομαι

όσο για την Λία κανείς δεν αμφισβητεί ότι αδικείται που μένει στα εξάρχεια αντί για βοηθός της ava addams ή της phoenix marie στην brazzers!!!!!!!! μεγάλη τσοντάρα η ρουφιάνα!!!!
 

avalonmajor

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2017
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
όσο για την Λία κανείς δεν αμφισβητεί ότι αδικείται που μένει στα εξάρχεια αντί για βοηθός της ava addams ή της phoenix marie στην brazzers!!!!!!!! μεγάλη τσοντάρα η ρουφιάνα!!!!
Άστα αδερφέ.... Έχω κολλήσει Πάτρα .... Και βλέπω ότι θα αργήσω να ανέβω ... Στα μασαζομαγαζα.... Θα πηξω .....
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Τέρρυ η Λίζα που πιθανά αναφέρεται ο καράφλας δεν είναι αυτη που λες εσύ. Μάλλον για την κοντολίζα την πετιτ αλβανιδούλα που πλέον είναι  Συγγρού 40-42 στον 6ο.
Η Λίζα που λες εσύ είναι η Ρωσσίδα αδύνατη μιλφάρα παλιά στο Σολωμού 54 και μετά σερίφισα εδώ και πολλά χρόνια σε μαγαζιά όπως Συγγρού 45, 296 μεχρι πρότινος ενώ είχε περάσει και σε κάποια στο Χολαργό στο ενδιάμεσο.
Η Λίζα αυτή δυστυχώς από τότε που έγινε σερίφισσα (δηλαδή εδώ και πολλά χρόνια) δεν περνάει πλέον δωμάτιο. :(

Αχ Λίζα....!
 

avalonmajor

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2017
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα ..... Κανένα νέο από το ζανομαγαζο έχουμε
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Ναι έχει χαλάσει το πλυντήριο που πλένουν τις πετσέτες και επικρατεί χαμός....  :cheesy: :cheesy:
Η Ζάνα ψάχνει κόσμος να πλύνει τις πετσέτες στο χέρι. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να περάσει και στις 100 πετσέτες (πλύσιμο στέγνωμα, σιδέρωμα) έχει μια συνεδρία των 30 λεπτών δωρεάν!!!

:2funny:

Καλή χρονιά!!!

 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.651
Κριτικές
190
Like
48.872
Πόντοι
41.443
Ναι έχει χαλάσει το πλυντήριο που πλένουν τις πετσέτες και επικρατεί χαμός....   :cheesy: :cheesy:
Η Ζάνα ψάχνει κόσμος να πλύνει τις πετσέτες στο χέρι. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να περάσει και στις 100 πετσέτες (πλύσιμο στέγνωμα, σιδέρωμα) έχει μια συνεδρία των 30 λεπτών δωρεάν!!!

:2funny:

Καλή χρονιά!!!


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Αύριο το κατάστημα θα είναι κλειστό . Λόγο των φώτων !
Δευτέρα κανονικά ανοιχτά . Χρόνια πολλά !
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Αύριο το κατάστημα θα είναι κλειστό . Λόγο των φώτων !
Δευτέρα κανονικά ανοιχτά . Χρόνια πολλά !

Φιλε ηλεκτρολογος ειμαι για τα φώτα , τα φτιάχνουμε κ μένεις ανοιχτά αυριο
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Έτσι μιαα απλή ενημερωσούλα. Είχα πάει πριν κανα 2 εβδομάδες στο μαγαζί. Ήταν η τρίτη φορά που πηγαίνω. Την πρώτη είχα πάρει την γνωστή Καλίνκα με το βαλιτσάκι. 2η μια άλλη με τεραστια βυζια και γυαλάκια (δε θυμάμαι όνομα) και την τρίτη πήγα πάλι καρφωτός για Καλίνκα να πάρω λίγο κώλο όπως ξέρουμε ότι τον δίνει.

Αμ δε !

Μου είπε ότι το βαλιτσάκι δεν υπάρχει πια, ότι κανονικά απαγορεύεται να έχεις και άλλα τέτοια. Ότι γενικότερα δεν την ευχαριστεί και πολύ το πρωκτικό κλπ κλπ...

Όπου στην πρώτη συνεύρεση τον είχε κάνει πηγάδι με τον δονητή και μου είχε φύγει η μαγκιά.

Δε λέω ότι η κοπέλα άλλαξε και γενικότερα δεν είμαι αρνητικός, αλλά ξέρει κανας άλλος συναγωνιστής που έχει δοκιμάσει αν ισχύουν αυτά? Ρωτάω μήπως και έπεσα σε μέρες περίεργες με κανά κρύωμα και γιαυτό δεν ήθελε...
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Έτσι μιαα απλή ενημερωσούλα.

Δε λέω ότι η κοπέλα άλλαξε και γενικότερα δεν είμαι αρνητικός, αλλά ξέρει κανας άλλος συναγωνιστής που έχει δοκιμάσει αν ισχύουν αυτά? Ρωτάω μήπως και έπεσα σε μέρες περίεργες με κανά κρύωμα και γιαυτό δεν ήθελε...
Φίλε μου ούτε η ίδια δεν ξέρει τι θέλει και που πατάει , μια είναι έτσι και την άλλη αλλιώς . Μια δουλεύει , μια σταματάει . Νομίζω έχει καιρό που έχει σταματήσει , και έχει πάει και φτιάχνει νύχια , τι να πω .
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Όντως? αρα δεν ήταν ιδεα μου. Οκ σε ευχαριστώ φιλαράκι.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Φίλε μου ούτε η ίδια δεν ξέρει τι θέλει και που πατάει , μια είναι έτσι και την άλλη αλλιώς . Μια δουλεύει , μια σταματάει . Νομίζω έχει καιρό που έχει σταματήσει , και έχει πάει και φτιάχνει νύχια , τι να πω .

Αυτή ΔΕΝ πάει καθόλου μα καθόλου καλά....Πριν αρκετό καιρό είχα περάσει χάλια μαζί της και ήταν η αιτία που για αρκετό καιρό δεν ερχόμουν στο μαγαζί...Είχα σπαστεί τόσο πολύ!
Επίσης όπου την  πετυχαίνω ενημερώνω πως πρόκειται για κοπέλα που πλέον δε στέκει καλά...Είναι κρίμα να περνάει κάποιος να δίνει χρήματα και να τον κάνει να αισθάνεται άσχημα με διάφορες βλακείες που κάνει....
Κάποτε έμπαινε στο δωμάτιο και ήταν σουπερ!Τι δονητές τι πρωκτικό ότι θέλεις!Κάπου "στράβωσε" και όπως αναφέρεις αλλού πατά κι άλλου βρίσκεται,κι όλο αυτό αν θυμάμαι καλά το έπαθε μέσα σε ένα καλοκαίρι....!Και μη χειρότερα....
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
η αλήθεια ειναι παιδιά πως επειδή σαν γκόμενα δε λέει κάτι κατα τη γνώμη μου, πήγα μόνο για το βαλιτσάκι....

ξαφνικά όταν άρχισε τις μαλακίες και τις υπεκφυγες ξενέρωσα. Γενικότερα καθόλου θερμή και εξαφανίστηκε τελείως το pse΄που μόνο αυτό είχε
 

avalonmajor

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2017
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
η αλήθεια ειναι παιδιά πως επειδή σαν γκόμενα δε λέει κάτι κατα τη γνώμη μου, πήγα μόνο για το βαλιτσάκι....

ξαφνικά όταν άρχισε τις μαλακίες και τις υπεκφυγες ξενέρωσα. Γενικότερα καθόλου θερμή και εξαφανίστηκε τελείως το pse΄που μόνο αυτό είχε
καλημέρα συναγωνιστη....... Για αυτό ... Σίγουρα πράγματα ... Λία... Ρανια.... Αντριανα
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26

fme01031

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2011
Μηνύματα
15
Like
7
Πόντοι
0
Καλημερα, ποια κοριτσια εργαζονται σημερα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom