Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
με τοσα κοριτσια λογικο να εχει και καποιες "πονηρες". εχει και αλλες πιο "πονηρες' και πιο ξινες απο τη νικολ. εμενα το στανταρακι μου ειναι η σονια εκει λογω παρελθοντως (μιχαλακοπουλου 99 εποχες με παολα και γαμω και τα ροστερ) και παντα τιμιου σερβις. περι ορεξεως βεβαια....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
με τοσα κοριτσια λογικο να εχει και καποιες "πονηρες". εχει και αλλες πιο "πονηρες' και πιο ξινες απο τη νικολ. εμενα το στανταρακι μου ειναι η σονια εκει λογω παρελθοντως (μιχαλακοπουλου 99 εποχες με παολα και γαμω και τα ροστερ) και παντα τιμιου σερβις. περι ορεξεως βεβαια....
...στην μιχαλακοπουλου,υπηρχε και αλλη μια βυζαρου η αφροδιτη.την θυμασαι...?
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
...στην μιχαλακοπουλου,υπηρχε και αλλη μια βυζαρου η αφροδιτη.την θυμασαι...?
φιλε spunky για αυτο εγραψα και για το φοβερο ροστερ εκεινης της εποχης . αυτες που ειχε καλυπταν ολα τα γουστα (αντμιν σορρυ για τα οφ τοπικ).
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
φιλε spunky για αυτο εγραψα και για το φοβερο ροστερ εκεινης της εποχης . αυτες που ειχε καλυπταν ολα τα γουστα (αντμιν σορρυ για τα οφ τοπικ).
πανε αυτες..σκορπισανε ολες...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.338
Κριτικές
1
Like
812
Πόντοι
96
Στη δεξιά βουβώνα, μια παπαρούνα.
Στον αυχένα, ένα τριαντάφυλλο.
Στον αστράγαλο, ένα φτερό (όπως ο φτερωτός Ερμής).

Σχολίασα ότι και τα τρία είναι θέματα της φύσης, και όχι συναισθηματικές παραστάσεις, ή ανθρώπινες δημιουργίες.

νταξ τα σχεδια της φυσης μπορει να εκφρασουν συναισθηματα . το τατου στον αστραγαλο ειναι όμορφο . Εμενα μου ειναι συμπαθητικη φατσα η Νικόλ . Κλασσικη ελληνοφατσα ειναι.

...ανεξαρτητοι ελληνες....

Αν μιλαμε για την ψηλη ξανθια Ζωη ξερουμε σε ποιανου Δημου την τοπικη ειναι γραμμενη??
Θελω και εγω να αγωνιστω εναντια  στο μνημονιο και ην κακουργα Μερκελ !!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
νταξ τα σχεδια της φυσης μπορει να εκφρασουν συναισθηματα . το τατου στον αστραγαλο ειναι όμορφο . Εμενα μου ειναι συμπαθητικη φατσα η Νικόλ . Κλασσικη ελληνοφατσα ειναι.

Αν μιλαμε για την ψηλη ξανθια Ζωη ξερουμε σε ποιανου Δημου την τοπικη ειναι γραμμενη??
Θελω και εγω να αγωνιστω εναντια  στο μνημονιο και ην κακουργα Μερκελ !!!!
αλβανοφατσα
 

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
427
Κριτικές
3
Like
3.671
Πόντοι
441
Καλησπέρα συναγωνιστές! Είμαι απο επαρχία και θα είμαι για καποιες δουλειές Αθήνα. Λέω να επισκευτώ το συγκεκριμένο κατάστημα! Ποιά πρταγματικά αξίζει τα λεφτά της; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Καλησπέρα συναγωνιστές! Είμαι απο επαρχία και θα είμαι για καποιες δουλειές Αθήνα. Λέω να επισκευτώ το συγκεκριμένο κατάστημα! Ποιά πρταγματικά αξίζει τα λεφτά της; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!


Συναγωνιστή, (ανάλογα βέβαια με τα γούστα σου) , η Μελίνα (η οποία όσες φορές την διάλεξα, ΠΟΤΕ, ούτε μια φορά δεν με πρόδωσε), η Ελένη (για να "λυσάξετε" μαζί) , η Ζάνα όταν ήταν στην "ενεργό" υπηρεσία , η Βίκη, η Λία (αν σου αρέσουν τα πιο milf ) , η Σόφι (για πετιτ καταστάσεις), και οι άλλες κοπέλες έχουν η κάθε μια τα δικά της ατού (αρκεί να τις έχεις γνωρίσει καλά, και με την οικοιότητα αναδεικνύει η καθε μια τους τα δικά της χαρίσματα που για τον καθένα μας ταιριάζει και κατι διαφορετικό), σου καταθέτω τεκμηριωμένα οτι δεν θα πετάξεις άδικα τα λεφτά σου (που στις μέρες μας είναι ΠΟΛΥ περιορισμένα).


V...

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.999
Κριτικές
490
Like
36.708
Πόντοι
41.447
Συναγωνιστή, (ανάλογα βέβαια με τα γούστα σου) , η Μελίνα (η οποία όσες φορές την διάλεξα, ΠΟΤΕ, ούτε μια φορά δεν με πρόδωσε), η Ελένη (για να "λυσάξετε" μαζί) , η Ζάνα όταν ήταν στην "ενεργό" υπηρεσία , η Βίκη, η Λία (αν σου αρέσουν τα πιο milf ) , η Σόφι (για πετιτ καταστάσεις), και οι άλλες κοπέλες έχουν η κάθε μια τα δικά της ατού (αρκεί να τις έχεις γνωρίσει καλά, και με την οικοιότητα αναδεικνύει η καθε μια τους τα δικά της χαρίσματα που για τον καθένα μας ταιριάζει και κατι διαφορετικό), σου καταθέτω τεκμηριωμένα οτι δεν θα πετάξεις άδικα τα λεφτά σου (που στις μέρες μας είναι ΠΟΛΥ περιορισμένα).


V...

ετσι εχουν τα πραγματα! ;)
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Καλημερα σας...
Η Ανδριαννα η Καλινκα που απ οτι διαβασα αλλαξε το ονομα της δουλευει εκει στον μασατζιδικο η εχει αποχωρησει???ξερει κανεις συναγωνιστης να μου απαντησει???ευχαριστω...

Για όσους ενδιαφέρονται η Αντριάννα/Καλίνκα επανέκαμψε....
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Συνάντηση  με  το  Μαρακι  ,  όπως  πάντα  καταπληκτικά  .............  :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom