Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
......
......πάντα φίλε μου άφήνω ή πάω ΔΩΡΑΚΙ . 

Ν Ο Μ Ο Σ !!

Υ.Γ.. Δικός μου νόμος έ ??

27535_131079803594173_1143_n.jpg
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.701
Κριτικές
61
Like
40.161
Πόντοι
22.785
ΦΥΣΙΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...... Ακου λοιπόν. γενικά και εν κατακλείδι, το αίδοίο αποτελεί κοινή καταγωγή και κοινό στόχο των ανθρώπων.
Άνδρες γυναίκες ασχολούνται μαζί του.
Οι μεν άνδρες με σκοπό να το κατακτήσουν, οι δε γυναίκες με σκοπό να το καταστήσουν παγίδα.
Οι άνδρες δουλεύουν, κλέβουν και εξαπατούν για να βγάλουν λεφτά και με τα λεφτά αγοράζουν κότερο που ως γνωστό είναι μεγάλη μουνοπαγίδα.
Οι γυναίκες κάνουν δίαιτα, βάφονται, φτιασιδώνονται, ξυρίζουν το όρος της Αφροδίτης και τα πόδια τους με σκοπό να καταστήσουν το αίδοίο τους πεοπαγίδα.
Κατόπιν αφήνουν την πεοπαγίδα τους να πιαστεί στή μουνοπαγίδα.............

Φαύλος κύκλος το αιδοίο. Κάτι σαν τη Ρώμη. Όλοι οι δρόμοι οδηγούν εκεί.
 

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
ΦΥΣΙΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...... Ακου λοιπόν. γενικά και εν κατακλείδι, το αίδοίο αποτελεί κοινή καταγωγή και κοινό στόχο των ανθρώπων.
Άνδρες γυναίκες ασχολούνται μαζί του.
Οι μεν άνδρες με σκοπό να το κατακτήσουν, οι δε γυναίκες με σκοπό να το καταστήσουν παγίδα.
Οι άνδρες δουλεύουν, κλέβουν και εξαπατούν για να βγάλουν λεφτά και με τα λεφτά αγοράζουν κότερο που ως γνωστό είναι μεγάλη μουνοπαγίδα.
Οι γυναίκες κάνουν δίαιτα, βάφονται, φτιασιδώνονται, ξυρίζουν το όρος της Αφροδίτης και τα πόδια τους με σκοπό να καταστήσουν το αίδοίο τους πεοπαγίδα.
Κατόπιν αφήνουν την πεοπαγίδα τους να πιαστεί στή μουνοπαγίδα.............

Φαύλος κύκλος το αιδοίο. Κάτι σαν τη Ρώμη. Όλοι οι δρόμοι οδηγούν εκεί.


Φρουδική ανάλυση του μουνιού αλα μπουρδέλα ντοτ κομ....μαρέσει ..... :rockon:
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Χρόνια Πολλά, αδερφούλα.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
η Ζάνα είναι πάρα πολύ παλιά καραβάνα.....να είσαι σίγουρος ότι τα γνωρίζει......προφανως κρίνει ότι η συγκεκριμενη κοπέλλα δεν της χαλάει το μαγαζί......αν κρίνει διαφορετικά,θα φύγει αμεσα.......
Η Ζάνα είναι κάτι σαν το Άγιο Πνεύμα δηλαδή;
 

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά Ζανα , να είσαι πάντα καλά !!!
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολουσ τους φιλους εδω ειμαι μελος πολλα χρονια σε αυτη την σελιδα δεν γραφω ποτε πολλα απλα διαβαζω τις αποψεις του καθενος . τον τελευταιο καιρο διαβαζω αλλλα και εχω βιωσει και εγω ενα ειδος ξεπετας στο καταστημα . η προταση μου ειναι και ειναι δικαιωμα του καθενα απο εδω να δημοσιοποιηση ΟΝΟΜΑΤΑ και οχι αποψεις πια ειμαι η ξεπετα η ταδε πια κανει μαλακιες μεσα στο δωματιο η ταδε ετσι ωστε εαν διαβασει η ζανα τα ποστ και θελει να αλλαξει κατι αυτο εχει ονομα . και αν δεν το αλλαξει δεν μπορει να πει δεν ξερω πια ειναι ετσι η αλλιως . τωρα θα μου πειτε ειναι κριτηριο αυτο μπορει καπιος να εχει εμπαθεια με καπια κοπελα οκ. αλλα ρε πιαδια αν εχει 10 αναφορες μια κοπελα ολοι εχουν εμπαθεια ?
αυτα  απο μενα ΚΑΛΗΜΕΡΑ
 

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολουσ τους φιλους εδω ειμαι μελος πολλα χρονια σε αυτη την σελιδα δεν γραφω ποτε πολλα απλα διαβαζω τις αποψεις του καθενος . τον τελευταιο καιρο διαβαζω αλλλα και εχω βιωσει και εγω ενα ειδος ξεπετας στο καταστημα . η προταση μου ειναι και ειναι δικαιωμα του καθενα απο εδω να δημοσιοποιηση ΟΝΟΜΑΤΑ και οχι αποψεις πια ειμαι η ξεπετα η ταδε πια κανει μαλακιες μεσα στο δωματιο η ταδε ετσι ωστε εαν διαβασει η ζανα τα ποστ και θελει να αλλαξει κατι αυτο εχει ονομα . και αν δεν το αλλαξει δεν μπορει να πει δεν ξερω πια ειναι ετσι η αλλιως . τωρα θα μου πειτε ειναι κριτηριο αυτο μπορει καπιος να εχει εμπαθεια με καπια κοπελα οκ. αλλα ρε πιαδια αν εχει 10 αναφορες μια κοπελα ολοι εχουν εμπαθεια ?
αυτα  απο μενα ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Εγώ γράφω και κράζω ονομαστικά εδώ και 2-3 σελίδες. Και στα reviews....Ας τα ξαναγράψω λοιπόν :

Νικολ : Ψυγείο , με το ζόρι σου κάνει πίπα , σεξ δεν κάνει , έχει γκόμενο νταβά που του τα ακουμπάει , και τα λεφτά πάνε στον UCK
Ράνια : Μαλακισμένη , πιστεύει ότι θα σε ακουμπήσει και θα χύσεις , ύφος μπλαζέ , διπρόσωπη , ενώ φαίνεται καλή είναι κακός άνθρωπος , κοροιδεύει τον κόσμο
Λία : Παρότι παραμένει αξία , κάθε φορά που πάω μαζί της , κάνει ακριβώς τα ίδια. Και επίσης , πρέπει να την πετύχεις σε καλή μέρα , αν βαριέται πάει να σε ξεπετάξει με ψευτο-προστυχες κραυγές "Χυσε με κάνε με δείξε με καυλιάρη μου κλπ"

Προσωπικά μια φορά περίμενα στο κουζουνάκι απέξω , (δεν είδα ποιες ήτανε μέσα ) , και ήτανε μια καινούρια , και μέσα της εξηγούσανε πως θα πρέπει να φωνάζει στο σεξ.Η Μαρία με τα γυαλάκια , τις έλεγε " Οχι αχ αχ αχ" αλλά "Ααααααααχ αααααααχ".......!!!!

Οπότε καταλαβαίνετε τι κουτσομπολιό τρώμε στο κουζινάκι , και πόσο για τον πουτσο μας έχουνε (μερικές) εκει μέσα.......Για αυτό φωνάζω μποικοτάζ στις μαλακισμένες!!!!

Υπάρχουνε όμως και καλά παιδιά , που φυσικά δεν έχει γραφτεί ούτε μια αρνητική κριτική για αυτές , όπως πχ. η Βίκυ , που είναι γαμώ τα παιδιά και πολύ καλή στο δωμάτιο.

Παιδιά αν θέλετε να δείτε ποιες πραγματικά είναι οι γκόμενες , καθίστε και περιμένετε κάποια που είναι στο δωμάτιο , καθίστε πχ. 20-30 λεπτά , και ειδικά στην θέση δίπλα στο

κουζινάκι.Εάν μας έχουνε γ8ια τον πούτσο αυτές , πρέπει και εμείς να τις κάνουμε να μην έχουνε να αγοράσουνε ούτε σαπούνι να πλύνουνε το μουνι τους !

Ξαναλέω , με ελάχιστη δόση ρατσισμου, όχι για την καταγωγή τους , αλλά για το ποιόν τους και απο που ήρθανε , οι περισσότερες απο αυτές ζούσανε σε ένα κωλοχώρι στην Αλβανία και

στην μολδαβία και ρουμανία , στο οποίο φυλάγανε πρόβατα , και τώρα νομίζουνε , με το μουνί τους , ότι θα μας κάνουνε ότι θέλουνε!

Όχι , δεν είναι έτσι , φταιμε ΕΜΕΙΣ , πρέπει να τους δώσουμε ένα γερό μάθημα!!!!
 

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σε διαβάζουν ενήλικοι , κοφτό . Εδώ ενημερώνονται φίλοι συναγωνιστές για της κορασίδες , όλα τ αλλά είναι περιττά .
Πες τη γνώμη σου χωρίς να βρίζεις να προσβάλεις . Θίγεις αυτές και ενοχλείς εμάς που σε διαβάζουμε .
 

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
Σε διαβάζουν ενήλικοι , κοφτό . Εδώ ενημερώνονται φίλοι συναγωνιστές για της κορασίδες , όλα τ αλλά είναι περιττά .
Πες τη γνώμη σου χωρίς να βρίζεις να προσβάλεις . Θίγεις αυτές και ενοχλείς εμάς που σε διαβάζουμε .

Σιγά ρε μεγάλε , που σε ενόχλησα κιόλας.....

Τα μάτια πάω να σου ανοίξω και σένα , και μένα , και σε όλους.

Θες δεν θες , αυτή είναι η αλήθεια. Ίσως να είναι πολύ σκληρή , αλλα αυτή είναι....

Θες παραμυθάκι? ΟΚ....

Οι κοπέλες που υπάρχουνε εκει σέβοντε τα λεφτά που τους δίνεται.

Σας αγαπάνε επειδή ξέρουνε το μικρό σας όνομα.

Οταν πάτε μαζί τους το ευχαριστιούντε , και γουστάρουνε τρελά.






Συνεχίστε να είστε καληνυχτάκιδες ,και να δίνετε αξία στην κάθεμί φώλα....... και να τους κάνετε δωράκια , και μετά απορείτε για ποιο λόγο σας ξεπετάνε................................

Προσωπικά αυτή είναι η γνώμη μου ,και έχω δικαίωμα να την πω , όσο σκληρή και να είναι..........Και δεν δίνω αξία σε κάποια κοπέλα αν δεν το αξίζει!

Όσο για το ποσο τις προσβάλλω , με συγχωρείς φίλε μου αλλά αυτές με προσβάλλουνε 100 φορές περισσότερο , όταν τους δίνω τα ωραία μου λεφτά και με κοροιδεύουν.
Αυτό δεν σε κάνει έξαλλο?
 

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σιγά ρε μεγάλε , που σε ενόχλησα κιόλας.....

Τα μάτια πάω να σου ανοίξω και σένα , και μένα , και σε όλους.

Θες δεν θες , αυτή είναι η αλήθεια. Ίσως να είναι πολύ σκληρή , αλλα αυτή είναι....

Θες παραμυθάκι? ΟΚ....

Οι κοπέλες που υπάρχουνε εκει σέβοντε τα λεφτά που τους δίνεται.

Σας αγαπάνε επειδή ξέρουνε το μικρό σας όνομα.

Οταν πάτε μαζί τους το ευχαριστιούντε , και γουστάρουνε τρελά.






Συνεχίστε να είστε καληνυχτάκιδες , και να τους κάνετε δωράκια , και μετά απορείτε για ποιο λόγο σας ξεπετάνε................................
Ναι , και όμως να μην προσβάλουμε . Σε όλους μας έργο παίζουν , γιατί αυτό πουλάνε . Δεν θα μας ερωτεύονται κιόλας . Αν εσυ έχεις πρόβλημα με Αλβανίδες Ρουμάνες Μολδαβες σε πληροφορώ ότι αυτές έρχονται πλέον στην Ελλάδα ,και αυτές δουλεύουν σε όλα τα μαγαζιά , φιλαράκι οι εποχές όταν εδώ κατέβαινε όλη η βόρεια Ευρώπη , Ουγγαρία Τσεκια μας τελείωσε !!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Φίλε "μολυσμένο μανιτάρι",είναι προφανές ότι έχεις μεγάλη πείρα από το κατάστημα,μιας και ξέρεις τόσες λεπτομέρειες για τα περισσότερα κορίτσια.

Φτάνει όμως μεχρι εδώ,γιατί σε λιγο κάποιοι,εύλογα,θα αρχίσουν να αναρωτιώνται τι ρόλο παίζεις.Τις έκραξες μια,τις εκραξες δυο,τέλος......
Ξέρεις,εμείς οι παλιότεροι έχουμε δει πολλά εδώ μέσα και ξέρουμε από πείρα,ότι κάποιες κριτικές και ενημερώσεις είναι καλοπροαίρετες και κάποιες όχι.Τις δικες σου τις θεωρούμε κατ' αρχας ειλικρινείς και καλοπροαίρετες,αλλά αν συνεχίσεις θα αρχίσουν κάποιοι να υποψιάζονται άλλα πράγματα......δεν ξερω αν με καταλαβαίνεις,αλλά ο χωρος είναι πολύ βρώμικος και τα "μαχαιρώματα" δίνουν και παίρνουν......
 

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
Ναι , και όμως να μην προσβάλουμε . Σε όλους μας έργο παίζουν , γιατί αυτό πουλάνε . Δεν θα μας ερωτεύονται κιόλας . Αν εσυ έχεις πρόβλημα με Αλβανίδες Ρουμάνες Μολδαβες σε πληροφορώ ότι αυτές έρχονται πλέον στην Ελλάδα ,και αυτές δουλεύουν σε όλα τα μαγαζιά , φιλαράκι οι εποχές όταν εδώ κατέβαινε όλη η βόρεια Ευρώπη , Ουγγαρία Τσεκια μας τελείωσε !!!

Είπα πως δεν έχω πρόβλημα με την καταγωγή τους , αλλά με το ποιόν τους !!!!!

Αυτές έχουνε φάει ψωμί απο σένα και απο μένα , εκεί που δεν είχανε να ταίσουνε τα (νοθα) παιδιά τους.

Αυτό θα έπρεπε να το σέβονται !

Ειδικά στους "παλιους" , θα έπρεπε να το σέβοντε διπλα!

Αυτή η αγνωμοσύνη δεν σου την βαράει στα νεύρα? Εμείς τις ανεβάσαμε επίπεδο , εμείς τις βάλαμε στον θρόνο , εμείς τις τιμήσαμε.....

Γιατί πχ. η Ζάνα , που δεν έχω πάει ποτέ μαζί της , δεν την πρόλαβα , αλλα απο αυτά που έχω διαβάσει , παρέμεινε η ίδια?

Όταν η άλλη είναι κακός χαρακτήρας και διπρόσωπη , δεν πρέπει να το πώ?

Γιατί η Βικούλα πχ. έχει χρυση καρδιά και σε έχει για πασά? Είναι λιγότερο όμορφη απο τις άλλες?


Αυτό που προσπαθώ είναι να ρίξω απο το βάθρο που τις έχουμε εμεις οι ίδιοι βάλει , μερικές εκει μέσα. Είπαμε , σας έχουμε ψηλά , αλλά μην μας πηδήξετε κιόλας!
 

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
Φίλε "μολυσμένο μανιτάρι",είναι προφανές ότι έχεις μεγάλη πείρα από το κατάστημα,μιας και ξέρεις τόσες λεπτομέρειες για τα περισσότερα κορίτσια.

Φτάνει όμως μεχρι εδώ,γιατί σε λιγο κάποιοι,εύλογα,θα αρχίσουν να αναρωτιώνται τι ρόλο παίζεις.Τις έκραξες μια,τις εκραξες δυο,τέλος......
Ξέρεις,εμείς οι παλιότεροι έχουμε δει πολλά εδώ μέσα και ξέρουμε από πείρα,ότι κάποιες κριτικές και ενημερώσεις είναι καλοπροαίρετες και κάποιες όχι.Τις δικες σου τις θεωρούμε κατ' αρχας ειλικρινείς και καλοπροαίρετες,αλλά αν συνεχίσεις θα αρχίσουν κάποιοι να υποψιάζονται άλλα πράγματα......δεν ξερω αν με καταλαβαίνεις,αλλά ο χωρος είναι πολύ βρώμικος και τα "μαχαιρώματα" δίνουν και παίρνουν......

Μετά απο αυτή την ευγενική παράκληση το κόβω...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
969
Like
856
Πόντοι
86
 

Προσωπικά αυτή είναι η γνώμη μου ,και έχω δικαίωμα να την πω , όσο σκληρή και να είναι..........Και δεν δίνω αξία σε κάποια κοπέλα αν δεν το αξίζει!

νομίζεις πως έχεις δικαίωμα να πεις τη γνώμη σου, ήδη με "κατάλληλες" παρεμβάσεις  αναγκάστηκες να αυτοφιμωθείς.
 

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
νομίζεις πως έχεις δικαίωμα να πεις τη γνώμη σου, ήδη με "κατάλληλες" παρεμβάσεις  αναγκάστηκες να αυτοφιμωθείς.

nope , μου ζητήθηκε ευγενικά mate ....και προσπαθώ να σέβομαι τους κανόνες του σάιτ :thumbsup:
Κουλάρισε....
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
969
Like
856
Πόντοι
86
Φίλε "μολυσμένο μανιτάρι",είναι προφανές ότι έχεις μεγάλη πείρα από το κατάστημα,μιας και ξέρεις τόσες λεπτομέρειες για τα περισσότερα κορίτσια.

Φτάνει όμως μεχρι εδώ,γιατί σε λιγο κάποιοι,εύλογα,θα αρχίσουν να αναρωτιώνται τι ρόλο παίζεις.Τις έκραξες μια,τις εκραξες δυο,τέλος......
Ξέρεις,εμείς οι παλιότεροι έχουμε δει πολλά εδώ μέσα και ξέρουμε από πείρα,ότι κάποιες κριτικές και ενημερώσεις είναι καλοπροαίρετες και κάποιες όχι.Τις δικες σου τις θεωρούμε κατ' αρχας ειλικρινείς και καλοπροαίρετες,αλλά αν συνεχίσεις θα αρχίσουν κάποιοι να υποψιάζονται άλλα πράγματα......δεν ξερω αν με καταλαβαίνεις,αλλά ο χωρος είναι πολύ βρώμικος και τα "μαχαιρώματα" δίνουν και παίρνουν......

πολλοί αναρωτιούνται για τον ρόλο πολλών...

αλλά η φίμωση δεν είναι η καλύτερη λύση, αυτό άλλωστε είναι και το πλεονέκτημα του μέσου, η ελευθερία του... Ας ακουστεί ο αντίλογος, αν υπάρχει, έτσι ή αλλιώς τα καταστήματα έχουν τους εκπροσώπους τους , επίσημους και ανεπίσημους, μπορούν να αντικρούσουν , αν θέλουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom