Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

lamogio12345

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
0
εχω παει στην ζανα αρκετες φορες  εχουν τιμηθει βικυ (οσο κωλαρα εχει τοσο χαλια ειναι το βυζακι της ),σοφι αλβανικο πουτσομεζεδακι ,αντριαννα αλβανακι της διπλανης πορτας , καλινκα ( ρωσος σβατζενεκερ με το δωνηταρι της ), μονικα ( my friends albanian  hot mom ), παολα αδιαφορο πολωνεζακι , μαρια μελαχρινη με γυαλακια , ζωη απιστευτα δυνατο μιλφ, λια (ξανθια μπουτου μιλφαρα ) ,καποιες τις εχω παρει μια φορα αλλες πιο πολλες και διαφορες σε διπλα παιχνιδια... καταρχην ο χωρος ειναι αριστος  και πεντακαθαρος , με καποιες περασα μετρια με αλλες πολυ καλα και με  καποιες ειπα το δεσποτη παναγιωτη!! συμπερασματα.. Η ζανα  :tits: :tits:  ακομα να μου κατσει  και δευτερο μηπως πρεπει απο ζανοσπιτο να το λεμε αλβανοσπιτο??? ( παντως με ολες τις αλβανιδες περασα αρκετα καλα)
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Στις 7μμ κλείνει το καταστημα κάθε Σάββατο και τις Κυριακές παραμένει κλειστα !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα , καλη εβδομάδα ! Επέστρεψε Ζωη , Ναταλί , Ρανια
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Υπαρχει καμια στο καταστημα με γυμνασμενο η εστω αδυνατο σωμα για αμεση καταθεση;;;
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Στο καταστημα υπάρχουν κοπέλες για ολα τα γούστα , δεν υπάρχει περίπτωση να μην σου αρέσει κάποια .
Η Μαρια λείπει , απ' ο,τι επληροφορήθην απο αυριο θα ειναι παρούσα !!!
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Στο καταστημα υπάρχουν κοπέλες για ολα τα γούστα , δεν υπάρχει περίπτωση να μην σου αρέσει κάποια .
Η Μαρια λείπει , απ' ο,τι επληροφορήθην απο αυριο θα ειναι παρούσα !!!
εχω ερθει αρκετες φορες! Αλλα τελευταια φορα ηταν  πριν 2,5-3 μηνες... δεν θυμαμαι πως λεγαν την τελευταια κοπελα που πηγα αλλα αυτη που γουσταρα πιο παλια ηταν η ξενια! Εχεις κατι αναλογο σημερα εκει; ή το ροστερ εχει αλλαξει τους τελευταιους 2-3 μηνες;
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Φιλος , εγω δεν εχω καμία παρόμοια της Ξένιας , το καταστημα όμως εχει για ολα τα γούστα , στο είπα λιγο πιο πάνω , ειναι Σοφη ωραίο σώμα  ψιλή γυμνασμένη  , Παολα το ίδιο περίπου
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Φιλος , εγω δεν εχω καμία παρόμοια της Ξένιας , το καταστημα όμως εχει για ολα τα γούστα , στο είπα λιγο πιο πάνω , ειναι Σοφη ωραίο σώμα  ψιλή γυμνασμένη  , Παολα το ίδιο περίπου
Φιλος sorry για το "εχεις" εκ παραδρομης  μπηκε! Ευχαριστω παντς και για την ενημερωση!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
..Τελικά αυτό το πιπίνι η Μαρία τα παίρνει στα γυαλάκια? Τοχω βίτσιο...
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Κάνε συνεδρία με την Ελενάρα και θα "φας" καλά,δε θα θες άλλη μετα

Βγαίνοντας από το δωμάτιο θα τρέμουν τα γόνατά σου...

:s&m_3: :boobies: :boobies: :fuck2:  :tits: :knockinb: :rockon:


όχι οτι η Ζάνα δεν μου έχει κάνει μια από τα ίδια , ή η Μελίνα κλπ.

Φαντάσου την κόλαση όταν είναι ομάδα αυτές δύο-δύο και συ μόνος σου. Ντέρμπι σκέτο...
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
αμα ειναι να πληρωσεις για να γαμησεις τουλαχιστον να ειναι κατι καλο. Τωρα να δινω 60αρες για να γαμαω τις γριες Ελενη κλπ μου φαινεται καπως μαλακια αλα τελως παντων. Αυτες για κανενα 20χρονο ισωσς να ειναι καλες για να μαθει το παιδι τι σημαινει γαμησι αλλα για μενα που ειμαι 40 αστο
καλυτερα.

Αυτες που και πιτσιρικες και ομορφες ειναι και καλες μεσα ειναι η Βικη και η Μαρία αποσο ξερω. Υπαρχει καμια αλλη ;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
αμα ειναι να πληρωσεις για να γαμησεις τουλαχιστον να ειναι κατι καλο. Τωρα να δινω 60αρες για να γαμαω τις γριες Ελενη κλπ μου φαινεται καπως μαλακια αλα τελως παντων. Αυτες για κανενα 20χρονο ισωσς να ειναι καλες για να μαθει το παιδι τι σημαινει γαμησι αλλα για μενα που ειμαι 40 αστο
καλυτερα.

Αυτες που και πιτσιρικες και ομορφες ειναι και καλες μεσα ειναι η Βικη και η Μαρία αποσο ξερω. Υπαρχει καμια αλλη ;
σονια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom