Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Σωστόςςς! Α-χα καλό´! :2funny: :dancing:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
2
Like
712
Πόντοι
96
τελικα υπαρχει κανενα πετιτ κομματι που να εχει το αθλημα του μασαζ? τα βαρια χαρτια του μαγαζιου τα ξερω, τα "μικρα" θελω
 

nikos300

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους ,χρονια ειμαι στα μπουρντελα ,και εχω γαμηση πολλα μουνια,αλλα ομορφα και αλλα οχι τοσο,αυτη η Μόνικα  ηταν το κατι αλλο,τοση πουτανια,και τοση διαθεση για sex,πραγματικα δεν ειχα ξαναδει,σαν να ημουν με την κοπελα μου οταν αυτη εχει φυσικα τις καλες της. Μπαινει η κοπελα στο δωματιο,και ερχεται στην αγκαλια μου,μωρο μου σημερα θελω να με γαμησης οπως γουσταρεις,ετσι καταλαβα απο την διάθεσή της και παιδες μου αρχιζει ενα γλυψιμο που ανατριχιασα ολοκληρος,εχω παει και με την Λια και Αντριανα παλια,αλλα αυτη η Μόνικα ειναι το κατι αλλο.αρχισα να γλυφω και εγω με την σειρα μου το πεντακαθαρο μουνακι της,και μετα την εβαλα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω με μανια,μιλαμε για απιστευτη δυναμη,η πουτανα αντεχει αγριο γαμηση,πραγματικα ευχαριστιομουν γαμηση,αλλα ηθελα να τελειωσω με το τρελο τσιμπουκι που κανει,και να χυσω στις βυζαρες της, πηρε τον πουτσο μου και τον εξαφανισε στο στομα της ,ειχα τρελαθει απο την καυλα,ηθελα να αδειασω ,πραγματικα τετοια καυλα ειχα χρονια να νοιωσω,αρχισα να χυνω στα βυζια της,πραγματικα την εχυσα παντου,μιλαμε για τρομερη ανακουφιση,αφου ηρεμησα λιγο εκανα ντουζακι ,πραγματικο ζευγαρακι,ηταν απιθανα..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.999
Κριτικές
490
Like
36.708
Πόντοι
41.447
Καλησπερα σε ολους ,χρονια ειμαι στα μπουρντελα ,και εχω γαμηση πολλα μουνια,αλλα ομορφα και αλλα οχι τοσο,αυτη η Μόνικα   ηταν το κατι αλλο,τοση πουτανια,και τοση διαθεση για sex,πραγματικα δεν ειχα ξαναδει,σαν να ημουν με την κοπελα μου οταν αυτη εχει φυσικα τις καλες της. Μπαινει η κοπελα στο δωματιο,και ερχεται στην αγκαλια μου,μωρο μου σημερα θελω να με γαμησης οπως γουσταρεις,ετσι καταλαβα απο την διάθεσή της και παιδες μου αρχιζει ενα γλυψιμο που ανατριχιασα ολοκληρος,εχω παει και με την Λια και Αντριανα παλια,αλλα αυτη η Μόνικα ειναι το κατι αλλο.αρχισα να γλυφω και εγω με την σειρα μου το πεντακαθαρο μουνακι της,και μετα την εβαλα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω με μανια,μιλαμε για απιστευτη δυναμη,η πουτανα αντεχει αγριο γαμηση,πραγματικα ευχαριστιομουν γαμηση,αλλα ηθελα να τελειωσω με το τρελο τσιμπουκι που κανει,και να χυσω στις βυζαρες της, πηρε τον πουτσο μου και τον εξαφανισε στο στομα της ,ειχα τρελαθει απο την καυλα,ηθελα να αδειασω ,πραγματικα τετοια καυλα ειχα χρονια να νοιωσω,αρχισα να χυνω στα βυζια της,πραγματικα την εχυσα παντου,μιλαμε για τρομερη ανακουφιση,αφου ηρεμησα λιγο εκανα ντουζακι ,πραγματικο ζευγαρακι,ηταν απιθανα..

:smitten:
have-a-happy-marriage.jpg
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
σημερα ο οικος δουλευει  ρε παλληκαρια?
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ενταξει μωρε παιδια , μια ερωτησουλα ενεκα αργιας και καυλας εκανα.
εξαλλου , βαση τροικας , δεν πρεπει να καθομαστε ουτε μερα , πρεπει να δουλευουν τα παντα ολα 24/7/365 για να εχουμε αναπτυξη
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
ενταξει μωρε παιδια , μια ερωτησουλα ενεκα αργιας και καυλας εκανα.
εξαλλου , βαση τροικας , δεν πρεπει να καθομαστε ουτε μερα , πρεπει να δουλευουν τα παντα ολα 24/7/365 για να εχουμε αναπτυξη
Βλέπω ότι αυτές τις Άγιες ημέρες, σερβίρει μουνιά το "Seven" Massage - Μακεδονίας 5...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Σήμερα κατάθεση στην Αντριάννα - Καλίνκα. Είναι το κλασσικό ρητό πίπα κώλο εμπλοκή. Μουνί δεν ακούμπησα ούτε για αστείο. (αφού προσφέρει κώλο γιατί να χαραμίσω ενέργεια σε άλλη τρύπα).

Η πίπα αερόπιπα, αλλά το γαμήσι στον κώλο δυνατό όσο δεν πάει.

Πεντακάθαρο το μέρος. Το τονίζω γιατί επειδή πάω πρώτη φορά σε μαγαζί του κέντρου δεν περίμενα τέτοιο πράγμα μέσα. Από την παρέλαση των κοριτσιών δεν έλεγαν οι περισσότερες. Την καλίνκα την πήρα γιαυτά που έχω ακούσει, αλλιώς θα προτειμούσα τη Μελίνα αν θυμάμαι καλά το όνομα.
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
435
Κριτικές
20
Like
1.237
Πόντοι
991
Σήμερα κατάθεση στην Αντριάννα - Καλίνκα. Είναι το κλασσικό ρητό πίπα κώλο εμπλοκή. Μουνί δεν ακούμπησα ούτε για αστείο. (αφού προσφέρει κώλο γιατί να χαραμίσω ενέργεια σε άλλη τρύπα).

Η πίπα αερόπιπα, αλλά το γαμήσι στον κώλο δυνατό όσο δεν πάει.

Πεντακάθαρο το μέρος. Το τονίζω γιατί επειδή πάω πρώτη φορά σε μαγαζί του κέντρου δεν περίμενα τέτοιο πράγμα μέσα. Από την παρέλαση των κοριτσιών δεν έλεγαν οι περισσότερες. Την καλίνκα την πήρα γιαυτά που έχω ακούσει, αλλιώς θα προτειμούσα τη Μελίνα αν θυμάμαι καλά το όνομα.
θυμασαι αν δουλευε/παρελασε η σοφη?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
θυμασαι αν δουλευε/παρελασε η σοφη?

Αδερφέ είδα γύρω στις 8 κοπέλες περίπου. Και έκανα το γνωστό για μένα κόλπο όταν βλέπω πάντα την παρέλαση...

κρατάω το νούμερο (άντε το πολύ όνομα αυτής που μέχρι στιγμής θα διάλεγα).

Είδα την πρώτη και έλεγα μέσα μου (το 1, το 1...), μετά είδα την 4η και έλεγα μέσα μου (το 4.. το 4...) :dancing:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Αν και όπως είπα πήγα καθαρά για την κωλάρα. Δεν έχω πηδήξει τόσο δυνατά τέτοια κωλοτρυπίδα ποτέ μου σε ίδρυμα. και όσο και να φαίνεται περίεργο το πιο δυνατό σφυροκόπημα σε κωλότρυπα το έχω ρίξει σε μη επαγγελματία γυναίκα.

Αχ ρε Μέλπη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom